|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Pá | 21.9.2018 | Danger Prostřední Bečva | 13 | : | 5 | Bertíci Vojkovice | Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva | |
18:00 | Malina Lukáš | 28 | : | 16 | Obluk Ladislav |
|
| 1. | Pá | 21.9.2018 | Robini Palkovice | 10 | : | 9 | Dragons Jablunkov | U Lyžařského vleku Palkovice, Palkovice | |
18:00 | Ručka Martin | 21 | : | 23 | Placzek Řehoř |
|
| 1. | Ne | 23.9.2018 | Hroch Český Těšín | 10 | : | 8 | Nagano 98 Nezávislí Václavovice | Šrek bar Český Těšín, Český Těšín | |
15:00 | Popek Karel | 24 | : | 22 | Sliž Jaromír |
|
| 1. | Ne | 23.9.2018 | Kolonie Žilina | 6 | : | 12 | Žraloci Tichá | Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín | |
15:00 | Tydlačka Martin | 18 | : | 25 | Jozek Martin |
|
| 1. | Ne | 23.9.2018 | Mond bar B Třinec | 7 | : | 11 | Sniper Horní Bečva | Sosna bar Třinec, Třinec | |
15:00 | Uhrinčať Tomáš | 16 | : | 23 | Maleňák Radek |
|
| 1. | Ne | 23.9.2018 | Tygři Skalice | 12 | : | 6 | Aligators Návsí | Eden sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Škrdla Ladislav | 24 | : | 20 | Szkandera Pavel |
|
| 2. | St | 26.9.2018 | Nagano 98 Nezávislí Václavovice | 7 | : | 11 | Gerlich B Fulnek | Nagano hostinec Václavovice, Václavovice | |
18:00 | Sliž Vladimír | 19 | : | 26 | Makový Jiří |
Zadal: | Adamec Radek | 28.9.2018 08:14 | Autorizoval: | Automat | 2.10.2018 02:00 |
|
| 2. | Pá | 28.9.2018 | Dragons Jablunkov | 10 | : | 8 | Vikings Matice Kopřivnice | Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov | |
18:00 | Placzek Řehoř | 24 | : | 23 | Chalupa Jiří |
|
| 2. | Pá | 28.9.2018 | Aligators Návsí | 4 | : | 14 | Mond bar B Třinec | U Kosa restaurace Návsí, Návsí | |
18:00 | Szkandera Pavel | 14 | : | 30 | Uhrinčať Tomáš |
|
| 2. | Pá | 28.9.2018 | Robini Palkovice | 5 | : | 13 | Tygři Skalice | U Lyžařského vleku Palkovice, Palkovice | |
18:00 | Ručka Martin | 15 | : | 31 | Škrdla Ladislav |
|
| 2. | Pá | 28.9.2018 | Sniper Horní Bečva | 11 | : | 7 | Kolonie Žilina | Hospůdka u Šneka, Horní Beva | |
18:30 | Maleňák Radek | 24 | : | 17 | Tydlačka Martin |
|
| 2. | Ne | 30.9.2018 | Žraloci Tichá | 7 | : | 11 | Hrozný střelci Frýdek-Místek | U Kováčka hostinec Kozlovice, Kozlovice | |
13:00 | Jozek Martin | 18 | : | 27 | Fajkus Radek |
|
| 1. | Ne | 30.9.2018 | Gerlich B Fulnek | 11 | : | 7 | Vikings Matice Kopřivnice | U Fojtíků Fulnek, Fulnek | |
16:30 | Makový Jiří | 24 | : | 19 | Chalupa Jiří |
|
| 2. | Ne | 30.9.2018 | Bertíci Vojkovice | 9 | : | 10 | Hroch Český Těšín | Obecník Dobratice, Dobratice | |
17:00 | Obluk Ladislav | 23 | : | 25 | Popek Karel |
|
| 3. | St | 3.10.2018 | Vikings Matice Kopřivnice | 11 | : | 7 | Nagano 98 Nezávislí Václavovice | Severka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice | |
18:00 | Chalupa Jiří | 28 | : | 18 | Sliž Jaromír |
Zadal: | Chalupa Jiří | 4.10.2018 08:42 | Autorizoval: | Automat | 9.10.2018 02:00 |
|
| 3. | Pá | 5.10.2018 | Danger Prostřední Bečva | 6 | : | 12 | Žraloci Tichá | Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva | |
18:00 | Malina Lukáš | 19 | : | 26 | Jozek Martin |
|
| 3. | Ne | 7.10.2018 | Kolonie Žilina | 14 | : | 4 | Aligators Návsí | Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín | |
15:00 | Tydlačka Martin | 31 | : | 11 | Rychlík Pavel |
|
| 3. | Ne | 7.10.2018 | Mond bar B Třinec | 11 | : | 7 | Robini Palkovice | Sosna bar Třinec, Třinec | |
15:00 | Uhrinčať Tomáš | 24 | : | 18 | Ručka Martin |
|
| 3. | Ne | 7.10.2018 | Hrozný střelci Frýdek-Místek | 13 | : | 5 | Sniper Horní Bečva | U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Fajkus Radek | 28 | : | 14 | Maleňák Radek |
|
| 3. | Ne | 7.10.2018 | Tygři Skalice | 13 | : | 5 | Dragons Jablunkov | Eden sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Škrdla Ladislav | 30 | : | 14 | Zeman Radomír |
|
| 3. | Ne | 7.10.2018 | Gerlich B Fulnek | 14 | : | 4 | Bertíci Vojkovice | U Fojtíků Fulnek, Fulnek | |
16:30 | Makový Jiří | 32 | : | 16 | Obluk Ladislav |
|
| 4. | Pá | 12.10.2018 | Dragons Jablunkov | 12 | : | 6 | Nagano 98 Nezávislí Václavovice | Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov | |
18:00 | Placzek Řehoř | 29 | : | 22 | Sliž Jaromír |
|
| 4. | Pá | 12.10.2018 | Aligators Návsí | 6 | : | 12 | Hrozný střelci Frýdek-Místek | U Kosa restaurace Návsí, Návsí | |
18:00 | Szkandera Pavel | 17 | : | 27 | Fajkus Radek |
|
| 4. | Pá | 12.10.2018 | Robini Palkovice | 7 | : | 11 | Kolonie Žilina | U Lyžařského vleku Palkovice, Palkovice | |
18:00 | Ručka Martin | 17 | : | 27 | Tydlačka Martin |
|
| 4. | Pá | 12.10.2018 | Sniper Horní Bečva | 15 | : | 3 | Danger Prostřední Bečva | Hospůdka u Šneka, Horní Beva | |
18:30 | Maleňák Radek | 32 | : | 13 | Malina Lukáš |
|
| 4. | Ne | 14.10.2018 | Žraloci Tichá | 12 | : | 6 | Hroch Český Těšín | U Kováčka hostinec Kozlovice, Kozlovice | |
13:00 | Jozek Martin | 28 | : | 18 | Popek Karel |
|
| 4. | Ne | 14.10.2018 | Tygři Skalice | 10 | : | 8 | Mond bar B Třinec | Eden sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Škrdla Ladislav | 25 | : | 22 | Uhrinčať Tomáš |
|
| 4. | Ne | 14.10.2018 | Bertíci Vojkovice | 4 | : | 14 | Vikings Matice Kopřivnice | Obecník Dobratice, Dobratice | |
17:00 | Obluk Ladislav | 15 | : | 28 | Chalupa Jiří |
Zadal: | Obluk Ladislav | 15.10.2018 08:46 | Autorizoval: | Automat | 20.10.2018 02:00 |
|
| 5. | Pá | 19.10.2018 | Nagano 98 Nezávislí Václavovice | 10 | : | 9 | Bertíci Vojkovice | Nagano hostinec Václavovice, Václavovice | |
18:00 | Sliž Jaromír | 24 | : | 23 | Obluk Ladislav |
Zadal: | Obluk Ladislav | 19.10.2018 22:14 | Autorizoval: | Automat | 25.10.2018 02:00 |
|
| 5. | Pá | 19.10.2018 | Danger Prostřední Bečva | 12 | : | 6 | Aligators Návsí | Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva | |
18:00 | Malina Lukáš | 26 | : | 15 | Szkandera Pavel |
|
| 5. | Ne | 21.10.2018 | Hroch Český Těšín | 3 | : | 15 | Sniper Horní Bečva | Šrek bar Český Těšín, Český Těšín | |
15:00 | Popek Karel | 9 | : | 30 | Maleňák Radek |
|
| 5. | Ne | 21.10.2018 | Kolonie Žilina | 11 | : | 7 | Tygři Skalice | Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín | |
15:00 | Tydlačka Martin | 25 | : | 19 | Škrdla Ladislav |
|
| 5. | Ne | 21.10.2018 | Mond bar B Třinec | 13 | : | 5 | Dragons Jablunkov | Sosna bar Třinec, Třinec | |
15:00 | Uhrinčať Tomáš | 29 | : | 14 | Placzek Řehoř |
|
| 5. | Ne | 21.10.2018 | Hrozný střelci Frýdek-Místek | 13 | : | 5 | Robini Palkovice | U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Fajkus Radek | 29 | : | 16 | Ručka Martin |
|
| 5. | Ne | 21.10.2018 | Gerlich B Fulnek | 5 | : | 13 | Žraloci Tichá | U Fojtíků Fulnek, Fulnek | |
16:30 | Makový Jiří | 12 | : | 29 | Jozek Martin |
|
| 6. | Pá | 26.10.2018 | Dragons Jablunkov | 7 | : | 11 | Bertíci Vojkovice | Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov | |
18:00 | Placzek Řehoř | 16 | : | 25 | Obluk Ladislav |
|
| 6. | Pá | 26.10.2018 | Aligators Návsí | 2 | : | 16 | Hroch Český Těšín | U Kosa restaurace Návsí, Návsí | |
18:00 | Szkandera Pavel | 13 | : | 33 | Popek Karel |
|
| 6. | Pá | 26.10.2018 | Robini Palkovice | 7 | : | 11 | Danger Prostřední Bečva | U Lyžařského vleku Palkovice, Palkovice | |
18:00 | Ručka Martin | 21 | : | 27 | Malina Lukáš |
|
| 6. | Pá | 26.10.2018 | Sniper Horní Bečva | 12 | : | 6 | Gerlich B Fulnek | Hospůdka u Šneka, Horní Beva | |
18:30 | Maleňák Radek | 29 | : | 16 | Adamec Radek |
|
| 6. | Ne | 28.10.2018 | Žraloci Tichá | 10 | : | 9 | Vikings Matice Kopřivnice | U Kováčka hostinec Kozlovice, Kozlovice | |
13:00 | Jozek Martin | 22 | : | 19 | Chalupa Jiří |
|
| 6. | Ne | 28.10.2018 | Mond bar B Třinec | 7 | : | 11 | Kolonie Žilina | Sosna bar Třinec, Třinec | |
15:00 | Uhrinčať Tomáš | 16 | : | 26 | Tydlačka Martin |
|
| 6. | Ne | 28.10.2018 | Tygři Skalice | 7 | : | 11 | Hrozný střelci Frýdek-Místek | Eden sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Škrdla Ladislav | 17 | : | 26 | Koždoň Jan |
|
| 7. | St | 31.10.2018 | Nagano 98 Nezávislí Václavovice | 6 | : | 12 | Žraloci Tichá | Nagano hostinec Václavovice, Václavovice | |
18:00 | Sliž Jaromír | 17 | : | 26 | Jozek Martin |
Zadal: | Jozek Martin | 31.10.2018 22:47 | Autorizoval: | Automat | 6.11.2018 02:00 |
|
| 7. | St | 31.10.2018 | Vikings Matice Kopřivnice | 8 | : | 10 | Sniper Horní Bečva | Severka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice | |
18:00 | Chalupa Jiří | 18 | : | 22 | Maleňák Radek |
|
| 7. | Pá | 2.11.2018 | Danger Prostřední Bečva | 2 | : | 16 | Tygři Skalice | Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva | |
18:00 | Malina Lukáš | 7 | : | 33 | Škrdla Ladislav |
|
| 7. | Ne | 4.11.2018 | Hroch Český Těšín | 12 | : | 6 | Robini Palkovice | Šrek bar Český Těšín, Český Těšín | |
15:00 | Popek Karel | 27 | : | 17 | Herot Milan |
|
| 7. | Ne | 4.11.2018 | Kolonie Žilina | 13 | : | 5 | Dragons Jablunkov | Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín | |
15:00 | Tydlačka Martin | 30 | : | 19 | Placzek Řehoř |
|
| 7. | Ne | 4.11.2018 | Hrozný střelci Frýdek-Místek | 12 | : | 6 | Mond bar B Třinec | U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Fajkus Radek | 27 | : | 16 | Uhrinčať Tomáš |
|
| 7. | Ne | 4.11.2018 | Gerlich B Fulnek | 13 | : | 5 | Aligators Návsí | U Fojtíků Fulnek, Fulnek | |
16:30 | Makový Jiří | 29 | : | 16 | Rychlík Pavel |
|
| 16. | Ne | 11.11.2018 | Žraloci Tichá | 8 | : | 10 | Kolonie Žilina | U Kováčka hostinec Kozlovice, Kozlovice | |
13:00 | Jozek Martin | 21 | : | 23 | Tydlačka Martin |
|
| 8. | St | 14.11.2018 | Aligators Návsí | 6 | : | 12 | Vikings Matice Kopřivnice | U Kosa restaurace Návsí, Návsí | |
18:00 | Szkandera Pavel | 15 | : | 28 | Chalupa Jiří |
|
| 8. | Pá | 16.11.2018 | Robini Palkovice | 10 | : | 9 | Gerlich B Fulnek | U Lyžařského vleku Palkovice, Palkovice | |
18:00 | Ručka Martin | 23 | : | 20 | Makový Jiří |
|
| 8. | Pá | 16.11.2018 | Sniper Horní Bečva | 10 | : | 8 | Nagano 98 Nezávislí Václavovice | Hospůdka u Šneka, Horní Beva | |
18:30 | Maleňák Radek | 25 | : | 20 | Sliž Jaromír |
Zadal: | Jurečka Pavel | 17.11.2018 09:39 | Autorizoval: | Automat | 22.11.2018 02:00 |
|
| 8. | Ne | 18.11.2018 | Žraloci Tichá | 8 | : | 10 | Bertíci Vojkovice | U Kováčka hostinec Kozlovice, Kozlovice | |
13:00 | Jozek Martin | 20 | : | 24 | Obluk Ladislav |
|
| 8. | Ne | 18.11.2018 | Kolonie Žilina | 7 | : | 11 | Hrozný střelci Frýdek-Místek | Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín | |
15:00 | Tydlačka Martin | 22 | : | 25 | Koždoň Jan |
|
| 8. | Ne | 18.11.2018 | Mond bar B Třinec | 12 | : | 6 | Danger Prostřední Bečva | Sosna bar Třinec, Třinec | |
15:00 | Uhrinčať Tomáš | 29 | : | 17 | Malina Lukáš |
Zadal: | Uhrinčať Tomáš | 19.11.2018 10:47 | Autorizoval: | Automat | 24.11.2018 02:00 |
|
| 8. | Ne | 18.11.2018 | Tygři Skalice | 10 | : | 8 | Hroch Český Těšín | Eden sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Škrdla Ladislav | 22 | : | 20 | Popek Karel |
|
| 9. | St | 21.11.2018 | Nagano 98 Nezávislí Václavovice | 8 | : | 10 | Aligators Návsí | Nagano hostinec Václavovice, Václavovice | |
18:00 | Sliž Jaromír | 24 | : | 24 | Szkandera Pavel |
|
| 9. | St | 21.11.2018 | Vikings Matice Kopřivnice | 11 | : | 7 | Robini Palkovice | Severka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice | |
18:00 | Chalupa Jiří | 23 | : | 16 | Ručka Martin |
|
| 9. | Pá | 23.11.2018 | Danger Prostřední Bečva | 10 | : | 8 | Kolonie Žilina | Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva | |
18:00 | Malina Lukáš | 23 | : | 20 | Tydlačka Martin |
Zadal: | Malina Lukáš | 24.11.2018 07:39 | Autorizoval: | Automat | 29.11.2018 02:00 |
|
| 9. | Ne | 25.11.2018 | Hroch Český Těšín | 4 | : | 14 | Mond bar B Třinec | Šrek bar Český Těšín, Český Těšín | |
15:00 | Popek Karel | 9 | : | 29 | Uhrinčať Tomáš |
|
| 9. | Ne | 25.11.2018 | Hrozný střelci Frýdek-Místek | 15 | : | 3 | Dragons Jablunkov | U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Fajkus Radek | 33 | : | 11 | Placzek Řehoř |
|
| 9. | Ne | 25.11.2018 | Gerlich B Fulnek | 8 | : | 10 | Tygři Skalice | U Fojtíků Fulnek, Fulnek | |
16:30 | Adamec Radek | 20 | : | 21 | Škrdla Ladislav |
|
| 9. | Ne | 25.11.2018 | Bertíci Vojkovice | 7 | : | 11 | Sniper Horní Bečva | Obecník Dobratice, Dobratice | |
17:00 | Obluk Ladislav | 20 | : | 24 | Maleňák Radek |
|
| 10. | Pá | 30.11.2018 | Dragons Jablunkov | 6 | : | 12 | Žraloci Tichá | Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov | |
18:00 | Placzek Řehoř | 17 | : | 29 | Prokopovský Libor |
Zadal: | Placzek Řehoř | 30.11.2018 21:03 | Autorizoval: | Automat | 6.12.2018 02:00 |
|
| 10. | Pá | 30.11.2018 | Aligators Návsí | 15 | : | 3 | Bertíci Vojkovice | U Kosa restaurace Návsí, Návsí | |
18:00 | Szkandera Pavel | 30 | : | 9 | Obluk Ladislav |
|
| 10. | Pá | 30.11.2018 | Robini Palkovice | 10 | : | 8 | Nagano 98 Nezávislí Václavovice | U Lyžařského vleku Palkovice, Palkovice | |
18:00 | Ručka Martin | 26 | : | 19 | Sliž Jaromír |
Zadal: | Kaňok Michal | 1.12.2018 14:40 | Autorizoval: | Automat | 6.12.2018 02:00 |
|
| 10. | Ne | 2.12.2018 | Kolonie Žilina | 13 | : | 5 | Hroch Český Těšín | Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín | |
15:00 | Tydlačka Martin | 30 | : | 19 | Popek Karel |
|
| 10. | Ne | 2.12.2018 | Mond bar B Třinec | 6 | : | 12 | Gerlich B Fulnek | Sosna bar Třinec, Třinec | |
15:00 | Uhrinčať Tomáš | 16 | : | 28 | Makový Jiří |
|
| 10. | Ne | 2.12.2018 | Hrozný střelci Frýdek-Místek | 15 | : | 3 | Danger Prostřední Bečva | U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Fajkus Radek | 31 | : | 10 | Malina Lukáš |
Zadal: | Koždoň Jan | 2.12.2018 18:43 | Autorizoval: | Automat | 8.12.2018 02:00 |
|
| 10. | Ne | 2.12.2018 | Tygři Skalice | 12 | : | 6 | Vikings Matice Kopřivnice | Eden sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Škrdla Ladislav | 27 | : | 16 | Chalupa Jiří |
|
| 11. | St | 5.12.2018 | Nagano 98 Nezávislí Václavovice | 7 | : | 11 | Tygři Skalice | Nagano hostinec Václavovice, Václavovice | |
18:00 | Sliž Jaromír | 17 | : | 24 | Škrdla Ladislav |
|
| 11. | St | 5.12.2018 | Vikings Matice Kopřivnice | 12 | : | 6 | Mond bar B Třinec | Severka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice | |
18:00 | Chalupa Jiří | 27 | : | 17 | Uhrinčať Tomáš |
Zadal: | Chalupa Jiří | 7.12.2018 12:42 | Autorizoval: | Automat | 11.12.2018 02:00 |
|
| 11. | Pá | 7.12.2018 | Danger Prostřední Bečva | 12 | : | 6 | Dragons Jablunkov | Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva | |
18:00 | Malina Lukáš | 26 | : | 17 | Placzek Řehoř |
|
| 18. | So | 8.12.2018 | Žraloci Tichá | 10 | : | 8 | Danger Prostřední Bečva | U Kováčka hostinec Kozlovice, Kozlovice | |
16:00 | Jozek Martin | 25 | : | 20 | Malina Lukáš |
|
| 11. | Ne | 9.12.2018 | Žraloci Tichá | 5 | : | 13 | Sniper Horní Bečva | U Kováčka hostinec Kozlovice, Kozlovice | |
13:00 | Jozek Martin | 13 | : | 29 | Maleňák Radek |
|
| 11. | Ne | 9.12.2018 | Hroch Český Těšín | 5 | : | 13 | Hrozný střelci Frýdek-Místek | Šrek bar Český Těšín, Český Těšín | |
15:00 | Popek Karel | 15 | : | 31 | Fajkus Radek |
|
| 11. | Ne | 9.12.2018 | Gerlich B Fulnek | 7 | : | 11 | Kolonie Žilina | U Fojtíků Fulnek, Fulnek | |
16:30 | Adamec Radek | 20 | : | 25 | Tydlačka Martin |
|
| 11. | Ne | 9.12.2018 | Bertíci Vojkovice | 9 | : | 10 | Robini Palkovice | Obecník Dobratice, Dobratice | |
17:00 | Obluk Ladislav | 23 | : | 23 | Ručka Martin |
|
| 12. | Pá | 14.12.2018 | Dragons Jablunkov | 3 | : | 15 | Sniper Horní Bečva | Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov | |
18:00 | Placzek Řehoř | 11 | : | 32 | Maleňák Radek |
|
| 12. | Pá | 14.12.2018 | Aligators Návsí | 14 | : | 4 | Žraloci Tichá | U Kosa restaurace Návsí, Návsí | |
18:00 | Szkandera Pavel | 28 | : | 14 | Jozek Martin |
Zadal: | Miko Patrik | 14.12.2018 21:07 | Autorizoval: | Automat | 20.12.2018 02:00 |
|
| 12. | Pá | 14.12.2018 | Danger Prostřední Bečva | 14 | : | 4 | Hroch Český Těšín | Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva | |
18:00 | Malina Lukáš | 31 | : | 11 | Popek Karel |
|
| 12. | Ne | 16.12.2018 | Kolonie Žilina | 12 | : | 6 | Vikings Matice Kopřivnice | Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín | |
15:00 | Tydlačka Martin | 27 | : | 16 | Chalupa Jiří |
|
| 12. | Ne | 16.12.2018 | Mond bar B Třinec | 5 | : | 13 | Nagano 98 Nezávislí Václavovice | Sosna bar Třinec, Třinec | |
15:00 | Uhrinčať Tomáš | 12 | : | 28 | Sliž Jaromír |
Zadal: | Uhrinčať Tomáš | 18.12.2018 10:02 | Autorizoval: | Automat | 22.12.2018 02:00 |
|
| 12. | Ne | 16.12.2018 | Hrozný střelci Frýdek-Místek | 13 | : | 5 | Gerlich B Fulnek | U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Fajkus Radek | 29 | : | 18 | Makový Jiří |
Zadal: | Koždoň Jan | 16.12.2018 19:35 | Autorizoval: | Automat | 22.12.2018 02:00 |
|
| 12. | Ne | 16.12.2018 | Tygři Skalice | 13 | : | 5 | Bertíci Vojkovice | Eden sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Škrdla Ladislav | 28 | : | 17 | Obluk Ladislav |
Zadal: | Obluk Ladislav | 17.12.2018 14:57 | Autorizoval: | Automat | 22.12.2018 02:00 |
|
| 13. | St | 2.1.2019 | Nagano 98 Nezávislí Václavovice | 9 | : | 10 | Kolonie Žilina | Nagano hostinec Václavovice, Václavovice | |
18:00 | Sliž Jaromír | 21 | : | 22 | Tydlačka Martin |
|
| 13. | St | 2.1.2019 | Vikings Matice Kopřivnice | 4 | : | 14 | Hrozný střelci Frýdek-Místek | Severka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice | |
18:00 | Chalupa Jiří | 14 | : | 29 | Fajkus Radek |
|
| 13. | Pá | 4.1.2019 | Sniper Horní Bečva | 10 | : | 8 | Aligators Návsí | Hospůdka u Šneka, Horní Beva | |
18:30 | Maleňák Radek | 23 | : | 22 | Rychlík Pavel |
|
| 13. | Ne | 6.1.2019 | Žraloci Tichá | 12 | : | 6 | Robini Palkovice | U Kováčka hostinec Kozlovice, Kozlovice | |
13:00 | Jozek Martin | 28 | : | 19 | Ručka Martin |
|
| 13. | Ne | 6.1.2019 | Hroch Český Těšín | 6 | : | 12 | Dragons Jablunkov | Šrek bar Český Těšín, Český Těšín | |
15:00 | Popek Karel | 16 | : | 27 | Placzek Řehoř |
|
| 13. | Ne | 6.1.2019 | Gerlich B Fulnek | 13 | : | 5 | Danger Prostřední Bečva | U Fojtíků Fulnek, Fulnek | |
16:30 | Makový Jiří | 31 | : | 17 | Malina Lukáš |
Zadal: | Adamec Radek | 6.1.2019 17:29 | Autorizoval: | Automat | 12.1.2019 02:00 |
|
| 13. | Ne | 6.1.2019 | Bertíci Vojkovice | 10 | : | 8 | Mond bar B Třinec | Obecník Dobratice, Dobratice | |
17:00 | Křístek David | 23 | : | 21 | Uhrinčať Tomáš |
|
| 14. | Pá | 11.1.2019 | Dragons Jablunkov | 10 | : | 8 | Aligators Návsí | Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov | |
18:00 | Placzek Řehoř | 22 | : | 18 | Szkandera Pavel |
|
| 14. | Pá | 11.1.2019 | Danger Prostřední Bečva | 15 | : | 3 | Vikings Matice Kopřivnice | Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva | |
18:00 | Malina Lukáš | 30 | : | 11 | Chalupa Jiří |
|
| 14. | Pá | 11.1.2019 | Robini Palkovice | 5 | : | 13 | Sniper Horní Bečva | U Lyžařského vleku Palkovice, Palkovice | |
18:00 | Ručka Martin | 14 | : | 27 | Maleňák Radek |
|
| 14. | Ne | 13.1.2019 | Hroch Český Těšín | 8 | : | 10 | Gerlich B Fulnek | Šrek bar Český Těšín, Český Těšín | |
15:00 | Popek Karel | 19 | : | 26 | Makový Jiří |
|
| 14. | Ne | 13.1.2019 | Kolonie Žilina | 14 | : | 4 | Bertíci Vojkovice | Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín | |
15:00 | Tydlačka Martin | 32 | : | 13 | Obluk Ladislav |
|
| 14. | Ne | 13.1.2019 | Hrozný střelci Frýdek-Místek | 14 | : | 4 | Nagano 98 Nezávislí Václavovice | U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Fajkus Radek | 30 | : | 12 | Sliž Jaromír |
Zadal: | Koždoň Jan | 13.1.2019 18:37 | Autorizoval: | Automat | 19.1.2019 02:00 |
|
| 14. | Ne | 13.1.2019 | Tygři Skalice | 7 | : | 11 | Žraloci Tichá | Eden sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Škrdla Ladislav | 18 | : | 25 | Jozek Martin |
|
| 15. | St | 16.1.2019 | Nagano 98 Nezávislí Václavovice | 8 | : | 10 | Danger Prostřední Bečva | Nagano hostinec Václavovice, Václavovice | |
18:00 | Sliž Vladimír | 19 | : | 24 | Malina Lukáš |
Zadal: | Malina Lukáš | 16.1.2019 22:56 | Autorizoval: | Automat | 22.1.2019 02:00 |
|
| 15. | St | 16.1.2019 | Vikings Matice Kopřivnice | 15 | : | 3 | Hroch Český Těšín | Severka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice | |
18:00 | Chalupa Jiří | 32 | : | 13 | Popek Karel |
|
| 15. | Pá | 18.1.2019 | Aligators Návsí | 7 | : | 11 | Robini Palkovice | U Kosa restaurace Návsí, Návsí | |
18:00 | Szkandera Pavel | 20 | : | 24 | Ručka Martin |
|
| 15. | Pá | 18.1.2019 | Sniper Horní Bečva | 10 | : | 8 | Tygři Skalice | Hospůdka u Šneka, Horní Beva | |
18:30 | Maleňák Radek | 24 | : | 24 | Škrdla Ladislav |
|
| 15. | Ne | 20.1.2019 | Žraloci Tichá | 14 | : | 4 | Mond bar B Třinec | U Kováčka hostinec Kozlovice, Kozlovice | |
13:00 | Jozek Martin | 30 | : | 13 | Uhrinčať Tomáš |
Zadal: | Jozek Martin | 20.1.2019 16:00 | Autorizoval: | Automat | 26.1.2019 02:00 |
|
| 15. | Ne | 20.1.2019 | Gerlich B Fulnek | 11 | : | 7 | Dragons Jablunkov | U Fojtíků Fulnek, Fulnek | |
16:30 | Makový Jiří | 26 | : | 18 | Placzek Řehoř |
|
| 15. | Ne | 20.1.2019 | Bertíci Vojkovice | 4 | : | 14 | Hrozný střelci Frýdek-Místek | Obecník Dobratice, Dobratice | |
17:00 | Obluk Ladislav | 12 | : | 29 | Fajkus Radek |
Zadal: | Koždoň Jan | 20.1.2019 19:16 | Autorizoval: | Automat | 26.1.2019 02:00 |
|
| 16. | St | 23.1.2019 | Vikings Matice Kopřivnice | 6 | : | 12 | Gerlich B Fulnek | Severka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice | |
18:00 | Chalupa Jiří | 17 | : | 25 | Adamec Radek |
|
| 16. | St | 23.1.2019 | Nagano 98 Nezávislí Václavovice | 13 | : | 5 | Hroch Český Těšín | Nagano hostinec Václavovice, Václavovice | |
18:00 | Sliž Jaromír | 28 | : | 14 | Popek Karel |
|
| 16. | Pá | 25.1.2019 | Aligators Návsí | 8 | : | 10 | Tygři Skalice | U Kosa restaurace Návsí, Návsí | |
18:00 | Szkandera Pavel | 20 | : | 27 | Škrdla Ladislav |
|
| 16. | Pá | 25.1.2019 | Dragons Jablunkov | 12 | : | 6 | Robini Palkovice | Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov | |
18:00 | Zeman Radomír | 25 | : | 19 | Ručka Martin |
|
| 16. | Pá | 25.1.2019 | Sniper Horní Bečva | 15 | : | 3 | Mond bar B Třinec | Hospůdka u Šneka, Horní Beva | |
18:30 | Maleňák Radek | 33 | : | 12 | Uhrinčať Tomáš |
|
| 16. | Ne | 27.1.2019 | Bertíci Vojkovice | 10 | : | 8 | Danger Prostřední Bečva | Obecník Dobratice, Dobratice | |
17:00 | Obluk Ladislav | 23 | : | 21 | Malina Lukáš |
Zadal: | Malina Lukáš | 27.1.2019 20:47 | Autorizoval: | Automat | 2.2.2019 02:00 |
|
| 17. | St | 30.1.2019 | Vikings Matice Kopřivnice | 13 | : | 5 | Dragons Jablunkov | Severka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice | |
18:00 | Chalupa Jiří | 30 | : | 13 | Placzek Řehoř |
|
| 17. | Ne | 3.2.2019 | Mond bar B Třinec | 6 | : | 12 | Aligators Návsí | Sosna bar Třinec, Třinec | |
15:00 | Valčík Petr | 17 | : | 28 | Szkandera Pavel |
|
| 17. | Ne | 3.2.2019 | Kolonie Žilina | 12 | : | 6 | Sniper Horní Bečva | Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín | |
15:00 | Tydlačka Martin | 25 | : | 16 | Maleňák Radek |
|
| 17. | Ne | 3.2.2019 | Hroch Český Těšín | 10 | : | 9 | Bertíci Vojkovice | Šrek bar Český Těšín, Český Těšín | |
15:00 | Popek Karel | 25 | : | 24 | Obluk Ladislav |
|
| 17. | Ne | 3.2.2019 | Hrozný střelci Frýdek-Místek | 14 | : | 4 | Žraloci Tichá | U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Fajkus Radek | 30 | : | 13 | Jozek Martin |
Zadal: | Koždoň Jan | 3.2.2019 17:58 | Autorizoval: | Automat | 9.2.2019 02:00 |
|
| 17. | Ne | 3.2.2019 | Tygři Skalice | 7 | : | 11 | Robini Palkovice | Eden sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Škrdla Ladislav | 18 | : | 26 | Ručka Martin |
|
| 17. | Ne | 3.2.2019 | Gerlich B Fulnek | 8 | : | 10 | Nagano 98 Nezávislí Václavovice | U Fojtíků Fulnek, Fulnek | |
16:30 | Makový Jiří | 22 | : | 25 | Sliž Jaromír |
|
| 18. | St | 6.2.2019 | Nagano 98 Nezávislí Václavovice | 4 | : | 14 | Vikings Matice Kopřivnice | Nagano hostinec Václavovice, Václavovice | |
18:00 | Sliž Jaromír | 16 | : | 31 | Chalupa Jiří |
Zadal: | Chalupa Jiří | 7.2.2019 14:59 | Autorizoval: | Automat | 12.2.2019 02:00 |
|
| 18. | Pá | 8.2.2019 | Aligators Návsí | 10 | : | 9 | Kolonie Žilina | U Kosa restaurace Návsí, Návsí | |
18:00 | Szkandera Pavel | 21 | : | 23 | Tydlačka Martin |
|
| 18. | Pá | 8.2.2019 | Dragons Jablunkov | 6 | : | 12 | Tygři Skalice | Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov | |
18:00 | Nowak Martin | 15 | : | 27 | Škrdla Ladislav |
|
| 18. | Pá | 8.2.2019 | Sniper Horní Bečva | 8 | : | 10 | Hrozný střelci Frýdek-Místek | Hospůdka u Šneka, Horní Beva | |
18:30 | Maleňák Radek | 19 | : | 22 | Fajkus Radek |
|
| 18. | Ne | 10.2.2019 | Bertíci Vojkovice | 5 | : | 13 | Gerlich B Fulnek | Obecník Dobratice, Dobratice | |
17:00 | Obluk Ladislav | 15 | : | 28 | Adamec Radek |
Zadal: | Adamec Radek | 11.2.2019 07:26 | Autorizoval: | Automat | 16.2.2019 02:00 |
|
| 19. | St | 13.2.2019 | Nagano 98 Nezávislí Václavovice | 10 | : | 8 | Dragons Jablunkov | Nagano hostinec Václavovice, Václavovice | |
18:00 | Sliž Jaromír | 26 | : | 20 | Placzek Řehoř |
|
| 18. | Pá | 15.2.2019 | Robini Palkovice | 11 | : | 7 | Mond bar B Třinec | U Lyžařského vleku Palkovice, Palkovice | |
18:00 | Ručka Martin | 26 | : | 15 | Uhrinčať Tomáš |
Zadal: | Ručka Martin | 15.2.2019 22:34 | Autorizoval: | Automat | 21.2.2019 02:00 |
|
| 19. | Pá | 15.2.2019 | Danger Prostřední Bečva | 8 | : | 10 | Sniper Horní Bečva | Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva | |
18:00 | Malina Lukáš | 21 | : | 26 | Maleňák Radek |
|
| 19. | Ne | 17.2.2019 | Hroch Český Těšín | 7 | : | 11 | Žraloci Tichá | Šrek bar Český Těšín, Český Těšín | |
15:00 | Popek Karel | 15 | : | 25 | Jozek Martin |
Zadal: | Popek Karel | 18.2.2019 13:02 | Autorizoval: | Automat | 23.2.2019 02:00 |
|
| 19. | Ne | 17.2.2019 | Mond bar B Třinec | 9 | : | 10 | Tygři Skalice | Sosna bar Třinec, Třinec | |
15:00 | Uhrinčať Tomáš | 23 | : | 22 | Škrdla Ladislav |
|
| 19. | Ne | 17.2.2019 | Kolonie Žilina | 14 | : | 4 | Robini Palkovice | Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín | |
15:00 | Tydlačka Martin | 32 | : | 11 | Ručka Martin |
|
| 19. | Ne | 17.2.2019 | Hrozný střelci Frýdek-Místek | 13 | : | 5 | Aligators Návsí | U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Fajkus Radek | 28 | : | 18 | Szkandera Pavel |
|
| 19. | Ne | 17.2.2019 | Vikings Matice Kopřivnice | 14 | : | 4 | Bertíci Vojkovice | Severka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice | |
16:00 | Chalupa Jiří | 30 | : | 11 | Pinkas Bronislav |
Zadal: | Chalupa Jiří | 17.2.2019 19:21 | Autorizoval: | Automat | 23.2.2019 02:00 |
|
| 20. | Pá | 22.2.2019 | Aligators Návsí | 11 | : | 7 | Danger Prostřední Bečva | U Kosa restaurace Návsí, Návsí | |
18:00 | Szkandera Pavel | 25 | : | 17 | Malina Lukáš |
|
| 20. | Pá | 22.2.2019 | Robini Palkovice | 6 | : | 12 | Hrozný střelci Frýdek-Místek | U Lyžařského vleku Palkovice, Palkovice | |
18:00 | Ručka Martin | 14 | : | 27 | Fajkus Radek |
|
| 20. | Pá | 22.2.2019 | Dragons Jablunkov | 10 | : | 9 | Mond bar B Třinec | Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov | |
18:00 | Placzek Řehoř | 22 | : | 22 | Valčík Petr |
|
| 20. | Pá | 22.2.2019 | Sniper Horní Bečva | 16 | : | 2 | Hroch Český Těšín | Hospůdka u Šneka, Horní Beva | |
18:30 | Maleňák Radek | 34 | : | 6 | Popek Karel |
|
| 20. | Ne | 24.2.2019 | Tygři Skalice | 9 | : | 10 | Kolonie Žilina | Eden sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Škrdla Ladislav | 22 | : | 22 | Tydlačka Martin |
|
| 20. | Ne | 24.2.2019 | Bertíci Vojkovice | 7 | : | 11 | Nagano 98 Nezávislí Václavovice | Obecník Dobratice, Dobratice | |
17:00 | Obluk Ladislav | 16 | : | 27 | Sliž Jaromír |
|
| 21. | St | 27.2.2019 | Vikings Matice Kopřivnice | 8 | : | 10 | Žraloci Tichá | Severka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice | |
18:00 | Chalupa Jiří | 20 | : | 26 | Jozek Martin |
|
| 21. | Pá | 1.3.2019 | Danger Prostřední Bečva | 6 | : | 12 | Robini Palkovice | Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva | |
18:00 | Malinová Kateřina | 15 | : | 29 | Herot Milan |
|
| 21. | Ne | 3.3.2019 | Hroch Český Těšín | 5 | : | 13 | Aligators Návsí | Šrek bar Český Těšín, Český Těšín | |
15:00 | Popek Karel | 16 | : | 29 | Szkandera Pavel |
|
| 21. | Ne | 3.3.2019 | Kolonie Žilina | 11 | : | 7 | Mond bar B Třinec | Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín | |
15:00 | Tydlačka Martin | 26 | : | 19 | Valčík Petr |
|
| 21. | Ne | 3.3.2019 | Hrozný střelci Frýdek-Místek | 10 | : | 9 | Tygři Skalice | U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Fajkus Radek | 22 | : | 19 | Škrdla Ladislav |
|
| 21. | Ne | 3.3.2019 | Gerlich B Fulnek | 8 | : | 10 | Sniper Horní Bečva | U Fojtíků Fulnek, Fulnek | |
16:30 | Makový Jiří | 17 | : | 24 | Maleňák Radek |
|
| 21. | Ne | 3.3.2019 | Bertíci Vojkovice | 3 | : | 15 | Dragons Jablunkov | Obecník Dobratice, Dobratice | |
17:00 | Obluk Ladislav | 10 | : | 31 | Zeman Radomír |
|
| 22. | Pá | 8.3.2019 | Aligators Návsí | 7 | : | 11 | Gerlich B Fulnek | U Kosa restaurace Návsí, Návsí | |
18:00 | Szkandera Pavel | 18 | : | 25 | Adamec Radek |
|
| 22. | Pá | 8.3.2019 | Robini Palkovice | 13 | : | 5 | Hroch Český Těšín | U Lyžařského vleku Palkovice, Palkovice | |
18:00 | Ručka Martin | 27 | : | 14 | Popek Karel |
|
| 22. | Pá | 8.3.2019 | Dragons Jablunkov | 6 | : | 12 | Kolonie Žilina | Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov | |
18:00 | Placzek Řehoř | 16 | : | 26 | Tydlačka Martin |
|
| 22. | Pá | 8.3.2019 | Sniper Horní Bečva | 8 | : | 10 | Vikings Matice Kopřivnice | Hospůdka u Šneka, Horní Beva | |
18:30 | Maleňák Radek | 20 | : | 27 | Chalupa Jiří |
|
| 20. | So | 9.3.2019 | Žraloci Tichá | 10 | : | 8 | Gerlich B Fulnek | U Kováčka hostinec Kozlovice, Kozlovice | |
15:00 | Jozek Martin | 24 | : | 19 | Adamec Radek |
Zadal: | Adamec Radek | 10.3.2019 09:36 | Autorizoval: | Automat | 15.3.2019 02:00 |
|
| 22. | Ne | 10.3.2019 | Žraloci Tichá | 9 | : | 10 | Nagano 98 Nezávislí Václavovice | U Kováčka hostinec Kozlovice, Kozlovice | |
13:00 | Jozek Martin | 22 | : | 24 | Sliž Jaromír |
Zadal: | Jozek Martin | 11.3.2019 07:09 | Autorizoval: | Automat | 16.3.2019 02:00 |
|
| 22. | Ne | 10.3.2019 | Mond bar B Třinec | 3 | : | 15 | Hrozný střelci Frýdek-Místek | Sosna bar Třinec, Třinec | |
15:00 | Valčík Petr | 11 | : | 30 | Fajkus Radek |
Zadal: | Koždoň Jan | 10.3.2019 17:58 | Autorizoval: | Automat | 16.3.2019 02:00 |
|
| 22. | Ne | 10.3.2019 | Tygři Skalice | 18 | : | 0 | Danger Prostřední Bečva | Eden sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Škrdla Ladislav | 36 | : | 0 | |
|
| 23. | St | 13.3.2019 | Vikings Matice Kopřivnice | 10 | : | 8 | Aligators Návsí | Severka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice | |
18:00 | Chalupa Jiří | 26 | : | 22 | Rychlík Pavel |
|
| 23. | St | 13.3.2019 | Nagano 98 Nezávislí Václavovice | 8 | : | 10 | Sniper Horní Bečva | Nagano hostinec Václavovice, Václavovice | |
18:00 | Sliž Jaromír | 21 | : | 25 | Maleňák Radek |
Zadal: | Jurečka Pavel | 14.3.2019 16:37 | Autorizoval: | Automat | 19.3.2019 02:00 |
|
| 23. | Pá | 15.3.2019 | Danger Prostřední Bečva | 10 | : | 8 | Mond bar B Třinec | Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva | |
18:00 | Malina Lukáš | 24 | : | 19 | Uhrinčať Tomáš |
Zadal: | Juroška Jan | 18.3.2019 12:12 | Autorizoval: | Automat | 21.3.2019 02:00 |
|
| 23. | Ne | 17.3.2019 | Hroch Český Těšín | 8 | : | 10 | Tygři Skalice | Šrek bar Český Těšín, Český Těšín | |
15:00 | Popek Karel | 18 | : | 24 | Škrdla Ladislav |
|
| 23. | Ne | 17.3.2019 | Hrozný střelci Frýdek-Místek | 10 | : | 8 | Kolonie Žilina | U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Fajkus Radek | 25 | : | 20 | Tydlačka Martin |
|
| 23. | Ne | 17.3.2019 | Gerlich B Fulnek | 13 | : | 5 | Robini Palkovice | U Fojtíků Fulnek, Fulnek | |
16:30 | Adamec Radek | 29 | : | 14 | Ručka Martin |
|
| 23. | Ne | 17.3.2019 | Bertíci Vojkovice | 6 | : | 12 | Žraloci Tichá | Obecník Dobratice, Dobratice | |
17:00 | Obluk Ladislav | 14 | : | 30 | Jozek Martin |
Zadal: | Jozek Martin | 17.3.2019 22:36 | Autorizoval: | Automat | 23.3.2019 02:00 |
|
| 24. | Pá | 22.3.2019 | Aligators Návsí | 11 | : | 7 | Nagano 98 Nezávislí Václavovice | U Kosa restaurace Návsí, Návsí | |
18:00 | Szkandera Pavel | 27 | : | 18 | Sliž Jaromír |
|
| 24. | Pá | 22.3.2019 | Robini Palkovice | 9 | : | 10 | Vikings Matice Kopřivnice | U Lyžařského vleku Palkovice, Palkovice | |
18:00 | Ručka Martin | 19 | : | 23 | Chalupa Jiří |
|
| 24. | Pá | 22.3.2019 | Dragons Jablunkov | 8 | : | 10 | Hrozný střelci Frýdek-Místek | Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov | |
18:00 | Placzek Řehoř | 19 | : | 23 | Fajkus Radek |
|
| 24. | Pá | 22.3.2019 | Sniper Horní Bečva | 12 | : | 6 | Bertíci Vojkovice | Hospůdka u Šneka, Horní Beva | |
18:30 | Maleňák Radek | 28 | : | 16 | Obluk Ladislav |
|
| 24. | Ne | 24.3.2019 | Mond bar B Třinec | 16 | : | 2 | Hroch Český Těšín | Sosna bar Třinec, Třinec | |
15:00 | Uhrinčať Tomáš | 33 | : | 5 | Popek Karel |
|
| 24. | Ne | 24.3.2019 | Kolonie Žilina | 11 | : | 7 | Danger Prostřední Bečva | Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín | |
15:00 | Tydlačka Martin | 24 | : | 19 | Malina Lukáš |
|
| 24. | Ne | 24.3.2019 | Tygři Skalice | 12 | : | 6 | Gerlich B Fulnek | Eden sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Škrdla Ladislav | 27 | : | 18 | Makový Jiří |
|
| 25. | St | 27.3.2019 | Vikings Matice Kopřivnice | 7 | : | 11 | Tygři Skalice | Severka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice | |
18:00 | Chalupa Jiří | 19 | : | 25 | Škrdla Ladislav |
|
| 25. | St | 27.3.2019 | Nagano 98 Nezávislí Václavovice | 11 | : | 7 | Robini Palkovice | Nagano hostinec Václavovice, Václavovice | |
18:00 | Sliž Jaromír | 25 | : | 21 | Ručka Martin |
Zadal: | Ručka Martin | 27.3.2019 22:00 | Autorizoval: | Automat | 2.4.2019 02:00 |
|
| 25. | Pá | 29.3.2019 | Danger Prostřední Bečva | 5 | : | 13 | Hrozný střelci Frýdek-Místek | Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva | |
18:00 | Malina Lukáš | 14 | : | 28 | Fajkus Radek |
|
| 25. | Ne | 31.3.2019 | Žraloci Tichá | 6 | : | 12 | Dragons Jablunkov | U Kováčka hostinec Kozlovice, Kozlovice | |
13:00 | Jozek Martin | 15 | : | 26 | Placzek Řehoř |
Zadal: | Placzek Řehoř | 1.4.2019 15:53 | Autorizoval: | Automat | 6.4.2019 02:00 |
|
| 25. | Ne | 31.3.2019 | Hroch Český Těšín | 2 | : | 16 | Kolonie Žilina | Šrek bar Český Těšín, Český Těšín | |
15:00 | Popek Karel | 13 | : | 34 | Tydlačka Martin |
|
| 25. | Ne | 31.3.2019 | Gerlich B Fulnek | 10 | : | 9 | Mond bar B Třinec | U Fojtíků Fulnek, Fulnek | |
16:30 | Bartoň Martin | 23 | : | 21 | Uhrinčať Tomáš |
|
| 25. | Ne | 31.3.2019 | Bertíci Vojkovice | 6 | : | 12 | Aligators Návsí | Obecník Dobratice, Dobratice | |
17:00 | Obluk Ladislav | 16 | : | 27 | Szkandera Pavel |
|
| 26. | Pá | 5.4.2019 | Robini Palkovice | 14 | : | 4 | Bertíci Vojkovice | U Lyžařského vleku Palkovice, Palkovice | |
18:00 | Ručka Martin | 30 | : | 11 | Obluk Ladislav |
Zadal: | Ručka Martin | 5.4.2019 23:12 | Autorizoval: | Automat | 11.4.2019 02:00 |
|
| 26. | Pá | 5.4.2019 | Dragons Jablunkov | 13 | : | 5 | Danger Prostřední Bečva | Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov | |
18:00 | Placzek Řehoř | 30 | : | 14 | Malina Lukáš |
Zadal: | Placzek Řehoř | 6.4.2019 10:56 | Autorizoval: | Automat | 11.4.2019 02:00 |
|
| 26. | Ne | 7.4.2019 | Mond bar B Třinec | 8 | : | 10 | Vikings Matice Kopřivnice | Sosna bar Třinec, Třinec | |
15:00 | Uhrinčať Tomáš | 20 | : | 23 | Chalupa Jiří |
|
| 26. | Ne | 7.4.2019 | Kolonie Žilina | 10 | : | 9 | Gerlich B Fulnek | Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín | |
15:00 | Tydlačka Martin | 27 | : | 22 | Bartoň Martin |
|
| 26. | Ne | 7.4.2019 | Tygři Skalice | 10 | : | 9 | Nagano 98 Nezávislí Václavovice | Eden sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Škrdla Ladislav | 22 | : | 23 | Sliž Jaromír |
|
| 26. | Ne | 7.4.2019 | Hrozný střelci Frýdek-Místek | 18 | : | 0 | Hroch Český Těšín | U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Fajkus Radek | 36 | : | 4 | Popek Karel |
Zadal: | Koždoň Jan | 7.4.2019 18:01 | Autorizoval: | Automat | 27.4.2019 07:29 |
|
| 27. | St | 10.4.2019 | Vikings Matice Kopřivnice | 6 | : | 12 | Kolonie Žilina | Severka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice | |
18:00 | Chalupa Jiří | 19 | : | 28 | Tydlačka Martin |
|
| 27. | St | 10.4.2019 | Nagano 98 Nezávislí Václavovice | 14 | : | 4 | Mond bar B Třinec | Nagano hostinec Václavovice, Václavovice | |
18:00 | Sliž Jaromír | 30 | : | 13 | Habčák Milan |
Zadal: | Sliž Jaromír | 14.4.2019 07:40 | Autorizoval: | Automat | 27.4.2019 07:29 |
|
| 27. | Pá | 12.4.2019 | Sniper Horní Bečva | 8 | : | 10 | Dragons Jablunkov | Hospůdka u Šneka, Horní Beva | |
18:30 | Maleňák Radek | 23 | : | 24 | Zeman Radomír |
|
| 27. | Ne | 14.4.2019 | Žraloci Tichá | 10 | : | 9 | Aligators Návsí | U Kováčka hostinec Kozlovice, Kozlovice | |
13:00 | Jozek Martin | 20 | : | 22 | Rychlík Pavel |
|
| 27. | Ne | 14.4.2019 | Hroch Český Těšín | 8 | : | 10 | Danger Prostřední Bečva | Šrek bar Český Těšín, Český Těšín | |
15:00 | Popek Karel | 19 | : | 23 | Malina Lukáš |
|
| 27. | Ne | 14.4.2019 | Gerlich B Fulnek | 8 | : | 10 | Hrozný střelci Frýdek-Místek | U Fojtíků Fulnek, Fulnek | |
16:30 | Bartoň Martin | 21 | : | 22 | Fajkus Radek |
|
| 27. | Ne | 14.4.2019 | Bertíci Vojkovice | 8 | : | 10 | Tygři Skalice | Obecník Dobratice, Dobratice | |
17:00 | Obluk Ladislav | 20 | : | 25 | Škrdla Ladislav |
|
| 28. | Pá | 19.4.2019 | Hrozný střelci Frýdek-Místek | 11 | : | 7 | Vikings Matice Kopřivnice | U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
18:00 | Fajkus Radek | 29 | : | 15 | Chalupa Jiří |
|
| 29. | Ne | 21.4.2019 | Bertíci Vojkovice | 2 | : | 16 | Kolonie Žilina | Obecník Dobratice, Dobratice | |
17:00 | Obluk Ladislav | 10 | : | 32 | Tydlačka Martin |
|
| 28. | Pá | 26.4.2019 | Aligators Návsí | 10 | : | 9 | Sniper Horní Bečva | U Kosa restaurace Návsí, Návsí | |
18:00 | Szkandera Pavel | 21 | : | 22 | Maleňák Radek |
|
| 28. | Pá | 26.4.2019 | Robini Palkovice | 10 | : | 8 | Žraloci Tichá | U Lyžařského vleku Palkovice, Palkovice | |
18:00 | Ručka Martin | 24 | : | 22 | Jozek Martin |
Zadal: | Ručka Martin | 26.4.2019 22:26 | Autorizoval: | Automat | 2.5.2019 02:00 |
|
| 28. | Pá | 26.4.2019 | Danger Prostřední Bečva | 4 | : | 14 | Gerlich B Fulnek | Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva | |
18:00 | | 14 | : | 30 | |
Zadal: | Automat | 28.4.2019 02:00 | Změnil: | Obluk Ladislav | 6.5.2019 18:17 | Autorizoval: | Automat | 2.5.2019 02:00 |
|
| 28. | Pá | 26.4.2019 | Dragons Jablunkov | 16 | : | 2 | Hroch Český Těšín | Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov | |
18:00 | Placzek Řehoř | 33 | : | 9 | Popek Karel |
Zadal: | Placzek Řehoř | 26.4.2019 22:10 | Autorizoval: | Automat | 2.5.2019 02:00 |
|
| 28. | Ne | 28.4.2019 | Mond bar B Třinec | 8 | : | 10 | Bertíci Vojkovice | Sosna bar Třinec, Třinec | |
15:00 | Uhrinčať Tomáš | 20 | : | 24 | Obluk Ladislav |
|
| 28. | Ne | 28.4.2019 | Kolonie Žilina | 13 | : | 5 | Nagano 98 Nezávislí Václavovice | Kolonie restaurace Žilina, Nový Jičín | |
15:00 | Tydlačka Martin | 28 | : | 16 | Sliž Jaromír |
|
| 26. | Ne | 28.4.2019 | Sniper Horní Bečva | 4 | : | 14 | Žraloci Tichá | Hospůdka u Šneka, Horní Beva | |
18:30 | Maleňák Radek | 14 | : | 29 | Prokopovský Libor |
Zadal: | Jurečka Pavel | 28.4.2019 21:30 | Autorizoval: | Automat | 4.5.2019 02:00 |
|
| 29. | St | 1.5.2019 | Vikings Matice Kopřivnice | 13 | : | 5 | Danger Prostřední Bečva | Severka Darts club Kopřivnice, Kopřivnice | |
18:00 | Chalupa Jiří | 29 | : | 15 | Malina Lukáš |
Zadal: | Chalupa Jiří | 1.5.2019 22:10 | Autorizoval: | Automat | 7.5.2019 02:00 |
|
| 29. | St | 1.5.2019 | Nagano 98 Nezávislí Václavovice | 6 | : | 12 | Hrozný střelci Frýdek-Místek | Nagano hostinec Václavovice, Václavovice | |
18:00 | Sliž Jaromír | 15 | : | 27 | Fajkus Radek |
Zadal: | Fajkus Radek | 4.5.2019 18:23 | Autorizoval: | Automat | 7.5.2019 02:00 |
|
| 29. | Pá | 3.5.2019 | Aligators Návsí | 10 | : | 8 | Dragons Jablunkov | U Kosa restaurace Návsí, Návsí | |
18:00 | Szkandera Pavel | 22 | : | 17 | Placzek Řehoř |
|
| 29. | Pá | 3.5.2019 | Sniper Horní Bečva | 10 | : | 9 | Robini Palkovice | Hospůdka u Šneka, Horní Beva | |
18:30 | Maleňák Radek | 23 | : | 21 | Ručka Martin |
|
| 29. | Ne | 5.5.2019 | Žraloci Tichá | 12 | : | 6 | Tygři Skalice | U Kováčka hostinec Kozlovice, Kozlovice | |
13:00 | Jozek Martin | 26 | : | 18 | Škrdla Ladislav |
|
| 29. | Ne | 5.5.2019 | Gerlich B Fulnek | 16 | : | 2 | Hroch Český Těšín | U Fojtíků Fulnek, Fulnek | |
16:30 | Adamec Radek | 34 | : | 11 | Popek Karel |
Zadal: | Adamec Radek | 5.5.2019 18:34 | Autorizoval: | Automat | 11.5.2019 02:00 |
|
| 30. | Pá | 10.5.2019 | Robini Palkovice | 11 | : | 7 | Aligators Návsí | U Lyžařského vleku Palkovice, Palkovice | |
18:00 | Ručka Martin | 24 | : | 21 | Szkandera Pavel |
|
| 30. | Pá | 10.5.2019 | Danger Prostřední Bečva | 11 | : | 7 | Nagano 98 Nezávislí Václavovice | Billiard bar Horní Bečva, Horní Bečva | |
18:00 | Malina Lukáš | 23 | : | 19 | Sliž Jaromír |
Zadal: | Juroška Jan | 12.5.2019 11:44 | Autorizoval: | Automat | 16.5.2019 02:00 |
|
| 30. | Pá | 10.5.2019 | Dragons Jablunkov | 13 | : | 5 | Gerlich B Fulnek | Zahradkář klub Jablunkov, Jablunkov | |
18:00 | Placzek Řehoř | 31 | : | 15 | Luňák Lukáš |
Zadal: | Placzek Řehoř | 11.5.2019 13:08 | Autorizoval: | Automat | 16.5.2019 02:00 |
|
| 30. | Ne | 12.5.2019 | Mond bar B Třinec | 10 | : | 8 | Žraloci Tichá | Sosna bar Třinec, Třinec | |
15:00 | Uhrinčať Tomáš | 24 | : | 20 | Chýlek Jiří |
|
| 30. | Ne | 12.5.2019 | Hroch Český Těšín | 14 | : | 4 | Vikings Matice Kopřivnice | Šrek bar Český Těšín, Český Těšín | |
15:00 | Popek Karel | 32 | : | 15 | Chalupa Jiří |
|
| 30. | Ne | 12.5.2019 | Tygři Skalice | 11 | : | 7 | Sniper Horní Bečva | Eden sportbar Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Škrdla Ladislav | 27 | : | 18 | Maleňák Radek |
|
| 30. | Ne | 12.5.2019 | Hrozný střelci Frýdek-Místek | 15 | : | 3 | Bertíci Vojkovice | U Hroznů vinárna Frýdek-Místek, Frýdek-Místek | |
16:00 | Fajkus Radek | 31 | : | 12 | Obluk Ladislav |
Zadal: | Koždoň Jan | 12.5.2019 18:26 | Autorizoval: | Automat | 18.5.2019 02:00 |
|