|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 0. | Ne | 10.9.2023 | Vlčáci 2011 Štít | 6 | : | 12 | Darts4ever Pšánky | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
17:30 | | 15 | : | 26 | |
|
| 0. | Út | 12.9.2023 | Kocouři Hradec Králové | 5 | : | 13 | Black Sheep Hradec Králové | Hradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové | |
18:00 | | 15 | : | 29 | |
|
| 0. | Ne | 17.9.2023 | Vlčáci 2011 Štít | 10 | : | 8 | Kocouři Hradec Králové | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
17:30 | | 23 | : | 20 | |
|
| 0. | Út | 26.9.2023 | Kocouři Hradec Králové | 7 | : | 11 | Darts4ever Pšánky | Hradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové | |
18:00 | | 14 | : | 25 | |
|
| 0. | Po | 2.10.2023 | Black Sheep Hradec Králové | 6 | : | 12 | Úletáři Hradec Králové | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
18:00 | | 17 | : | 26 | |
|
| 0. | Út | 10.10.2023 | Úletáři Hradec Králové | 7 | : | 11 | Vlčáci 2011 Štít | Hradec Králové Morava, Hradec Králové 9 | |
18:00 | | 23 | : | 26 | |
|
| 0. | Út | 17.10.2023 | Kocouři Hradec Králové | 8 | : | 10 | Úletáři Hradec Králové | Hradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové | |
18:00 | | 21 | : | 22 | |
|
| 0. | St | 1.11.2023 | Darts4ever Pšánky | 6 | : | 12 | Black Sheep Hradec Králové | Pšánky U Růženky, Nechanice | |
18:00 | | 19 | : | 28 | |
|
| 0. | Po | 6.11.2023 | Black Sheep Hradec Králové | 10 | : | 9 | Vlčáci 2011 Štít | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
18:00 | | 24 | : | 21 | |
|
| 0. | Út | 7.11.2023 | Úletáři Hradec Králové | 14 | : | 4 | Darts4ever Pšánky | Hradec Králové Morava, Hradec Králové 9 | |
18:00 | | 28 | : | 14 | |
|
| 0. | Po | 13.11.2023 | Black Sheep Hradec Králové | 16 | : | 2 | Kocouři Hradec Králové | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
18:00 | | 33 | : | 7 | |
|
| 0. | Út | 21.11.2023 | Kocouři Hradec Králové | 7 | : | 11 | Vlčáci 2011 Štít | Hradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové | |
18:00 | | 17 | : | 26 | |
|
| 0. | St | 29.11.2023 | Darts4ever Pšánky | 9 | : | 10 | Kocouři Hradec Králové | Pšánky U Růženky, Nechanice | |
18:00 | | 24 | : | 22 | |
|
| 0. | St | 6.12.2023 | Darts4ever Pšánky | 8 | : | 10 | Vlčáci 2011 Štít | Pšánky U Růženky, Nechanice | |
18:00 | | 22 | : | 24 | |
|
| 0. | Út | 2.1.2024 | Úletáři Hradec Králové | 8 | : | 10 | Black Sheep Hradec Králové | Hradec Králové Morava, Hradec Králové 9 | |
18:00 | | 22 | : | 26 | |
|
| 0. | Ne | 7.1.2024 | Vlčáci 2011 Štít | 4 | : | 14 | Úletáři Hradec Králové | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
17:30 | | 14 | : | 29 | |
|
| 0. | Út | 16.1.2024 | Úletáři Hradec Králové | 13 | : | 5 | Kocouři Hradec Králové | Hradec Králové Morava, Hradec Králové 9 | |
18:00 | | 28 | : | 13 | |
|
| 0. | Po | 29.1.2024 | Black Sheep Hradec Králové | 11 | : | 7 | Darts4ever Pšánky | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
18:00 | | 26 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 4.2.2024 | Vlčáci 2011 Štít | 8 | : | 10 | Black Sheep Hradec Králové | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
17:30 | | 20 | : | 24 | |
|
| 0. | St | 7.2.2024 | Darts4ever Pšánky | 11 | : | 7 | Úletáři Hradec Králové | Pšánky U Růženky, Nechanice | |
18:00 | | 25 | : | 22 | |
Autorizoval: | Automat | 14.2.2024 02:00 |
|
| 1. | Po | 4.3.2024 | Black Sheep Hradec Králové | 13 | : | 5 | Darts4ever Pšánky | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
18:00 | Nosek Jan | 26 | : | 14 | Ragula Jan |
Zadal: | Nosek Jan | 4.3.2024 21:51 | Změnil: | Nosek Jan | 5.3.2024 05:45 | Autorizoval: | Automat | 10.3.2024 02:00 |
|
| 1. | Út | 5.3.2024 | Úletáři Hradec Králové | 13 | : | 5 | Kocouři Hradec Králové | Hradec Králové Morava, Hradec Králové 9 | |
18:00 | Kramář Miloš | 29 | : | 13 | Dvořáček Michal |
|
| 2. | Ne | 10.3.2024 | Vlčáci 2011 Štít | 11 | : | 7 | Darts4ever Pšánky | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
17:30 | Novák Jakub | 26 | : | 18 | Ragula Jan |
|
| 2. | Út | 12.3.2024 | Kocouři Hradec Králové | 3 | : | 15 | Black Sheep Hradec Králové | Hradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové | |
18:00 | Dvořáček Michal | 11 | : | 32 | Nosek Jan |
|
| 3. | Út | 19.3.2024 | Úletáři Hradec Králové | 11 | : | 7 | Vlčáci 2011 Štít | Hradec Králové Morava, Hradec Králové 9 | |
18:00 | Kramář Miloš | 27 | : | 17 | Kopřiva Vladimír |
Zadal: | Kramář Miloš | 20.3.2024 08:59 | Autorizoval: | Automat | 25.3.2024 02:00 |
|
| 3. | St | 20.3.2024 | Darts4ever Pšánky | 13 | : | 5 | Kocouři Hradec Králové | Pšánky U Růženky, Nechanice | |
18:00 | Restl Denis | 30 | : | 17 | Kujal Josef |
|
| 4. | Ne | 24.3.2024 | Vlčáci 2011 Štít | 13 | : | 5 | Kocouři Hradec Králové | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
17:30 | Novák Jakub | 27 | : | 20 | Kujal Josef |
|
| 4. | Út | 26.3.2024 | Úletáři Hradec Králové | 9 | : | 10 | Black Sheep Hradec Králové | Hradec Králové Morava, Hradec Králové 9 | |
18:00 | Kramář Miloš | 24 | : | 23 | Nosek Jan |
|
| 5. | Po | 8.4.2024 | Black Sheep Hradec Králové | | | | Vlčáci 2011 Štít | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
18:00 | | | | | |
|
| 5. | St | 10.4.2024 | Darts4ever Pšánky | | | | Úletáři Hradec Králové | Pšánky U Růženky, Nechanice | |
18:00 | | | | | |
|
| 6. | Út | 16.4.2024 | Kocouři Hradec Králové | | | | Úletáři Hradec Králové | Hradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové | |
18:00 | | | | | |
|
| 6. | St | 17.4.2024 | Darts4ever Pšánky | | | | Black Sheep Hradec Králové | Pšánky U Růženky, Nechanice | |
18:00 | | | | | |
|
| 7. | Po | 22.4.2024 | Black Sheep Hradec Králové | | | | Kocouři Hradec Králové | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
18:00 | | | | | |
|
| 7. | St | 24.4.2024 | Darts4ever Pšánky | | | | Vlčáci 2011 Štít | Pšánky U Růženky, Nechanice | |
18:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 5.5.2024 | Vlčáci 2011 Štít | | | | Úletáři Hradec Králové | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
17:30 | | | | | |
|
| 8. | Út | 7.5.2024 | Kocouři Hradec Králové | | | | Darts4ever Pšánky | Hradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové | |
18:00 | | | | | |
|
| 9. | Po | 13.5.2024 | Black Sheep Hradec Králové | | | | Úletáři Hradec Králové | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
18:00 | | | | | |
|
| 9. | Út | 14.5.2024 | Kocouři Hradec Králové | | | | Vlčáci 2011 Štít | Hradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové | |
18:00 | | | | | |
|
| 10. | Ne | 19.5.2024 | Vlčáci 2011 Štít | | | | Black Sheep Hradec Králové | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
17:30 | | | | | |
|
| 10. | Út | 21.5.2024 | Úletáři Hradec Králové | | | | Darts4ever Pšánky | Hradec Králové Morava, Hradec Králové 9 | |
18:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 0. | Ne | 3.9.2023 | Lucky Darts Jičín | 10 | : | 9 | Černý Sup Starý Rokytník | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
17:00 | | 22 | : | 22 | |
|
| 0. | Ne | 10.9.2023 | Lucky Darts Jičín | 13 | : | 5 | Tornádo Vlčice | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
17:00 | | 29 | : | 18 | |
|
| 0. | Út | 12.9.2023 | Pivaři Habřina | 11 | : | 7 | The Badgers Kostelec nad Orlicí | Habřina Habřinka, Smiřice | |
18:00 | | 24 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 17.9.2023 | Lucky Darts Jičín | 12 | : | 6 | Kobry od Soudku Arnultovice | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
17:00 | | 27 | : | 18 | |
|
| 0. | Ne | 17.9.2023 | Tornádo Vlčice | 5 | : | 13 | Černý Sup Starý Rokytník | Vlčice Obecní klub, Vlčice | |
18:00 | | 16 | : | 29 | |
|
| 0. | Ne | 24.9.2023 | Tornádo Vlčice | 10 | : | 9 | Kobry od Soudku Arnultovice | Vlčice Obecní klub, Vlčice | |
18:00 | | 22 | : | 22 | |
|
| 0. | Út | 26.9.2023 | Zippo team Štít | 10 | : | 9 | The Badgers Kostelec nad Orlicí | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
18:00 | | 24 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 1.10.2023 | Kobry od Soudku Arnultovice | 10 | : | 9 | Černý Sup Starý Rokytník | Arnultovice U Soudku restaurant, Rudník | |
16:00 | | 25 | : | 22 | |
|
| 0. | Út | 17.10.2023 | Truhles Hradec Králové | 12 | : | 6 | Pivaři Habřina | Hradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové | |
18:00 | | 29 | : | 17 | |
|
| 0. | Út | 31.10.2023 | Truhles Hradec Králové | 7 | : | 11 | Zippo team Štít | Hradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové | |
18:00 | | 18 | : | 26 | |
|
| 0. | Ne | 5.11.2023 | The Badgers Kostelec nad Orlicí | 5 | : | 13 | Truhles Hradec Králové | Kostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí | |
18:00 | | 19 | : | 29 | |
|
| 0. | Út | 7.11.2023 | Zippo team Štít | 12 | : | 6 | Pivaři Habřina | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
18:00 | | 25 | : | 15 | |
|
| 0. | Ne | 12.11.2023 | The Badgers Kostelec nad Orlicí | 6 | : | 12 | Pivaři Habřina | Kostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí | |
18:00 | | 15 | : | 27 | |
|
| 0. | Ne | 19.11.2023 | Černý Sup Starý Rokytník | 13 | : | 5 | Lucky Darts Jičín | Starý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov | |
18:00 | | 29 | : | 19 | |
|
| 0. | Ne | 26.11.2023 | Tornádo Vlčice | 8 | : | 10 | Lucky Darts Jičín | Vlčice Obecní klub, Vlčice | |
18:00 | | 20 | : | 24 | |
|
| 0. | Ne | 26.11.2023 | The Badgers Kostelec nad Orlicí | 8 | : | 10 | Zippo team Štít | Kostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí | |
18:00 | | 19 | : | 25 | |
|
| 0. | Ne | 3.12.2023 | Kobry od Soudku Arnultovice | 7 | : | 11 | Lucky Darts Jičín | Arnultovice U Soudku restaurant, Rudník | |
14:00 | | 19 | : | 27 | |
|
| 0. | Ne | 3.12.2023 | Černý Sup Starý Rokytník | 10 | : | 8 | Tornádo Vlčice | Starý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov | |
18:00 | | 24 | : | 21 | |
|
| 0. | Ne | 17.12.2023 | Kobry od Soudku Arnultovice | 10 | : | 8 | Tornádo Vlčice | Arnultovice U Soudku restaurant, Rudník | |
16:00 | | 25 | : | 23 | |
|
| 0. | Ne | 14.1.2024 | Černý Sup Starý Rokytník | 11 | : | 7 | Kobry od Soudku Arnultovice | Starý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov | |
18:00 | | 26 | : | 19 | |
|
| 0. | Út | 16.1.2024 | Pivaři Habřina | 7 | : | 11 | Truhles Hradec Králové | Habřina Habřinka, Smiřice | |
18:00 | | 22 | : | 26 | |
|
| 0. | Út | 30.1.2024 | Zippo team Štít | 12 | : | 6 | Truhles Hradec Králové | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
18:00 | | 25 | : | 18 | |
|
| 0. | Út | 6.2.2024 | Pivaři Habřina | 7 | : | 11 | Zippo team Štít | Habřina Habřinka, Smiřice | |
18:00 | | 19 | : | 25 | |
|
| 0. | Út | 6.2.2024 | Truhles Hradec Králové | 11 | : | 7 | The Badgers Kostelec nad Orlicí | Hradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové | |
18:00 | | 27 | : | 18 | |
|
| 1. | Ne | 3.3.2024 | Kobry od Soudku Arnultovice | 6 | : | 12 | Truhles Hradec Králové | Prosečné Na fotbalovém hřišti, Prosečné | |
16:00 | Vedmoch Pavel | 16 | : | 25 | Nejman Jiří |
Zadal: | Vedmoch Pavel | 4.3.2024 09:40 | Autorizoval: | Automat | 9.3.2024 02:00 |
|
| 1. | Ne | 3.3.2024 | Lucky Darts Jičín | 7 | : | 11 | Zippo team Štít | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
17:00 | Mlejnek Eduard | 16 | : | 26 | Komora Martin |
|
| 1. | Ne | 3.3.2024 | Černý Sup Starý Rokytník | 8 | : | 10 | The Badgers Kostelec nad Orlicí | Starý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov | |
18:00 | Weintrager Marian | 22 | : | 25 | Marek Michal |
|
| 1. | Ne | 3.3.2024 | Tornádo Vlčice | 9 | : | 10 | Pivaři Habřina | Vlčice Obecní klub, Vlčice | |
18:00 | Zumr Petr | 23 | : | 23 | Unger Lukáš |
|
| 2. | Ne | 10.3.2024 | Lucky Darts Jičín | 8 | : | 10 | Pivaři Habřina | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
17:00 | Mlejnek Eduard | 20 | : | 21 | Unger Lukáš |
|
| 2. | Ne | 10.3.2024 | Černý Sup Starý Rokytník | 5 | : | 13 | Truhles Hradec Králové | Starý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov | |
18:00 | Štefl Dominik | 14 | : | 29 | Nejman Jiří |
Zadal: | Štefl Dominik | 10.3.2024 21:14 | Autorizoval: | Automat | 16.3.2024 02:00 |
|
| 2. | Ne | 10.3.2024 | The Badgers Kostelec nad Orlicí | 10 | : | 8 | Kobry od Soudku Arnultovice | Kostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí | |
18:00 | Marek Michal | 23 | : | 19 | Hek Michal |
Zadal: | Marek Michal | 10.3.2024 21:54 | Autorizoval: | Automat | 16.3.2024 02:00 |
|
| 2. | Ne | 10.3.2024 | Tornádo Vlčice | 6 | : | 12 | Zippo team Štít | Vlčice Obecní klub, Vlčice | |
18:00 | Zumr Petr | 19 | : | 27 | Komora Martin |
Zadal: | Petr Martin | 11.3.2024 11:05 | Autorizoval: | Automat | 16.3.2024 02:00 |
|
| 3. | Ne | 17.3.2024 | The Badgers Kostelec nad Orlicí | 8 | : | 10 | Lucky Darts Jičín | Kostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí | |
18:00 | Marek Michal | 20 | : | 24 | Kropáček Roman |
Zadal: | Marek Michal | 17.3.2024 21:46 | Autorizoval: | Automat | 23.3.2024 02:00 |
|
| 3. | Út | 19.3.2024 | Pivaři Habřina | 10 | : | 8 | Černý Sup Starý Rokytník | Habřina Habřinka, Smiřice | |
18:00 | Unger Lukáš | 26 | : | 20 | Štefl Dominik |
|
| 3. | Út | 19.3.2024 | Zippo team Štít | 11 | : | 7 | Kobry od Soudku Arnultovice | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
18:00 | Komora Martin | 24 | : | 21 | Dufka Martin |
Zadal: | Jiříková Anna | 20.3.2024 10:04 | Autorizoval: | Automat | 25.3.2024 02:00 |
|
| 3. | Út | 19.3.2024 | Truhles Hradec Králové | 12 | : | 6 | Tornádo Vlčice | Hradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové | |
18:00 | Nejman Jiří | 28 | : | 14 | Petr Martin |
|
| 4. | Ne | 24.3.2024 | The Badgers Kostelec nad Orlicí | 3 | : | 15 | Tornádo Vlčice | Kostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí | |
18:00 | Marek Michal | 14 | : | 33 | Zumr Petr |
|
| 4. | Út | 26.3.2024 | Zippo team Štít | 10 | : | 8 | Černý Sup Starý Rokytník | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
18:00 | Komora Martin | 25 | : | 20 | Štefl Dominik |
|
| 4. | Út | 26.3.2024 | Truhles Hradec Králové | 13 | : | 5 | Lucky Darts Jičín | Hradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové | |
18:00 | Nejman Jiří | 29 | : | 14 | Švorc Lukáš |
|
| 4. | Út | 26.3.2024 | Pivaři Habřina | 10 | : | 8 | Kobry od Soudku Arnultovice | Habřina Habřinka, Smiřice | |
18:00 | Unger Lukáš | 24 | : | 23 | Hek Michal |
|
| 5. | Ne | 7.4.2024 | Kobry od Soudku Arnultovice | | | | Zippo team Štít | Arnultovice U Soudku restaurant, Rudník | |
16:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 7.4.2024 | Lucky Darts Jičín | | | | The Badgers Kostelec nad Orlicí | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
17:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 7.4.2024 | Černý Sup Starý Rokytník | | | | Pivaři Habřina | Starý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov | |
18:00 | | | | | |
|
| 5. | Ne | 7.4.2024 | Tornádo Vlčice | | | | Truhles Hradec Králové | Vlčice Obecní klub, Vlčice | |
18:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 14.4.2024 | Kobry od Soudku Arnultovice | | | | Pivaři Habřina | Arnultovice U Soudku restaurant, Rudník | |
16:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 14.4.2024 | Lucky Darts Jičín | | | | Truhles Hradec Králové | Jičín Štěstí Cafe bar, Jičín | |
17:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 14.4.2024 | Černý Sup Starý Rokytník | | | | Zippo team Štít | Starý Rokytník U Černého Supa hospoda, Trutnov | |
18:00 | | | | | |
|
| 6. | Ne | 14.4.2024 | Tornádo Vlčice | | | | The Badgers Kostelec nad Orlicí | Vlčice Obecní klub, Vlčice | |
18:00 | | | | | |
|
| 7. | Ne | 21.4.2024 | The Badgers Kostelec nad Orlicí | | | | Černý Sup Starý Rokytník | Kostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí | |
18:00 | | | | | |
|
| 7. | Út | 23.4.2024 | Zippo team Štít | | | | Lucky Darts Jičín | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
18:00 | | | | | |
|
| 7. | Út | 23.4.2024 | Truhles Hradec Králové | | | | Kobry od Soudku Arnultovice | Hradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové | |
18:00 | | | | | |
|
| 7. | Út | 23.4.2024 | Pivaři Habřina | | | | Tornádo Vlčice | Habřina Habřinka, Smiřice | |
18:00 | | | | | |
|
| 8. | Ne | 5.5.2024 | Kobry od Soudku Arnultovice | | | | The Badgers Kostelec nad Orlicí | Arnultovice U Soudku restaurant, Rudník | |
16:00 | | | | | |
|
| 8. | Út | 7.5.2024 | Truhles Hradec Králové | | | | Černý Sup Starý Rokytník | Hradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové | |
18:00 | | | | | |
|
| 8. | Út | 7.5.2024 | Pivaři Habřina | | | | Lucky Darts Jičín | Habřina Habřinka, Smiřice | |
18:00 | | | | | |
|
| 8. | Út | 7.5.2024 | Zippo team Štít | | | | Tornádo Vlčice | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
18:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Vlčáci 2011 Štít | 6 | : | 12 | Darts4ever Pšánky | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
17:30 | Novák Jakub | 15 | : | 26 | Restl Denis |
|
| 1. | Út | 12.9.2023 | Kocouři Hradec Králové | 5 | : | 13 | Black Sheep Hradec Králové | Hradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové | |
18:00 | Dvořáček Michal | 15 | : | 29 | Nosek Jan |
|
| 1. | Út | 12.9.2023 | Pivaři Habřina | 11 | : | 7 | The Badgers Kostelec nad Orlicí | Habřina Habřinka, Smiřice | |
18:00 | Unger Lukáš | 24 | : | 18 | Brandejs Aleš |
|
| 1. | Út | 12.9.2023 | Úletáři Hradec Králové | 7 | : | 11 | Zippo team Štít | Hradec Králové Morava, Hradec Králové 9 | |
18:00 | Kramář Miloš | 20 | : | 24 | Komora Martin |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Vlčáci 2011 Štít | 10 | : | 8 | Kocouři Hradec Králové | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
17:30 | Novák Jakub | 23 | : | 20 | Dvořáček Michal |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | The Badgers Kostelec nad Orlicí | 11 | : | 7 | Úletáři Hradec Králové | Kostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí | |
18:00 | Marek Michal | 25 | : | 17 | Kramář Miloš |
Zadal: | Marek Michal | 17.9.2023 22:24 | Autorizoval: | Automat | 23.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Po | 18.9.2023 | Black Sheep Hradec Králové | 5 | : | 13 | Truhles Hradec Králové | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
18:00 | Nosek Jan | 13 | : | 29 | Nejman Jiří |
Zadal: | Nosek Jan | 19.9.2023 07:28 | Autorizoval: | Automat | 24.9.2023 02:00 |
|
| 2. | St | 20.9.2023 | Darts4ever Pšánky | 7 | : | 11 | Zippo team Štít | Pšánky U Růženky, Nechanice | |
18:00 | Restl Denis | 20 | : | 24 | Komora Martin |
Zadal: | Restl Denis | 20.9.2023 20:45 | Autorizoval: | Automat | 26.9.2023 02:00 |
|
| 3. | Út | 26.9.2023 | Kocouři Hradec Králové | 7 | : | 11 | Darts4ever Pšánky | Hradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové | |
18:00 | Dvořáček Michal | 14 | : | 25 | Restl Denis |
|
| 3. | Út | 26.9.2023 | Truhles Hradec Králové | 14 | : | 4 | Vlčáci 2011 Štít | Hradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové | |
18:00 | Nejman Jiří | 30 | : | 15 | Novák Jakub |
|
| 3. | Út | 26.9.2023 | Pivaři Habřina | 12 | : | 6 | Black Sheep Hradec Králové | Habřina Habřinka, Smiřice | |
18:00 | Unger Lukáš | 26 | : | 17 | Nosek Jan |
|
| 3. | Út | 26.9.2023 | Zippo team Štít | 10 | : | 9 | The Badgers Kostelec nad Orlicí | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
18:00 | Komora Martin | 24 | : | 23 | Marek Michal |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Vlčáci 2011 Štít | 6 | : | 12 | Pivaři Habřina | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
17:30 | Novák Jakub | 19 | : | 28 | Unger Lukáš |
|
| 4. | Po | 2.10.2023 | Black Sheep Hradec Králové | 6 | : | 12 | Úletáři Hradec Králové | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
18:00 | Nosek Jan | 17 | : | 26 | Kramář Miloš |
|
| 4. | Út | 3.10.2023 | Kocouři Hradec Králové | 10 | : | 8 | Truhles Hradec Králové | Hradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové | |
18:00 | Dvořáček Michal | 24 | : | 21 | Talavašek Jiří |
|
| 4. | St | 4.10.2023 | Darts4ever Pšánky | 5 | : | 13 | The Badgers Kostelec nad Orlicí | Pšánky U Růženky, Nechanice | |
18:00 | Restl Denis | 19 | : | 29 | Marek Michal |
|
| 5. | Út | 10.10.2023 | Truhles Hradec Králové | 15 | : | 3 | Darts4ever Pšánky | Hradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové | |
18:00 | Nejman Jiří | 32 | : | 12 | Restl Denis |
Zadal: | Nejman Jiří | 10.10.2023 20:46 | Autorizoval: | Automat | 16.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Út | 10.10.2023 | Pivaři Habřina | 14 | : | 4 | Kocouři Hradec Králové | Habřina Habřinka, Smiřice | |
18:00 | Unger Lukáš | 30 | : | 13 | Dvořáček Michal |
|
| 5. | Út | 10.10.2023 | Úletáři Hradec Králové | 7 | : | 11 | Vlčáci 2011 Štít | Hradec Králové Morava, Hradec Králové 9 | |
18:00 | Kramář Miloš | 23 | : | 26 | Novák Jakub |
|
| 5. | Út | 10.10.2023 | Zippo team Štít | 11 | : | 7 | Black Sheep Hradec Králové | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
18:00 | Komora Martin | 28 | : | 20 | Nosek Jan |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Vlčáci 2011 Štít | 3 | : | 15 | Zippo team Štít | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
17:30 | Novák Jakub | 11 | : | 33 | Komora Martin |
|
| 6. | Po | 16.10.2023 | Black Sheep Hradec Králové | 7 | : | 11 | The Badgers Kostelec nad Orlicí | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
18:00 | Nosek Jan | 17 | : | 24 | Marek Michal |
|
| 6. | Út | 17.10.2023 | Kocouři Hradec Králové | 8 | : | 10 | Úletáři Hradec Králové | Hradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové | |
18:00 | Dvořáček Michal | 21 | : | 22 | Kramář Miloš |
|
| 6. | Út | 17.10.2023 | Truhles Hradec Králové | 12 | : | 6 | Pivaři Habřina | Hradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové | |
18:00 | Nejman Jiří | 29 | : | 17 | Unger Lukáš |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | The Badgers Kostelec nad Orlicí | 10 | : | 9 | Vlčáci 2011 Štít | Kostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí | |
18:00 | Marek Michal | 22 | : | 22 | Novák Jakub |
Zadal: | Marek Michal | 22.10.2023 22:25 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 7. | Út | 24.10.2023 | Pivaři Habřina | 13 | : | 5 | Darts4ever Pšánky | Habřina Habřinka, Smiřice | |
18:00 | Unger Lukáš | 30 | : | 16 | Restl Denis |
Zadal: | Unger Lukáš | 24.10.2023 20:12 | Autorizoval: | Automat | 30.10.2023 02:00 |
|
| 7. | Út | 24.10.2023 | Úletáři Hradec Králové | 7 | : | 11 | Truhles Hradec Králové | Hradec Králové Morava, Hradec Králové 9 | |
18:00 | Kramář Miloš | 16 | : | 25 | Nejman Jiří |
Zadal: | Kramář Miloš | 25.10.2023 09:15 | Autorizoval: | Automat | 30.10.2023 02:00 |
|
| 7. | Út | 24.10.2023 | Zippo team Štít | 14 | : | 4 | Kocouři Hradec Králové | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
18:00 | Komora Martin | 31 | : | 14 | Dvořáček Michal |
|
| 8. | Út | 31.10.2023 | Kocouři Hradec Králové | 2 | : | 16 | The Badgers Kostelec nad Orlicí | Hradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové | |
18:00 | Dvořáček Michal | 8 | : | 33 | Marek Michal |
|
| 8. | Út | 31.10.2023 | Truhles Hradec Králové | 7 | : | 11 | Zippo team Štít | Hradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové | |
18:00 | Nejman Jiří | 18 | : | 26 | Komora Martin |
Zadal: | Nejman Jiří | 1.11.2023 09:09 | Autorizoval: | Automat | 6.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Út | 31.10.2023 | Pivaři Habřina | 15 | : | 3 | Úletáři Hradec Králové | Habřina Habřinka, Smiřice | |
18:00 | Unger Lukáš | 31 | : | 13 | Kramář Miloš |
|
| 8. | St | 1.11.2023 | Darts4ever Pšánky | 6 | : | 12 | Black Sheep Hradec Králové | Pšánky U Růženky, Nechanice | |
18:00 | Restl Denis | 19 | : | 28 | Nosek Jan |
|
| 9. | Ne | 5.11.2023 | The Badgers Kostelec nad Orlicí | 5 | : | 13 | Truhles Hradec Králové | Kostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí | |
18:00 | Marek Michal | 19 | : | 29 | Nejman Jiří |
Zadal: | Marek Michal | 5.11.2023 22:15 | Autorizoval: | Automat | 11.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Po | 6.11.2023 | Black Sheep Hradec Králové | 10 | : | 9 | Vlčáci 2011 Štít | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
18:00 | Nosek Jan | 24 | : | 21 | Novák Jakub |
|
| 9. | Út | 7.11.2023 | Úletáři Hradec Králové | 14 | : | 4 | Darts4ever Pšánky | Hradec Králové Morava, Hradec Králové 9 | |
18:00 | Kramář Miloš | 28 | : | 14 | Restl Denis |
Zadal: | Kramář Miloš | 7.11.2023 23:05 | Autorizoval: | Automat | 13.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Út | 7.11.2023 | Zippo team Štít | 12 | : | 6 | Pivaři Habřina | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
18:00 | Komora Martin | 25 | : | 15 | Vaisar Zdeněk |
|
| 10. | Ne | 12.11.2023 | The Badgers Kostelec nad Orlicí | 6 | : | 12 | Pivaři Habřina | Kostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí | |
18:00 | Marek Michal | 15 | : | 27 | Unger Lukáš |
|
| 10. | Po | 13.11.2023 | Black Sheep Hradec Králové | 16 | : | 2 | Kocouři Hradec Králové | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
18:00 | Nosek Jan | 33 | : | 7 | Dvořáček Michal |
Zadal: | Nosek Jan | 13.11.2023 21:14 | Změnil: | Kujal Josef | 14.11.2023 20:41 | Autorizoval: | Automat | 19.11.2023 02:00 |
|
| 10. | Út | 14.11.2023 | Zippo team Štít | 13 | : | 5 | Úletáři Hradec Králové | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
18:00 | Komora Martin | 29 | : | 14 | Křovák Petr |
|
| 11. | Út | 21.11.2023 | Kocouři Hradec Králové | 7 | : | 11 | Vlčáci 2011 Štít | Hradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové | |
18:00 | Dvořáček Michal | 17 | : | 26 | Novák Jakub |
|
| 11. | Út | 21.11.2023 | Úletáři Hradec Králové | 8 | : | 10 | The Badgers Kostelec nad Orlicí | Hradec Králové Morava, Hradec Králové 9 | |
18:00 | Kramář Miloš | 19 | : | 26 | Marek Michal |
|
| 11. | Út | 21.11.2023 | Truhles Hradec Králové | 10 | : | 8 | Black Sheep Hradec Králové | Hradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové | |
18:00 | Nejman Jiří | 24 | : | 20 | Nosek Jan |
Zadal: | Nosek Jan | 22.11.2023 06:08 | Autorizoval: | Automat | 27.11.2023 02:00 |
|
| 11. | Út | 21.11.2023 | Zippo team Štít | 11 | : | 7 | Darts4ever Pšánky | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
18:00 | Komora Martin | 24 | : | 17 | Restl Denis |
|
| 12. | Ne | 26.11.2023 | Vlčáci 2011 Štít | 1 | : | 17 | Truhles Hradec Králové | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
17:30 | Novák Jakub | 6 | : | 35 | Nejman Jiří |
Zadal: | Novák Jakub | 29.11.2023 16:38 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Ne | 26.11.2023 | The Badgers Kostelec nad Orlicí | 8 | : | 10 | Zippo team Štít | Kostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí | |
18:00 | Marek Michal | 19 | : | 25 | Komora Martin |
Zadal: | Marek Michal | 26.11.2023 22:25 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Po | 27.11.2023 | Black Sheep Hradec Králové | 5 | : | 13 | Pivaři Habřina | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
18:00 | Nosek Jan | 15 | : | 27 | Unger Lukáš |
|
| 12. | St | 29.11.2023 | Darts4ever Pšánky | 9 | : | 10 | Kocouři Hradec Králové | Pšánky U Růženky, Nechanice | |
18:00 | Restl Denis | 24 | : | 22 | Dvořáček Michal |
Zadal: | Restl Denis | 29.11.2023 21:04 | Autorizoval: | Automat | 5.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Út | 5.12.2023 | Pivaři Habřina | 16 | : | 2 | Vlčáci 2011 Štít | Habřina Habřinka, Smiřice | |
18:00 | Unger Lukáš | 33 | : | 10 | Kopřiva Vladimír |
|
| 13. | Út | 5.12.2023 | Truhles Hradec Králové | 16 | : | 2 | Kocouři Hradec Králové | Hradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové | |
18:00 | Nejman Jiří | 33 | : | 9 | Dvořáček Michal |
Zadal: | Nejman Jiří | 5.12.2023 20:55 | Autorizoval: | Automat | 11.12.2023 02:00 |
|
| 10. | St | 6.12.2023 | Darts4ever Pšánky | 8 | : | 10 | Vlčáci 2011 Štít | Pšánky U Růženky, Nechanice | |
18:00 | Restl Denis | 22 | : | 24 | Novák Jakub |
|
| 13. | Ne | 17.12.2023 | The Badgers Kostelec nad Orlicí | 11 | : | 7 | Darts4ever Pšánky | Kostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí | |
18:00 | Marek Michal | 27 | : | 19 | Ragula Jan |
Zadal: | Marek Michal | 17.12.2023 20:39 | Autorizoval: | Automat | 23.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Út | 2.1.2024 | Úletáři Hradec Králové | 8 | : | 10 | Black Sheep Hradec Králové | Hradec Králové Morava, Hradec Králové 9 | |
18:00 | Kramář Miloš | 22 | : | 26 | Nosek Jan |
|
| 14. | Ne | 7.1.2024 | Vlčáci 2011 Štít | 4 | : | 14 | Úletáři Hradec Králové | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
17:30 | Novák Jakub | 14 | : | 29 | Kramář Miloš |
|
| 14. | Po | 8.1.2024 | Black Sheep Hradec Králové | 7 | : | 11 | Zippo team Štít | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
18:00 | Nosek Jan | 17 | : | 25 | Špás Otakar |
|
| 14. | Út | 9.1.2024 | Kocouři Hradec Králové | 4 | : | 14 | Pivaři Habřina | Hradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové | |
18:00 | Dvořáček Michal | 11 | : | 30 | Runkas Rudolf |
|
| 14. | St | 10.1.2024 | Darts4ever Pšánky | 3 | : | 15 | Truhles Hradec Králové | Pšánky U Růženky, Nechanice | |
18:00 | Restl Denis | 13 | : | 31 | Nejman Jiří |
Zadal: | Restl Denis | 10.1.2024 20:35 | Autorizoval: | Automat | 16.1.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 14.1.2024 | The Badgers Kostelec nad Orlicí | 10 | : | 9 | Black Sheep Hradec Králové | Kostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí | |
18:00 | Marek Michal | 22 | : | 24 | Nosek Jan |
|
| 15. | Út | 16.1.2024 | Zippo team Štít | 11 | : | 7 | Vlčáci 2011 Štít | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
18:00 | Komora Martin | 23 | : | 18 | Kopřiva Vladimír |
|
| 15. | Út | 16.1.2024 | Úletáři Hradec Králové | 13 | : | 5 | Kocouři Hradec Králové | Hradec Králové Morava, Hradec Králové 9 | |
18:00 | Kramář Miloš | 28 | : | 13 | Dvořáček Michal |
Zadal: | Kramář Miloš | 17.1.2024 07:06 | Autorizoval: | Automat | 22.1.2024 02:00 |
|
| 15. | Út | 16.1.2024 | Pivaři Habřina | 7 | : | 11 | Truhles Hradec Králové | Habřina Habřinka, Smiřice | |
18:00 | Unger Lukáš | 22 | : | 26 | Nejman Jiří |
|
| 16. | Ne | 21.1.2024 | Vlčáci 2011 Štít | 9 | : | 10 | The Badgers Kostelec nad Orlicí | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
17:30 | Novák Jakub | 20 | : | 26 | Marek Michal |
|
| 16. | Út | 23.1.2024 | Truhles Hradec Králové | 12 | : | 6 | Úletáři Hradec Králové | Hradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové | |
18:00 | Nejman Jiří | 28 | : | 16 | Kramář Miloš |
Zadal: | Nejman Jiří | 23.1.2024 21:11 | Autorizoval: | Automat | 29.1.2024 02:00 |
|
| 16. | Út | 23.1.2024 | Kocouři Hradec Králové | 3 | : | 15 | Zippo team Štít | Hradec Králové Motel Biřička, Hradec Králové | |
18:00 | Dvořáček Michal | 13 | : | 30 | Komora Martin |
|
| 16. | St | 24.1.2024 | Darts4ever Pšánky | 7 | : | 11 | Pivaři Habřina | Pšánky U Růženky, Nechanice | |
18:00 | Restl Denis | 16 | : | 26 | Unger Lukáš |
|
| 17. | Ne | 28.1.2024 | The Badgers Kostelec nad Orlicí | 13 | : | 5 | Kocouři Hradec Králové | Kostelec n/O Na Skale, Kostelec nad Orlicí | |
18:00 | Marek Michal | 28 | : | 13 | Dvořáček Michal |
Zadal: | Marek Michal | 28.1.2024 21:53 | Autorizoval: | Automat | 3.2.2024 02:00 |
|
| 17. | Po | 29.1.2024 | Black Sheep Hradec Králové | 11 | : | 7 | Darts4ever Pšánky | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
18:00 | Nosek Jan | 26 | : | 18 | Restl Denis |
|
| 17. | Út | 30.1.2024 | Zippo team Štít | 12 | : | 6 | Truhles Hradec Králové | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
18:00 | Komora Martin | 25 | : | 18 | Nejman Jiří |
|
| 17. | Út | 30.1.2024 | Úletáři Hradec Králové | 9 | : | 10 | Pivaři Habřina | Hradec Králové Morava, Hradec Králové 9 | |
18:00 | Kramář Miloš | 19 | : | 23 | Unger Lukáš |
|
| 18. | Ne | 4.2.2024 | Vlčáci 2011 Štít | 8 | : | 10 | Black Sheep Hradec Králové | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
17:30 | Novák Jakub | 20 | : | 24 | Sršeň Jiří |
|
| 18. | Út | 6.2.2024 | Pivaři Habřina | 7 | : | 11 | Zippo team Štít | Habřina Habřinka, Smiřice | |
18:00 | Unger Lukáš | 19 | : | 25 | Komora Martin |
|
| 18. | Út | 6.2.2024 | Truhles Hradec Králové | 11 | : | 7 | The Badgers Kostelec nad Orlicí | Hradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové | |
18:00 | Nejman Jiří | 27 | : | 18 | Marek Michal |
|
| 18. | St | 7.2.2024 | Darts4ever Pšánky | 11 | : | 7 | Úletáři Hradec Králové | Pšánky U Růženky, Nechanice | |
18:00 | Restl Denis | 25 | : | 22 | Kramář Miloš |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | No comment Hradec Králové | 13 | : | 5 | Hradečáci Hradec Králové | Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové | |
17:30 | Burdych Radek | 28 | : | 15 | Procházka Václav |
Zadal: | Havel Jan | 10.9.2023 20:31 | Autorizoval: | Automat | 16.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Dobřeňáci Dobřenice | 7 | : | 11 | Chudeřičtí Mimoni | Dobřenice U Nosků, Dobřenice | |
17:30 | Mrštík Jakub | 18 | : | 26 | Šubrt Jiří |
|
| 1. | Po | 11.9.2023 | Soptíci Hradec Králové | 10 | : | 9 | DC No Score Kosice | Hradec Králové Zanzibar, Hradec Králové | |
18:00 | Houška Jan | 23 | : | 23 | Kružík Michael |
|
| 1. | Po | 11.9.2023 | DoubleTrouble Hradec Králové | 11 | : | 7 | DC Sniper Librantice | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
18:00 | Hofman Martin | 26 | : | 23 | Cejzlar Jan |
Zadal: | Hofman Martin | 11.9.2023 22:32 | Autorizoval: | Automat | 17.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Po | 11.9.2023 | Pavouci Hradec Králové | 16 | : | 2 | Marvin Hradec Králové | Hradec Králové U Marťase, Hradec Králové | |
18:00 | Lesák Vladimír | 32 | : | 12 | Kuštan Petr |
Zadal: | Čiháček Petr | 12.9.2023 08:10 | Autorizoval: | Automat | 17.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Út | 12.9.2023 | Ferbek Hradec Králové | 13 | : | 5 | H-CLUB Smiřice | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
18:00 | Šimková Dominika | 28 | : | 15 | Krejčí Petr |
|
| 1. | Út | 12.9.2023 | Biřička Hradec Králové | 7 | : | 11 | Medvědi Hradec Králové | Hradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové | |
18:00 | Staněk Michal | 19 | : | 26 | Mančál Petr |
Zadal: | Staněk Michal | 12.9.2023 21:10 | Autorizoval: | Automat | 18.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Hradečáci Hradec Králové | 10 | : | 9 | Biřička Hradec Králové | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
17:30 | Procházka Václav | 21 | : | 22 | Staněk Michal |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | DC No Score Kosice | 6 | : | 12 | Chudeřičtí Mimoni | Kosice Pod Lípama, Kosice | |
17:30 | Kružík Michael | 18 | : | 26 | Šubrt Jiří |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | DC Sniper Librantice | 5 | : | 13 | Pavouci Hradec Králové | Librantice Hospoda Na hřišti, Librantice | |
18:00 | Dvořák Jiří | 13 | : | 30 | Lesák Vladimír |
Zadal: | Čiháček Petr | 17.9.2023 22:46 | Autorizoval: | Automat | 23.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Po | 18.9.2023 | Soptíci Hradec Králové | 7 | : | 11 | DoubleTrouble Hradec Králové | Hradec Králové Zanzibar, Hradec Králové | |
18:00 | Houška Jan | 17 | : | 23 | Hofman Martin |
|
| 2. | Po | 18.9.2023 | H-CLUB Smiřice | 6 | : | 12 | No comment Hradec Králové | Smiřice H-Club, Smiřice | |
18:00 | Krejčí Petr | 17 | : | 27 | Burdych Radek |
Zadal: | Havel Jan | 18.9.2023 21:00 | Autorizoval: | Automat | 24.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Út | 19.9.2023 | Marvin Hradec Králové | 7 | : | 11 | Ferbek Hradec Králové | Probluz Hostinec XIII, Probluz | |
18:00 | Kuštan Petr | 19 | : | 24 | Šimková Dominika |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | No comment Hradec Králové | 16 | : | 2 | Marvin Hradec Králové | Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové | |
17:30 | Burdych Radek | 32 | : | 10 | Pokorný Pavel |
Zadal: | Havel Jan | 24.9.2023 20:28 | Autorizoval: | Automat | 30.9.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Dobřeňáci Dobřenice | 8 | : | 10 | Hradečáci Hradec Králové | Dobřenice U Nosků, Dobřenice | |
17:30 | Mrštík Jakub | 21 | : | 24 | Procházka Václav |
|
| 3. | Po | 25.9.2023 | Chudeřičtí Mimoni | 13 | : | 5 | Medvědi Hradec Králové | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
17:30 | Šubrt Jiří | 29 | : | 16 | Mančál Petr |
Zadal: | Šubrt Jiří | 25.9.2023 22:42 | Autorizoval: | Automat | 1.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Po | 25.9.2023 | DoubleTrouble Hradec Králové | 10 | : | 9 | DC No Score Kosice | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
18:00 | Hofman Martin | 23 | : | 23 | Homola Jiří |
Zadal: | Hofman Martin | 25.9.2023 22:16 | Autorizoval: | Automat | 1.10.2023 02:00 |
|
| 3. | Po | 25.9.2023 | Pavouci Hradec Králové | 8 | : | 10 | Soptíci Hradec Králové | Hradec Králové U Marťase, Hradec Králové | |
18:00 | Lesák Vladimír | 19 | : | 22 | Houška Jan |
|
| 3. | Út | 26.9.2023 | Ferbek Hradec Králové | 13 | : | 5 | DC Sniper Librantice | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
18:00 | Šimková Dominika | 29 | : | 17 | Havel Tomáš |
|
| 3. | Út | 26.9.2023 | Biřička Hradec Králové | 11 | : | 7 | H-CLUB Smiřice | Hradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové | |
18:00 | Staněk Michal | 26 | : | 19 | Jirka Josef |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Hradečáci Hradec Králové | 8 | : | 10 | Chudeřičtí Mimoni | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
17:30 | Procházka Václav | 17 | : | 25 | Šubrt Jiří |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | DC No Score Kosice | 14 | : | 4 | Medvědi Hradec Králové | Kosice Pod Lípama, Kosice | |
17:30 | Bareš Václav | 29 | : | 13 | Mančál Petr |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | DC Sniper Librantice | 5 | : | 13 | No comment Hradec Králové | Librantice Hospoda Na hřišti, Librantice | |
18:00 | Havel Tomáš | 15 | : | 28 | Burdych Radek |
Zadal: | Havel Jan | 1.10.2023 21:18 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Po | 2.10.2023 | Soptíci Hradec Králové | 7 | : | 11 | Ferbek Hradec Králové | Hradec Králové Zanzibar, Hradec Králové | |
18:00 | Houška Jan | 21 | : | 26 | Šimková Dominika |
|
| 4. | Po | 2.10.2023 | DoubleTrouble Hradec Králové | 13 | : | 5 | Pavouci Hradec Králové | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
18:00 | Hofman Martin | 26 | : | 18 | Lesák Vladimír |
|
| 4. | Po | 2.10.2023 | H-CLUB Smiřice | 3 | : | 15 | Dobřeňáci Dobřenice | Smiřice H-Club, Smiřice | |
18:00 | Krejčí Petr | 12 | : | 31 | Mrštík Jakub |
|
| 4. | Út | 3.10.2023 | Marvin Hradec Králové | 12 | : | 6 | Biřička Hradec Králové | Probluz Hostinec XIII, Probluz | |
18:00 | Kuštan Petr | 27 | : | 19 | Staněk Michal |
|
| 2. | Ne | 8.10.2023 | Medvědi Hradec Králové | 6 | : | 12 | Dobřeňáci Dobřenice | Hradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové | |
17:30 | Mančál Petr | 13 | : | 28 | Mrštík Jakub |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | No comment Hradec Králové | 14 | : | 4 | Soptíci Hradec Králové | Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové | |
17:30 | Burdych Radek | 31 | : | 12 | Houška Jan |
|
| 5. | Po | 9.10.2023 | Chudeřičtí Mimoni | 10 | : | 8 | H-CLUB Smiřice | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
17:30 | Jeřábek Jan | 23 | : | 20 | Krejčí Petr |
|
| 5. | Po | 9.10.2023 | Pavouci Hradec Králové | 10 | : | 8 | DC No Score Kosice | Hradec Králové U Marťase, Hradec Králové | |
18:00 | Lesák Vladimír | 23 | : | 20 | Kružík Michael |
|
| 5. | Út | 10.10.2023 | Ferbek Hradec Králové | 7 | : | 11 | DoubleTrouble Hradec Králové | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
18:00 | Šimková Dominika | 21 | : | 24 | Hofman Martin |
|
| 5. | Út | 10.10.2023 | Biřička Hradec Králové | 12 | : | 6 | DC Sniper Librantice | Hradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové | |
18:00 | Staněk Michal | 26 | : | 17 | Havel Tomáš |
|
| 5. | St | 11.10.2023 | Dobřeňáci Dobřenice | 11 | : | 7 | Marvin Hradec Králové | Dobřenice U Nosků, Dobřenice | |
17:30 | Tomčo Jakub | 26 | : | 20 | Kuštan Petr |
Zadal: | Mrštík Jakub | 12.10.2023 16:59 | Autorizoval: | Automat | 17.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Po | 16.10.2023 | Soptíci Hradec Králové | 12 | : | 6 | Biřička Hradec Králové | Hradec Králové Zanzibar, Hradec Králové | |
18:00 | Houška Jan | 28 | : | 18 | Staněk Michal |
|
| 6. | Po | 16.10.2023 | DoubleTrouble Hradec Králové | 8 | : | 10 | No comment Hradec Králové | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
18:00 | Hofman Martin | 20 | : | 21 | Burdych Radek |
Zadal: | Havel Jan | 16.10.2023 20:37 | Autorizoval: | Automat | 22.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Po | 16.10.2023 | Pavouci Hradec Králové | 3 | : | 15 | Ferbek Hradec Králové | Hradec Králové U Marťase, Hradec Králové | |
18:00 | Lesák Vladimír | 12 | : | 30 | Šimková Dominika |
|
| 6. | Po | 16.10.2023 | H-CLUB Smiřice | 9 | : | 10 | Medvědi Hradec Králové | Smiřice H-Club, Smiřice | |
18:00 | Krejčí Petr | 22 | : | 22 | Mančál Petr |
|
| 6. | Po | 16.10.2023 | DC Sniper Librantice | 7 | : | 11 | Dobřeňáci Dobřenice | Librantice Hospoda Na hřišti, Librantice | |
18:00 | Havel Tomáš | 20 | : | 27 | Mrštík Jakub |
|
| 6. | Út | 17.10.2023 | Marvin Hradec Králové | 10 | : | 9 | Chudeřičtí Mimoni | Probluz Hostinec XIII, Probluz | |
18:00 | Marek Luboš | 27 | : | 21 | Šubrt Jiří |
Zadal: | Šubrt Jiří | 17.10.2023 22:39 | Autorizoval: | Automat | 23.10.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Dobřeňáci Dobřenice | 10 | : | 8 | Soptíci Hradec Králové | Dobřenice U Nosků, Dobřenice | |
17:30 | Mrštík Jakub | 23 | : | 21 | Houška Jan |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Medvědi Hradec Králové | 12 | : | 6 | Marvin Hradec Králové | Hradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové | |
17:30 | Mančál Petr | 25 | : | 18 | Marek Luboš |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Hradečáci Hradec Králové | 7 | : | 11 | H-CLUB Smiřice | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
17:30 | Procházka Václav | 19 | : | 26 | Krejčí Petr |
|
| 7. | Po | 23.10.2023 | Chudeřičtí Mimoni | 15 | : | 3 | DC Sniper Librantice | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
17:30 | Šubrt Jiří | 32 | : | 9 | Havel Tomáš |
Zadal: | Šubrt Jiří | 23.10.2023 21:11 | Autorizoval: | Automat | 29.10.2023 02:00 |
|
| 7. | Út | 24.10.2023 | Ferbek Hradec Králové | 11 | : | 7 | DC No Score Kosice | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
18:00 | Šimková Dominika | 26 | : | 21 | Bareš Václav |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | DC No Score Kosice | 12 | : | 6 | H-CLUB Smiřice | Kosice Pod Lípama, Kosice | |
17:30 | Bareš Václav | 24 | : | 17 | Krejčí Petr |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | DC Sniper Librantice | 13 | : | 5 | Medvědi Hradec Králové | Librantice Hospoda Na hřišti, Librantice | |
18:00 | Havel Tomáš | 30 | : | 14 | Mančál Petr |
|
| 8. | Po | 30.10.2023 | Soptíci Hradec Králové | 9 | : | 10 | Chudeřičtí Mimoni | Hradec Králové Zanzibar, Hradec Králové | |
18:00 | Houška Jan | 21 | : | 23 | Šubrt Jiří |
|
| 8. | Po | 30.10.2023 | DoubleTrouble Hradec Králové | 13 | : | 5 | Dobřeňáci Dobřenice | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
18:00 | Hofman Martin | 29 | : | 14 | Mrštík Jakub |
Zadal: | Hofman Martin | 30.10.2023 21:32 | Autorizoval: | Automat | 5.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Po | 30.10.2023 | Pavouci Hradec Králové | 13 | : | 5 | Biřička Hradec Králové | Hradec Králové U Marťase, Hradec Králové | |
18:00 | Lesák Vladimír | 30 | : | 14 | Staněk Michal |
|
| 7. | Út | 31.10.2023 | Biřička Hradec Králové | 4 | : | 14 | DoubleTrouble Hradec Králové | Hradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové | |
18:00 | Staněk Michal | 13 | : | 29 | Hofman Martin |
|
| 8. | Út | 31.10.2023 | Ferbek Hradec Králové | 8 | : | 10 | No comment Hradec Králové | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
18:00 | Šimková Dominika | 17 | : | 24 | Kadleček František |
|
| 9. | Ne | 5.11.2023 | No comment Hradec Králové | 15 | : | 3 | DC No Score Kosice | Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové | |
17:30 | Kubec Tomáš | 31 | : | 13 | Bareš Václav |
|
| 9. | Ne | 5.11.2023 | Medvědi Hradec Králové | 4 | : | 14 | Soptíci Hradec Králové | Hradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové | |
17:30 | Mančál Petr | 15 | : | 29 | Houška Jan |
Zadal: | Houška Jan | 5.11.2023 23:38 | Autorizoval: | Automat | 11.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 5.11.2023 | Hradečáci Hradec Králové | 12 | : | 6 | DC Sniper Librantice | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
17:30 | Procházka Václav | 28 | : | 16 | Havel Tomáš |
|
| 9. | Ne | 5.11.2023 | Dobřeňáci Dobřenice | 10 | : | 9 | Pavouci Hradec Králové | Dobřenice U Nosků, Dobřenice | |
18:00 | Mrštík Jakub | 23 | : | 24 | Lesák Vladimír |
|
| 9. | Po | 6.11.2023 | Chudeřičtí Mimoni | 10 | : | 8 | DoubleTrouble Hradec Králové | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
17:30 | Šubrt Jiří | 26 | : | 21 | Hofman Martin |
|
| 8. | Út | 7.11.2023 | Marvin Hradec Králové | 16 | : | 2 | Hradečáci Hradec Králové | Probluz Hostinec XIII, Probluz | |
18:00 | Marek Luboš | 32 | : | 11 | Procházka Václav |
|
| 9. | Út | 7.11.2023 | Biřička Hradec Králové | 6 | : | 12 | Ferbek Hradec Králové | Hradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové | |
18:00 | Staněk Michal | 14 | : | 27 | Šimková Dominika |
|
| 10. | Ne | 12.11.2023 | No comment Hradec Králové | 11 | : | 7 | Biřička Hradec Králové | Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové | |
17:30 | Kadleček František | 25 | : | 20 | Staněk Michal |
Zadal: | Havel Jan | 12.11.2023 20:17 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 10. | Ne | 12.11.2023 | DC No Score Kosice | 6 | : | 12 | Marvin Hradec Králové | Kosice Pod Lípama, Kosice | |
17:30 | Bareš Václav | 19 | : | 28 | Marek Luboš |
Zadal: | Homola Jiří | 16.11.2023 10:05 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 10. | Ne | 12.11.2023 | DC Sniper Librantice | 7 | : | 11 | H-CLUB Smiřice | Librantice Hospoda Na hřišti, Librantice | |
18:00 | Havel Tomáš | 22 | : | 26 | Krejčí Petr |
|
| 10. | Po | 13.11.2023 | DoubleTrouble Hradec Králové | 10 | : | 8 | Medvědi Hradec Králové | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
18:00 | Hofman Martin | 25 | : | 19 | Mančál Petr |
Zadal: | Hofman Martin | 13.11.2023 21:42 | Autorizoval: | Automat | 19.11.2023 02:00 |
|
| 10. | Po | 13.11.2023 | Pavouci Hradec Králové | 6 | : | 12 | Chudeřičtí Mimoni | Hradec Králové U Marťase, Hradec Králové | |
18:00 | Lesák Vladimír | 17 | : | 28 | Šubrt Jiří |
|
| 10. | Út | 14.11.2023 | Ferbek Hradec Králové | 10 | : | 8 | Dobřeňáci Dobřenice | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
18:00 | Šimková Dominika | 25 | : | 22 | Mrštík Jakub |
|
| 11. | Ne | 19.11.2023 | Dobřeňáci Dobřenice | 6 | : | 12 | No comment Hradec Králové | Dobřenice U Nosků, Dobřenice | |
17:30 | Tomčo Jakub | 18 | : | 27 | Kubec Tomáš |
Zadal: | Havel Jan | 19.11.2023 21:06 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 19.11.2023 | Medvědi Hradec Králové | 11 | : | 7 | Pavouci Hradec Králové | Hradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové | |
17:30 | Mančál Petr | 24 | : | 20 | Lesák Vladimír |
|
| 11. | Ne | 19.11.2023 | Hradečáci Hradec Králové | 4 | : | 14 | DoubleTrouble Hradec Králové | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
17:30 | Procházka Václav | 13 | : | 31 | Hofman Martin |
Zadal: | Filipi Lukáš | 19.11.2023 22:16 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 19.11.2023 | Soptíci Hradec Králové | 15 | : | 3 | DC Sniper Librantice | Hradec Králové Zanzibar, Hradec Králové | |
18:00 | Houška Jan | 30 | : | 12 | Havel Tomáš |
Zadal: | Houška Jan | 19.11.2023 23:16 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 11. | Po | 20.11.2023 | Chudeřičtí Mimoni | 8 | : | 10 | Ferbek Hradec Králové | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
17:30 | Šubrt Jiří | 23 | : | 25 | Šimková Dominika |
|
| 11. | Po | 20.11.2023 | H-CLUB Smiřice | 13 | : | 5 | Soptíci Hradec Králové | Smiřice H-Club, Smiřice | |
18:00 | Krejčí Petr | 28 | : | 15 | Houška Jan |
|
| 11. | Út | 21.11.2023 | Marvin Hradec Králové | 13 | : | 5 | DC Sniper Librantice | Probluz Hostinec XIII, Probluz | |
18:00 | Marek Luboš | 29 | : | 14 | Havel Tomáš |
Zadal: | Pokorný Pavel | 21.11.2023 21:02 | Autorizoval: | Automat | 27.11.2023 02:00 |
|
| 11. | St | 22.11.2023 | Biřička Hradec Králové | 10 | : | 9 | DC No Score Kosice | Hradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové | |
18:00 | Staněk Michal | 24 | : | 21 | Bareš Václav |
|
| 10. | Čt | 23.11.2023 | Soptíci Hradec Králové | 11 | : | 7 | Hradečáci Hradec Králové | Hradec Králové Zanzibar, Hradec Králové | |
18:00 | Houška Jan | 26 | : | 21 | Procházka Václav |
|
| 12. | Ne | 26.11.2023 | No comment Hradec Králové | 13 | : | 5 | Chudeřičtí Mimoni | Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové | |
17:30 | Burdych Radek | 27 | : | 13 | Šubrt Jiří |
Zadal: | Havel Jan | 26.11.2023 19:52 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Ne | 26.11.2023 | DC No Score Kosice | 12 | : | 6 | DC Sniper Librantice | Kosice Pod Lípama, Kosice | |
17:30 | Homola Jiří | 29 | : | 18 | Havel Tomáš |
Zadal: | Homola Jiří | 27.11.2023 06:17 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Po | 27.11.2023 | Soptíci Hradec Králové | 7 | : | 11 | Marvin Hradec Králové | Hradec Králové Zanzibar, Hradec Králové | |
18:00 | Houška Jan | 20 | : | 27 | Marek Luboš |
Zadal: | Houška Jan | 28.11.2023 14:28 | Autorizoval: | Automat | 3.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Po | 27.11.2023 | DoubleTrouble Hradec Králové | 12 | : | 6 | H-CLUB Smiřice | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
18:00 | Hofman Martin | 26 | : | 14 | Krejčí Petr |
Zadal: | Hofman Martin | 27.11.2023 21:26 | Autorizoval: | Automat | 3.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Po | 27.11.2023 | Pavouci Hradec Králové | 9 | : | 10 | Hradečáci Hradec Králové | Hradec Králové U Marťase, Hradec Králové | |
18:00 | Lesák Vladimír | 21 | : | 26 | Procházka Václav |
|
| 12. | Út | 28.11.2023 | Ferbek Hradec Králové | 10 | : | 9 | Medvědi Hradec Králové | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
18:00 | Šimková Dominika | 23 | : | 20 | Mančál Petr |
|
| 12. | Út | 28.11.2023 | Biřička Hradec Králové | 10 | : | 9 | Dobřeňáci Dobřenice | Hradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové | |
18:00 | Staněk Michal | 23 | : | 24 | Mrštík Jakub |
|
| 13. | Ne | 3.12.2023 | Medvědi Hradec Králové | 5 | : | 13 | No comment Hradec Králové | Hradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové | |
17:30 | Mančál Petr | 16 | : | 31 | Mančál Petr |
Zadal: | Havel Jan | 3.12.2023 22:17 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 3.12.2023 | Hradečáci Hradec Králové | 6 | : | 12 | Ferbek Hradec Králové | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
17:30 | Procházka Václav | 15 | : | 27 | Šimková Dominika |
|
| 13. | Po | 4.12.2023 | Chudeřičtí Mimoni | 11 | : | 7 | Biřička Hradec Králové | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
17:30 | Šubrt Jiří | 25 | : | 17 | Staněk Michal |
|
| 13. | Po | 4.12.2023 | H-CLUB Smiřice | 7 | : | 11 | Pavouci Hradec Králové | Smiřice H-Club, Smiřice | |
18:00 | Krejčí Petr | 18 | : | 28 | Lesák Vladimír |
|
| 13. | Út | 5.12.2023 | Marvin Hradec Králové | 5 | : | 13 | DoubleTrouble Hradec Králové | Probluz Hostinec XIII, Probluz | |
18:00 | Marek Luboš | 15 | : | 29 | Hofman Martin |
|
| 9. | Po | 11.12.2023 | H-CLUB Smiřice | 11 | : | 7 | Marvin Hradec Králové | Smiřice H-Club, Smiřice | |
18:00 | Krejčí Petr | 24 | : | 20 | Pokorný Pavel |
Zadal: | Krejčí Petr | 12.12.2023 07:04 | Autorizoval: | Automat | 17.12.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 7.1.2024 | No comment Hradec Králové | 12 | : | 6 | Pavouci Hradec Králové | Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové | |
17:30 | Kubec Tomáš | 27 | : | 15 | Čiháček Petr |
Zadal: | Havel Jan | 7.1.2024 20:50 | Autorizoval: | Automat | 13.1.2024 02:00 |
|
| 5. | Ne | 14.1.2024 | Medvědi Hradec Králové | 13 | : | 5 | Hradečáci Hradec Králové | Hradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové | |
17:30 | Mančál Petr | 28 | : | 16 | Procházka Václav |
|
| 6. | Ne | 21.1.2024 | DC No Score Kosice | 8 | : | 10 | Hradečáci Hradec Králové | Kosice Pod Lípama, Kosice | |
17:30 | Kružík Michael | 21 | : | 25 | Procházka Václav |
|
| 13. | Ne | 28.1.2024 | Dobřeňáci Dobřenice | 6 | : | 12 | DC No Score Kosice | Dobřenice U Nosků, Dobřenice | |
17:30 | Mrštík Jakub | 18 | : | 29 | Bareš Václav |
|
| 14. | Ne | 4.2.2024 | DC No Score Kosice | 10 | : | 9 | Soptíci Hradec Králové | Kosice Pod Lípama, Kosice | |
17:30 | Bareš Václav | 24 | : | 23 | Houška Jan |
|
| 14. | Ne | 4.2.2024 | Hradečáci Hradec Králové | 8 | : | 10 | No comment Hradec Králové | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
17:30 | Procházka Václav | 22 | : | 22 | Baldyňák Tomáš |
Zadal: | Filipi Lukáš | 4.2.2024 21:42 | Autorizoval: | Automat | 10.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 4.2.2024 | Medvědi Hradec Králové | 10 | : | 8 | Biřička Hradec Králové | Hradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové | |
17:30 | Mančál Petr | 23 | : | 20 | Staněk Michal |
|
| 14. | Ne | 4.2.2024 | DC Sniper Librantice | 3 | : | 15 | DoubleTrouble Hradec Králové | Librantice Hospoda Na hřišti, Librantice | |
18:00 | Cejzlar Jan | 14 | : | 31 | Hofman Martin |
|
| 14. | Po | 5.2.2024 | Chudeřičtí Mimoni | 12 | : | 6 | Dobřeňáci Dobřenice | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
17:30 | Šubrt Jiří | 27 | : | 18 | Mrštík Jakub |
|
| 14. | Po | 5.2.2024 | H-CLUB Smiřice | 5 | : | 13 | Ferbek Hradec Králové | Smiřice H-Club, Smiřice | |
18:00 | Jirka Josef | 13 | : | 28 | Šimková Dominika |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Dobřeňáci Dobřenice | 10 | : | 8 | Medvědi Hradec Králové | Dobřenice U Nosků, Dobřenice | |
17:30 | Tomčo Jakub | 23 | : | 20 | Mančál Petr |
Zadal: | Mrštík Jakub | 12.2.2024 07:13 | Autorizoval: | Automat | 17.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | No comment Hradec Králové | 10 | : | 9 | H-CLUB Smiřice | Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové | |
17:30 | Kubec Tomáš | 24 | : | 21 | Jirka Josef |
Zadal: | Havel Jan | 11.2.2024 21:23 | Autorizoval: | Automat | 17.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Po | 12.2.2024 | Chudeřičtí Mimoni | 11 | : | 7 | DC No Score Kosice | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
17:30 | Šubrt Jiří | 24 | : | 17 | Bareš Václav |
|
| 15. | Po | 12.2.2024 | DoubleTrouble Hradec Králové | 10 | : | 8 | Soptíci Hradec Králové | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
18:00 | Hofman Petr | 24 | : | 20 | Houška Jan |
Zadal: | Hofman Martin | 12.2.2024 21:54 | Autorizoval: | Automat | 18.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Po | 12.2.2024 | Pavouci Hradec Králové | 12 | : | 6 | DC Sniper Librantice | Hradec Králové U Marťase, Hradec Králové | |
18:00 | Lesák Vladimír | 25 | : | 16 | Cejzlar Jan |
|
| 15. | Út | 13.2.2024 | Biřička Hradec Králové | 10 | : | 9 | Hradečáci Hradec Králové | Hradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové | |
18:00 | Staněk Michal | 23 | : | 20 | Procházka Václav |
|
| 15. | Út | 13.2.2024 | Ferbek Hradec Králové | 13 | : | 5 | Marvin Hradec Králové | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
18:00 | Šimková Dominika | 27 | : | 16 | Marek Luboš |
|
| 18. | Út | 20.2.2024 | Marvin Hradec Králové | 9 | : | 10 | Dobřeňáci Dobřenice | Probluz Hostinec XIII, Probluz | |
18:00 | Marek Luboš | 21 | : | 26 | Mrštík Jakub |
Zadal: | Mrštík Jakub | 20.2.2024 22:21 | Autorizoval: | Automat | 26.2.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | DC No Score Kosice | 5 | : | 13 | DoubleTrouble Hradec Králové | Kosice Pod Lípama, Kosice | |
17:30 | Homola Jiří | 16 | : | 28 | Hofman Petr |
Zadal: | Hofman Martin | 25.2.2024 20:47 | Autorizoval: | Automat | 2.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Hradečáci Hradec Králové | 9 | : | 10 | Dobřeňáci Dobřenice | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
17:30 | Procházka Václav | 22 | : | 21 | Mrštík Jakub |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Medvědi Hradec Králové | 7 | : | 11 | Chudeřičtí Mimoni | Hradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové | |
17:30 | Mančál Petr | 18 | : | 25 | Šubrt Jiří |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | DC Sniper Librantice | 4 | : | 14 | Ferbek Hradec Králové | Librantice Hospoda Na hřišti, Librantice | |
18:00 | Havel Tomáš | 15 | : | 30 | Šimková Dominika |
|
| 16. | Po | 26.2.2024 | Soptíci Hradec Králové | 11 | : | 7 | Pavouci Hradec Králové | Hradec Králové Zanzibar, Hradec Králové | |
18:00 | Houška Jan | 26 | : | 19 | Lesák Vladimír |
|
| 16. | Po | 26.2.2024 | H-CLUB Smiřice | 8 | : | 10 | Biřička Hradec Králové | Smiřice H-Club, Smiřice | |
18:00 | Krejčí Petr | 21 | : | 23 | Staněk Michal |
|
| 16. | Út | 27.2.2024 | Marvin Hradec Králové | 8 | : | 10 | No comment Hradec Králové | Probluz Hostinec XIII, Probluz | |
18:00 | Marek Luboš | 20 | : | 24 | Burdych Radek |
Zadal: | Havel Jan | 27.2.2024 21:34 | Autorizoval: | Automat | 4.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Ne | 3.3.2024 | No comment Hradec Králové | 12 | : | 6 | DC Sniper Librantice | Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové | |
17:30 | Burdych Radek | 24 | : | 18 | Havel Tomáš |
|
| 17. | Ne | 3.3.2024 | Medvědi Hradec Králové | 11 | : | 7 | DC No Score Kosice | Hradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové | |
17:30 | Mančál Petr | 25 | : | 17 | Kružík Michael |
|
| 17. | Po | 4.3.2024 | Chudeřičtí Mimoni | 10 | : | 8 | Hradečáci Hradec Králové | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
17:30 | Šubrt Jiří | 23 | : | 19 | Procházka Václav |
|
| 17. | Po | 4.3.2024 | Dobřeňáci Dobřenice | 12 | : | 6 | H-CLUB Smiřice | Dobřenice U Nosků, Dobřenice | |
17:30 | Mrštík Jakub | 29 | : | 20 | Krejčí Petr |
|
| 17. | Po | 4.3.2024 | Pavouci Hradec Králové | 7 | : | 11 | DoubleTrouble Hradec Králové | Hradec Králové U Marťase, Hradec Králové | |
18:00 | Čiháček Petr | 20 | : | 26 | Hofman Petr |
|
| 17. | Út | 5.3.2024 | Ferbek Hradec Králové | 11 | : | 7 | Soptíci Hradec Králové | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
18:00 | Šimková Dominika | 25 | : | 18 | Houška Jan |
|
| 17. | Út | 5.3.2024 | Biřička Hradec Králové | 5 | : | 13 | Marvin Hradec Králové | Hradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové | |
18:00 | Staněk Michal | 19 | : | 29 | Marek Luboš |
Zadal: | Staněk Michal | 6.3.2024 08:35 | Autorizoval: | Automat | 11.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 10.3.2024 | Hradečáci Hradec Králové | 7 | : | 11 | Medvědi Hradec Králové | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
17:30 | Procházka Václav | 18 | : | 27 | Mančál Petr |
|
| 18. | Ne | 10.3.2024 | DC Sniper Librantice | 6 | : | 12 | Biřička Hradec Králové | Librantice Hospoda Na hřišti, Librantice | |
18:00 | Havel Tomáš | 18 | : | 26 | Staněk Michal |
|
| 18. | Po | 11.3.2024 | DoubleTrouble Hradec Králové | 6 | : | 12 | Ferbek Hradec Králové | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
18:00 | Hofman Petr | 17 | : | 28 | Šimková Dominika |
|
| 18. | Po | 11.3.2024 | Soptíci Hradec Králové | 8 | : | 10 | No comment Hradec Králové | Hradec Králové Zanzibar, Hradec Králové | |
18:00 | Houška Jan | 18 | : | 22 | Burdych Radek |
Zadal: | Havel Jan | 11.3.2024 20:36 | Autorizoval: | Automat | 17.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Po | 11.3.2024 | H-CLUB Smiřice | 4 | : | 14 | Chudeřičtí Mimoni | Smiřice H-Club, Smiřice | |
18:00 | Krejčí Petr | 14 | : | 29 | Šubrt Jiří |
|
| 19. | Ne | 17.3.2024 | No comment Hradec Králové | 11 | : | 7 | DoubleTrouble Hradec Králové | Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové | |
17:30 | Všetečka Petr | 24 | : | 19 | Hofman Martin |
Zadal: | Havel Jan | 17.3.2024 20:36 | Změnil: | Havel Jan | 17.3.2024 21:33 | Autorizoval: | Automat | 23.3.2024 02:00 |
|
| 19. | Ne | 17.3.2024 | Medvědi Hradec Králové | 17 | : | 1 | H-CLUB Smiřice | Hradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové | |
17:30 | Mančál Petr | 35 | : | 6 | Krejčí Petr |
|
| 19. | Ne | 17.3.2024 | Dobřeňáci Dobřenice | 12 | : | 6 | DC Sniper Librantice | Dobřenice U Nosků, Dobřenice | |
17:30 | Mrštík Jakub | 29 | : | 17 | Havel Tomáš |
|
| 19. | Ne | 17.3.2024 | Hradečáci Hradec Králové | 10 | : | 8 | DC No Score Kosice | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
17:30 | Procházka Václav | 23 | : | 20 | Bareš Václav |
|
| 19. | Po | 18.3.2024 | Chudeřičtí Mimoni | 9 | : | 10 | Marvin Hradec Králové | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
17:30 | Šubrt Jiří | 25 | : | 22 | Marek Luboš |
|
| 19. | Út | 19.3.2024 | Ferbek Hradec Králové | 11 | : | 7 | Pavouci Hradec Králové | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
18:00 | Šimková Dominika | 26 | : | 16 | Čiháček Petr |
|
| 20. | Ne | 24.3.2024 | DC No Score Kosice | 8 | : | 10 | Ferbek Hradec Králové | Kosice Pod Lípama, Kosice | |
17:30 | Homola Jiří | 20 | : | 23 | Beránek Marcel |
|
| 20. | Ne | 24.3.2024 | DC Sniper Librantice | 4 | : | 14 | Chudeřičtí Mimoni | Librantice Hospoda Na hřišti, Librantice | |
18:00 | Havel Tomáš | 13 | : | 30 | Šubrt Jiří |
|
| 20. | Po | 25.3.2024 | Pavouci Hradec Králové | 8 | : | 10 | No comment Hradec Králové | Hradec Králové U Marťase, Hradec Králové | |
18:00 | Čiháček Petr | 18 | : | 26 | Baldyňák Tomáš |
|
| 20. | Po | 25.3.2024 | DoubleTrouble Hradec Králové | 12 | : | 6 | Biřička Hradec Králové | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
18:00 | Hofman Petr | 29 | : | 17 | Staněk Michal |
|
| 20. | Po | 25.3.2024 | H-CLUB Smiřice | 5 | : | 13 | Hradečáci Hradec Králové | Smiřice H-Club, Smiřice | |
18:00 | Krejčí Petr | 13 | : | 28 | Procházka Václav |
|
| 20. | Út | 26.3.2024 | Marvin Hradec Králové | 12 | : | 6 | Medvědi Hradec Králové | Probluz Hostinec XIII, Probluz | |
18:00 | Marek Luboš | 25 | : | 20 | Mančál Petr |
|
| 20. | St | 27.3.2024 | Soptíci Hradec Králové | 6 | : | 12 | Dobřeňáci Dobřenice | Hradec Králové Zanzibar, Hradec Králové | |
18:00 | Houška Jan | 17 | : | 27 | Mrštík Jakub |
|
| 14. | Út | 2.4.2024 | Marvin Hradec Králové | | | | Pavouci Hradec Králové | Probluz Hostinec XIII, Probluz | |
18:00 | | | | | |
|
| 21. | Ne | 7.4.2024 | Dobřeňáci Dobřenice | | | | DoubleTrouble Hradec Králové | Dobřenice U Nosků, Dobřenice | |
17:30 | | | | | |
|
| 21. | Ne | 7.4.2024 | No comment Hradec Králové | | | | Ferbek Hradec Králové | Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové | |
17:30 | | | | | |
|
| 21. | Ne | 7.4.2024 | Hradečáci Hradec Králové | | | | Marvin Hradec Králové | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
17:30 | | | | | |
|
| 21. | Ne | 7.4.2024 | Medvědi Hradec Králové | | | | DC Sniper Librantice | Hradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové | |
17:30 | | | | | |
|
| 21. | Po | 8.4.2024 | Chudeřičtí Mimoni | | | | Soptíci Hradec Králové | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
17:30 | | | | | |
|
| 21. | Po | 8.4.2024 | H-CLUB Smiřice | | | | DC No Score Kosice | Smiřice H-Club, Smiřice | |
18:00 | | | | | |
|
| 21. | Út | 9.4.2024 | Biřička Hradec Králové | | | | Pavouci Hradec Králové | Hradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové | |
18:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 14.4.2024 | DC No Score Kosice | | | | No comment Hradec Králové | Kosice Pod Lípama, Kosice | |
17:30 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 14.4.2024 | DC Sniper Librantice | | | | Hradečáci Hradec Králové | Librantice Hospoda Na hřišti, Librantice | |
18:00 | | | | | |
|
| 22. | Po | 15.4.2024 | Pavouci Hradec Králové | | | | Dobřeňáci Dobřenice | Hradec Králové U Marťase, Hradec Králové | |
18:00 | | | | | |
|
| 22. | Po | 15.4.2024 | DoubleTrouble Hradec Králové | | | | Chudeřičtí Mimoni | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
18:00 | | | | | |
|
| 22. | Po | 15.4.2024 | Soptíci Hradec Králové | | | | Medvědi Hradec Králové | Hradec Králové Zanzibar, Hradec Králové | |
18:00 | | | | | |
|
| 22. | Út | 16.4.2024 | Ferbek Hradec Králové | | | | Biřička Hradec Králové | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
18:00 | | | | | |
|
| 22. | Út | 16.4.2024 | Marvin Hradec Králové | | | | H-CLUB Smiřice | Probluz Hostinec XIII, Probluz | |
18:00 | | | | | |
|
| 23. | Ne | 21.4.2024 | Hradečáci Hradec Králové | | | | Soptíci Hradec Králové | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
17:30 | | | | | |
|
| 23. | Ne | 21.4.2024 | Medvědi Hradec Králové | | | | DoubleTrouble Hradec Králové | Hradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové | |
17:30 | | | | | |
|
| 23. | Ne | 21.4.2024 | Dobřeňáci Dobřenice | | | | Ferbek Hradec Králové | Dobřenice U Nosků, Dobřenice | |
17:30 | | | | | |
|
| 23. | Po | 22.4.2024 | Chudeřičtí Mimoni | | | | Pavouci Hradec Králové | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
17:30 | | | | | |
|
| 23. | Po | 22.4.2024 | H-CLUB Smiřice | | | | DC Sniper Librantice | Smiřice H-Club, Smiřice | |
18:00 | | | | | |
|
| 23. | Út | 23.4.2024 | Biřička Hradec Králové | | | | No comment Hradec Králové | Hradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové | |
18:00 | | | | | |
|
| 23. | Út | 23.4.2024 | Marvin Hradec Králové | | | | DC No Score Kosice | Probluz Hostinec XIII, Probluz | |
18:00 | | | | | |
|
| 18. | Ne | 28.4.2024 | DC No Score Kosice | | | | Pavouci Hradec Králové | Kosice Pod Lípama, Kosice | |
17:30 | | | | | |
|
| 19. | Út | 30.4.2024 | Biřička Hradec Králové | | | | Soptíci Hradec Králové | Hradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové | |
18:00 | | | | | |
|
| 24. | Ne | 5.5.2024 | DC No Score Kosice | | | | Biřička Hradec Králové | Kosice Pod Lípama, Kosice | |
17:30 | | | | | |
|
| 24. | Ne | 5.5.2024 | No comment Hradec Králové | | | | Dobřeňáci Dobřenice | Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové | |
17:30 | | | | | |
|
| 24. | Ne | 5.5.2024 | DC Sniper Librantice | | | | Marvin Hradec Králové | Librantice Hospoda Na hřišti, Librantice | |
18:00 | | | | | |
|
| 24. | Po | 6.5.2024 | Pavouci Hradec Králové | | | | Medvědi Hradec Králové | Hradec Králové U Marťase, Hradec Králové | |
18:00 | | | | | |
|
| 24. | Po | 6.5.2024 | DoubleTrouble Hradec Králové | | | | Hradečáci Hradec Králové | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
18:00 | | | | | |
|
| 24. | Po | 6.5.2024 | Soptíci Hradec Králové | | | | H-CLUB Smiřice | Hradec Králové Zanzibar, Hradec Králové | |
18:00 | | | | | |
|
| 24. | Út | 7.5.2024 | Ferbek Hradec Králové | | | | Chudeřičtí Mimoni | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
18:00 | | | | | |
|
| 25. | Ne | 12.5.2024 | Hradečáci Hradec Králové | | | | Pavouci Hradec Králové | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
17:30 | | | | | |
|
| 25. | Ne | 12.5.2024 | Medvědi Hradec Králové | | | | Ferbek Hradec Králové | Hradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové | |
17:30 | | | | | |
|
| 25. | Ne | 12.5.2024 | Dobřeňáci Dobřenice | | | | Biřička Hradec Králové | Dobřenice U Nosků, Dobřenice | |
17:30 | | | | | |
|
| 25. | Ne | 12.5.2024 | DC Sniper Librantice | | | | DC No Score Kosice | Librantice Hospoda Na hřišti, Librantice | |
18:00 | | | | | |
|
| 25. | Po | 13.5.2024 | Chudeřičtí Mimoni | | | | No comment Hradec Králové | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
17:30 | | | | | |
|
| 25. | Po | 13.5.2024 | H-CLUB Smiřice | | | | DoubleTrouble Hradec Králové | Smiřice H-Club, Smiřice | |
18:00 | | | | | |
|
| 25. | Út | 14.5.2024 | Marvin Hradec Králové | | | | Soptíci Hradec Králové | Probluz Hostinec XIII, Probluz | |
18:00 | | | | | |
|
| 26. | Ne | 19.5.2024 | DC No Score Kosice | | | | Dobřeňáci Dobřenice | Kosice Pod Lípama, Kosice | |
17:30 | | | | | |
|
| 26. | Ne | 19.5.2024 | No comment Hradec Králové | | | | Medvědi Hradec Králové | Hradec Králové Pod Strání, Hradec Králové | |
17:30 | | | | | |
|
| 26. | Ne | 19.5.2024 | DC Sniper Librantice | | | | Soptíci Hradec Králové | Librantice Hospoda Na hřišti, Librantice | |
18:00 | | | | | |
|
| 26. | Po | 20.5.2024 | Pavouci Hradec Králové | | | | H-CLUB Smiřice | Hradec Králové U Marťase, Hradec Králové | |
18:00 | | | | | |
|
| 26. | Po | 20.5.2024 | DoubleTrouble Hradec Králové | | | | Marvin Hradec Králové | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
18:00 | | | | | |
|
| 26. | Út | 21.5.2024 | Biřička Hradec Králové | | | | Chudeřičtí Mimoni | Hradec Králové U Pavlíny Biřička, Hradec Králové | |
18:00 | | | | | |
|
| 26. | Út | 21.5.2024 | Ferbek Hradec Králové | | | | Hradečáci Hradec Králové | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
18:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Monsters Habřina | 6 | : | 12 | Bubo Hradec Králové | Habřina Habřinka, Smiřice | |
15:00 | Baláž Jiří | 19 | : | 28 | Holeček Martin |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Sršni Nový Bydžov | 12 | : | 6 | Harpuny Hradec Králové | Nový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov | |
18:00 | Štěpán Jakub | 28 | : | 16 | Římal Marek |
Zadal: | Štěpán Jakub | 11.9.2023 07:12 | Autorizoval: | Automat | 16.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Hrobaři Hradec Králové | 8 | : | 10 | Těsně vedle Plačice | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
18:00 | Vraštilová Viktorie | 22 | : | 24 | Pavlovič Petr |
|
| 1. | Po | 11.9.2023 | South Park Cows Hr.Králové | 12 | : | 6 | Sedláci Hradec Králové | Hradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové | |
17:30 | Truněček Martin | 28 | : | 18 | Vyletová Klára |
|
| 1. | Po | 11.9.2023 | Andělé z Prorocka Hradec Králové | 12 | : | 6 | U nás dobrý Hradec Králové | Hradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové | |
18:00 | Rezner Jakub | 24 | : | 15 | Mach Lukáš |
|
| 1. | Út | 12.9.2023 | Barracuda Hradec Králové | 11 | : | 7 | Stolinka Nový Bydžov | Kuželna Malšovice, Hradec Králové | |
17:30 | Syrůček Simon | 26 | : | 17 | Moravec Martin |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Stolinka Nový Bydžov | 12 | : | 6 | South Park Cows Hr.Králové | Nový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov | |
17:30 | Moravec Martin | 27 | : | 16 | Truněček Martin |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | U nás dobrý Hradec Králové | 4 | : | 14 | Monsters Habřina | Hradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové | |
18:00 | Mach Lukáš | 16 | : | 30 | Baláž Jiří |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | DC Kobylice | 13 | : | 5 | Sedláci Hradec Králové | Kobylice Obecní hostinec, Kobylice | |
18:00 | Vosková Petra | 29 | : | 14 | Čapek Petr |
|
| 2. | Po | 18.9.2023 | Rychtáři Nové Město n/C | 11 | : | 7 | Sršni Nový Bydžov | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
18:00 | Čihulek Pavel | 27 | : | 22 | Štěpán Jakub |
|
| 2. | Po | 18.9.2023 | Harpuny Hradec Králové | 11 | : | 7 | Hrobaři Hradec Králové | Kuželna Malšovice, Hradec Králové | |
18:00 | Římal Marek | 26 | : | 18 | Vraštilová Viktorie |
Zadal: | Římal Marek | 18.9.2023 22:11 | Autorizoval: | Automat | 24.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Út | 19.9.2023 | Bubo Hradec Králové | 8 | : | 10 | Barracuda Hradec Králové | Hradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové | |
18:00 | Holeček Martin | 18 | : | 25 | Syrůček Simon |
|
| 1. | St | 20.9.2023 | Rychtáři Nové Město n/C | 4 | : | 14 | DC Kobylice | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
18:00 | Čihulek Pavel | 13 | : | 29 | Vosková Petra |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Monsters Habřina | 10 | : | 8 | Těsně vedle Plačice | Habřina Habřinka, Smiřice | |
15:00 | Baláž Jiří | 24 | : | 21 | Pavlovič Petr |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Sršni Nový Bydžov | 8 | : | 10 | DC Kobylice | Nový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov | |
18:00 | Štěpán Jakub | 18 | : | 21 | Vosková Petra |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Hrobaři Hradec Králové | 11 | : | 7 | Rychtáři Nové Město n/C | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
18:00 | Vraštil Otakar | 26 | : | 20 | Steklý Milan |
|
| 3. | Po | 25.9.2023 | South Park Cows Hr.Králové | 6 | : | 12 | Bubo Hradec Králové | Hradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové | |
17:30 | Truněček Martin | 16 | : | 27 | Holeček Martin |
|
| 3. | Po | 25.9.2023 | Andělé z Prorocka Hradec Králové | 8 | : | 10 | Harpuny Hradec Králové | Hradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové | |
18:00 | Rezner Jakub | 19 | : | 25 | Římal Marek |
|
| 3. | Út | 26.9.2023 | Sedláci Hradec Králové | 7 | : | 11 | Stolinka Nový Bydžov | Hradec Králové Sv. Dvory Selský Dvůr, Hradec králové | |
18:00 | Vyletová Klára | 19 | : | 25 | Trutnovský Václav |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Sršni Nový Bydžov | 16 | : | 2 | Hrobaři Hradec Králové | Nový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov | |
18:00 | Štěpán Jakub | 32 | : | 7 | Vraštilová Viktorie |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | U nás dobrý Hradec Králové | 8 | : | 10 | South Park Cows Hr.Králové | Hradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové | |
18:00 | Mach Lukáš | 21 | : | 24 | Najman František |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Těsně vedle Plačice | 4 | : | 14 | Barracuda Hradec Králové | Hradec Králové U Vacků, Hradec Králové | |
18:00 | Pavlovič Petr | 10 | : | 30 | Syrůček Simon |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | DC Kobylice | 12 | : | 6 | Stolinka Nový Bydžov | Kobylice Obecní hostinec, Kobylice | |
18:00 | Vosková Petra | 27 | : | 17 | Kořínek Ondřej |
|
| 4. | Po | 2.10.2023 | Rychtáři Nové Město n/C | 15 | : | 3 | Andělé z Prorocka Hradec Králové | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
18:00 | Čihulek Pavel | 32 | : | 13 | Rezner Jakub |
|
| 4. | Po | 2.10.2023 | Harpuny Hradec Králové | 7 | : | 11 | Monsters Habřina | Kuželna Malšovice, Hradec Králové | |
18:00 | Římal Marek | 18 | : | 24 | Baláž Jiří |
|
| 4. | Út | 3.10.2023 | Bubo Hradec Králové | 10 | : | 8 | Sedláci Hradec Králové | Hradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové | |
18:00 | Holeček Martin | 23 | : | 18 | Vyleta Michal |
Zadal: | Vyleta Michal | 3.10.2023 22:07 | Autorizoval: | Automat | 9.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Monsters Habřina | 13 | : | 5 | Rychtáři Nové Město n/C | Habřina Habřinka, Smiřice | |
15:00 | Baláž Jiří | 29 | : | 17 | Čihulek Pavel |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Stolinka Nový Bydžov | 10 | : | 8 | Bubo Hradec Králové | Nový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov | |
17:30 | Moravec Martin | 23 | : | 18 | Holeček Martin |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Hrobaři Hradec Králové | 3 | : | 15 | DC Kobylice | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
18:00 | Vraštilová Viktorie | 9 | : | 30 | Vosková Petra |
|
| 5. | Po | 9.10.2023 | South Park Cows Hr.Králové | 10 | : | 9 | Těsně vedle Plačice | Hradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové | |
17:30 | Truněček Martin | 23 | : | 24 | Pavlovič Petr |
|
| 5. | Po | 9.10.2023 | Andělé z Prorocka Hradec Králové | 7 | : | 11 | Sršni Nový Bydžov | Hradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové | |
18:00 | Rezner Jakub | 18 | : | 25 | Štěpán Jakub |
|
| 5. | Út | 10.10.2023 | Sedláci Hradec Králové | 13 | : | 5 | U nás dobrý Hradec Králové | Hradec Králové Sv. Dvory Selský Dvůr, Hradec králové | |
18:00 | Vyleta Michal | 27 | : | 15 | Mach Lukáš |
Zadal: | Vyleta Michal | 10.10.2023 20:55 | Autorizoval: | Automat | 16.10.2023 02:00 |
|
| 5. | St | 11.10.2023 | Barracuda Hradec Králové | 9 | : | 10 | Harpuny Hradec Králové | Kuželna Malšovice, Hradec Králové | |
17:30 | Syrůček Simon | 21 | : | 22 | Římal Marek |
Zadal: | Římal Marek | 12.10.2023 17:43 | Autorizoval: | Automat | 17.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Sršni Nový Bydžov | 6 | : | 12 | Monsters Habřina | Nový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov | |
18:00 | Štěpán Jakub | 19 | : | 26 | Baláž Jiří |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Hrobaři Hradec Králové | 7 | : | 11 | Andělé z Prorocka Hradec Králové | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
18:00 | Vraštilová Viktorie | 19 | : | 25 | Rezner Jakub |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | U nás dobrý Hradec Králové | 7 | : | 11 | Stolinka Nový Bydžov | Hradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové | |
18:00 | Mach Lukáš | 21 | : | 28 | Moravec Martin |
|
| 6. | Po | 16.10.2023 | Rychtáři Nové Město n/C | 6 | : | 12 | Barracuda Hradec Králové | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
18:00 | Čihulek Pavel | 16 | : | 26 | Syrůček Simon |
|
| 6. | Po | 16.10.2023 | Těsně vedle Plačice | 10 | : | 9 | Sedláci Hradec Králové | Hradec Králové U Vacků, Hradec Králové | |
18:00 | Pavlovič Petr | 22 | : | 19 | Vyletová Klára |
Zadal: | Pour Antonín | 17.10.2023 17:09 | Autorizoval: | Automat | 22.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Po | 16.10.2023 | Harpuny Hradec Králové | 8 | : | 10 | South Park Cows Hr.Králové | Kuželna Malšovice, Hradec Králové | |
18:00 | Římal Marek | 21 | : | 25 | Truněček Martin |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Monsters Habřina | 10 | : | 8 | Hrobaři Hradec Králové | Habřina Habřinka, Smiřice | |
15:00 | Baláž Jiří | 24 | : | 22 | Vraštilová Viktorie |
Zadal: | Baláž Jiří | 22.10.2023 17:21 | Změnil: | Baláž Jiří | 22.10.2023 17:49 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Stolinka Nový Bydžov | 12 | : | 6 | Těsně vedle Plačice | Nový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov | |
17:30 | Moravec Martin | 28 | : | 15 | Pavlovič Petr |
Zadal: | Kořínek Ondřej | 22.10.2023 20:26 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 7. | Po | 23.10.2023 | South Park Cows Hr.Králové | 8 | : | 10 | Rychtáři Nové Město n/C | Hradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové | |
17:30 | Truněček Martin | 18 | : | 25 | Čihulek Pavel |
|
| 7. | Po | 23.10.2023 | Andělé z Prorocka Hradec Králové | 6 | : | 12 | DC Kobylice | Hradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové | |
18:00 | Rezner Jakub | 16 | : | 26 | Vosková Petra |
|
| 7. | Út | 24.10.2023 | Barracuda Hradec Králové | 14 | : | 4 | Sršni Nový Bydžov | Kuželna Malšovice, Hradec Králové | |
17:30 | Syrůček Simon | 30 | : | 12 | Štěpán Jakub |
|
| 7. | Út | 24.10.2023 | Sedláci Hradec Králové | 7 | : | 11 | Harpuny Hradec Králové | Hradec Králové Sv. Dvory Selský Dvůr, Hradec králové | |
18:00 | Vyletová Klára | 19 | : | 25 | Římal Marek |
Zadal: | Vyleta Michal | 24.10.2023 20:41 | Autorizoval: | Automat | 30.10.2023 02:00 |
|
| 7. | Út | 24.10.2023 | Bubo Hradec Králové | 13 | : | 5 | U nás dobrý Hradec Králové | Hradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové | |
18:00 | Holeček Martin | 29 | : | 18 | Mach Lukáš |
|
| 6. | Pá | 27.10.2023 | DC Kobylice | 11 | : | 7 | Bubo Hradec Králové | Kobylice Obecní hostinec, Kobylice | |
18:00 | Vosková Petra | 23 | : | 18 | Steiner Jaroslav |
|
| 2. | So | 28.10.2023 | Těsně vedle Plačice | 11 | : | 7 | Andělé z Prorocka Hradec Králové | Hradec Králové U Vacků, Hradec Králové | |
18:00 | Pavlovič Petr | 26 | : | 19 | Rezner Jakub |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Hrobaři Hradec Králové | 9 | : | 10 | Barracuda Hradec Králové | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
18:00 | Vraštilová Viktorie | 20 | : | 21 | Syrůček Simon |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | DC Kobylice | 15 | : | 3 | U nás dobrý Hradec Králové | Kobylice Obecní hostinec, Kobylice | |
18:00 | Vosková Petra | 31 | : | 10 | Mach Lukáš |
|
| 8. | Po | 30.10.2023 | Rychtáři Nové Město n/C | 10 | : | 8 | Sedláci Hradec Králové | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
18:00 | Čihulek Pavel | 23 | : | 20 | Vyleta Michal |
Zadal: | Vyleta Michal | 30.10.2023 20:58 | Autorizoval: | Automat | 5.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Po | 30.10.2023 | Sršni Nový Bydžov | 11 | : | 7 | South Park Cows Hr.Králové | Nový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov | |
18:00 | Štěpán Jakub | 26 | : | 17 | Truněček Martin |
|
| 8. | Po | 30.10.2023 | Andělé z Prorocka Hradec Králové | 8 | : | 10 | Monsters Habřina | Hradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové | |
18:00 | Rezner Lukáš | 20 | : | 22 | Baláž Jiří |
Zadal: | Rezner Jakub | 31.10.2023 14:23 | Autorizoval: | Automat | 5.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Po | 30.10.2023 | Těsně vedle Plačice | 7 | : | 11 | Bubo Hradec Králové | Hradec Králové U Vacků, Hradec Králové | |
18:00 | Pavlovič Petr | 19 | : | 29 | Steiner Jaroslav |
|
| 8. | Po | 30.10.2023 | Harpuny Hradec Králové | 11 | : | 7 | Stolinka Nový Bydžov | Kuželna Malšovice, Hradec Králové | |
18:00 | Římal Marek | 24 | : | 19 | Moravec Martin |
Zadal: | Římal Marek | 30.10.2023 21:19 | Autorizoval: | Automat | 5.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 5.11.2023 | Monsters Habřina | 8 | : | 10 | DC Kobylice | Habřina Habřinka, Smiřice | |
15:00 | Baláž Jiří | 20 | : | 25 | Vosková Petra |
|
| 9. | Ne | 5.11.2023 | Stolinka Nový Bydžov | 11 | : | 7 | Rychtáři Nové Město n/C | Nový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov | |
17:30 | Moravec Martin | 27 | : | 20 | Steklý Milan |
Zadal: | Kořínek Ondřej | 5.11.2023 20:07 | Autorizoval: | Automat | 11.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 5.11.2023 | U nás dobrý Hradec Králové | 7 | : | 11 | Těsně vedle Plačice | Hradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové | |
18:00 | Mach Lukáš | 19 | : | 26 | Pavlovič Petr |
|
| 9. | Po | 6.11.2023 | South Park Cows Hr.Králové | 10 | : | 9 | Hrobaři Hradec Králové | Hradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové | |
17:30 | Truněček Martin | 25 | : | 21 | Vraštilová Viktorie |
|
| 9. | Út | 7.11.2023 | Barracuda Hradec Králové | 8 | : | 10 | Andělé z Prorocka Hradec Králové | Kuželna Malšovice, Hradec Králové | |
17:30 | Syrůček Simon | 22 | : | 22 | Rezner Jakub |
Zadal: | Syrůček Simon | 8.11.2023 19:19 | Autorizoval: | Automat | 13.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Út | 7.11.2023 | Sedláci Hradec Králové | 8 | : | 10 | Sršni Nový Bydžov | Hradec Králové Sv. Dvory Selský Dvůr, Hradec králové | |
18:00 | Vyletová Klára | 18 | : | 24 | Štěpán Jakub |
|
| 9. | Út | 7.11.2023 | Bubo Hradec Králové | 12 | : | 6 | Harpuny Hradec Králové | Hradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové | |
18:00 | Steiner Jaroslav | 28 | : | 19 | Barcic Arnold |
|
| 10. | Ne | 12.11.2023 | Monsters Habřina | 7 | : | 11 | Barracuda Hradec Králové | Habřina Habřinka, Smiřice | |
15:00 | Baláž Jiří | 19 | : | 26 | Syrůček Simon |
|
| 10. | Ne | 12.11.2023 | Sršni Nový Bydžov | 10 | : | 8 | Stolinka Nový Bydžov | Nový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov | |
18:00 | Štěpán Jakub | 23 | : | 23 | Moravec Martin |
|
| 10. | Po | 13.11.2023 | Rychtáři Nové Město n/C | 8 | : | 10 | Bubo Hradec Králové | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
18:00 | Čihulek Pavel | 21 | : | 23 | Steiner Jaroslav |
|
| 10. | Po | 13.11.2023 | Andělé z Prorocka Hradec Králové | 7 | : | 11 | South Park Cows Hr.Králové | Hradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové | |
18:00 | Rezner Jakub | 17 | : | 25 | Truněček Martin |
|
| 10. | Po | 13.11.2023 | Harpuny Hradec Králové | 11 | : | 7 | U nás dobrý Hradec Králové | Kuželna Malšovice, Hradec Králové | |
18:00 | Římal Marek | 25 | : | 19 | Mach Lukáš |
|
| 10. | Pá | 17.11.2023 | DC Kobylice | 13 | : | 5 | Těsně vedle Plačice | Kobylice Obecní hostinec, Kobylice | |
18:00 | Vosková Petra | 29 | : | 14 | Pavlovič Petr |
|
| 11. | Ne | 19.11.2023 | Bubo Hradec Králové | 12 | : | 6 | Sršni Nový Bydžov | Hradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové | |
17:00 | Steiner Jaroslav | 27 | : | 19 | Štěpán Jakub |
|
| 11. | Ne | 19.11.2023 | Stolinka Nový Bydžov | 11 | : | 7 | Hrobaři Hradec Králové | Nový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov | |
17:30 | Moravec Martin | 25 | : | 17 | Vraštilová Viktorie |
|
| 11. | Ne | 19.11.2023 | U nás dobrý Hradec Králové | 14 | : | 4 | Rychtáři Nové Město n/C | Hradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové | |
18:00 | Mach Lukáš | 31 | : | 15 | Čihulek Pavel |
|
| 11. | Po | 20.11.2023 | South Park Cows Hr.Králové | 8 | : | 10 | Monsters Habřina | Hradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové | |
17:30 | Truněček Martin | 18 | : | 24 | Baláž Jiří |
|
| 11. | Po | 20.11.2023 | Těsně vedle Plačice | 13 | : | 5 | Harpuny Hradec Králové | Hradec Králové U Vacků, Hradec Králové | |
18:00 | Pavlovič Petr | 27 | : | 14 | Římal Marek |
|
| 11. | Út | 21.11.2023 | Barracuda Hradec Králové | 11 | : | 7 | DC Kobylice | Kuželna Malšovice, Hradec Králové | |
17:30 | Syrůček Simon | 26 | : | 18 | Vosková Petra |
|
| 11. | Út | 21.11.2023 | Sedláci Hradec Králové | 10 | : | 9 | Andělé z Prorocka Hradec Králové | Hradec Králové Sv. Dvory Selský Dvůr, Hradec králové | |
18:00 | Vyletová Klára | 22 | : | 22 | Rezner Jakub |
Zadal: | Vyleta Michal | 21.11.2023 21:09 | Autorizoval: | Automat | 27.11.2023 02:00 |
|
| 12. | Ne | 26.11.2023 | Monsters Habřina | 11 | : | 7 | Sedláci Hradec Králové | Habřina Habřinka, Smiřice | |
15:00 | Baláž Jiří | 27 | : | 20 | Vyletová Klára |
|
| 12. | Ne | 26.11.2023 | Sršni Nový Bydžov | 11 | : | 7 | U nás dobrý Hradec Králové | Nový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov | |
18:00 | Štěpán Jakub | 26 | : | 18 | Mach Lukáš |
|
| 12. | Ne | 26.11.2023 | Hrobaři Hradec Králové | 8 | : | 10 | Bubo Hradec Králové | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
18:00 | Vraštilová Viktorie | 20 | : | 22 | Steiner Jaroslav |
|
| 12. | Ne | 26.11.2023 | DC Kobylice | 12 | : | 6 | Harpuny Hradec Králové | Kobylice Obecní hostinec, Kobylice | |
18:00 | Vosková Petra | 25 | : | 16 | Římal Marek |
|
| 12. | Po | 27.11.2023 | Rychtáři Nové Město n/C | 11 | : | 7 | Těsně vedle Plačice | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
18:00 | Čihulek Pavel | 24 | : | 20 | Pavlovič Petr |
|
| 12. | Po | 27.11.2023 | Andělé z Prorocka Hradec Králové | 10 | : | 9 | Stolinka Nový Bydžov | Hradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové | |
18:00 | Rezner Jakub | 22 | : | 20 | Moravec Martin |
|
| 13. | Ne | 3.12.2023 | Stolinka Nový Bydžov | 10 | : | 9 | Monsters Habřina | Nový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov | |
17:30 | Moravec Martin | 24 | : | 22 | Baláž Jiří |
|
| 13. | Ne | 3.12.2023 | Bubo Hradec Králové | 14 | : | 4 | Andělé z Prorocka Hradec Králové | Hradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové | |
18:00 | Steiner Jaroslav | 31 | : | 14 | Štěpán Matěj |
|
| 13. | Ne | 3.12.2023 | U nás dobrý Hradec Králové | 8 | : | 10 | Hrobaři Hradec Králové | Hradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové | |
18:00 | Mach Lukáš | 20 | : | 23 | Vraštilová Viktorie |
Zadal: | Mach Lukáš | 3.12.2023 21:39 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Po | 4.12.2023 | South Park Cows Hr.Králové | 6 | : | 12 | DC Kobylice | Hradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové | |
17:30 | Truněček Martin | 15 | : | 26 | Vosková Petra |
|
| 13. | Po | 4.12.2023 | Těsně vedle Plačice | 8 | : | 10 | Sršni Nový Bydžov | Hradec Králové U Vacků, Hradec Králové | |
18:00 | Pavlovič Petr | 21 | : | 26 | Štěpán Jakub |
|
| 13. | Po | 4.12.2023 | Harpuny Hradec Králové | 7 | : | 11 | Rychtáři Nové Město n/C | Kuželna Malšovice, Hradec Králové | |
18:00 | Římal Marek | 19 | : | 27 | Čihulek Pavel |
|
| 13. | Út | 5.12.2023 | Sedláci Hradec Králové | 8 | : | 10 | Barracuda Hradec Králové | Hradec Králové Sv. Dvory Selský Dvůr, Hradec králové | |
18:00 | Vyleta Michal | 23 | : | 23 | Syrůček Simon |
Zadal: | Vyleta Michal | 5.12.2023 21:07 | Autorizoval: | Automat | 11.12.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 17.12.2023 | Hrobaři Hradec Králové | 4 | : | 14 | Sedláci Hradec Králové | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
18:00 | Vraštilová Viktorie | 14 | : | 31 | Vyleta Michal |
|
| 12. | Út | 16.1.2024 | Barracuda Hradec Králové | 13 | : | 5 | South Park Cows Hr.Králové | Kuželna Malšovice, Hradec Králové | |
17:30 | Syrůček Simon | 28 | : | 16 | Truněček Martin |
|
| 3. | Út | 23.1.2024 | Barracuda Hradec Králové | 15 | : | 3 | U nás dobrý Hradec Králové | Kuželna Malšovice, Hradec Králové | |
17:30 | Syrůček Simon | 32 | : | 10 | Mach Lukáš |
|
| 14. | Ne | 4.2.2024 | Stolinka Nový Bydžov | 4 | : | 14 | Barracuda Hradec Králové | Nový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov | |
17:30 | Moravec Martin | 12 | : | 31 | Syrůček Simon |
|
| 14. | Ne | 4.2.2024 | DC Kobylice | 13 | : | 5 | Rychtáři Nové Město n/C | Kobylice Obecní hostinec, Kobylice | |
18:00 | Vosková Petra | 29 | : | 11 | Čihulek Pavel |
|
| 14. | Ne | 4.2.2024 | U nás dobrý Hradec Králové | 6 | : | 12 | Andělé z Prorocka Hradec Králové | Hradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové | |
18:00 | Mach Lukáš | 16 | : | 29 | Rezner Lukáš |
|
| 14. | Po | 5.2.2024 | Harpuny Hradec Králové | 10 | : | 8 | Sršni Nový Bydžov | Kuželna Malšovice, Hradec Králové | |
18:00 | Kruml Jan | 23 | : | 21 | Štěpán Jakub |
|
| 14. | Po | 5.2.2024 | Těsně vedle Plačice | 9 | : | 10 | Hrobaři Hradec Králové | Hradec Králové U Vacků, Hradec Králové | |
18:00 | Pavlovič Petr | 26 | : | 25 | Vraštilová Viktorie |
|
| 14. | Út | 6.2.2024 | Sedláci Hradec Králové | 5 | : | 13 | South Park Cows Hr.Králové | Hradec Králové Sv. Dvory Selský Dvůr, Hradec králové | |
18:00 | Vyleta Michal | 18 | : | 29 | Truněček Martin |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Monsters Habřina | 14 | : | 4 | U nás dobrý Hradec Králové | Habřina Habřinka, Smiřice | |
15:00 | Baláž Jiří | 31 | : | 12 | Mach Lukáš |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Sršni Nový Bydžov | 13 | : | 5 | Rychtáři Nové Město n/C | Nový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov | |
18:00 | Štěpán Jakub | 28 | : | 15 | Steklý Milan |
Zadal: | Štěpán Jakub | 11.2.2024 21:42 | Autorizoval: | Automat | 17.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Hrobaři Hradec Králové | 5 | : | 13 | Harpuny Hradec Králové | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
18:00 | Vraštilová Viktorie | 15 | : | 30 | Římal Marek |
|
| 15. | Po | 12.2.2024 | South Park Cows Hr.Králové | 12 | : | 6 | Stolinka Nový Bydžov | Hradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové | |
17:30 | Truněček Martin | 27 | : | 18 | Kořínek Ondřej |
|
| 15. | Po | 12.2.2024 | Andělé z Prorocka Hradec Králové | 10 | : | 8 | Těsně vedle Plačice | Hradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové | |
18:00 | Rezner Jakub | 26 | : | 21 | Pavlovič Petr |
|
| 15. | Út | 13.2.2024 | Barracuda Hradec Králové | 8 | : | 10 | Bubo Hradec Králové | Kuželna Malšovice, Hradec Králové | |
17:30 | Syrůček Simon | 21 | : | 21 | Steiner Jaroslav |
|
| 15. | Út | 13.2.2024 | Sedláci Hradec Králové | 5 | : | 13 | DC Kobylice | Hradec Králové Sv. Dvory Selský Dvůr, Hradec králové | |
18:00 | Vyleta Michal | 11 | : | 28 | Vosková Petra |
|
| 14. | Ne | 18.2.2024 | Bubo Hradec Králové | 5 | : | 13 | Monsters Habřina | Hradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové | |
18:00 | Steiner Jaroslav | 19 | : | 29 | Moskal Jindřich |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Stolinka Nový Bydžov | 9 | : | 10 | Sedláci Hradec Králové | Nový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov | |
17:30 | Moravec Martin | 22 | : | 26 | Vyleta Michal |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | DC Kobylice | 12 | : | 6 | Sršni Nový Bydžov | Kobylice Obecní hostinec, Kobylice | |
18:00 | Vosková Petra | 24 | : | 16 | Štěpán Jakub |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | U nás dobrý Hradec Králové | 6 | : | 12 | Barracuda Hradec Králové | Hradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové | |
18:00 | Mach Lukáš | 16 | : | 26 | Syrůček Simon |
|
| 16. | Po | 26.2.2024 | Rychtáři Nové Město n/C | 12 | : | 6 | Hrobaři Hradec Králové | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
18:00 | Čihulek Pavel | 27 | : | 18 | Vraštilová Viktorie |
|
| 16. | Po | 26.2.2024 | Těsně vedle Plačice | 10 | : | 9 | Monsters Habřina | Hradec Králové U Vacků, Hradec Králové | |
18:00 | Pavlovič Petr | 23 | : | 20 | Baláž Jiří |
Zadal: | Pour Antonín | 27.2.2024 21:52 | Autorizoval: | Automat | 3.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Út | 27.2.2024 | Bubo Hradec Králové | 12 | : | 6 | South Park Cows Hr.Králové | Hradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové | |
18:00 | Steiner Jaroslav | 27 | : | 21 | Truněček Martin |
|
| 17. | Ne | 3.3.2024 | Monsters Habřina | 15 | : | 3 | Harpuny Hradec Králové | Habřina Habřinka, Smiřice | |
15:00 | Baláž Jiří | 31 | : | 16 | Římal Marek |
|
| 17. | Ne | 3.3.2024 | Stolinka Nový Bydžov | 7 | : | 11 | DC Kobylice | Nový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov | |
17:30 | Moravec Martin | 17 | : | 24 | Vosková Petra |
|
| 17. | Ne | 3.3.2024 | Hrobaři Hradec Králové | 8 | : | 10 | Sršni Nový Bydžov | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
18:00 | Vraštilová Viktorie | 20 | : | 26 | Štěpán Jakub |
|
| 17. | Po | 4.3.2024 | South Park Cows Hr.Králové | 12 | : | 6 | U nás dobrý Hradec Králové | Hradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové | |
17:30 | Truněček Martin | 27 | : | 16 | Mach Lukáš |
|
| 17. | Po | 4.3.2024 | Andělé z Prorocka Hradec Králové | 13 | : | 5 | Rychtáři Nové Město n/C | Hradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové | |
18:00 | Rezner Jakub | 27 | : | 14 | Čihulek Pavel |
|
| 17. | Út | 5.3.2024 | Barracuda Hradec Králové | 12 | : | 6 | Těsně vedle Plačice | Kuželna Malšovice, Hradec Králové | |
17:30 | Syrůček Simon | 26 | : | 19 | Pavlovič Petr |
|
| 17. | Út | 5.3.2024 | Sedláci Hradec Králové | 9 | : | 10 | Bubo Hradec Králové | Hradec Králové Sv. Dvory Selský Dvůr, Hradec králové | |
18:00 | Vyletová Klára | 23 | : | 23 | Steiner Jaroslav |
|
| 18. | Ne | 10.3.2024 | DC Kobylice | 12 | : | 6 | Hrobaři Hradec Králové | Kobylice Obecní hostinec, Kobylice | |
18:00 | Valenta Jaroslav | 24 | : | 13 | Vraštilová Viktorie |
|
| 18. | Ne | 10.3.2024 | Sršni Nový Bydžov | 7 | : | 11 | Andělé z Prorocka Hradec Králové | Nový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov | |
18:00 | Štěpán Jakub | 20 | : | 26 | Rezner Jakub |
|
| 18. | Ne | 10.3.2024 | U nás dobrý Hradec Králové | 8 | : | 10 | Sedláci Hradec Králové | Hradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové | |
18:00 | Mach Lukáš | 22 | : | 23 | Vyleta Michal |
Zadal: | Vyleta Michal | 10.3.2024 20:51 | Autorizoval: | Automat | 16.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Po | 11.3.2024 | Harpuny Hradec Králové | 7 | : | 11 | Barracuda Hradec Králové | Kuželna Malšovice, Hradec Králové | |
18:00 | Římal Marek | 19 | : | 23 | Syrůček Simon |
|
| 18. | Po | 11.3.2024 | Těsně vedle Plačice | 12 | : | 6 | South Park Cows Hr.Králové | Hradec Králové U Vacků, Hradec Králové | |
18:00 | Pavlovič Petr | 28 | : | 16 | Truněček Martin |
|
| 18. | Út | 12.3.2024 | Bubo Hradec Králové | 7 | : | 11 | Stolinka Nový Bydžov | Hradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové | |
18:00 | Steiner Jaroslav | 22 | : | 24 | Kořínek Ondřej |
|
| 19. | Ne | 17.3.2024 | Monsters Habřina | 11 | : | 7 | Sršni Nový Bydžov | Habřina Habřinka, Smiřice | |
15:00 | Baláž Jiří | 26 | : | 18 | Štěpán Jakub |
|
| 19. | Ne | 17.3.2024 | Stolinka Nový Bydžov | 10 | : | 8 | U nás dobrý Hradec Králové | Nový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov | |
17:30 | Moravec Martin | 25 | : | 23 | Mach Lukáš |
|
| 19. | Po | 18.3.2024 | South Park Cows Hr.Králové | 13 | : | 5 | Harpuny Hradec Králové | Hradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové | |
17:30 | Truněček Martin | 30 | : | 18 | Římal Marek |
|
| 19. | Po | 18.3.2024 | Andělé z Prorocka Hradec Králové | 12 | : | 6 | Hrobaři Hradec Králové | Hradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové | |
18:00 | Rezner Jakub | 27 | : | 19 | Vraštilová Viktorie |
Zadal: | Rezner Jakub | 19.3.2024 14:55 | Autorizoval: | Automat | 24.3.2024 02:00 |
|
| 19. | Út | 19.3.2024 | Barracuda Hradec Králové | 13 | : | 5 | Rychtáři Nové Město n/C | Kuželna Malšovice, Hradec Králové | |
17:30 | Syrůček Simon | 28 | : | 13 | Čihulek Pavel |
|
| 19. | St | 20.3.2024 | Bubo Hradec Králové | 9 | : | 10 | DC Kobylice | Hradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové | |
18:00 | Steiner Jaroslav | 20 | : | 23 | Vosková Petra |
|
| 20. | Ne | 24.3.2024 | DC Kobylice | 12 | : | 6 | Andělé z Prorocka Hradec Králové | Kobylice Obecní hostinec, Kobylice | |
18:00 | Vosková Petra | 30 | : | 15 | Rezner Jakub |
|
| 20. | Ne | 24.3.2024 | Hrobaři Hradec Králové | 6 | : | 12 | Monsters Habřina | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
18:00 | Vraštilová Viktorie | 19 | : | 27 | Baláž Martin |
|
| 20. | Ne | 24.3.2024 | Sršni Nový Bydžov | 6 | : | 12 | Barracuda Hradec Králové | Nový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov | |
18:00 | Štěpán Jakub | 16 | : | 27 | Syrůček Simon |
|
| 20. | Ne | 24.3.2024 | U nás dobrý Hradec Králové | 4 | : | 14 | Bubo Hradec Králové | Hradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové | |
18:00 | Mach Lukáš | 12 | : | 32 | Steiner Jaroslav |
|
| 20. | Po | 25.3.2024 | Rychtáři Nové Město n/C | 13 | : | 5 | South Park Cows Hr.Králové | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
18:00 | Čihulek Pavel | 28 | : | 11 | Truněček Martin |
|
| 20. | Po | 25.3.2024 | Harpuny Hradec Králové | 5 | : | 13 | Sedláci Hradec Králové | Kuželna Malšovice, Hradec Králové | |
18:00 | Římal Marek | 16 | : | 28 | Vyleta Michal |
|
| 20. | Po | 25.3.2024 | Těsně vedle Plačice | 10 | : | 8 | Stolinka Nový Bydžov | Hradec Králové U Vacků, Hradec Králové | |
18:00 | Pavlovič Petr | 21 | : | 19 | Moravec Martin |
|
| 18. | Ne | 31.3.2024 | Rychtáři Nové Město n/C | | | | Monsters Habřina | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
18:00 | | | | | |
|
| 19. | Út | 2.4.2024 | Sedláci Hradec Králové | | | | Těsně vedle Plačice | Hradec Králové Sv. Dvory Selský Dvůr, Hradec králové | |
18:00 | | | | | |
|
| 21. | Ne | 7.4.2024 | Monsters Habřina | | | | Andělé z Prorocka Hradec Králové | Habřina Habřinka, Smiřice | |
15:00 | | | | | |
|
| 21. | Ne | 7.4.2024 | Stolinka Nový Bydžov | | | | Harpuny Hradec Králové | Nový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov | |
17:30 | | | | | |
|
| 21. | Ne | 7.4.2024 | U nás dobrý Hradec Králové | | | | DC Kobylice | Hradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové | |
18:00 | | | | | |
|
| 21. | Po | 8.4.2024 | South Park Cows Hr.Králové | | | | Sršni Nový Bydžov | Hradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové | |
17:30 | | | | | |
|
| 21. | Út | 9.4.2024 | Barracuda Hradec Králové | | | | Hrobaři Hradec Králové | Kuželna Malšovice, Hradec Králové | |
17:30 | | | | | |
|
| 21. | Út | 9.4.2024 | Sedláci Hradec Králové | | | | Rychtáři Nové Město n/C | Hradec Králové Sv. Dvory Selský Dvůr, Hradec králové | |
18:00 | | | | | |
|
| 21. | Út | 9.4.2024 | Bubo Hradec Králové | | | | Těsně vedle Plačice | Hradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové | |
18:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 14.4.2024 | DC Kobylice | | | | Monsters Habřina | Kobylice Obecní hostinec, Kobylice | |
18:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 14.4.2024 | Hrobaři Hradec Králové | | | | South Park Cows Hr.Králové | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
18:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 14.4.2024 | Sršni Nový Bydžov | | | | Sedláci Hradec Králové | Nový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov | |
18:00 | | | | | |
|
| 22. | Po | 15.4.2024 | Andělé z Prorocka Hradec Králové | | | | Barracuda Hradec Králové | Hradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové | |
18:00 | | | | | |
|
| 22. | Po | 15.4.2024 | Rychtáři Nové Město n/C | | | | Stolinka Nový Bydžov | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
18:00 | | | | | |
|
| 22. | Po | 15.4.2024 | Harpuny Hradec Králové | | | | Bubo Hradec Králové | Kuželna Malšovice, Hradec Králové | |
18:00 | | | | | |
|
| 22. | Po | 15.4.2024 | Těsně vedle Plačice | | | | U nás dobrý Hradec Králové | Hradec Králové U Vacků, Hradec Králové | |
18:00 | | | | | |
|
| 23. | Ne | 21.4.2024 | Stolinka Nový Bydžov | | | | Sršni Nový Bydžov | Nový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov | |
17:30 | | | | | |
|
| 23. | Ne | 21.4.2024 | Bubo Hradec Králové | | | | Rychtáři Nové Město n/C | Hradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové | |
18:00 | | | | | |
|
| 23. | Ne | 21.4.2024 | U nás dobrý Hradec Králové | | | | Harpuny Hradec Králové | Hradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové | |
18:00 | | | | | |
|
| 23. | Po | 22.4.2024 | South Park Cows Hr.Králové | | | | Andělé z Prorocka Hradec Králové | Hradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové | |
17:30 | | | | | |
|
| 23. | Po | 22.4.2024 | Těsně vedle Plačice | | | | DC Kobylice | Hradec Králové U Vacků, Hradec Králové | |
18:00 | | | | | |
|
| 23. | Út | 23.4.2024 | Barracuda Hradec Králové | | | | Monsters Habřina | Kuželna Malšovice, Hradec Králové | |
17:30 | | | | | |
|
| 23. | Út | 23.4.2024 | Sedláci Hradec Králové | | | | Hrobaři Hradec Králové | Hradec Králové Sv. Dvory Selský Dvůr, Hradec králové | |
18:00 | | | | | |
|
| 16. | Po | 29.4.2024 | Harpuny Hradec Králové | | | | Andělé z Prorocka Hradec Králové | Kuželna Malšovice, Hradec Králové | |
18:00 | | | | | |
|
| 24. | Ne | 5.5.2024 | Monsters Habřina | | | | South Park Cows Hr.Králové | Habřina Habřinka, Smiřice | |
15:00 | | | | | |
|
| 24. | Ne | 5.5.2024 | DC Kobylice | | | | Barracuda Hradec Králové | Kobylice Obecní hostinec, Kobylice | |
18:00 | | | | | |
|
| 24. | Ne | 5.5.2024 | Hrobaři Hradec Králové | | | | Stolinka Nový Bydžov | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
18:00 | | | | | |
|
| 24. | Ne | 5.5.2024 | Sršni Nový Bydžov | | | | Bubo Hradec Králové | Nový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov | |
18:00 | | | | | |
|
| 24. | Po | 6.5.2024 | Andělé z Prorocka Hradec Králové | | | | Sedláci Hradec Králové | Hradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové | |
18:00 | | | | | |
|
| 24. | Po | 6.5.2024 | Rychtáři Nové Město n/C | | | | U nás dobrý Hradec Králové | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
18:00 | | | | | |
|
| 24. | Po | 6.5.2024 | Harpuny Hradec Králové | | | | Těsně vedle Plačice | Kuželna Malšovice, Hradec Králové | |
18:00 | | | | | |
|
| 25. | Ne | 12.5.2024 | Stolinka Nový Bydžov | | | | Andělé z Prorocka Hradec Králové | Nový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov | |
17:30 | | | | | |
|
| 25. | Ne | 12.5.2024 | U nás dobrý Hradec Králové | | | | Sršni Nový Bydžov | Hradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové | |
18:00 | | | | | |
|
| 25. | Po | 13.5.2024 | South Park Cows Hr.Králové | | | | Barracuda Hradec Králové | Hradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové | |
17:30 | | | | | |
|
| 25. | Po | 13.5.2024 | Těsně vedle Plačice | | | | Rychtáři Nové Město n/C | Hradec Králové U Vacků, Hradec Králové | |
18:00 | | | | | |
|
| 25. | Po | 13.5.2024 | Harpuny Hradec Králové | | | | DC Kobylice | Kuželna Malšovice, Hradec Králové | |
18:00 | | | | | |
|
| 25. | Út | 14.5.2024 | Bubo Hradec Králové | | | | Hrobaři Hradec Králové | Hradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové | |
18:00 | | | | | |
|
| 25. | Út | 14.5.2024 | Sedláci Hradec Králové | | | | Monsters Habřina | Hradec Králové Sv. Dvory Selský Dvůr, Hradec králové | |
18:00 | | | | | |
|
| 26. | Ne | 19.5.2024 | Monsters Habřina | | | | Stolinka Nový Bydžov | Habřina Habřinka, Smiřice | |
15:00 | | | | | |
|
| 26. | Ne | 19.5.2024 | DC Kobylice | | | | South Park Cows Hr.Králové | Kobylice Obecní hostinec, Kobylice | |
18:00 | | | | | |
|
| 26. | Ne | 19.5.2024 | Hrobaři Hradec Králové | | | | U nás dobrý Hradec Králové | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
18:00 | | | | | |
|
| 26. | Ne | 19.5.2024 | Sršni Nový Bydžov | | | | Těsně vedle Plačice | Nový Bydžov U Stolínů B, Nový Bydžov | |
18:00 | | | | | |
|
| 26. | Po | 20.5.2024 | Andělé z Prorocka Hradec Králové | | | | Bubo Hradec Králové | Hradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové | |
18:00 | | | | | |
|
| 26. | Po | 20.5.2024 | Rychtáři Nové Město n/C | | | | Harpuny Hradec Králové | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
18:00 | | | | | |
|
| 26. | Út | 21.5.2024 | Barracuda Hradec Králové | | | | Sedláci Hradec Králové | Kuželna Malšovice, Hradec Králové | |
17:30 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Po | 11.9.2023 | Omnirecord Hradec Králové | 14 | : | 4 | Votroci Hradec Králové | Kuželna Malšovice, Hradec Králové | |
18:00 | Kůžel Jan | 31 | : | 11 | Bouček Pavel |
|
| 1. | Út | 12.9.2023 | The Sharks Hradec Králové | 5 | : | 13 | Paletáři Hradec Králové | Hradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové | |
18:00 | Kalacska Štefan | 15 | : | 29 | Zahoř Lukáš |
|
| 1. | Út | 12.9.2023 | SPŠ Stračov | 14 | : | 4 | Fešáci Habřina B | Stračov Multifunkční dům, Stračov | |
18:00 | Svobodová Lenka | 30 | : | 13 | Jakl Filip |
|
| 1. | Út | 12.9.2023 | Pětkaři z Libišan | 14 | : | 4 | Vagon Borohrádek B | Libišany Hospoda na Pětce, Libišany | |
18:00 | Juláková Elena | 29 | : | 12 | Sazimová Aneta |
|
| 1. | St | 13.9.2023 | Vestečtí Bodači Zaloňov | 4 | : | 14 | Rebelové Myštěves C | Zaloňov Šipkařský klub, Zaloňov | |
17:00 | Kalenda Jiří | 11 | : | 30 | Hloušek Petr |
Zadal: | Kalenda Jiří | 14.9.2023 07:37 | Autorizoval: | Automat | 19.9.2023 02:00 |
|
| 1. | St | 13.9.2023 | Rebelové Dolní Přím | 9 | : | 10 | Fešáci Habřina | Dolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím | |
18:00 | Mlateček Roman | 22 | : | 24 | Kašpárek Pavel |
|
| 1. | Čt | 14.9.2023 | Hrádek Boys | 10 | : | 8 | Vlčáci Hradec Králové | Hrádek na kopečku, Hrádek | |
17:30 | Svoboda Tomáš | 24 | : | 21 | Siruček Miroslav |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Paletáři Hradec Králové | 10 | : | 9 | SPŠ Stračov | Hradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové | |
17:30 | Zahoř Lukáš | 20 | : | 24 | Bulíček Michal |
|
| 2. | Po | 18.9.2023 | Votroci Hradec Králové | 6 | : | 12 | Hrádek Boys | Hradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové | |
17:30 | Bouček Pavel | 16 | : | 27 | Svoboda Tomáš |
|
| 2. | Po | 18.9.2023 | Fešáci Habřina B | 8 | : | 10 | Rebelové Dolní Přím | Habřina Habřinka, Smiřice | |
18:00 | Jakl Filip | 21 | : | 22 | Mlateček Roman |
|
| 2. | Út | 19.9.2023 | Vestečtí Bodači Zaloňov | 15 | : | 3 | The Sharks Hradec Králové | Zaloňov Šipkařský klub, Zaloňov | |
17:00 | Kalenda Jiří | 32 | : | 9 | Kalacska Štefan |
|
| 2. | Út | 19.9.2023 | Fešáci Habřina | 10 | : | 8 | Pětkaři z Libišan | Habřina Habřinka, Smiřice | |
18:00 | Kašpárek Pavel | 25 | : | 18 | Juláková Elena |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Hrádek Boys | 13 | : | 5 | Vagon Borohrádek B | Hrádek na kopečku, Hrádek | |
17:30 | Svoboda Tomáš | 28 | : | 15 | Sazimová Aneta |
|
| 3. | Po | 25.9.2023 | Omnirecord Hradec Králové | 9 | : | 10 | Fešáci Habřina | Kuželna Malšovice, Hradec Králové | |
18:00 | Kůžel Jan | 19 | : | 23 | Kašpárek Pavel |
|
| 3. | Po | 25.9.2023 | Vlčáci Hradec Králové | 15 | : | 3 | Votroci Hradec Králové | Hradec Králové Zanzibar, Hradec Králové | |
18:00 | Siruček Miroslav | 32 | : | 14 | Čejka Ladislav |
|
| 3. | Út | 26.9.2023 | The Sharks Hradec Králové | 1 | : | 17 | Rebelové Myštěves C | Hradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové | |
18:00 | Kalacska Štefan | 5 | : | 35 | Fiala Jaroslav |
|
| 3. | Út | 26.9.2023 | SPŠ Stračov | 14 | : | 4 | Vestečtí Bodači Zaloňov | Stračov Multifunkční dům, Stračov | |
18:00 | Svobodová Lenka | 29 | : | 13 | Kalenda Jiří |
|
| 3. | Út | 26.9.2023 | Pětkaři z Libišan | 13 | : | 5 | Fešáci Habřina B | Libišany Hospoda na Pětce, Libišany | |
18:00 | Juláková Elena | 29 | : | 12 | Jakl Filip |
|
| 3. | St | 27.9.2023 | Rebelové Dolní Přím | 6 | : | 12 | Paletáři Hradec Králové | Dolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím | |
18:00 | Mlateček Roman | 15 | : | 28 | Zahoř Lukáš |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Paletáři Hradec Králové | 13 | : | 5 | Pětkaři z Libišan | Hradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové | |
17:30 | Zahoř Lukáš | 27 | : | 14 | Juláková Elena |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Rebelové Myštěves C | 14 | : | 4 | Votroci Hradec Králové | Myštěves Obecní hostinec, Myštěves | |
18:00 | Hloušek Petr | 31 | : | 11 | Bouček Pavel |
Zadal: | Hloušek Petr | 2.10.2023 08:51 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Po | 2.10.2023 | Vagon Borohrádek B | 5 | : | 13 | Vlčáci Hradec Králové | Restaurace Sport Borohrádek, Borohrádek | |
18:00 | Sazimová Aneta | 16 | : | 28 | Siruček Miroslav |
|
| 4. | Po | 2.10.2023 | Fešáci Habřina B | 6 | : | 12 | Omnirecord Hradec Králové | Habřina Habřinka, Smiřice | |
18:00 | Jakl Filip | 15 | : | 26 | Kůžel Jan |
|
| 4. | Út | 3.10.2023 | Vestečtí Bodači Zaloňov | 13 | : | 5 | Rebelové Dolní Přím | Zaloňov Šipkařský klub, Zaloňov | |
17:00 | Kalenda Jiří | 29 | : | 16 | Mlateček Roman |
|
| 4. | Út | 3.10.2023 | The Sharks Hradec Králové | 4 | : | 14 | SPŠ Stračov | Hradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové | |
18:00 | Kalacska Štefan | 10 | : | 31 | Svobodová Lenka |
|
| 4. | Út | 3.10.2023 | Fešáci Habřina | 14 | : | 4 | Hrádek Boys | Habřina Habřinka, Smiřice | |
18:00 | Kašpárek Pavel | 29 | : | 11 | Svoboda Tomáš |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Hrádek Boys | 12 | : | 6 | Fešáci Habřina B | Hrádek na kopečku, Hrádek | |
17:30 | Svoboda Tomáš | 28 | : | 17 | Jakl Filip |
|
| 5. | Po | 9.10.2023 | Votroci Hradec Králové | 13 | : | 5 | Vagon Borohrádek B | Hradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové | |
17:30 | Bouček Pavel | 28 | : | 19 | Sazimová Aneta |
|
| 5. | Po | 9.10.2023 | Omnirecord Hradec Králové | 14 | : | 4 | Paletáři Hradec Králové | Kuželna Malšovice, Hradec Králové | |
18:00 | Šklíbová Dana | 30 | : | 13 | Zahoř Lukáš |
|
| 5. | Út | 10.10.2023 | SPŠ Stračov | 13 | : | 5 | Rebelové Myštěves C | Stračov Multifunkční dům, Stračov | |
18:00 | Svobodová Lenka | 31 | : | 16 | Hloušek Petr |
Zadal: | Bulíček Michal | 10.10.2023 21:09 | Autorizoval: | Automat | 16.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Út | 10.10.2023 | Pětkaři z Libišan | 8 | : | 10 | Vestečtí Bodači Zaloňov | Libišany Hospoda na Pětce, Libišany | |
18:00 | Juláková Elena | 24 | : | 24 | Kalenda Jiří |
Zadal: | Kupka Tomáš | 10.10.2023 22:01 | Autorizoval: | Automat | 16.10.2023 02:00 |
|
| 5. | St | 11.10.2023 | Rebelové Dolní Přím | 16 | : | 2 | The Sharks Hradec Králové | Dolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím | |
18:00 | Mlateček Roman | 33 | : | 12 | Šecová Marie |
Zadal: | Mlateček Roman | 12.10.2023 06:29 | Autorizoval: | Automat | 17.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Čt | 12.10.2023 | Vlčáci Hradec Králové | 10 | : | 9 | Fešáci Habřina | Hradec Králové Zanzibar, Hradec Králové | |
18:00 | Siruček Miroslav | 22 | : | 22 | Kašpárek Pavel |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Hrádek Boys | 8 | : | 10 | Paletáři Hradec Králové | Hrádek na kopečku, Hrádek | |
17:30 | Svoboda Tomáš | 24 | : | 24 | Zahoř Lukáš |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Rebelové Myštěves C | 16 | : | 2 | Vagon Borohrádek B | Myštěves Obecní hostinec, Myštěves | |
18:00 | Hloušek Petr | 33 | : | 9 | Müller Vojtěch |
Zadal: | Hloušek Petr | 15.10.2023 20:08 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Po | 16.10.2023 | Fešáci Habřina B | 8 | : | 10 | Vlčáci Hradec Králové | Habřina Habřinka, Smiřice | |
18:00 | Jakl Filip | 20 | : | 26 | Siruček Miroslav |
|
| 6. | Út | 17.10.2023 | Vestečtí Bodači Zaloňov | 4 | : | 14 | Omnirecord Hradec Králové | Zaloňov Šipkařský klub, Zaloňov | |
17:00 | Kalenda Jiří | 9 | : | 30 | Kůžel Jan |
|
| 6. | Út | 17.10.2023 | The Sharks Hradec Králové | 1 | : | 17 | Pětkaři z Libišan | Hradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové | |
18:00 | Kalacska Štefan | 5 | : | 34 | Juláková Elena |
|
| 6. | Út | 17.10.2023 | SPŠ Stračov | 14 | : | 4 | Rebelové Dolní Přím | Stračov Multifunkční dům, Stračov | |
18:00 | Drobek Michal | 30 | : | 14 | Mlateček Roman |
Zadal: | Bulíček Michal | 17.10.2023 20:55 | Autorizoval: | Automat | 23.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Út | 17.10.2023 | Fešáci Habřina | 16 | : | 2 | Votroci Hradec Králové | Habřina Habřinka, Smiřice | |
18:00 | Kašpárek Pavel | 34 | : | 8 | Bouček Pavel |
|
| 7. | Po | 23.10.2023 | Votroci Hradec Králové | 3 | : | 15 | Fešáci Habřina B | Hradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové | |
17:30 | Bouček Pavel | 13 | : | 31 | Jakl Filip |
|
| 7. | Po | 23.10.2023 | Omnirecord Hradec Králové | 15 | : | 3 | The Sharks Hradec Králové | Kuželna Malšovice, Hradec Králové | |
18:00 | Bernard Vladimír | 30 | : | 14 | Kalacska Štefan |
|
| 7. | Po | 23.10.2023 | Vlčáci Hradec Králové | 9 | : | 10 | Paletáři Hradec Králové | Hradec Králové Zanzibar, Hradec Králové | |
18:00 | Siruček Miroslav | 21 | : | 24 | Zahoř Lukáš |
|
| 7. | Po | 23.10.2023 | Vagon Borohrádek B | 6 | : | 12 | Fešáci Habřina | Restaurace Sport Borohrádek, Borohrádek | |
18:00 | Sazimová Aneta | 15 | : | 27 | Kašpárek Pavel |
|
| 7. | Út | 24.10.2023 | Pětkaři z Libišan | 7 | : | 11 | SPŠ Stračov | Libišany Hospoda na Pětce, Libišany | |
18:00 | Pětík Marek | 21 | : | 24 | Svobodová Lenka |
|
| 7. | St | 25.10.2023 | Rebelové Dolní Přím | 11 | : | 7 | Rebelové Myštěves C | Dolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím | |
18:00 | Mlateček Roman | 25 | : | 19 | Hloušek Petr |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Paletáři Hradec Králové | 15 | : | 3 | Votroci Hradec Králové | Hradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové | |
17:30 | Zahoř Lukáš | 31 | : | 16 | Bouček Pavel |
Zadal: | Zahoř Lukáš | 30.10.2023 16:21 | Autorizoval: | Automat | 4.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Po | 30.10.2023 | Fešáci Habřina B | 11 | : | 7 | Vagon Borohrádek B | Habřina Habřinka, Smiřice | |
18:00 | Jakl Filip | 24 | : | 19 | Kordíková Gabriela |
|
| 8. | Út | 31.10.2023 | Vestečtí Bodači Zaloňov | 12 | : | 6 | Vlčáci Hradec Králové | Zaloňov Šipkařský klub, Zaloňov | |
17:00 | Kalenda Jiří | 27 | : | 15 | Siruček Miroslav |
|
| 8. | Út | 31.10.2023 | The Sharks Hradec Králové | 2 | : | 16 | Hrádek Boys | Hradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové | |
18:00 | Kalacska Štefan | 8 | : | 34 | Svoboda Tomáš |
|
| 8. | Út | 31.10.2023 | SPŠ Stračov | 11 | : | 7 | Omnirecord Hradec Králové | Stračov Multifunkční dům, Stračov | |
18:00 | Bulíček Michal | 24 | : | 16 | Kůžel Jan |
Zadal: | Bulíček Michal | 31.10.2023 20:08 | Autorizoval: | Automat | 6.11.2023 02:00 |
|
| 8. | Út | 31.10.2023 | Rebelové Myštěves C | 10 | : | 9 | Fešáci Habřina | Myštěves Obecní hostinec, Myštěves | |
18:00 | Hloušek Petr | 23 | : | 20 | Kašpárek Pavel |
|
| 8. | St | 1.11.2023 | Rebelové Dolní Přím | 5 | : | 13 | Pětkaři z Libišan | Dolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím | |
18:00 | Mlateček Roman | 16 | : | 28 | Juláková Elena |
|
| 9. | Ne | 5.11.2023 | Hrádek Boys | 9 | : | 10 | SPŠ Stračov | Hrádek na kopečku, Hrádek | |
17:30 | Svoboda Tomáš | 23 | : | 22 | Bulíček Michal |
Zadal: | Svoboda Tomáš | 5.11.2023 22:17 | Autorizoval: | Automat | 11.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Po | 6.11.2023 | Votroci Hradec Králové | 11 | : | 7 | Vestečtí Bodači Zaloňov | Hradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové | |
17:30 | Bouček Pavel | 27 | : | 20 | Kalenda Jiří |
|
| 9. | Po | 6.11.2023 | Omnirecord Hradec Králové | 10 | : | 9 | Rebelové Dolní Přím | Kuželna Malšovice, Hradec Králové | |
18:00 | Kůžel Jan | 24 | : | 23 | Mlateček Roman |
|
| 9. | Po | 6.11.2023 | Vlčáci Hradec Králové | 11 | : | 7 | The Sharks Hradec Králové | Hradec Králové Zanzibar, Hradec Králové | |
18:00 | Siruček Miroslav | 25 | : | 18 | Kalacska Štefan |
|
| 9. | Po | 6.11.2023 | Vagon Borohrádek B | 3 | : | 15 | Paletáři Hradec Králové | Restaurace Sport Borohrádek, Borohrádek | |
18:00 | Sazimová Andrea | 12 | : | 31 | Zahoř Lukáš |
|
| 9. | Út | 7.11.2023 | Pětkaři z Libišan | 10 | : | 9 | Rebelové Myštěves C | Libišany Hospoda na Pětce, Libišany | |
18:00 | Juláková Elena | 21 | : | 20 | Hloušek Petr |
|
| 9. | Út | 7.11.2023 | Fešáci Habřina | 13 | : | 5 | Fešáci Habřina B | Habřina Habřinka, Smiřice | |
18:00 | Kašpárek Pavel | 26 | : | 14 | Jakl Filip |
Zadal: | Kašpárek Pavel | 8.11.2023 10:38 | Autorizoval: | Automat | 13.11.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 12.11.2023 | Rebelové Myštěves C | 15 | : | 3 | Fešáci Habřina B | Myštěves Obecní hostinec, Myštěves | |
18:00 | Hloušek Petr | 32 | : | 10 | Jakl Filip |
|
| 10. | Po | 13.11.2023 | Paletáři Hradec Králové | 3 | : | 15 | Fešáci Habřina | Hradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové | |
17:30 | | 10 | : | 30 | |
|
| 10. | Út | 14.11.2023 | Vestečtí Bodači Zaloňov | 9 | : | 10 | Vagon Borohrádek B | Zaloňov Šipkařský klub, Zaloňov | |
17:00 | Kalenda Jiří | 22 | : | 22 | Müller Vojtěch |
|
| 10. | Út | 14.11.2023 | The Sharks Hradec Králové | 7 | : | 11 | Votroci Hradec Králové | Hradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové | |
18:00 | Kalacska Štefan | 17 | : | 26 | Bouček Pavel |
|
| 10. | Út | 14.11.2023 | SPŠ Stračov | 11 | : | 7 | Vlčáci Hradec Králové | Stračov Multifunkční dům, Stračov | |
18:00 | Svobodová Lenka | 26 | : | 18 | Siruček Miroslav |
|
| 10. | Út | 14.11.2023 | Pětkaři z Libišan | 13 | : | 5 | Omnirecord Hradec Králové | Libišany Hospoda na Pětce, Libišany | |
18:00 | Juláková Elena | 29 | : | 15 | Kůžel Jan |
Zadal: | Juláková Elena | 15.11.2023 14:38 | Autorizoval: | Automat | 20.11.2023 02:00 |
|
| 10. | St | 15.11.2023 | Rebelové Dolní Přím | 8 | : | 10 | Hrádek Boys | Dolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím | |
18:00 | Mlateček Roman | 21 | : | 24 | Svoboda Tomáš |
|
| 7. | Pá | 17.11.2023 | Hrádek Boys | 13 | : | 5 | Vestečtí Bodači Zaloňov | Hrádek na kopečku, Hrádek | |
17:30 | Svoboda Tomáš | 30 | : | 16 | Kalenda Jiří |
|
| 20. | Pá | 17.11.2023 | Vestečtí Bodači Zaloňov | 9 | : | 10 | Hrádek Boys | Zaloňov Šipkařský klub, Zaloňov | |
19:00 | Kalenda Jiří | 21 | : | 20 | Svoboda Tomáš |
|
| 11. | Ne | 19.11.2023 | Hrádek Boys | 3 | : | 15 | Pětkaři z Libišan | Hrádek na kopečku, Hrádek | |
17:30 | Andrys Michal | 13 | : | 30 | Juláková Elena |
Zadal: | Juláková Elena | 20.11.2023 13:15 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 11. | Po | 20.11.2023 | Votroci Hradec Králové | 3 | : | 15 | SPŠ Stračov | Hradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové | |
17:30 | Bouček Pavel | 9 | : | 32 | Bulíček Michal |
Zadal: | Bulíček Michal | 20.11.2023 20:19 | Autorizoval: | Automat | 26.11.2023 02:00 |
|
| 11. | Po | 20.11.2023 | Omnirecord Hradec Králové | 7 | : | 11 | Rebelové Myštěves C | Kuželna Malšovice, Hradec Králové | |
18:00 | Kůžel Jan | 20 | : | 22 | Puchr Pavel |
|
| 11. | Po | 20.11.2023 | Vlčáci Hradec Králové | 9 | : | 10 | Rebelové Dolní Přím | Hradec Králové Zanzibar, Hradec Králové | |
18:00 | Siruček Miroslav | 23 | : | 24 | Mlateček Roman |
|
| 11. | Po | 20.11.2023 | Vagon Borohrádek B | 11 | : | 7 | The Sharks Hradec Králové | Restaurace Sport Borohrádek, Borohrádek | |
18:00 | Müller Vojtěch | 25 | : | 20 | Kalacska Štefan |
|
| 11. | Po | 20.11.2023 | Fešáci Habřina B | 4 | : | 14 | Paletáři Hradec Králové | Habřina Habřinka, Smiřice | |
18:00 | Jakl Filip | 14 | : | 29 | Zahoř Lukáš |
|
| 11. | Út | 21.11.2023 | Fešáci Habřina | 16 | : | 2 | Vestečtí Bodači Zaloňov | Habřina Habřinka, Smiřice | |
18:00 | Kašpárek Pavel | 33 | : | 9 | Kalenda Jiří |
|
| 2. | Čt | 23.11.2023 | Vagon Borohrádek B | 5 | : | 13 | Omnirecord Hradec Králové | Restaurace Sport Borohrádek, Borohrádek | |
18:00 | Müller Vojtěch | 15 | : | 28 | Kůžel Jan |
|
| 12. | Ne | 26.11.2023 | Rebelové Myštěves C | 5 | : | 13 | Paletáři Hradec Králové | Myštěves Obecní hostinec, Myštěves | |
18:00 | Hloušek Petr | 12 | : | 27 | Zahoř Lukáš |
Zadal: | Hloušek Petr | 26.11.2023 21:11 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Po | 27.11.2023 | Omnirecord Hradec Králové | 8 | : | 10 | Hrádek Boys | Kuželna Malšovice, Hradec Králové | |
18:00 | Kůžel Jan | 21 | : | 26 | Svoboda Tomáš |
|
| 12. | Út | 28.11.2023 | Vestečtí Bodači Zaloňov | 6 | : | 12 | Fešáci Habřina B | Zaloňov Šipkařský klub, Zaloňov | |
17:00 | Kalenda Jiří | 15 | : | 27 | Jakl Filip |
|
| 12. | Út | 28.11.2023 | The Sharks Hradec Králové | 3 | : | 15 | Fešáci Habřina | Hradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové | |
18:00 | Pírko Jaromír | 9 | : | 31 | Kašpárek Pavel |
Zadal: | Kašpárek Pavel | 29.11.2023 17:31 | Autorizoval: | Automat | 4.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Út | 28.11.2023 | SPŠ Stračov | 14 | : | 4 | Vagon Borohrádek B | Stračov Multifunkční dům, Stračov | |
18:00 | Svobodová Lenka | 31 | : | 13 | Maják Marek |
|
| 12. | Út | 28.11.2023 | Pětkaři z Libišan | 12 | : | 6 | Vlčáci Hradec Králové | Libišany Hospoda na Pětce, Libišany | |
18:00 | Juláková Elena | 27 | : | 16 | Siruček Miroslav |
|
| 12. | St | 29.11.2023 | Rebelové Dolní Přím | 13 | : | 5 | Votroci Hradec Králové | Dolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím | |
18:00 | Mlateček Roman | 28 | : | 14 | Bouček Pavel |
Zadal: | Mlateček Roman | 30.11.2023 07:35 | Autorizoval: | Automat | 5.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 3.12.2023 | Hrádek Boys | 10 | : | 8 | Rebelové Myštěves C | Hrádek na kopečku, Hrádek | |
17:30 | Svoboda Tomáš | 25 | : | 21 | Hloušek Petr |
|
| 13. | Ne | 3.12.2023 | Paletáři Hradec Králové | 12 | : | 6 | Vestečtí Bodači Zaloňov | Hradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové | |
17:30 | Šanda Adam | 27 | : | 16 | Kalenda Jiří |
|
| 13. | Po | 4.12.2023 | Votroci Hradec Králové | 3 | : | 15 | Pětkaři z Libišan | Hradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové | |
17:30 | Bouček Pavel | 13 | : | 31 | Juláková Elena |
Zadal: | Juláková Elena | 6.12.2023 16:52 | Autorizoval: | Automat | 10.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Po | 4.12.2023 | Vlčáci Hradec Králové | 6 | : | 12 | Omnirecord Hradec Králové | Hradec Králové Zanzibar, Hradec Králové | |
18:00 | Siruček Miroslav | 16 | : | 26 | Kůžel Jan |
|
| 13. | Po | 4.12.2023 | Vagon Borohrádek B | 11 | : | 7 | Rebelové Dolní Přím | Restaurace Sport Borohrádek, Borohrádek | |
18:00 | Müller Vojtěch | 27 | : | 20 | Pozler Patrik |
Zadal: | Müller Vojtěch | 5.12.2023 20:24 | Autorizoval: | Automat | 10.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Po | 4.12.2023 | Fešáci Habřina B | 13 | : | 5 | The Sharks Hradec Králové | Habřina Habřinka, Smiřice | |
18:00 | Jakl Filip | 27 | : | 17 | Kalacska Štefan |
|
| 2. | Ne | 17.12.2023 | Rebelové Myštěves C | 10 | : | 8 | Vlčáci Hradec Králové | Myštěves Obecní hostinec, Myštěves | |
17:30 | Hloušek Petr | 24 | : | 21 | Siruček Miroslav |
Zadal: | Hloušek Petr | 17.12.2023 21:03 | Autorizoval: | Automat | 23.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Čt | 18.1.2024 | Fešáci Habřina | 11 | : | 7 | SPŠ Stračov | Habřina Habřinka, Smiřice | |
18:00 | Kašpárek Pavel | 25 | : | 22 | Bulíček Michal |
|
| 14. | Ne | 4.2.2024 | Paletáři Hradec Králové | 10 | : | 8 | The Sharks Hradec Králové | Hradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové | |
17:30 | Hrazdíra Bronislav | 23 | : | 20 | Kalacska Štefan |
|
| 14. | Ne | 4.2.2024 | Rebelové Myštěves C | 16 | : | 2 | Vestečtí Bodači Zaloňov | Myštěves Obecní hostinec, Myštěves | |
18:00 | Hloušek Petr | 32 | : | 13 | Kalenda Jiří |
|
| 14. | Po | 5.2.2024 | Votroci Hradec Králové | 3 | : | 15 | Omnirecord Hradec Králové | Hradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové | |
17:30 | Bouček Pavel | 13 | : | 31 | Kůžel Jan |
|
| 14. | Po | 5.2.2024 | Fešáci Habřina B | 7 | : | 11 | SPŠ Stračov | Habřina Habřinka, Smiřice | |
18:00 | Jakl Filip | 21 | : | 24 | Bulíček Michal |
|
| 14. | Po | 5.2.2024 | Vagon Borohrádek B | 5 | : | 13 | Pětkaři z Libišan | Restaurace Sport Borohrádek, Borohrádek | |
18:00 | Müller Vojtěch | 14 | : | 28 | Juláková Elena |
|
| 14. | Po | 5.2.2024 | Vlčáci Hradec Králové | 13 | : | 5 | Hrádek Boys | Hradec Králové Zanzibar, Hradec Králové | |
18:00 | Siruček Miroslav | 30 | : | 17 | Svoboda Tomáš |
|
| 14. | St | 7.2.2024 | Fešáci Habřina | 13 | : | 5 | Rebelové Dolní Přím | Habřina Habřinka, Smiřice | |
18:00 | Kašpárek Pavel | 27 | : | 13 | Mlateček Roman |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Hrádek Boys | 10 | : | 8 | Votroci Hradec Králové | Hrádek na kopečku, Hrádek | |
17:30 | Svoboda Tomáš | 24 | : | 17 | Bouček Pavel |
Zadal: | Svoboda Tomáš | 12.2.2024 14:49 | Autorizoval: | Automat | 17.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Po | 12.2.2024 | Omnirecord Hradec Králové | 13 | : | 5 | Vagon Borohrádek B | Kuželna Malšovice, Hradec Králové | |
18:00 | Kůžel Jan | 30 | : | 13 | Müller Vojtěch |
Zadal: | Kůžel Jan | 13.2.2024 08:14 | Autorizoval: | Automat | 18.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Po | 12.2.2024 | Vlčáci Hradec Králové | 7 | : | 11 | Rebelové Myštěves C | Hradec Králové Zanzibar, Hradec Králové | |
18:00 | Siruček Miroslav | 20 | : | 26 | Hloušek Petr |
Zadal: | Hloušek Petr | 13.2.2024 09:39 | Autorizoval: | Automat | 18.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Út | 13.2.2024 | The Sharks Hradec Králové | 11 | : | 7 | Vestečtí Bodači Zaloňov | Hradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové | |
18:00 | Kalacska Štefan | 27 | : | 18 | Kupka Tomáš |
|
| 15. | Út | 13.2.2024 | Pětkaři z Libišan | 5 | : | 13 | Fešáci Habřina | Libišany Hospoda na Pětce, Libišany | |
18:00 | Juláková Elena | 16 | : | 31 | Škoda Marcel |
|
| 15. | Út | 13.2.2024 | SPŠ Stračov | 8 | : | 10 | Paletáři Hradec Králové | Stračov Multifunkční dům, Stračov | |
18:00 | Bulíček Michal | 20 | : | 23 | Hrazdíra Bronislav |
|
| 15. | St | 14.2.2024 | Rebelové Dolní Přím | 7 | : | 11 | Fešáci Habřina B | Dolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím | |
18:00 | Mlateček Roman | 20 | : | 25 | Jakl Filip |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Paletáři Hradec Králové | 13 | : | 5 | Rebelové Dolní Přím | Hradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové | |
17:30 | Hrazdíra Bronislav | 29 | : | 14 | Roušal Milan |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Rebelové Myštěves C | 12 | : | 6 | The Sharks Hradec Králové | Myštěves Obecní hostinec, Myštěves | |
18:00 | Hloušek Petr | 26 | : | 17 | Kalacska Štefan |
|
| 16. | Po | 26.2.2024 | Votroci Hradec Králové | 6 | : | 12 | Vlčáci Hradec Králové | Hradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové | |
17:30 | Bouček Pavel | 15 | : | 27 | Siruček Miroslav |
|
| 16. | Po | 26.2.2024 | Fešáci Habřina B | 14 | : | 4 | Pětkaři z Libišan | Habřina Habřinka, Smiřice | |
18:00 | Jakl Filip | 28 | : | 14 | Juláková Elena |
|
| 16. | Po | 26.2.2024 | Vagon Borohrádek B | 7 | : | 11 | Hrádek Boys | Restaurace Sport Borohrádek, Borohrádek | |
18:00 | Müller Vojtěch | 16 | : | 26 | Svoboda Tomáš |
|
| 16. | Út | 27.2.2024 | Vestečtí Bodači Zaloňov | 3 | : | 15 | SPŠ Stračov | Zaloňov Šipkařský klub, Zaloňov | |
17:00 | Kalenda Jiří | 12 | : | 32 | Svobodová Lenka |
Zadal: | Kalenda Jiří | 28.2.2024 11:59 | Autorizoval: | Automat | 4.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Út | 27.2.2024 | Fešáci Habřina | 10 | : | 9 | Omnirecord Hradec Králové | Habřina Habřinka, Smiřice | |
18:00 | Kašpárek Pavel | 25 | : | 20 | Kůžel Jan |
|
| 17. | Ne | 3.3.2024 | Hrádek Boys | 8 | : | 10 | Fešáci Habřina | Hrádek na kopečku, Hrádek | |
17:30 | Svoboda Tomáš | 21 | : | 25 | Kašpárek Pavel |
|
| 17. | Po | 4.3.2024 | Votroci Hradec Králové | 3 | : | 15 | Rebelové Myštěves C | Hradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové | |
17:30 | Bouček Pavel | 11 | : | 31 | Hloušek Petr |
Zadal: | Hloušek Petr | 5.3.2024 12:14 | Autorizoval: | Automat | 10.3.2024 02:00 |
|
| 17. | Po | 4.3.2024 | Vlčáci Hradec Králové | 13 | : | 5 | Vagon Borohrádek B | Hradec Králové Zanzibar, Hradec Králové | |
18:00 | Siruček Miroslav | 29 | : | 14 | Müller Vojtěch |
|
| 17. | Po | 4.3.2024 | Omnirecord Hradec Králové | 8 | : | 10 | Fešáci Habřina B | Kuželna Malšovice, Hradec Králové | |
18:00 | Kůžel Jan | 19 | : | 22 | Jakl Filip |
|
| 17. | Út | 5.3.2024 | SPŠ Stračov | 18 | : | 0 | The Sharks Hradec Králové | Stračov Multifunkční dům, Stračov | |
18:00 | Bulíček Michal | 36 | : | 0 | Dürschmied Jiří |
|
| 17. | Út | 5.3.2024 | Pětkaři z Libišan | 8 | : | 10 | Paletáři Hradec Králové | Libišany Hospoda na Pětce, Libišany | |
18:00 | Juláková Elena | 20 | : | 23 | Hrazdíra Bronislav |
|
| 17. | St | 6.3.2024 | Rebelové Dolní Přím | 13 | : | 5 | Vestečtí Bodači Zaloňov | Dolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím | |
18:00 | Mlateček Roman | 30 | : | 16 | Kalenda Jiří |
|
| 18. | Ne | 10.3.2024 | Paletáři Hradec Králové | 7 | : | 11 | Omnirecord Hradec Králové | Hradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové | |
17:30 | Jadrná Lenka | 18 | : | 25 | Kůžel Jan |
|
| 18. | Ne | 10.3.2024 | Rebelové Myštěves C | 12 | : | 6 | SPŠ Stračov | Myštěves Obecní hostinec, Myštěves | |
18:00 | Jelínek Jaromír | 25 | : | 17 | Bulíček Michal |
|
| 18. | Po | 11.3.2024 | Fešáci Habřina B | 10 | : | 8 | Hrádek Boys | Habřina Habřinka, Smiřice | |
18:00 | Jakl Filip | 23 | : | 24 | Svoboda Tomáš |
|
| 18. | Po | 11.3.2024 | Vagon Borohrádek B | 2 | : | 16 | Votroci Hradec Králové | Restaurace Sport Borohrádek, Borohrádek | |
18:00 | Müller Vojtěch | 14 | : | 34 | Bouček Pavel |
|
| 18. | Út | 12.3.2024 | Vestečtí Bodači Zaloňov | 10 | : | 8 | Pětkaři z Libišan | Zaloňov Šipkařský klub, Zaloňov | |
17:00 | Kalenda Jiří | 23 | : | 21 | Juláková Elena |
Zadal: | Kalenda Jiří | 13.3.2024 05:55 | Autorizoval: | Automat | 18.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Út | 12.3.2024 | The Sharks Hradec Králové | 3 | : | 15 | Rebelové Dolní Přím | Hradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové | |
18:00 | Kalacska Štefan | 10 | : | 31 | Roušal Milan |
|
| 18. | Út | 12.3.2024 | Fešáci Habřina | 13 | : | 5 | Vlčáci Hradec Králové | Habřina Habřinka, Smiřice | |
18:00 | Kašpárek Pavel | 29 | : | 12 | Siruček Miroslav |
|
| 19. | Ne | 17.3.2024 | Paletáři Hradec Králové | 10 | : | 8 | Hrádek Boys | Hradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové | |
17:30 | Hrazdíra Bronislav | 24 | : | 23 | Svoboda Tomáš |
|
| 19. | Po | 18.3.2024 | Votroci Hradec Králové | 4 | : | 14 | Fešáci Habřina | Hradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové | |
17:30 | Bouček Pavel | 11 | : | 30 | Kašpárek Pavel |
|
| 19. | Po | 18.3.2024 | Omnirecord Hradec Králové | 12 | : | 6 | Vestečtí Bodači Zaloňov | Kuželna Malšovice, Hradec Králové | |
18:00 | Kůžel Jan | 27 | : | 18 | Kalenda Jiří |
|
| 19. | Po | 18.3.2024 | Vlčáci Hradec Králové | 12 | : | 6 | Fešáci Habřina B | Hradec Králové Zanzibar, Hradec Králové | |
18:00 | Siruček Miroslav | 27 | : | 15 | Jakl Filip |
|
| 19. | Po | 18.3.2024 | Vagon Borohrádek B | 3 | : | 15 | Rebelové Myštěves C | Restaurace Sport Borohrádek, Borohrádek | |
18:00 | Müller Vojtěch | 10 | : | 33 | Hloušek Petr |
|
| 19. | Út | 19.3.2024 | Pětkaři z Libišan | 16 | : | 2 | The Sharks Hradec Králové | Libišany Hospoda na Pětce, Libišany | |
18:00 | Juláková Elena | 34 | : | 10 | Kalacska Štefan |
|
| 19. | St | 20.3.2024 | Rebelové Dolní Přím | 7 | : | 11 | SPŠ Stračov | Dolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím | |
18:00 | Mlateček Roman | 16 | : | 27 | Erben Filip |
|
| 20. | Ne | 24.3.2024 | Paletáři Hradec Králové | 10 | : | 8 | Vlčáci Hradec Králové | Hradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové | |
17:30 | Hrazdíra Bronislav | 23 | : | 20 | Siruček Miroslav |
|
| 20. | Ne | 24.3.2024 | Rebelové Myštěves C | 8 | : | 10 | Rebelové Dolní Přím | Myštěves Obecní hostinec, Myštěves | |
18:00 | Hloušek Petr | 21 | : | 23 | Mlateček Roman |
|
| 20. | Po | 25.3.2024 | Fešáci Habřina B | 11 | : | 7 | Votroci Hradec Králové | Habřina Habřinka, Smiřice | |
18:00 | Jakl Filip | 25 | : | 20 | Bouček Pavel |
|
| 20. | Út | 26.3.2024 | SPŠ Stračov | 11 | : | 7 | Pětkaři z Libišan | Stračov Multifunkční dům, Stračov | |
18:00 | Svobodová Lenka | 27 | : | 16 | Juláková Elena |
|
| 20. | Út | 26.3.2024 | The Sharks Hradec Králové | 8 | : | 10 | Omnirecord Hradec Králové | Hradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové | |
18:00 | Kalacska Štefan | 19 | : | 24 | Bernard Vladimír |
|
| 20. | St | 27.3.2024 | Fešáci Habřina | 16 | : | 2 | Vagon Borohrádek B | Habřina Habřinka, Smiřice | |
18:00 | Kašpárek Pavel | 32 | : | 7 | Müller Vojtěch |
|
| 21. | Ne | 7.4.2024 | Hrádek Boys | | | | The Sharks Hradec Králové | Hrádek na kopečku, Hrádek | |
17:30 | | | | | |
|
| 21. | Po | 8.4.2024 | Votroci Hradec Králové | | | | Paletáři Hradec Králové | Hradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové | |
17:30 | | | | | |
|
| 21. | Po | 8.4.2024 | Vlčáci Hradec Králové | | | | Vestečtí Bodači Zaloňov | Hradec Králové Zanzibar, Hradec Králové | |
18:00 | | | | | |
|
| 21. | Po | 8.4.2024 | Omnirecord Hradec Králové | | | | SPŠ Stračov | Kuželna Malšovice, Hradec Králové | |
18:00 | | | | | |
|
| 21. | Po | 8.4.2024 | Vagon Borohrádek B | | | | Fešáci Habřina B | Restaurace Sport Borohrádek, Borohrádek | |
18:00 | | | | | |
|
| 21. | Út | 9.4.2024 | Pětkaři z Libišan | | | | Rebelové Dolní Přím | Libišany Hospoda na Pětce, Libišany | |
18:00 | | | | | |
|
| 21. | Út | 9.4.2024 | Fešáci Habřina | | | | Rebelové Myštěves C | Habřina Habřinka, Smiřice | |
18:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 14.4.2024 | Paletáři Hradec Králové | | | | Vagon Borohrádek B | Hradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové | |
17:30 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 14.4.2024 | Rebelové Myštěves C | | | | Pětkaři z Libišan | Myštěves Obecní hostinec, Myštěves | |
18:00 | | | | | |
|
| 22. | Po | 15.4.2024 | Fešáci Habřina B | | | | Fešáci Habřina | Habřina Habřinka, Smiřice | |
18:00 | | | | | |
|
| 22. | Út | 16.4.2024 | Vestečtí Bodači Zaloňov | | | | Votroci Hradec Králové | Zaloňov Šipkařský klub, Zaloňov | |
17:00 | | | | | |
|
| 22. | Út | 16.4.2024 | SPŠ Stračov | | | | Hrádek Boys | Stračov Multifunkční dům, Stračov | |
18:00 | | | | | |
|
| 22. | Út | 16.4.2024 | The Sharks Hradec Králové | | | | Vlčáci Hradec Králové | Hradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové | |
18:00 | | | | | |
|
| 22. | St | 17.4.2024 | Rebelové Dolní Přím | | | | Omnirecord Hradec Králové | Dolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím | |
18:00 | | | | | |
|
| 23. | Ne | 21.4.2024 | Hrádek Boys | | | | Rebelové Dolní Přím | Hrádek na kopečku, Hrádek | |
17:30 | | | | | |
|
| 23. | Po | 22.4.2024 | Votroci Hradec Králové | | | | The Sharks Hradec Králové | Hradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové | |
17:30 | | | | | |
|
| 23. | Po | 22.4.2024 | Vagon Borohrádek B | | | | Vestečtí Bodači Zaloňov | Restaurace Sport Borohrádek, Borohrádek | |
18:00 | | | | | |
|
| 23. | Po | 22.4.2024 | Vlčáci Hradec Králové | | | | SPŠ Stračov | Hradec Králové Zanzibar, Hradec Králové | |
18:00 | | | | | |
|
| 23. | Po | 22.4.2024 | Omnirecord Hradec Králové | | | | Pětkaři z Libišan | Kuželna Malšovice, Hradec Králové | |
18:00 | | | | | |
|
| 23. | Po | 22.4.2024 | Fešáci Habřina B | | | | Rebelové Myštěves C | Habřina Habřinka, Smiřice | |
18:00 | | | | | |
|
| 23. | St | 24.4.2024 | Fešáci Habřina | | | | Paletáři Hradec Králové | Habřina Habřinka, Smiřice | |
18:00 | | | | | |
|
| 24. | Ne | 5.5.2024 | Paletáři Hradec Králové | | | | Fešáci Habřina B | Hradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové | |
17:30 | | | | | |
|
| 24. | Ne | 5.5.2024 | Rebelové Myštěves C | | | | Omnirecord Hradec Králové | Myštěves Obecní hostinec, Myštěves | |
18:00 | | | | | |
|
| 24. | Út | 7.5.2024 | Vestečtí Bodači Zaloňov | | | | Fešáci Habřina | Zaloňov Šipkařský klub, Zaloňov | |
17:00 | | | | | |
|
| 24. | Út | 7.5.2024 | Pětkaři z Libišan | | | | Hrádek Boys | Libišany Hospoda na Pětce, Libišany | |
18:00 | | | | | |
|
| 24. | Út | 7.5.2024 | SPŠ Stračov | | | | Votroci Hradec Králové | Stračov Multifunkční dům, Stračov | |
18:00 | | | | | |
|
| 24. | Út | 7.5.2024 | The Sharks Hradec Králové | | | | Vagon Borohrádek B | Hradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové | |
18:00 | | | | | |
|
| 24. | St | 8.5.2024 | Rebelové Dolní Přím | | | | Vlčáci Hradec Králové | Dolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím | |
18:00 | | | | | |
|
| 25. | Ne | 12.5.2024 | Hrádek Boys | | | | Omnirecord Hradec Králové | Hrádek na kopečku, Hrádek | |
17:30 | | | | | |
|
| 25. | Ne | 12.5.2024 | Paletáři Hradec Králové | | | | Rebelové Myštěves C | Hradec Králové Jonáš-Prorock, Hradec Králové | |
17:30 | | | | | |
|
| 25. | Po | 13.5.2024 | Votroci Hradec Králové | | | | Rebelové Dolní Přím | Hradec Králové Hospůdka Sova (TATRAN), Hradec Králové | |
17:30 | | | | | |
|
| 25. | Po | 13.5.2024 | Fešáci Habřina B | | | | Vestečtí Bodači Zaloňov | Habřina Habřinka, Smiřice | |
18:00 | | | | | |
|
| 25. | Po | 13.5.2024 | Vagon Borohrádek B | | | | SPŠ Stračov | Restaurace Sport Borohrádek, Borohrádek | |
18:00 | | | | | |
|
| 25. | Po | 13.5.2024 | Vlčáci Hradec Králové | | | | Pětkaři z Libišan | Hradec Králové Zanzibar, Hradec Králové | |
18:00 | | | | | |
|
| 25. | Út | 14.5.2024 | Fešáci Habřina | | | | The Sharks Hradec Králové | Habřina Habřinka, Smiřice | |
18:00 | | | | | |
|
| 26. | Ne | 19.5.2024 | Rebelové Myštěves C | | | | Hrádek Boys | Myštěves Obecní hostinec, Myštěves | |
18:00 | | | | | |
|
| 26. | Po | 20.5.2024 | Omnirecord Hradec Králové | | | | Vlčáci Hradec Králové | Kuželna Malšovice, Hradec Králové | |
18:00 | | | | | |
|
| 26. | Út | 21.5.2024 | Vestečtí Bodači Zaloňov | | | | Paletáři Hradec Králové | Zaloňov Šipkařský klub, Zaloňov | |
17:00 | | | | | |
|
| 26. | Út | 21.5.2024 | Pětkaři z Libišan | | | | Votroci Hradec Králové | Libišany Hospoda na Pětce, Libišany | |
18:00 | | | | | |
|
| 26. | Út | 21.5.2024 | SPŠ Stračov | | | | Fešáci Habřina | Stračov Multifunkční dům, Stračov | |
18:00 | | | | | |
|
| 26. | Út | 21.5.2024 | The Sharks Hradec Králové | | | | Fešáci Habřina B | Hradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové | |
18:00 | | | | | |
|
| 26. | St | 22.5.2024 | Rebelové Dolní Přím | | | | Vagon Borohrádek B | Dolní Přím - Obecní hostinec, Dolní Přím | |
18:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | ŠK Běleč nad Orlicí A | 10 | : | 9 | Marťánci Hradec Králové | Běleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí | |
17:30 | Štěpánková Veronika | 21 | : | 21 | Ulíková Irena |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Union Stars Hradec Králové | 12 | : | 6 | Šmoulové Štít | Hradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové | |
17:30 | Kejzlarová Monika | 26 | : | 18 | Karásek Josef |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Královští lvi Hradec Králové | 7 | : | 11 | d´Arts Obědovice | Hradec Králové U Dvořáků, Hradec Králové | |
18:00 | Miklošin Jakub | 20 | : | 24 | Federsel David |
Zadal: | Valc Vik | 10.9.2023 21:47 | Autorizoval: | Automat | 16.9.2023 02:00 |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Vagón Borohrádek A | 8 | : | 10 | Los Dartmigos Hradec Králové | Restaurace Sport Borohrádek, Borohrádek | |
18:00 | Baborák Lukáš | 19 | : | 24 | Petr Jiří |
|
| 1. | Ne | 10.9.2023 | Devils Hradec Králové | 11 | : | 7 | Almet Hradec Králové | Hradec Králové Parťákova Hasičárna, Hradec Králové | |
18:00 | Pánek Libor | 24 | : | 23 | Vysůček Pavel |
Zadal: | Hrubý Jakub | 11.9.2023 15:03 | Autorizoval: | Automat | 16.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Klucy Hradec Králové | 7 | : | 11 | Královští lvi Hradec Králové | Hradec Králové Kondic, Hradec Králové | |
17:30 | Hynek Lukáš | 20 | : | 26 | Miklošin Jakub |
Zadal: | Hynek Lukáš | 18.9.2023 07:38 | Autorizoval: | Automat | 23.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Brutální Nikita Hradec Králové | 6 | : | 12 | Union Stars Hradec Králové | Hradec Králové U Dvořáků, Hradec Králové | |
17:30 | Škorvánek Pavel | 16 | : | 27 | Kejzlarová Monika |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Marťánci Hradec Králové | 8 | : | 10 | Devils Hradec Králové | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
17:30 | Ulíková Irena | 21 | : | 25 | Hrubý Jakub |
Zadal: | Ulík Jan | 17.9.2023 20:51 | Autorizoval: | Automat | 23.9.2023 02:00 |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | d´Arts Obědovice | 6 | : | 12 | Vagón Borohrádek A | Obědovice U Vavřince, Obědovice | |
17:30 | Sadílek Zdeněk | 17 | : | 27 | Baborák Lukáš |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Almet Hradec Králové | 9 | : | 10 | Panteři Pohřebačka | Hradec Králové U Marťase, Hradec Králové | |
18:00 | Vysůček Pavel | 23 | : | 22 | Jiříčková Valentová Anna |
|
| 2. | Ne | 17.9.2023 | Los Dartmigos Hradec Králové | 13 | : | 5 | ŠK Běleč nad Orlicí A | Hradec Králové Parťákova Hasičárna, Hradec Králové | |
18:00 | Petr Jiří | 28 | : | 12 | Štěpánek Pavel |
Zadal: | Petr Jiří | 18.9.2023 06:08 | Autorizoval: | Automat | 23.9.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | ŠK Běleč nad Orlicí A | 10 | : | 8 | d´Arts Obědovice | Běleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí | |
17:30 | Štěpánková Veronika | 24 | : | 17 | Federsel David |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Panteři Pohřebačka | 10 | : | 8 | Marťánci Hradec Králové | Pohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156 | |
17:30 | Jiříčková Valentová Anna | 24 | : | 18 | Ulíková Irena |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Union Stars Hradec Králové | 10 | : | 9 | Almet Hradec Králové | Hradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové | |
17:30 | Kejzlarová Monika | 24 | : | 22 | Vysůček Pavel |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Šmoulové Štít | 6 | : | 12 | Brutální Nikita Hradec Králové | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
17:30 | Karásek Josef | 16 | : | 27 | Hejný Lukáš |
Zadal: | Karásek Josef | 26.9.2023 20:51 | Autorizoval: | Automat | 30.9.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Vagón Borohrádek A | 15 | : | 3 | Klucy Hradec Králové | Restaurace Sport Borohrádek, Borohrádek | |
18:00 | Baborák Lukáš | 32 | : | 8 | Hynek Lukáš |
Zadal: | Baborák Lukáš | 24.9.2023 22:58 | Autorizoval: | Automat | 30.9.2023 02:00 |
|
| 3. | Ne | 24.9.2023 | Devils Hradec Králové | 9 | : | 10 | Los Dartmigos Hradec Králové | Hradec Králové Parťákova Hasičárna, Hradec Králové | |
18:00 | Pánek Libor | 19 | : | 25 | Petr Jiří |
|
| 1. | So | 30.9.2023 | Panteři Pohřebačka | 9 | : | 10 | Brutální Nikita Hradec Králové | Pohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156 | |
17:30 | Jiříčková Valentová Anna | 23 | : | 23 | Hejný Lukáš |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Klucy Hradec Králové | 8 | : | 10 | ŠK Běleč nad Orlicí A | Hradec Králové Kondic, Hradec Králové | |
17:30 | Hynek Lukáš | 20 | : | 23 | Štěpánková Veronika |
Zadal: | Hynek Lukáš | 2.10.2023 07:47 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Marťánci Hradec Králové | 8 | : | 10 | Union Stars Hradec Králové | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
17:30 | Ulíková Irena | 18 | : | 22 | Kejzlarová Monika |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | d´Arts Obědovice | 10 | : | 9 | Devils Hradec Králové | Obědovice U Vavřince, Obědovice | |
17:30 | Sadílek Zdeněk | 23 | : | 23 | Pánek Libor |
Zadal: | Hrubý Jakub | 2.10.2023 05:25 | Autorizoval: | Automat | 7.10.2023 02:00 |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Královští lvi Hradec Králové | 8 | : | 10 | Vagón Borohrádek A | Hradec Králové U Dvořáků, Hradec Králové | |
18:00 | Miklošin Jakub | 20 | : | 22 | Baborák Lukáš |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Almet Hradec Králové | 11 | : | 7 | Šmoulové Štít | Hradec Králové U Marťase, Hradec Králové | |
18:00 | Vysůček Pavel | 26 | : | 15 | Karásek Josef |
|
| 4. | Ne | 1.10.2023 | Los Dartmigos Hradec Králové | 11 | : | 7 | Panteři Pohřebačka | Hradec Králové Parťákova Hasičárna, Hradec Králové | |
18:00 | Petr Jiří | 26 | : | 20 | Jiříčková Valentová Anna |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | ŠK Běleč nad Orlicí A | 8 | : | 10 | Královští lvi Hradec Králové | Běleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí | |
17:30 | Rygl Luboš | 21 | : | 22 | Miklošin Jakub |
Zadal: | Štěpánek Pavel | 8.10.2023 20:24 | Autorizoval: | Automat | 14.10.2023 02:00 |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Panteři Pohřebačka | 13 | : | 5 | d´Arts Obědovice | Pohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156 | |
17:30 | Jiříčková Valentová Anna | 28 | : | 15 | Federsel David |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Union Stars Hradec Králové | 10 | : | 8 | Los Dartmigos Hradec Králové | Hradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové | |
17:30 | Kejzlarová Monika | 23 | : | 20 | Petr Jiří |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Šmoulové Štít | 2 | : | 16 | Marťánci Hradec Králové | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
17:30 | Karásek Josef | 9 | : | 33 | Ulíková Irena |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Brutální Nikita Hradec Králové | 4 | : | 14 | Almet Hradec Králové | Hradec Králové U Dvořáků, Hradec Králové | |
17:30 | Škorvánek Pavel | 12 | : | 32 | Vysůček Pavel |
|
| 5. | Ne | 8.10.2023 | Devils Hradec Králové | 10 | : | 8 | Klucy Hradec Králové | Hradec Králové Parťákova Hasičárna, Hradec Králové | |
18:00 | Pánek Libor | 24 | : | 18 | Hynek Lukáš |
Zadal: | Hrubý Jakub | 9.10.2023 16:11 | Autorizoval: | Automat | 14.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Klucy Hradec Králové | 6 | : | 12 | Panteři Pohřebačka | Hradec Králové Kondic, Hradec Králové | |
17:30 | Hynek Lukáš | 17 | : | 28 | Jiříčková Valentová Anna |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Marťánci Hradec Králové | 12 | : | 6 | Brutální Nikita Hradec Králové | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
17:30 | Ulíková Irena | 26 | : | 16 | Hejný Lukáš |
Zadal: | Ulík Jan | 15.10.2023 20:50 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | d´Arts Obědovice | 5 | : | 13 | Union Stars Hradec Králové | Obědovice U Vavřince, Obědovice | |
17:30 | Sadílek Zdeněk | 11 | : | 27 | Pultar Filip |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Královští lvi Hradec Králové | 6 | : | 12 | Devils Hradec Králové | Hradec Králové U Dvořáků, Hradec Králové | |
18:00 | Miklošin Jakub | 15 | : | 27 | Pánek Libor |
|
| 6. | Ne | 15.10.2023 | Vagón Borohrádek A | 10 | : | 8 | ŠK Běleč nad Orlicí A | Restaurace Sport Borohrádek, Borohrádek | |
18:00 | Baborák Lukáš | 23 | : | 24 | Štěpánková Veronika |
Zadal: | Baborák Lukáš | 15.10.2023 23:02 | Autorizoval: | Automat | 21.10.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Panteři Pohřebačka | 8 | : | 10 | Královští lvi Hradec Králové | Pohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156 | |
17:30 | Jiříčková Valentová Anna | 21 | : | 24 | Miklošin Jakub |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Union Stars Hradec Králové | 14 | : | 4 | Klucy Hradec Králové | Hradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové | |
17:30 | Kejzlarová Monika | 29 | : | 12 | Hynek Lukáš |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Šmoulové Štít | 9 | : | 10 | d´Arts Obědovice | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
17:30 | Karásek Josef | 23 | : | 21 | Federsel David |
Zadal: | Karásek Josef | 22.10.2023 19:45 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Brutální Nikita Hradec Králové | 3 | : | 15 | Los Dartmigos Hradec Králové | Hradec Králové U Dvořáků, Hradec Králové | |
17:30 | Škorvánek Pavel | 9 | : | 31 | Petr Jiří |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Devils Hradec Králové | 4 | : | 14 | Vagón Borohrádek A | Hradec Králové Parťákova Hasičárna, Hradec Králové | |
18:00 | Pánek Libor | 13 | : | 29 | Baborák Lukáš |
|
| 7. | Ne | 22.10.2023 | Almet Hradec Králové | 11 | : | 7 | Marťánci Hradec Králové | Hradec Králové U Marťase, Hradec Králové | |
18:00 | Vysůček Pavel | 22 | : | 20 | Koch Roman |
Zadal: | Vysůček Pavel | 22.10.2023 21:18 | Autorizoval: | Automat | 28.10.2023 02:00 |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Klucy Hradec Králové | 14 | : | 4 | Šmoulové Štít | Hradec Králové Kondic, Hradec Králové | |
17:30 | Hynek Lukáš | 30 | : | 13 | Karásek Josef |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | ŠK Běleč nad Orlicí A | 7 | : | 11 | Devils Hradec Králové | Běleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí | |
17:30 | Štěpánek Pavel | 22 | : | 25 | Pánková Anna |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | d´Arts Obědovice | 5 | : | 13 | Brutální Nikita Hradec Králové | Obědovice U Vavřince, Obědovice | |
17:30 | Sadílek Zdeněk | 17 | : | 27 | Hejný Lukáš |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Královští lvi Hradec Králové | 12 | : | 6 | Union Stars Hradec Králové | Hradec Králové U Dvořáků, Hradec Králové | |
18:00 | Miklošin Jakub | 27 | : | 15 | Kejzlarová Monika |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Vagón Borohrádek A | 14 | : | 4 | Panteři Pohřebačka | Restaurace Sport Borohrádek, Borohrádek | |
18:00 | Baborák Lukáš | 29 | : | 13 | Jiříčková Valentová Anna |
|
| 8. | Ne | 29.10.2023 | Los Dartmigos Hradec Králové | 10 | : | 8 | Almet Hradec Králové | Hradec Králové Parťákova Hasičárna, Hradec Králové | |
18:00 | Petr Jiří | 23 | : | 23 | Vysůček Pavel |
|
| 9. | Ne | 5.11.2023 | Panteři Pohřebačka | 5 | : | 13 | ŠK Běleč nad Orlicí A | Pohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156 | |
17:30 | Jiříčková Valentová Anna | 14 | : | 26 | Štěpánek Pavel |
|
| 9. | Ne | 5.11.2023 | Šmoulové Štít | 6 | : | 12 | Královští lvi Hradec Králové | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
17:30 | Karásek Josef | 13 | : | 28 | Valc Vik |
|
| 9. | Ne | 5.11.2023 | Brutální Nikita Hradec Králové | 12 | : | 6 | Klucy Hradec Králové | Hradec Králové U Dvořáků, Hradec Králové | |
17:30 | Škorvánek Pavel | 27 | : | 20 | Hynek Lukáš |
|
| 9. | Ne | 5.11.2023 | Marťánci Hradec Králové | 6 | : | 12 | Los Dartmigos Hradec Králové | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
17:30 | Ulíková Irena | 19 | : | 25 | Petr Jiří |
Zadal: | Petr Jiří | 5.11.2023 22:10 | Změnil: | Ulík Jan | 5.11.2023 22:17 | Autorizoval: | Automat | 11.11.2023 02:00 |
|
| 9. | Ne | 5.11.2023 | Almet Hradec Králové | 12 | : | 6 | d´Arts Obědovice | Hradec Králové U Marťase, Hradec Králové | |
18:00 | Vysůček Pavel | 29 | : | 13 | Federsel David |
Zadal: | Vysůček Pavel | 5.11.2023 19:46 | Autorizoval: | Automat | 11.11.2023 02:00 |
|
| 10. | Ne | 12.11.2023 | Klucy Hradec Králové | 9 | : | 10 | Almet Hradec Králové | Hradec Králové Kondic, Hradec Králové | |
17:30 | Hynek Lukáš | 22 | : | 24 | Vysůček Pavel |
Zadal: | Hynek Lukáš | 13.11.2023 07:38 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 10. | Ne | 12.11.2023 | d´Arts Obědovice | 11 | : | 7 | Marťánci Hradec Králové | Obědovice U Vavřince, Obědovice | |
17:30 | Sadílek Zdeněk | 23 | : | 19 | Ulíková Irena |
Zadal: | Ulík Jan | 12.11.2023 20:10 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 10. | Ne | 12.11.2023 | Královští lvi Hradec Králové | 13 | : | 5 | Brutální Nikita Hradec Králové | Hradec Králové U Dvořáků, Hradec Králové | |
18:00 | Miklošin Jakub | 28 | : | 16 | Škorvánek Pavel |
Zadal: | Miklošin Jakub | 12.11.2023 22:53 | Autorizoval: | Automat | 18.11.2023 02:06 |
|
| 10. | Ne | 12.11.2023 | Vagón Borohrádek A | 15 | : | 3 | Šmoulové Štít | Restaurace Sport Borohrádek, Borohrádek | |
18:00 | Baborák Lukáš | 31 | : | 8 | Karásek Josef |
|
| 10. | Ne | 12.11.2023 | Devils Hradec Králové | 9 | : | 10 | Panteři Pohřebačka | Hradec Králové Parťákova Hasičárna, Hradec Králové | |
18:00 | Pánek Libor | 22 | : | 22 | Jiříčková Valentová Anna |
|
| 11. | Ne | 19.11.2023 | Union Stars Hradec Králové | 13 | : | 5 | Devils Hradec Králové | Hradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové | |
17:30 | Kejzlarová Monika | 27 | : | 16 | Hrubý Jakub |
|
| 11. | Ne | 19.11.2023 | Brutální Nikita Hradec Králové | 6 | : | 12 | Vagón Borohrádek A | Hradec Králové U Dvořáků, Hradec Králové | |
17:30 | Škorvánek Pavel | 15 | : | 27 | Baborák Lukáš |
|
| 11. | Ne | 19.11.2023 | Marťánci Hradec Králové | 12 | : | 6 | Klucy Hradec Králové | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
17:30 | Ulíková Irena | 28 | : | 19 | Hynek Lukáš |
Zadal: | Ulík Jan | 19.11.2023 21:12 | Změnil: | Hynek Lukáš | 20.11.2023 13:43 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 19.11.2023 | Almet Hradec Králové | 10 | : | 8 | Královští lvi Hradec Králové | Hradec Králové U Marťase, Hradec Králové | |
18:00 | Vysůček Pavel | 24 | : | 19 | Miklošin Jakub |
Zadal: | Vysůček Pavel | 19.11.2023 21:13 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 11. | Ne | 19.11.2023 | Los Dartmigos Hradec Králové | 11 | : | 7 | d´Arts Obědovice | Hradec Králové Parťákova Hasičárna, Hradec Králové | |
18:00 | Petr Jiří | 27 | : | 18 | Sadílek Zdeněk |
Zadal: | Petr Jiří | 19.11.2023 21:46 | Autorizoval: | Automat | 25.11.2023 02:00 |
|
| 12. | Ne | 26.11.2023 | Klucy Hradec Králové | 8 | : | 10 | Los Dartmigos Hradec Králové | Hradec Králové Kondic, Hradec Králové | |
17:30 | Hynek Lukáš | 20 | : | 27 | Petr Jiří |
|
| 12. | Ne | 26.11.2023 | ŠK Běleč nad Orlicí A | 10 | : | 8 | Brutální Nikita Hradec Králové | Běleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí | |
17:30 | Štěpánková Veronika | 24 | : | 20 | Hejný Lukáš |
|
| 12. | Ne | 26.11.2023 | Panteři Pohřebačka | 7 | : | 11 | Union Stars Hradec Králové | Pohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156 | |
17:30 | Jiříčková Valentová Anna | 20 | : | 25 | Kejzlarová Monika |
|
| 12. | Ne | 26.11.2023 | Královští lvi Hradec Králové | 12 | : | 6 | Marťánci Hradec Králové | Hradec Králové U Dvořáků, Hradec Králové | |
18:00 | Miklošin Jakub | 26 | : | 17 | Ulíková Irena |
|
| 12. | Ne | 26.11.2023 | Vagón Borohrádek A | 10 | : | 8 | Almet Hradec Králové | Restaurace Sport Borohrádek, Borohrádek | |
18:00 | Baborák Lukáš | 22 | : | 21 | Vysůček Pavel |
Zadal: | Baborák Lukáš | 26.11.2023 22:08 | Autorizoval: | Automat | 2.12.2023 02:00 |
|
| 12. | Ne | 26.11.2023 | Devils Hradec Králové | 13 | : | 5 | Šmoulové Štít | Hradec Králové Parťákova Hasičárna, Hradec Králové | |
18:00 | Pánek Libor | 31 | : | 15 | Karásek Josef |
|
| 13. | Ne | 3.12.2023 | Brutální Nikita Hradec Králové | 3 | : | 15 | Devils Hradec Králové | Hradec Králové U Dvořáků, Hradec Králové | |
17:30 | Škorvánek Pavel | 10 | : | 30 | Pánek Libor |
|
| 13. | Ne | 3.12.2023 | Marťánci Hradec Králové | 2 | : | 16 | Vagón Borohrádek A | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
17:30 | Ulíková Irena | 10 | : | 33 | Baborák Lukáš |
Zadal: | Ulík Jan | 3.12.2023 20:19 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 3.12.2023 | Almet Hradec Králové | 9 | : | 10 | ŠK Běleč nad Orlicí A | Hradec Králové U Marťase, Hradec Králové | |
18:00 | Vysůček Pavel | 22 | : | 22 | Štěpánek Pavel |
Zadal: | Vysůček Pavel | 3.12.2023 21:13 | Autorizoval: | Automat | 9.12.2023 02:00 |
|
| 13. | Ne | 3.12.2023 | Los Dartmigos Hradec Králové | 6 | : | 12 | Královští lvi Hradec Králové | Hradec Králové Parťákova Hasičárna, Hradec Králové | |
18:00 | Petr Jiří | 15 | : | 27 | Miklošin Jakub |
|
| 13. | Po | 4.12.2023 | Šmoulové Štít | 5 | : | 13 | Panteři Pohřebačka | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
17:30 | Karásek Josef | 17 | : | 27 | Jiříčková Valentová Anna |
|
| 10. | Ne | 17.12.2023 | ŠK Běleč nad Orlicí A | 14 | : | 4 | Union Stars Hradec Králové | Běleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí | |
17:30 | Štěpánková Veronika | 30 | : | 16 | Kejzlarová Monika |
|
| 11. | So | 13.1.2024 | Šmoulové Štít | 6 | : | 12 | ŠK Běleč nad Orlicí A | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
17:30 | Karásek Josef | 14 | : | 25 | Štěpánek Pavel |
|
| 6. | Ne | 14.1.2024 | Los Dartmigos Hradec Králové | 14 | : | 4 | Šmoulové Štít | Hradec Králové Parťákova Hasičárna, Hradec Králové | |
14:30 | Petr Jiří | 29 | : | 10 | Karásek Josef |
|
| 9. | Ne | 14.1.2024 | Union Stars Hradec Králové | 7 | : | 11 | Vagón Borohrádek A | Hradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové | |
17:30 | Kejzlarová Monika | 17 | : | 27 | Baborák Lukáš |
|
| 14. | Ne | 4.2.2024 | d´Arts Obědovice | 7 | : | 11 | Královští lvi Hradec Králové | Obědovice U Vavřince, Obědovice | |
17:30 | Sadílek Zdeněk | 17 | : | 26 | Miklošin Jakub |
|
| 14. | Ne | 4.2.2024 | Marťánci Hradec Králové | 8 | : | 10 | ŠK Běleč nad Orlicí A | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
17:30 | Ulíková Irena | 22 | : | 25 | Štěpánek Pavel |
Zadal: | Ulík Jan | 4.2.2024 20:22 | Autorizoval: | Automat | 10.2.2024 02:00 |
|
| 14. | Ne | 4.2.2024 | Brutální Nikita Hradec Králové | 9 | : | 10 | Panteři Pohřebačka | Hradec Králové U Dvořáků, Hradec Králové | |
17:30 | Škorvánek Pavel | 25 | : | 22 | Jiříčková Valentová Anna |
|
| 14. | Ne | 4.2.2024 | Los Dartmigos Hradec Králové | 7 | : | 11 | Vagón Borohrádek A | Hradec Králové Parťákova Hasičárna, Hradec Králové | |
18:00 | Petr Jiří | 17 | : | 23 | Baborák Lukáš |
|
| 14. | Ne | 4.2.2024 | Almet Hradec Králové | 13 | : | 5 | Devils Hradec Králové | Hradec Králové U Marťase, Hradec Králové | |
18:00 | Vysůček Pavel | 29 | : | 15 | Pánek Libor |
|
| 14. | St | 7.2.2024 | Šmoulové Štít | 2 | : | 16 | Union Stars Hradec Králové | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
17:30 | Karásek Josef | 9 | : | 32 | Kejzlarová Monika |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Union Stars Hradec Králové | 14 | : | 4 | Brutální Nikita Hradec Králové | Hradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové | |
17:30 | Kejzlarová Monika | 31 | : | 12 | Hejný Lukáš |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Panteři Pohřebačka | 7 | : | 11 | Almet Hradec Králové | Pohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156 | |
17:30 | Jiříčková Valentová Anna | 16 | : | 25 | Vysůček Pavel |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | ŠK Běleč nad Orlicí A | 14 | : | 4 | Los Dartmigos Hradec Králové | Běleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí | |
17:30 | Štěpánek Pavel | 30 | : | 12 | Petr Jiří |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Královští lvi Hradec Králové | 11 | : | 7 | Klucy Hradec Králové | Hradec Králové U Dvořáků, Hradec Králové | |
18:00 | Miklošin Jakub | 25 | : | 16 | Hynek Lukáš |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Devils Hradec Králové | 14 | : | 4 | Marťánci Hradec Králové | Hradec Králové Parťákova Hasičárna, Hradec Králové | |
18:00 | Pánek Libor | 30 | : | 15 | Ulíková Irena |
Zadal: | Hrubý Jakub | 12.2.2024 17:09 | Autorizoval: | Automat | 17.2.2024 02:00 |
|
| 15. | Ne | 11.2.2024 | Vagón Borohrádek A | 18 | : | 0 | d´Arts Obědovice | Restaurace Sport Borohrádek, Borohrádek | |
18:00 | Baborák Lukáš | 36 | : | 1 | Federsel David |
Zadal: | Baborák Lukáš | 11.2.2024 20:52 | Autorizoval: | Automat | 17.2.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Klucy Hradec Králové | 4 | : | 14 | Vagón Borohrádek A | Hradec Králové Kondic, Hradec Králové | |
17:30 | Hynek Lukáš | 14 | : | 30 | Baborák Lukáš |
Zadal: | Hynek Lukáš | 26.2.2024 08:27 | Autorizoval: | Automat | 2.3.2024 02:00 |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | d´Arts Obědovice | 6 | : | 12 | ŠK Běleč nad Orlicí A | Obědovice U Vavřince, Obědovice | |
17:30 | Sadílek Zdeněk | 20 | : | 27 | Štěpánková Veronika |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Marťánci Hradec Králové | 4 | : | 14 | Panteři Pohřebačka | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
17:30 | Ulíková Irena | 10 | : | 28 | Jiříčková Valentová Anna |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Brutální Nikita Hradec Králové | 12 | : | 6 | Šmoulové Štít | Hradec Králové U Dvořáků, Hradec Králové | |
17:30 | Škorvánek Pavel | 26 | : | 17 | Karásek Josef |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Los Dartmigos Hradec Králové | 9 | : | 10 | Devils Hradec Králové | Hradec Králové Parťákova Hasičárna, Hradec Králové | |
18:00 | Petr Jiří | 21 | : | 25 | Pánek Libor |
|
| 16. | Ne | 25.2.2024 | Almet Hradec Králové | 8 | : | 10 | Union Stars Hradec Králové | Hradec Králové U Marťase, Hradec Králové | |
18:00 | Vysůček Pavel | 21 | : | 25 | Kejzlarová Monika |
|
| 13. | St | 28.2.2024 | d´Arts Obědovice | 18 | : | 0 | Klucy Hradec Králové | Obědovice U Vavřince, Obědovice | |
17:30 | | 36 | : | 0 | |
|
| 17. | Ne | 3.3.2024 | ŠK Běleč nad Orlicí A | 11 | : | 7 | Klucy Hradec Králové | Běleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí | |
17:30 | Štěpánková Veronika | 29 | : | 18 | Hynek Lukáš |
|
| 17. | Ne | 3.3.2024 | Šmoulové Štít | 5 | : | 13 | Almet Hradec Králové | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
17:30 | Tomášek Jiří | 15 | : | 28 | Vysůček Pavel |
|
| 17. | Ne | 3.3.2024 | Union Stars Hradec Králové | 12 | : | 6 | Marťánci Hradec Králové | Hradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové | |
17:30 | Kejzlarová Monika | 27 | : | 16 | Ulíková Irena |
|
| 17. | Ne | 3.3.2024 | Panteři Pohřebačka | 7 | : | 11 | Los Dartmigos Hradec Králové | Pohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156 | |
17:30 | Jiříčková Valentová Anna | 18 | : | 26 | Petr Jiří |
|
| 17. | Ne | 3.3.2024 | Vagón Borohrádek A | 10 | : | 8 | Královští lvi Hradec Králové | Restaurace Sport Borohrádek, Borohrádek | |
18:00 | Baborák Lukáš | 24 | : | 22 | Miklošin Jakub |
|
| 17. | Ne | 3.3.2024 | Devils Hradec Králové | 11 | : | 7 | d´Arts Obědovice | Hradec Králové Parťákova Hasičárna, Hradec Králové | |
18:00 | Pánek Libor | 27 | : | 19 | Federsel David |
Zadal: | Hrubý Jakub | 3.3.2024 21:07 | Autorizoval: | Automat | 9.3.2024 02:00 |
|
| 18. | Ne | 10.3.2024 | Klucy Hradec Králové | 8 | : | 10 | Devils Hradec Králové | Hradec Králové Kondic, Hradec Králové | |
17:30 | Hynek Lukáš | 19 | : | 24 | Pánek Libor |
|
| 18. | Ne | 10.3.2024 | d´Arts Obědovice | 8 | : | 10 | Panteři Pohřebačka | Obědovice U Vavřince, Obědovice | |
17:30 | Sadílek Zdeněk | 21 | : | 25 | Jiříčková Valentová Anna |
|
| 18. | Ne | 10.3.2024 | Marťánci Hradec Králové | 12 | : | 6 | Šmoulové Štít | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
17:30 | Ulíková Irena | 27 | : | 18 | Karásek Josef |
|
| 18. | Ne | 10.3.2024 | Královští lvi Hradec Králové | 12 | : | 6 | ŠK Běleč nad Orlicí A | Hradec Králové U Dvořáků, Hradec Králové | |
18:00 | Miklošin Jakub | 26 | : | 16 | Štěpánková Veronika |
|
| 18. | Ne | 10.3.2024 | Los Dartmigos Hradec Králové | 12 | : | 6 | Union Stars Hradec Králové | Hradec Králové Parťákova Hasičárna, Hradec Králové | |
18:00 | Petr Jiří | 26 | : | 18 | Kejzlarová Monika |
|
| 19. | Ne | 17.3.2024 | Panteři Pohřebačka | 11 | : | 7 | Klucy Hradec Králové | Pohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156 | |
17:30 | Jiříčková Valentová Anna | 27 | : | 16 | Hynek Lukáš |
|
| 19. | Ne | 17.3.2024 | ŠK Běleč nad Orlicí A | 8 | : | 10 | Vagón Borohrádek A | Běleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí | |
17:30 | Štěpánek Pavel | 21 | : | 24 | Baborák Lukáš |
|
| 19. | Ne | 17.3.2024 | Brutální Nikita Hradec Králové | 6 | : | 12 | Marťánci Hradec Králové | Hradec Králové U Dvořáků, Hradec Králové | |
17:30 | Škorvánek Pavel | 20 | : | 27 | Ulíková Irena |
|
| 19. | Ne | 17.3.2024 | Šmoulové Štít | 3 | : | 15 | Los Dartmigos Hradec Králové | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
17:30 | Karásek Josef | 10 | : | 31 | Petr Jiří |
|
| 19. | Ne | 17.3.2024 | Union Stars Hradec Králové | 14 | : | 4 | d´Arts Obědovice | Hradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové | |
17:30 | Kejzlarová Monika | 31 | : | 13 | Federsel David |
|
| 19. | Ne | 17.3.2024 | Devils Hradec Králové | 10 | : | 8 | Královští lvi Hradec Králové | Hradec Králové Parťákova Hasičárna, Hradec Králové | |
18:00 | Pánek Libor | 22 | : | 19 | Miklošin Jakub |
Zadal: | Hrubý Jakub | 18.3.2024 16:09 | Autorizoval: | Automat | 23.3.2024 02:00 |
|
| 20. | Ne | 24.3.2024 | Klucy Hradec Králové | 5 | : | 13 | Union Stars Hradec Králové | Hradec Králové Kondic, Hradec Králové | |
17:30 | Hynek Lukáš | 17 | : | 27 | Kejzlarová Monika |
|
| 20. | Ne | 24.3.2024 | d´Arts Obědovice | 5 | : | 13 | Šmoulové Štít | Obědovice U Vavřince, Obědovice | |
17:30 | Sadílek Zdeněk | 12 | : | 27 | Karásek Josef |
|
| 20. | Ne | 24.3.2024 | Marťánci Hradec Králové | 7 | : | 11 | Almet Hradec Králové | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
17:30 | Ulíková Irena | 19 | : | 24 | Vysůček Pavel |
|
| 20. | Ne | 24.3.2024 | Vagón Borohrádek A | 11 | : | 7 | Devils Hradec Králové | Restaurace Sport Borohrádek, Borohrádek | |
18:00 | Baborák Lukáš | 27 | : | 19 | Pánek Libor |
|
| 20. | Ne | 24.3.2024 | Královští lvi Hradec Králové | 13 | : | 5 | Panteři Pohřebačka | Hradec Králové U Dvořáků, Hradec Králové | |
18:00 | Miklošin Jakub | 27 | : | 15 | Jiříčková Valentová Anna |
|
| 20. | Ne | 24.3.2024 | Los Dartmigos Hradec Králové | 14 | : | 4 | Brutální Nikita Hradec Králové | Hradec Králové Parťákova Hasičárna, Hradec Králové | |
18:00 | Petr Jiří | 30 | : | 14 | Hejný Lukáš |
|
| 18. | Ne | 31.3.2024 | Almet Hradec Králové | | | | Brutální Nikita Hradec Králové | Hradec Králové U Marťase, Hradec Králové | |
18:00 | | | | | |
|
| 21. | Ne | 7.4.2024 | Šmoulové Štít | | | | Klucy Hradec Králové | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
17:30 | | | | | |
|
| 21. | Ne | 7.4.2024 | Union Stars Hradec Králové | | | | Královští lvi Hradec Králové | Hradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové | |
17:30 | | | | | |
|
| 21. | Ne | 7.4.2024 | Panteři Pohřebačka | | | | Vagón Borohrádek A | Pohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156 | |
17:30 | | | | | |
|
| 21. | Ne | 7.4.2024 | Brutální Nikita Hradec Králové | | | | d´Arts Obědovice | Hradec Králové U Dvořáků, Hradec Králové | |
17:30 | | | | | |
|
| 21. | Ne | 7.4.2024 | Devils Hradec Králové | | | | ŠK Běleč nad Orlicí A | Hradec Králové Parťákova Hasičárna, Hradec Králové | |
18:00 | | | | | |
|
| 21. | Ne | 7.4.2024 | Almet Hradec Králové | | | | Los Dartmigos Hradec Králové | Hradec Králové U Marťase, Hradec Králové | |
18:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 14.4.2024 | ŠK Běleč nad Orlicí A | | | | Panteři Pohřebačka | Běleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí | |
17:30 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 14.4.2024 | Klucy Hradec Králové | | | | Brutální Nikita Hradec Králové | Hradec Králové Kondic, Hradec Králové | |
17:30 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 14.4.2024 | d´Arts Obědovice | | | | Almet Hradec Králové | Obědovice U Vavřince, Obědovice | |
17:30 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 14.4.2024 | Vagón Borohrádek A | | | | Union Stars Hradec Králové | Restaurace Sport Borohrádek, Borohrádek | |
18:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 14.4.2024 | Královští lvi Hradec Králové | | | | Šmoulové Štít | Hradec Králové U Dvořáků, Hradec Králové | |
18:00 | | | | | |
|
| 22. | Ne | 14.4.2024 | Los Dartmigos Hradec Králové | | | | Marťánci Hradec Králové | Hradec Králové Parťákova Hasičárna, Hradec Králové | |
18:00 | | | | | |
|
| 23. | Ne | 21.4.2024 | Brutální Nikita Hradec Králové | | | | Královští lvi Hradec Králové | Hradec Králové U Dvořáků, Hradec Králové | |
17:30 | | | | | |
|
| 23. | Ne | 21.4.2024 | Šmoulové Štít | | | | Vagón Borohrádek A | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
17:30 | | | | | |
|
| 23. | Ne | 21.4.2024 | Union Stars Hradec Králové | | | | ŠK Běleč nad Orlicí A | Hradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové | |
17:30 | | | | | |
|
| 23. | Ne | 21.4.2024 | Panteři Pohřebačka | | | | Devils Hradec Králové | Pohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156 | |
17:30 | | | | | |
|
| 23. | Ne | 21.4.2024 | Marťánci Hradec Králové | | | | d´Arts Obědovice | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
17:30 | | | | | |
|
| 23. | Ne | 21.4.2024 | Almet Hradec Králové | | | | Klucy Hradec Králové | Hradec Králové U Marťase, Hradec Králové | |
18:00 | | | | | |
|
| 24. | Ne | 5.5.2024 | ŠK Běleč nad Orlicí A | | | | Šmoulové Štít | Běleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí | |
17:30 | | | | | |
|
| 24. | Ne | 5.5.2024 | Klucy Hradec Králové | | | | Marťánci Hradec Králové | Hradec Králové Kondic, Hradec Králové | |
17:30 | | | | | |
|
| 24. | Ne | 5.5.2024 | d´Arts Obědovice | | | | Los Dartmigos Hradec Králové | Obědovice U Vavřince, Obědovice | |
17:30 | | | | | |
|
| 24. | Ne | 5.5.2024 | Devils Hradec Králové | | | | Union Stars Hradec Králové | Hradec Králové Parťákova Hasičárna, Hradec Králové | |
18:00 | | | | | |
|
| 24. | Ne | 5.5.2024 | Vagón Borohrádek A | | | | Brutální Nikita Hradec Králové | Restaurace Sport Borohrádek, Borohrádek | |
18:00 | | | | | |
|
| 24. | Ne | 5.5.2024 | Královští lvi Hradec Králové | | | | Almet Hradec Králové | Hradec Králové U Dvořáků, Hradec Králové | |
18:00 | | | | | |
|
| 25. | Ne | 12.5.2024 | Marťánci Hradec Králové | | | | Královští lvi Hradec Králové | Hradec Králové U Pěti Véček, Hradec Králové | |
17:30 | | | | | |
|
| 25. | Ne | 12.5.2024 | Brutální Nikita Hradec Králové | | | | ŠK Běleč nad Orlicí A | Hradec Králové U Dvořáků, Hradec Králové | |
17:30 | | | | | |
|
| 25. | Ne | 12.5.2024 | Šmoulové Štít | | | | Devils Hradec Králové | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
17:30 | | | | | |
|
| 25. | Ne | 12.5.2024 | Union Stars Hradec Králové | | | | Panteři Pohřebačka | Hradec Králové Restaurace Na soutoku, Hradec Králové | |
17:30 | | | | | |
|
| 25. | Ne | 12.5.2024 | Los Dartmigos Hradec Králové | | | | Klucy Hradec Králové | Hradec Králové Parťákova Hasičárna, Hradec Králové | |
18:00 | | | | | |
|
| 25. | Ne | 12.5.2024 | Almet Hradec Králové | | | | Vagón Borohrádek A | Hradec Králové U Marťase, Hradec Králové | |
18:00 | | | | | |
|
| 26. | Ne | 19.5.2024 | Panteři Pohřebačka | | | | Šmoulové Štít | Pohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156 | |
17:30 | | | | | |
|
| 26. | Ne | 19.5.2024 | ŠK Běleč nad Orlicí A | | | | Almet Hradec Králové | Běleč n.O. Bistro U Štěpánků, Běleč nad Orlicí | |
17:30 | | | | | |
|
| 26. | Ne | 19.5.2024 | Klucy Hradec Králové | | | | d´Arts Obědovice | Hradec Králové Kondic, Hradec Králové | |
17:30 | | | | | |
|
| 26. | Ne | 19.5.2024 | Devils Hradec Králové | | | | Brutální Nikita Hradec Králové | Hradec Králové Parťákova Hasičárna, Hradec Králové | |
18:00 | | | | | |
|
| 26. | Ne | 19.5.2024 | Vagón Borohrádek A | | | | Marťánci Hradec Králové | Restaurace Sport Borohrádek, Borohrádek | |
18:00 | | | | | |
|
| 26. | Ne | 19.5.2024 | Královští lvi Hradec Králové | | | | Los Dartmigos Hradec Králové | Hradec Králové U Dvořáků, Hradec Králové | |
18:00 | | | | | |
|
|
|
| Kolo | Den | Datum | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Hrací místo | Akce |
---|
| 1. | Po | 19.6.2023 | Výběr z Chárovny Štít LL | 6 | : | 8 | Medvědi LL | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
18:00 | Čihulek Pavel | 6 | : | 8 | Mančál Petr |
Zadal: | Mančál Petr | 19.6.2023 20:56 | Autorizoval: | Automat | 25.6.2023 02:00 |
|
| 1. | Po | 19.6.2023 | Panteři od mlýna Pohřebačka LL | 3 | : | 11 | KBK Kosice LL | Pohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156 | |
18:00 | Jiříčková Valentová Anna | 3 | : | 11 | Kružík Michael |
|
| 1. | St | 21.6.2023 | To jsme my Kosice LL | 10 | : | 4 | Ajznboňáci Borohrádek LL | Kosice Pod Lípama, Kosice | |
18:00 | Pošepná Marie | 10 | : | 4 | Baborák Lukáš |
Zadal: | Pošepná Marie | 22.6.2023 06:08 | Autorizoval: | Automat | 27.6.2023 02:00 |
|
| 1. | Pá | 23.6.2023 | Poupata Kobylice LL | 10 | : | 4 | ACS Kobylice LL | Kobylice Obecní hostinec, Kobylice | |
18:00 | Novotný Lukáš | 10 | : | 4 | Valenta Jaroslav |
Zadal: | Novotný Lukáš | 23.6.2023 19:50 | Autorizoval: | Automat | 29.6.2023 02:00 |
|
| 2. | Po | 26.6.2023 | Nem Tudom Štít LL | 10 | : | 4 | Poupata Kobylice LL | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
18:00 | Kujal Josef | 10 | : | 4 | Novotný Lukáš |
|
| 2. | Po | 26.6.2023 | Medvědi LL | 4 | : | 10 | Panteři od mlýna Pohřebačka LL | Hradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové | |
18:00 | Mančál Petr | 4 | : | 10 | Jiříčková Valentová Anna |
|
| 2. | Út | 27.6.2023 | Ajznboňáci Borohrádek LL | 7 | : | 7 | KBK Kosice LL | Restaurace Sport Borohrádek, Borohrádek | |
18:00 | Baborák Lukáš | 7 | : | 7 | Kružík Michael |
|
| 3. | Čt | 29.6.2023 | Výběr z Chárovny Štít LL | 9 | : | 5 | Nem Tudom Štít LL | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
18:00 | Komora Martin | 9 | : | 5 | Kujal Josef |
|
| 2. | Pá | 30.6.2023 | ACS Kobylice LL | 3 | : | 11 | Výběr z Chárovny Štít LL | Kobylice Obecní hostinec, Kobylice | |
18:00 | Valenta Jaroslav | 3 | : | 11 | Komora Martin |
Zadal: | Komora Martin | 1.7.2023 23:22 | Autorizoval: | Automat | 6.7.2023 02:00 |
|
| 6. | Pá | 30.6.2023 | Poupata Kobylice LL | 7 | : | 7 | Výběr z Chárovny Štít LL | Kobylice Obecní hostinec, Kobylice | |
19:00 | Novotný Lukáš | 7 | : | 7 | Komora Martin |
|
| 3. | St | 12.7.2023 | KBK Kosice LL | 5 | : | 9 | Medvědi LL | Kosice Pod Lípama, Kosice | |
18:00 | Bareš Václav | 5 | : | 9 | Mančál Petr |
|
| 4. | Po | 17.7.2023 | Nem Tudom Štít LL | 14 | : | 0 | Panteři od mlýna Pohřebačka LL | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
18:00 | Kujal Josef | 14 | : | 0 | Jiříčková Valentová Anna |
Zadal: | Kujal Josef | 17.7.2023 22:39 | Autorizoval: | Automat | 23.7.2023 02:00 |
|
| 9. | Po | 17.7.2023 | Nem Tudom Štít LL | 9 | : | 5 | To jsme my Kosice LL | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
18:00 | Kujal Josef | 9 | : | 5 | Pošepná Marie |
Zadal: | Kujal Josef | 17.7.2023 22:40 | Autorizoval: | Automat | 23.7.2023 02:00 |
|
| 4. | Út | 18.7.2023 | Ajznboňáci Borohrádek LL | 4 | : | 10 | Medvědi LL | Restaurace Sport Borohrádek, Borohrádek | |
18:00 | Baborák Lukáš | 4 | : | 10 | Mančál Petr |
Zadal: | Mančál Petr | 19.7.2023 08:12 | Autorizoval: | Automat | 24.7.2023 02:00 |
|
| 4. | St | 19.7.2023 | To jsme my Kosice LL | 3 | : | 11 | Výběr z Chárovny Štít LL | Kosice Pod Lípama, Kosice | |
18:00 | Pošepná Marie | 3 | : | 11 | Komora Martin |
Zadal: | Patočka Jiří | 20.7.2023 16:45 | Autorizoval: | Automat | 25.7.2023 02:00 |
|
| 4. | Pá | 21.7.2023 | ACS Kobylice LL | 2 | : | 12 | KBK Kosice LL | Kobylice Obecní hostinec, Kobylice | |
18:00 | Valenta Jaroslav | 2 | : | 12 | Kružík Michael |
|
| 8. | Pá | 21.7.2023 | Poupata Kobylice LL | 10 | : | 4 | KBK Kosice LL | Kobylice Obecní hostinec, Kobylice | |
18:00 | Novotný Lukáš | 10 | : | 4 | Kružík Michael |
|
| 5. | Po | 24.7.2023 | Medvědi LL | 12 | : | 2 | ACS Kobylice LL | Hradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové | |
18:00 | Mančál Petr | 12 | : | 2 | Valenta Jaroslav |
Zadal: | Mančál Petr | 25.7.2023 07:43 | Autorizoval: | Automat | 30.7.2023 02:00 |
|
| 5. | Po | 24.7.2023 | Panteři od mlýna Pohřebačka LL | 10 | : | 4 | To jsme my Kosice LL | Pohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156 | |
18:00 | Jiříčková Valentová Anna | 10 | : | 4 | Pošepná Marie |
|
| 9. | Po | 24.7.2023 | Medvědi LL | 8 | : | 6 | Poupata Kobylice LL | Hradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové | |
18:00 | Mančál Petr | 8 | : | 6 | Novotný Lukáš |
Zadal: | Mančál Petr | 27.7.2023 17:50 | Autorizoval: | Automat | 30.7.2023 02:00 |
|
| 5. | St | 26.7.2023 | KBK Kosice LL | 9 | : | 5 | Nem Tudom Štít LL | Kosice Pod Lípama, Kosice | |
18:00 | Kružík Jan | 9 | : | 5 | Chrt Peter |
|
| 5. | Pá | 28.7.2023 | Poupata Kobylice LL | 11 | : | 3 | Ajznboňáci Borohrádek LL | Kobylice Obecní hostinec, Kobylice | |
18:00 | Novotný Lukáš | 11 | : | 3 | Baborák Lukáš |
Zadal: | Novotný Lukáš | 28.7.2023 19:03 | Autorizoval: | Automat | 3.8.2023 02:00 |
|
| 6. | Pá | 28.7.2023 | Ajznboňáci Borohrádek LL | 9 | : | 5 | ACS Kobylice LL | Restaurace Sport Borohrádek, Borohrádek | |
18:00 | Baborák Lukáš | 9 | : | 5 | Valenta Jaroslav |
|
| 6. | Po | 31.7.2023 | Nem Tudom Štít LL | 7 | : | 7 | Medvědi LL | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
18:00 | Kujal Josef | 7 | : | 7 | Mančál Petr |
Zadal: | Kujal Josef | 31.7.2023 19:10 | Autorizoval: | Automat | 6.8.2023 02:00 |
|
| 6. | St | 2.8.2023 | To jsme my Kosice LL | 2 | : | 12 | KBK Kosice LL | Kosice Pod Lípama, Kosice | |
18:00 | Pošepná Marie | 2 | : | 12 | Kružík Michael |
|
| 3. | Po | 7.8.2023 | Panteři od mlýna Pohřebačka LL | 10 | : | 4 | ACS Kobylice LL | Pohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156 | |
18:00 | Jiříčková Valentová Anna | 10 | : | 4 | Valenta Jaroslav |
|
| 7. | Po | 7.8.2023 | Medvědi LL | 10 | : | 4 | To jsme my Kosice LL | Hradec Králové Orlice Bar a Club, Hradec Králové | |
18:00 | Mančál Petr | 10 | : | 4 | Patočka Jiří |
Zadal: | Mančál Petr | 8.8.2023 10:16 | Autorizoval: | Automat | 13.8.2023 02:00 |
|
| 7. | Po | 7.8.2023 | Panteři od mlýna Pohřebačka LL | 5 | : | 9 | Poupata Kobylice LL | Pohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156 | |
18:00 | Jiříčková Valentová Anna | 5 | : | 9 | Novotný Lukáš |
|
| 7. | Po | 7.8.2023 | Výběr z Chárovny Štít LL | 10 | : | 4 | Ajznboňáci Borohrádek LL | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
18:00 | Komora Martin | 10 | : | 4 | Baborák Lukáš |
Zadal: | Komora Martin | 8.8.2023 10:53 | Autorizoval: | Automat | 13.8.2023 02:00 |
|
| 8. | Po | 7.8.2023 | Ajznboňáci Borohrádek LL | 5 | : | 9 | Nem Tudom Štít LL | Restaurace Sport Borohrádek, Borohrádek | |
18:00 | Baborák Lukáš | 5 | : | 9 | Kujal Josef |
Zadal: | Kujal Josef | 8.8.2023 11:27 | Autorizoval: | Automat | 13.8.2023 02:00 |
|
| 7. | Pá | 11.8.2023 | ACS Kobylice LL | 5 | : | 9 | Nem Tudom Štít LL | Kobylice Obecní hostinec, Kobylice | |
18:00 | Valenta Jaroslav | 5 | : | 9 | Kujal Josef |
Zadal: | Kujal Josef | 14.8.2023 19:39 | Autorizoval: | Automat | 17.8.2023 02:00 |
|
| 8. | Po | 14.8.2023 | Výběr z Chárovny Štít LL | 10 | : | 4 | Panteři od mlýna Pohřebačka LL | Štít Restaurace Chárovna, Chlumec n/C | |
18:00 | Komora Martin | 10 | : | 4 | Jiříčková Valentová Anna |
Zadal: | Komora Martin | 16.8.2023 18:49 | Autorizoval: | Automat | 20.8.2023 02:00 |
|
| 3. | St | 16.8.2023 | Poupata Kobylice LL | 10 | : | 4 | To jsme my Kosice LL | Kobylice Obecní hostinec, Kobylice | |
18:00 | Novotný Lukáš | 10 | : | 4 | Pošepná Marie |
Zadal: | Novotný Lukáš | 16.8.2023 20:25 | Autorizoval: | Automat | 22.8.2023 02:00 |
|
| 8. | St | 16.8.2023 | To jsme my Kosice LL | 4 | : | 10 | ACS Kobylice LL | Kosice Pod Lípama, Kosice | |
18:00 | Pošepná Marie | 4 | : | 10 | Valenta Jaroslav |
|
| 9. | Po | 21.8.2023 | Panteři od mlýna Pohřebačka LL | 0 | : | 14 | Ajznboňáci Borohrádek LL | Pohřebačka Restaurace U větrného mlýna, Pohřebačka 156 | |
18:00 | | 0 | : | 14 | |
Zadal: | Automat | 25.8.2023 02:00 | Autorizoval: | Automat | 27.8.2023 02:00 |
|
| 9. | St | 23.8.2023 | KBK Kosice LL | 2 | : | 12 | Výběr z Chárovny Štít LL | Kosice Pod Lípama, Kosice | |
18:00 | | 2 | : | 12 | |
|