19.10.2019| Jaroměř - Důstojnická beseda| Dvojice muži| Rozhodčí: Vylíčil Ondřej| Dvojic: 29| Žebříčků: 4
Pořadí | Jméno | Reg.číslo | Kat | Klub |
---|---|---|---|---|
1. | Drtil Pavel | CZE000003 | A | (Čerti na Ještědu) |
Šildberger Michal | CZE040063 | A | Zippo team Štít | |
2. | Mašek Alexander | CZE016972 | A | 40+ Trutnov |
Ulrich Michal | CZE045078 | A | ŠK Medvědi Velký Třebešov | |
3. | Tišler Matěj | CZE054746 | B | DT Puškvorec Velké Svatoňovice |
Štefl Dominik | CZE030844 | A | Černý Sup Starý Rokytník | |
4. | Záruba Martin | CZE001682 | B | ŠK Vítkov Jilemnice |
Záruba Jiří 1984 | CZE001563 | A | ŠK Vítkov Jilemnice | |
5. | Dočekal Hynek | CZE010533 | A | DC Prima Česká Skalice |
Petera Ondřej | CZE000182 | B | Piráti Paluba Dvůr Králové | |
5. | Hendrych Daniel | CZE042296 | C | Jičín |
Svoboda Libor | CZE026803 | A | Trutnov | |
7. | Dlab Josef | CZE000097 | (Čerti na Ještědu) | |
Kuric Robert | CZE000016 | A | 40+ Trutnov | |
7. | Kvapil David | CZE025929 | A | Truhles Hradec Králové |
Klika Josef | CZE012691 | A | Truhles Hradec Králové | |
9. | Křapka Marek | CZE058757 | A | ŠK Nola Vilémov |
Košťál Robert | CZE000552 | B | Vo tečku Vítězná | |
9. | Pašta Petr | CZE000041 | A | 40+ Trutnov |
Spálenský Josef | CZE007623 | Pardubice | ||
9. | Šildberger Ivan | CZE059555 | C | ŠK Bubo Hradec Králové |
Hodyc Jan | CZE029875 | Hradec Králové | ||
9. | Šlik Petr | CZE024598 | A | DC Prima Česká Skalice |
Rada Petr | CZE026994 | B | DC Prima Česká Skalice | |
13. | Demuth Petr | CZE030467 | Horní Maršov | |
XXXMíl Jindřich | CZE001776 | |||
13. | Havlíček Petr | CZE048344 | B | P&R Radim |
Kořínek Jan | CZE048345 | B | P&R Radim | |
13. | Kuča Jan | CZE060807 | C | Netovka Deers Semily |
Záruba Jiří 1955 | CZE002440 | B | ŠK Vítkov Jilemnice | |
13. | Šimočko Štefan | CZE034901 | Trutnov | |
Tomcsányi Aleš | CZE047362 | A | Tornádo Vlčice | |
17. | Benecký Roman | CZE036936 | A | Kobry od Soudku Arnultovice |
Vaisar Zdeněk | CZE014228 | A | Pivaři Habřina | |
17. | Ciszewski Robert | WRD033940 | Jelenia Góra | |
Jakubiak Grzegorz | POLDS0204 | Kowary | ||
17. | Dvořáček Jan | CZE021684 | A | DC Prima Česká Skalice |
Rezek Petr | CZE042652 | A | DC Prima Česká Skalice | |
17. | Hegedüš Marek | CZE002305 | B | TJ Baník Žacléř |
Nguyen Marek | CZE044857 | Žacléř | ||
17. | Imrišek Jan | CZE054596 | Volduchy | |
Hrnčíř Marcel | CZE055371 | A | Černý Sup Starý Rokytník | |
17. | Janáček Ondřej | CZE002050 | B | Vo tečku Vítězná |
Lár Jakub | CZE062904 | B | Vo tečku Vítězná | |
17. | Knap Petr | CZE045305 | B | ŠK Medvědi Velký Třebešov |
Chládek Martin | CZE056204 | C | ŠK Medvědi Velký Třebešov | |
17. | Šebesta Filip | CZE035999 | A | Devastators Brno |
Melichar David | CZE044617 | B | ŠK Medvědi Velký Třebešov | |
25. | Brož Marcel | CZE063925 | Trutnov | |
Fronc Jaroslav | CZE019872 | B | TJ Baník Žacléř | |
25. | Hájek Šimon | CZE060671 | A | Elita Jičín |
Hájek Tomáš | CZE056418 | A | Elita Jičín | |
25. | Izák Milan | CZE042483 | B | ŠK Medvědi Velký Třebešov |
Jarkovský Robert | CZE042482 | C | ŠK Medvědi Velký Třebešov | |
25. | Kousal Zdenek | CZE010880 | B | Dřevěnka Broumov |
Pirkl Marian | CZE047572 | B | Dřevěnka Broumov | |
25. | Pavlista Zdeněk | CZE040444 | Náchod | |
Kábrt Michal | CZE053920 | B | SKKS Cukrárna Náchod |