Ligový pohár 2023/2024 - losování 4. kola kat.AA+ - 27.2.2024 od 10.00 hod 21.2.2024 00:00 (aktualizováno 11.3.2024 10:03) | Pokorný Michal | Přečteno: 5752× | Příloh: 2 |
Ligový pohár 2023/2024
1. kolo kategorie A A +: sobota 18.11. 2023 od 15.00
1. kolo - ŠK Vyškov - Rychlé šípy Rajhrad 21 : 2
Ostatní družstva mají volný los
Další termíny: 2.kolo 20.1. 2024
2. kolo kategorie A A+ :sobota 20.1. 2024
1. Tornádo Destroyers Brno - Šilingrák Team C 18 : 21
2. DC Nafrak - ŠK Vyškov 11 : 21
3. Šilingrák Team - PBL 45 21 : 12
4. Stavba Brno - Šilingrák Team B 12 : 21
5. DC Hurricane Adamov - Adalbertus Medlov 21 : 16
6. DC Horboj Elita - Pivárna Sloup 21 : 8
7. Mustang Brno - Vandals Blansko 21 : 5
8. Vandals Blansko B - Kavárka Brno 21 : 12
3. kolo 17.2. 2024
1. ŠK Vyškov - Mustang Brno 7 : 21
2. Šilingrák Team - Šilingrák Team B 21 : 7
3. Šilingrák Team C - DC Hurricane Adamov 9 : 21
4. Vandals Blansko B - DC Horboj Elita 21 : 17
Losování 4. kola se uskuteční v úterý 27.2. od 10.00 v kanceláři JMOSŠ
4. kolo 9.3.2024
1. DC Hurricane Adamov - Vandals Blansko B 21 : 10
2. Mustang Brno - Šilingrák Team 21 : 19
Postupují 2. nejlepší týmy.
Velké finále se uskuteční v neděli 24.3.2024 v DK Žďár nad Sázavou.
1. kolo kategorie C +: sobota 18.11. 2023 od 15.00
1. O tečku Brno – Angry Bird Osmička A 21 : 19
2. Laziwod Lazinov – 1. Šipkařská kapela Šošůvka 19 : 21
3. DC Šipky Sloup – Pitbuls Adamov 15 : 21
4. Prckové z Pivního baru – DC Štiky Rosice A 13 : 21
5. Netáhla Těšany – DC Vandals Blansko C 21 : 8
6. Topas Club – Dragon Hor Boj Bojanovice 21 : 3
7. Yellowfish B – DC Štiky Rosice B 21 : 13
8. Těsně vedle Brno – DC Fagani 21 : 4
9. Galaxy team Brno – Námořníci z PBL Brno 21 : 8
10. DC Angry Bird Osmička B – DC Štěstí 11 : 21
11. Darts Hodějice – DC Újezd u Brna 13 : 21
12. ZTP Kupé – DC Na středy Rudka 21 : 17
Další termíny: 2.kolo 20.1. 2024
2. kolo kategorie C+ : sobota 20.1. 2024
1. ZTP Kupé - DC Štěstí 21 : 13
2.Topas Club - Galaxy Team 21 : 17
3. Těsně vedle - 1. šipkařská kapela Šošůvka 21 : 15
4. Yellow fish B - DC Pitbulls Adamov 21 : 15
5. DC Újezd U Brna - DC Štiky Rosice A 9 : 21
6. Netáhla Těšany - O tečku Brno 21 : 17
3. kolo 17.2. 2024
1. Těsně vedle - Netáhla Těšany 21 : 11
2. Topas Club - ZTP Kupé 21 : 20
3. Yellowfish B - Šipky Rosice A 10 : 21
Velké finále kat. C+ se uskuteční 5.5. 2024. Místo bude upřesněno.
Postupují 3. nejlepší týmy.