22.9.2018| Králíky Kulturní dům| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 209| Žebříčků: 6
Pořadí | Jméno | Reg.číslo | Kat | Klub |
---|---|---|---|---|
1. | Jaroš Václav | CZE000051 | A | Kališníci Litoměřice |
2. | Písek David | CZE046265 | A | DC Mustang Brno |
3. | Linhart David | CZE000099 | A | Ložisková mafie Pšov |
3. | Ulrich Michal | CZE045078 | A | ŠK Medvědi Velký Třebešov |
5. | Barbořák Daniel | CZE015819 | A | DC Mustang Brno |
5. | Doležal Michal | CZE001016 | A | Újezd |
5. | Hránek Pavel | CZE019815 | A | ŠK OKO Plzeň |
5. | Pašta Petr | CZE000041 | A | 40+ Trutnov |
9. | Bašný David | CZE016236 | A | DC Mustang Brno |
9. | Kašpar Jakub | CZE008157 | A | Kaspec Libina |
9. | Ondráček Martin | CZE013375 | A | Savci Hlinsko |
9. | Pavlík Radim | CZE000419 | A | DC Profin Orlová |
9. | Prokýšek Karel | CZE000100 | A | Sgt. Pepik's Band Praha |
9. | Slepička Petr | CZE006403 | A | Zákeřňáci DC Praha |
9. | Strych Jiří | CZE032795 | A | DC 180 Chemik Polabec |
9. | XXXKysilka Ondřej | |||
17. | Andráško Milan | CZE032103 | A | DC Žíla Chodov |
17. | Brejcha Jiří | CZE000268 | A | ŠK OKO Plzeň |
17. | Fuchs Pavel 1989 | CZE015611 | A | DC Žíla Chodov |
17. | Hájek Zdeněk | CZE000284 | A | Kališníci Litoměřice |
17. | Hamrozi Tomáš | CZE023441 | A | ŠK OKO Plzeň |
17. | Hruša Jaromír | CZE003619 | A | Trefa "21" Chrudim |
17. | Kalášek Jiří | CZE045745 | A | Kanec Most |
17. | Kočík Michal | CZE001176 | A | DC Mustang Brno |
17. | Kodera Pavel | CZE000029 | B | Spolek Neratovických Šipkařů |
17. | Křepelka Čestmír | CZE000621 | A | Olympia Tábor |
17. | Krtička Luboš | CZE000257 | B | DC Kameňák Plzeň |
17. | Moravec Jiří | CZE008407 | A | Sgt. Pepik's Band Praha |
17. | Palka Ján | CZE000522 | B | Respekt Tábor |
17. | Račický Josef | CZE000340 | Prušánky | |
17. | Šafránek Martin | CZE045511 | A | FRIENDS Praha |
17. | Šedivý Vilém | CZE053011 | A | DC Holice |
33. | Adámek Vladimír | CZE000657 | A | Kaspec Libina |
33. | Dlab Josef | CZE000097 | (Čerti na Ještědu) | |
33. | Dočekal Hynek | CZE010533 | A | DC Prima Česká Skalice |
33. | Dvořák Jiří | CZE004155 | A | Zákeřňáci DC Praha |
33. | Fridrich Vladan | CZE015650 | A | Olympia Tábor |
33. | Grande Jan | CZE041566 | A | Klub 44 Liberec |
33. | Gregar Pavel | CZE049227 | A | Zippo team Štít |
33. | Gregor Richard | CZE035518 | B | Tornádo Destroyers Brno |
33. | Grillo Milan | CZE019534 | A | Olympia Tábor |
33. | Grygar Lukáš | CZE043971 | A | Bull's-eye Riviéra Frýdek-Místek |
33. | Hejtmánek Václav | CZE038307 | A | Ložisková mafie Pšov |
33. | Jonica Martin | CZE039936 | A | Tulipán Žatec |
33. | Kraus Jan | CZE006700 | A | Olympia Tábor |
33. | Kuric Robert | CZE000016 | A | 40+ Trutnov |
33. | Macák Jan | CZE019440 | A | Extrém Šilinkův Důl |
33. | Maňák Filip | CZE039529 | A | DC Mustang Brno |
33. | Pátek Jaroslav | CZE000158 | Brno | |
33. | Pecina Vojtěch | CZE051824 | B | Piráti z Ruprechtic |