Statistika hráčů
UŠO > Zlínský kraj > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Hlavní ligová soutěž UŠO
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6/4
5/3
4/2
3
1. Vlha Martin
Žraloci Vsetín
127,5 100,00 4 2 2 100,00 4 4 6 1,50 2 0,50 1 0,25 1 0 0 0
2. Chuděj Roman
Buď a nebo Huslenky
106,3 100,00 4 4 4 100,00 8 8 13 1,63 2 0,25 0 0,00 0 0 0 0
3. Gerža David
Outsiders Vsetín
102,2 100,00 4 4 4 88,89 9 8 8 0,89 6 0,67 0 0,00 1 0 0 0
4. Janiš Ondřej
Manský dvůr I Valašské Meziříčí
100,0 100,00 4 4 4 88,89 9 8 16 1,78 3 0,33 0 0,00 0 0 0 0
5. Gašparík Zdeněk
Black Darts Karolinka
97,5 100,00 4 4 4 100,00 8 8 8 1,00 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
6. Podešva Tomáš
Manský dvůr I Valašské Meziříčí
95,0 100,00 4 2 2 100,00 4 4 4 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
7. Adamec Jan
Maxíci Vsetín
91,3 100,00 4 4 4 100,00 8 8 2 0,25 0 0,00 1 0,13 0 0 0 0
8. Novosad Josef
Šneci z Jasenky
91,3 100,00 4 4 4 100,00 8 8 5 0,63 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
9. Pivoňka Pavel
Škorpioni Vsetín
91,3 100,00 4 4 4 100,00 8 8 3 0,38 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
10. Jašek Vlastimil
Buď a nebo Huslenky
91,3 75,00 4 4 3 75,00 8 6 10 1,25 2 0,25 0 0,00 0 1 0 0
11. Běťák Ondřej
Outsiders Vsetín
89,0 100,00 4 4 4 80,00 10 8 15 1,50 3 0,30 0 0,00 0 0 0 0
12. Marák Milan
Buď a nebo Huslenky
81,3 100,00 4 3 3 75,00 8 6 14 1,75 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
13. Mišurec Martin
Žraloci Vsetín
81,0 100,00 4 4 4 80,00 10 8 7 0,70 3 0,30 0 0,00 0 0 0 0
14. Vítek Jiří
Black Darts Karolinka
78,9 75,00 4 4 3 77,78 9 7 9 1,00 3 0,33 0 0,00 0 0 0 0
15. Blažek Radim
Maxíci Vsetín
78,0 100,00 4 2 2 80,00 5 4 3 0,60 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
16. Smitalová Alexandra
Sedm z bidýlka Vsetín
76,7 100,00 4 4 4 88,89 9 8 1 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
17. Vacek Ondřej
Music Club Lapač
75,6 100,00 4 4 4 88,89 9 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
18. Zgabaj Radim
Buď a nebo Huslenky
75,6 75,00 4 4 3 77,78 9 7 10 1,11 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
19. Blažek Radomír
Sedm z bidýlka Vsetín
73,8 75,00 4 4 3 75,00 8 6 8 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
20. Pantálková Jana
Sedm z bidýlka Vsetín
69,0 100,00 4 4 4 80,00 10 8 1 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
21. Kovařčík Tomáš
Maxíci Vsetín
67,8 75,00 4 4 3 77,78 9 7 5 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
22. Chrobák Jan
Outsiders Vsetín
67,5 100,00 4 4 4 66,67 12 8 13 1,08 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
23. Koněrza Martin
Outsiders Vsetín B
67,0 75,00 4 4 3 70,00 10 7 7 0,70 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
24. Matyščák Marek
Šípy Velké Karlovice
67,0 75,00 4 4 3 60,00 10 6 10 1,00 3 0,30 0 0,00 0 0 0 0
25. Lučan Vítězslav
Maxíci Vsetín
65,5 100,00 4 4 4 72,73 11 8 4 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
26. Ščotka Ondřej
Black Darts Karolinka
64,0 75,00 4 4 3 60,00 10 6 9 0,90 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
27. Mikač Pavel
Pivnice Beseda Vsetín
62,0 75,00 4 4 3 60,00 10 6 9 0,90 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
28. Borák Radek
Manský Dvůr Kocouři Valašské Meziříčí
60,0 75,00 4 4 3 63,64 11 7 6 0,55 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
29. Fojtášek Jan
Manský Dvůr Kocouři Valašské Meziříčí
60,0 75,00 4 4 3 63,64 11 7 10 0,91 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
30. Štefka Vojtěch
Sedm zbytečných ze Vsetína
59,0 75,00 4 4 3 60,00 10 6 8 0,80 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
31. Korytář Josef
Kokrhell Velké Karlovice
58,9 75,00 4 4 3 66,67 9 6 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
32. Šatka Pavol
Šneci z Jasenky
57,0 75,00 4 4 3 60,00 10 6 4 0,40 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
33. Ščotka Tomáš
Black Darts Karolinka
53,3 50,00 4 4 2 55,56 9 5 7 0,78 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
34. Skořepa Jiří
Manský dvůr I Valašské Meziříčí
53,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 10 1,00 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
35. Žák Michal
Outsiders Vsetín B
51,8 50,00 4 4 2 54,55 11 6 9 0,82 2 0,18 0 0,00 0 0 0 0
36. Hrabina Oldřich
Šafrán Šenk Maja Lačnov
51,8 25,00 4 4 1 45,45 11 5 14 1,27 4 0,36 1 0,09 0 0 0 0
37. Montella Raffaele
Manský dvůr I Valašské Meziříčí
51,7 50,00 4 2 1 50,00 6 3 2 0,33 2 0,33 1 0,17 0 0 0 0
38. Bazalka Michal
Dartagnans Vsetín
51,1 50,00 4 4 2 44,44 9 4 5 0,56 2 0,22 1 0,11 0 0 0 0
39. Janiš Ivan
Štamgasti z Pekárny Vsetín
51,0 75,00 4 4 3 60,00 10 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
40. Sklář Robert
Adriana Fili Bar Vsetín A
51,0 75,00 4 4 3 60,00 10 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
41. Škyvara Josef
Sedm zbytečných ze Vsetína
50,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 5 0,50 3 0,30 0 0,00 0 0 0 0
42. Cverna Petr
Manský dvůr I Valašské Meziříčí
50,0 50,00 4 4 2 44,44 9 4 9 1,00 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
43. Koňařík Josef
Outsiders Vsetín
50,0 50,00 4 2 1 60,00 5 3 3 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
44. Ondruch Ladislav
Pivnice Beseda Vsetín
49,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 10 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
45. Zapalačová Martina
Štamgasti z Pekárny Vsetín B
48,9 50,00 4 4 2 55,56 9 5 3 0,33 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
46. Kunetek Jakub
Těsně vedle Vsetín
48,8 50,00 4 4 2 50,00 8 4 5 0,63 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
47. Gerlík Zdeněk
Žraloci Vsetín
47,5 50,00 4 4 2 50,00 8 4 4 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
48. Solař Adam
Kokrhell Velké Karlovice
46,3 50,00 4 4 2 50,00 8 4 1 0,13 1 0,13 0 0,00 0 0 0 0
49. Chalupa Martin
Sedm zbytečných ze Vsetína
45,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 6 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
50. Němec Petr
Žraloci Vsetín
45,0 50,00 4 2 1 50,00 4 2 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
51. Tymrák Michal
Outsiders Vsetín
45,0 50,00 4 2 1 50,00 4 2 1 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
52. Šťastný Jan
Music Club Lapač
44,0 50,00 4 4 2 60,00 10 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
53. Vilímek Roman
Music Club Lapač
44,0 50,00 4 4 2 60,00 10 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
54. Olšák Petr
Dartagnans Vsetín
44,0 50,00 4 2 1 40,00 5 2 5 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
55. Haničák Zdeněk
Dartagnans Vsetín
44,0 25,00 4 4 1 40,00 10 4 6 0,60 2 0,20 1 0,10 1 0 0 0
56. Žůrek Jiří
Těsně vedle Vsetín
43,3 50,00 4 4 2 44,44 9 4 5 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
57. Macháček Martin
Těsně vedle Vsetín
41,4 33,33 4 3 1 42,86 7 3 5 0,71 1 0,14 0 0,00 0 0 0 0
58. Kobza Martin
Štamgasti z Pekárny Vsetín
40,0 50,00 4 4 2 54,55 11 6 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
59. Essender Roman
Škorpioni Vsetín
39,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
60. Šimková Andrea
Štamgasti z Pekárny Vsetín
39,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
61. Urbanovský Vladimír
Štamgasti z Pekárny Vsetín
39,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
62. Válka Petr
Pivnice Beseda Vsetín
39,0 50,00 4 4 2 50,00 10 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
63. Matyščáková Martina
Kokrhell Velké Karlovice
38,2 50,00 4 4 2 45,45 11 5 3 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
64. Polášek Pavel
Adriana Fili Bar Vsetín A
37,8 50,00 4 4 2 44,44 9 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
65. Škrla Pavel
Pivnice Beseda Vsetín
37,8 50,00 4 4 2 44,44 9 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
66. Buček Tomáš
Outsiders Vsetín B
37,1 33,33 4 3 1 42,86 7 3 4 0,57 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
67. Chromáček Karel
Šafrán Šenk Maja Lačnov
35,0 25,00 4 4 1 30,00 10 3 9 0,90 2 0,20 0 0,00 0 0 0 0
68. Adamuška Martin
Dartagnans Vsetín
34,4 25,00 4 4 1 33,33 9 3 9 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
69. Matyščák Roman
Šípy Velké Karlovice
34,4 25,00 4 4 1 33,33 9 3 3 0,33 3 0,33 0 0,00 0 0 0 0
70. Šatková Veronika
Šneci z Jasenky
34,2 25,00 4 4 1 41,67 12 5 9 0,75 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
71. Mikulenka Filip
Žraloci Vsetín
32,2 25,00 4 4 1 33,33 9 3 3 0,33 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
72. Mlynarčík Vladimír
Šneci z Jasenky
32,2 25,00 4 4 1 33,33 9 3 3 0,33 2 0,22 0 0,00 0 0 0 0
73. Kladiva Pavel
Manský Dvůr Kocouři Valašské Meziříčí
28,9 25,00 4 4 1 33,33 9 3 1 0,11 0 0,00 1 0,11 0 0 0 0
74. Máca Jiří
Adriana Fili Bar Vsetín A
28,3 33,33 4 3 1 33,33 6 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
75. Holubová Zuzana
Škorpioni Vsetín
27,8 25,00 4 4 1 33,33 9 3 1 0,11 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
76. Labaj Jaroslav
Škorpioni Vsetín
27,8 25,00 4 4 1 33,33 9 3 3 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
77. Talaš Petr
Outsiders Vsetín B
27,8 25,00 4 4 1 33,33 9 3 1 0,11 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
78. Hnátek David
Těsně vedle Vsetín
26,7 25,00 4 4 1 33,33 9 3 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
79. Dvořák Petr
Salamanders Vsetín
26,7 25,00 4 4 1 22,22 9 2 7 0,78 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
80. Matochová Tereza
Sedm z bidýlka Vsetín
25,5 25,00 4 4 1 36,36 11 4 1 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
81. Navláčil Rostislav
Pavouci z Pekárny Vsetín
24,5 25,00 4 4 1 36,36 11 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
82. Zapalačová Andrea
Štamgasti z Pekárny Vsetín B
24,0 25,00 4 4 1 30,00 10 3 2 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
83. Oravec Jindřich
Kokrhell Velké Karlovice
23,8 25,00 4 4 1 25,00 8 2 2 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
84. Kubiš Michal
Salamanders Vsetín
23,3 0,00 4 4 0 11,11 9 1 14 1,56 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
85. Král Petr
Pavouci z Pekárny Vsetín
22,0 25,00 4 4 1 30,00 10 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
86. Veselý Filip
Adriana Fili Bar Vsetín A
22,0 25,00 4 4 1 30,00 10 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
87. Tymrák Václav
Pavouci z Pekárny Vsetín
21,3 25,00 4 4 1 25,00 8 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
88. Šimčík David
Štamgasti z Pekárny Vsetín B
21,1 25,00 4 4 1 22,22 9 2 2 0,22 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
89. Horkel Jaroslav
Salamanders Vsetín
20,0 0,00 4 3 0 14,29 7 1 7 1,00 1 0,14 0 0,00 0 0 0 0
90. Kocurek Rudolf
Dartagnans Vsetín
20,0 0,00 4 2 0 20,00 5 1 3 0,60 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
91. Vlček Jan
Šafrán Šenk Maja Lačnov
20,0 0,00 4 2 0 20,00 5 1 3 0,60 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
92. Vokuličová Petra
Music Club Lapač
18,9 25,00 4 4 1 22,22 9 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
93. Petráš Pavel
Šafrán Šenk Maja Lačnov
16,0 0,00 4 4 0 20,00 10 2 4 0,40 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
94. Šimek Radim
Štamgasti z Pekárny Vsetín B
14,0 0,00 4 4 0 20,00 10 2 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
95. Borocký Zdeněk
Manský Dvůr Kocouři Valašské Meziříčí
12,0 0,00 4 2 0 20,00 5 1 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
96. Hnátek Radek
Manský Dvůr Kocouři Valašské Meziříčí
12,0 0,00 4 2 0 20,00 5 1 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
97. Mítek Lukáš
Maxíci Vsetín
12,0 0,00 4 2 0 20,00 5 1 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
98. Mrlina Milan
Salamanders Vsetín
12,0 0,00 4 2 0 20,00 5 1 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
99. Hanák Tomáš
Šípy Velké Karlovice
11,1 0,00 4 4 0 11,11 9 1 5 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
100. Tarabus Josef
Šafrán Šenk Maja Lačnov
10,0 0,00 4 2 0 0,00 4 0 2 0,50 1 0,25 0 0,00 0 0 0 0
101. Škrabánek Karel
Salamanders Vsetín
7,5 0,00 4 2 0 0,00 4 0 3 0,75 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
102. Karola Karel
Sedm zbytečných ze Vsetína
5,6 0,00 4 4 0 11,11 9 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
103. Tymráková Petra
Pavouci z Pekárny Vsetín
5,6 0,00 4 4 0 11,11 9 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
104. Jochec Tomáš
Šípy Velké Karlovice
3,3 0,00 4 3 0 0,00 6 0 2 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
105. Mikula Ladislav
Salamanders Vsetín
  100,00 4 1 1 100,00 2 2 4 2,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
106. Jašková Dana
Buď a nebo Huslenky
  100,00 4 1 1 66,67 3 2 5 1,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
107. Janoš Theodor
Adriana Fili Bar Vsetín A
  0,00 4 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
108. Cibulka Michal
Těsně vedle Vsetín
  0,00 4 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
109. Janoušek Rastislav
Šípy Velké Karlovice
  0,00 4 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
110. Koňaříková Jana
Outsiders Vsetín B
  0,00 4 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.9.2019 06:04

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 16.9.2019 08:05:41