Rozpis ligových utkání
UŠO > Zlínský kraj > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
A Extraliga UŠO - Zlínský kraj
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.So30.9.2023Žraloci Vsetín3:15Šípy Velké KarloviceBar MAX, Vsetín 
15:00Hromada Martin10:32Matyščák Marek
1.So30.9.2023Outsiders Vsetín8:10Buď a nebo VsetínPekárna Bar Trávníky, Vsetín 
15:00Kulíšková Jana18:24Marák Milan
1.So30.9.2023Sniper Horní Bečva A12:6Black Darts KarolinkaHospůdka u Šneka, Horní Beva 
15:00Jurečka Pavel27:17Ščotka Tomáš
1.So30.9.2023Kohůti Vsetín.3:15Bulls HošťálkováPivnice Beseda, Vsetín 
15:00Javůrek Oldřich7:30Bečvář Jakub
2.So7.10.2023Music Club Lapač12:6Žraloci VsetínMusic Club Lapač, Vsetín 
15:00Drápal Tomáš28:18Mikulenka Filip
2.So7.10.2023Sniper Horní Bečva A13:5Kohůti Vsetín.Hospůdka u Šneka, Horní Beva 
15:00Jurečka Pavel27:14Javůrek Oldřich
2.So7.10.2023Buď a nebo Vsetín11:7Black Darts KarolinkaPekárna Bar Trávníky, Vsetín 
15:00Marák Milan27:19Ščotka Tomáš
2.So7.10.2023Salamanders Vsetín10:9Outsiders VsetínPekárna Bar Trávníky, Vsetín 
15:00Mikula Ladislav22:23Kulíšková Jana
2.So14.10.2023Šípy Velké Karlovice7:11Bulls HošťálkováHotel Potocký, Velké Karlovice 
15:00Matyščák Marek16:26Bečvář Jakub
3.So21.10.2023Outsiders Vsetín13:5Žraloci VsetínPekárna Bar Trávníky, Vsetín 
15:00Kulíšková Jana29:19Mikulenka Filip
3.So21.10.2023Black Darts Karolinka7:11Salamanders VsetínPenzion a restaurace Sklář, Karolinka 
15:00Ščotka Tomáš19:25Škrabánek Karel
3.So21.10.2023Kohůti Vsetín.6:12Buď a nebo VsetínPivnice Beseda, Vsetín 
15:00Stix Martin19:29Marák Milan
4.So28.10.2023Šípy Velké Karlovice10:8Sniper Horní Bečva AHotel Potocký, Velké Karlovice 
15:00Matyščák Marek25:21Randa Čestmír
4.So28.10.2023Salamanders Vsetín13:5Kohůti Vsetín.Pekárna Bar Trávníky, Vsetín 
15:00Kubiš Michal28:16Javůrek Oldřich
4.So28.10.2023Music Club Lapač8:10Outsiders VsetínMusic Club Lapač, Vsetín 
15:00Vilímek Roman21:22Kulíšková Jana
4.So28.10.2023Žraloci Vsetín7:11Black Darts KarolinkaBar MAX, Vsetín 
15:00Mikulenka Filip15:25Ščotka Tomáš
5.3.11.2023Sniper Horní Bečva A3:15Buď a nebo VsetínHospůdka u Šneka, Horní Beva 
18:00Jurečka Pavel14:32Marák Milan
3.So4.11.2023Sniper Horní Bečva A7:11Bulls HošťálkováHospůdka u Šneka, Horní Beva 
15:00Jurečka Pavel19:26Bečvář Jakub
5.So11.11.2023Bulls Hošťálková10:9Salamanders VsetínPub World, Hošťálková 
15:00Bečvář Jakub22:22Mikula Ladislav
5.So11.11.2023Kohůti Vsetín.10:8Žraloci VsetínPivnice Beseda, Vsetín 
15:00Javůrek Oldřich25:19Mikulenka Filip
5.So11.11.2023Black Darts Karolinka4:14Music Club LapačPenzion a restaurace Sklář, Karolinka 
15:00Ščotka Tomáš12:29Drápal Tomáš
5.So11.11.2023Outsiders Vsetín7:11Šípy Velké KarlovicePekárna Bar Trávníky, Vsetín 
15:00Kulíšková Jana20:25Matyščák Marek
6.So18.11.2023Šípy Velké Karlovice4:14Buď a nebo VsetínHotel Potocký, Velké Karlovice 
15:00Matyščák Marek9:29Marák Milan
6.So18.11.2023Salamanders Vsetín10:8Sniper Horní Bečva APekárna Bar Trávníky, Vsetín 
15:00Mikula Ladislav23:22Jurečka Pavel
6.So18.11.2023Outsiders Vsetín13:5Black Darts KarolinkaPekárna Bar Trávníky, Vsetín 
15:00Kulíšková Jana28:12Ščotka Tomáš
6.So18.11.2023Žraloci Vsetín5:13Bulls HošťálkováBar MAX, Vsetín 
15:00Mikulenka Filip15:29Bečvář Jakub
6.So18.11.2023Music Club Lapač9:10Kohůti Vsetín.Music Club Lapač, Vsetín 
15:00Drápal Tomáš22:23Javůrek Oldřich
3.So25.11.2023Music Club Lapač11:7Šípy Velké KarloviceMusic Club Lapač, Vsetín 
15:00Vilímek Roman27:18Matyščák Marek
4.So25.11.2023Buď a nebo Vsetín13:5Bulls HošťálkováPekárna Bar Trávníky, Vsetín 
15:00Marák Milan29:14Čablík Milan
7.So2.12.2023Kohůti Vsetín.9:10Outsiders VsetínPivnice Beseda, Vsetín 
15:00Javůrek Oldřich22:22Kulíšková Jana
7.So2.12.2023Sniper Horní Bečva A15:3Žraloci VsetínHospůdka u Šneka, Horní Beva 
15:00Jurečka Pavel31:11Mikulenka Filip
7.So2.12.2023Buď a nebo Vsetín14:4Salamanders VsetínPekárna Bar Trávníky, Vsetín 
15:00Chuděj Roman29:15Škrabánek Karel
7.So2.12.2023Black Darts Karolinka9:10Šípy Velké KarlovicePenzion a restaurace Sklář, Karolinka 
15:00Ščotka Tomáš21:24Matyščák Marek
8.So9.12.2023Outsiders Vsetín6:12Bulls HošťálkováPekárna Bar Trávníky, Vsetín 
15:00Kulíšková Jana17:25Bečvář Jakub
8.So9.12.2023Music Club Lapač6:12Sniper Horní Bečva AMusic Club Lapač, Vsetín 
15:00Vilímek Roman16:29Jurečka Pavel
8.So9.12.2023Žraloci Vsetín2:16Buď a nebo VsetínBar MAX, Vsetín 
15:00Mikulenka Filip9:32Zgabaj Radim
1.So16.12.2023Music Club Lapač9:10Salamanders VsetínMusic Club Lapač, Vsetín 
15:00Drápal Tomáš24:23Kubiš Michal
8.So6.1.2024Kohůti Vsetín.10:8Black Darts KarolinkaPivnice Beseda, Vsetín 
15:00Javůrek Oldřich26:19Ščotka Tomáš
9.So13.1.2024Kohůti Vsetín.8:10Šípy Velké KarlovicePivnice Beseda, Vsetín 
15:00Javůrek Oldřich20:24Matyščák Marek
9.So13.1.2024Žraloci Vsetín14:4Salamanders VsetínBar MAX, Vsetín 
15:00Mikulenka Filip30:12Škrabánek Karel
9.So13.1.2024Buď a nebo Vsetín17:1Music Club LapačPekárna Bar Trávníky, Vsetín 
15:00Marák Milan34:11Drápal Tomáš
9.So13.1.2024Bulls Hošťálková13:5Black Darts KarolinkaPub World, Hošťálková 
15:00Bečvář Jakub26:13Ščotka Tomáš
7.So20.1.2024Bulls Hošťálková11:7Music Club LapačPub World, Hošťálková 
15:00Bečvář Jakub24:21Mádr Jiří
8.So20.1.2024Šípy Velké Karlovice8:10Salamanders VsetínHotel Potocký, Velké Karlovice 
15:00Matyščák Marek23:23Škrabánek Karel
10.So27.1.2024Bulls Hošťálková12:6Kohůti Vsetín.Pub World, Hošťálková 
15:00Bečvář Jakub28:18Javůrek Oldřich
10.So27.1.2024Black Darts Karolinka7:11Sniper Horní Bečva APenzion a restaurace Sklář, Karolinka 
15:00Ščotka Tomáš19:22Randa Čestmír
10.So27.1.2024Buď a nebo Vsetín13:5Outsiders VsetínPekárna Bar Trávníky, Vsetín 
15:00Marák Milan30:16Kulíšková Jana
10.So27.1.2024Salamanders Vsetín10:8Music Club LapačPekárna Bar Trávníky, Vsetín 
15:00Kubiš Michal25:20Drápal Tomáš
10.So27.1.2024Šípy Velké Karlovice9:10Žraloci VsetínHotel Potocký, Velké Karlovice 
15:00Matyščák Marek24:23Hromada Martin
11.So3.2.2024Outsiders Vsetín7:11Salamanders VsetínPekárna Bar Trávníky, Vsetín 
15:00Kulíšková Jana20:27Škrabánek Karel
11.So3.2.2024Kohůti Vsetín.4:14Sniper Horní Bečva APivnice Beseda, Vsetín 
15:00Javůrek Oldřich14:31Jurečka Pavel
11.So3.2.2024Black Darts Karolinka8:10Buď a nebo VsetínPenzion a restaurace Sklář, Karolinka 
15:00Ščotka Tomáš20:28Marák Milan
11.So3.2.2024Žraloci Vsetín3:15Music Club LapačBar MAX, Vsetín 
15:00Hromada Martin10:32Mádr Jiří
11.So3.2.2024Bulls Hošťálková12:6Šípy Velké KarlovicePub World, Hošťálková 
15:00Bečvář Jakub26:15Matyščák Marek
12.So10.2.2024Bulls Hošťálková10:9Sniper Horní Bečva APub World, Hošťálková 
15:00Bečvář Jakub22:21Jurečka Pavel
12.So10.2.2024Buď a nebo Vsetín18:0Kohůti Vsetín.Pekárna Bar Trávníky, Vsetín 
15:00Marák Milan36:0Javůrek Oldřich
12.So10.2.2024Šípy Velké Karlovice8:10Music Club LapačHotel Potocký, Velké Karlovice 
15:00Matyščák Marek20:25Drápal Tomáš
12.So10.2.2024Žraloci Vsetín6:12Outsiders VsetínBar MAX, Vsetín 
15:00Mikulenka Filip17:27Kulíšková Jana
9.So17.2.2024Sniper Horní Bečva A13:5Outsiders VsetínHospůdka u Šneka, Horní Beva 
15:00Jurečka Pavel29:17Kulíšková Jana
12.So17.2.2024Salamanders Vsetín8:10Black Darts KarolinkaPekárna Bar Trávníky, Vsetín 
15:00Škrabánek Karel19:24Ščotka Tomáš
13.So24.2.2024Black Darts Karolinka10:8Žraloci VsetínPenzion a restaurace Sklář, Karolinka 
15:00Ščotka Tomáš22:22Vlha Martin
13.So24.2.2024Bulls Hošťálková3:15Buď a nebo VsetínPub World, Hošťálková 
15:00Bečvář Jakub11:31Marák Milan
13.So24.2.2024Sniper Horní Bečva A11:7Šípy Velké KarloviceHospůdka u Šneka, Horní Beva 
15:00Jurečka Pavel24:19Matyščák Marek
14.So2.3.2024Šípy Velké Karlovice10:8Outsiders VsetínHotel Potocký, Velké Karlovice 
15:00Matyščák Roman25:21Kulíšková Jana
14.So2.3.2024Music Club Lapač13:5Black Darts KarolinkaMusic Club Lapač, Vsetín 
15:00Mádr Jiří27:13Ščotka Tomáš
14.So2.3.2024Žraloci Vsetín10:9Kohůti Vsetín.Bar MAX, Vsetín 
15:00Mikulenka Filip23:23Javůrek Oldřich
14.So2.3.2024Salamanders Vsetín5:13Bulls HošťálkováPekárna Bar Trávníky, Vsetín 
15:00Škrabánek Karel15:27Bečvář Jakub
14.So2.3.2024Buď a nebo Vsetín12:6Sniper Horní Bečva APekárna Bar Trávníky, Vsetín 
15:00Marák Milan28:17Jurečka Pavel
15.So9.3.2024Bulls Hošťálková18:0Žraloci VsetínPub World, Hošťálková 
15:00Bečvář Jakub36:0Mikulenka Filip
15.So9.3.2024Kohůti Vsetín.10:8Music Club LapačPivnice Beseda, Vsetín 
15:00Javůrek Oldřich24:23Mádr Jiří
15.So9.3.2024Black Darts Karolinka6:12Outsiders VsetínPenzion a restaurace Sklář, Karolinka 
15:00Ščotka Tomáš19:26Kulíšková Jana
15.So9.3.2024Sniper Horní Bečva A8:10Salamanders VsetínHospůdka u Šneka, Horní Beva 
15:00Jurečka Pavel24:23Škrabánek Karel
15.So9.3.2024Buď a nebo Vsetín13:5Šípy Velké KarlovicePekárna Bar Trávníky, Vsetín 
15:00Marák Milan29:12Matyščák Marek
16.So16.3.2024Šípy Velké Karlovice10:9Black Darts KarolinkaHotel Potocký, Velké Karlovice 
15:00Matyščák Marek23:24Ščotka Tomáš
16.So16.3.2024Outsiders Vsetín6:12Kohůti Vsetín.Pekárna Bar Trávníky, Vsetín 
15:00Kulíšková Jana21:26Javůrek Oldřich
16.So16.3.2024Music Club Lapač11:7Bulls HošťálkováMusic Club Lapač, Vsetín 
15:00Vilímek Roman26:22Pončík Ladislav
16.So16.3.2024Žraloci Vsetín7:11Sniper Horní Bečva ABar MAX, Vsetín 
15:00Cedidla Radim18:26Randa Čestmír
16.So16.3.2024Salamanders Vsetín4:14Buď a nebo VsetínPekárna Bar Trávníky, Vsetín 
15:00Škrabánek Karel15:31Marák Milan
13.22.3.2024Outsiders Vsetín9:10Music Club LapačPekárna Bar Trávníky, Vsetín 
18:00Dukátová Michaela20:23Drápal Tomáš
13.So23.3.2024Kohůti Vsetín.10:8Salamanders VsetínPivnice Beseda, Vsetín 
15:00Javůrek Oldřich23:21Škrabánek Karel
17.So6.4.2024Buď a nebo Vsetín12:6Žraloci VsetínPekárna Bar Trávníky, Vsetín 
15:00Marák Milan27:16Mikulenka Filip
17.So6.4.2024Sniper Horní Bečva A9:10Music Club LapačHospůdka u Šneka, Horní Beva 
15:00Jurečka Pavel21:25Vilímek Roman
17.So6.4.2024Bulls Hošťálková10:8Outsiders VsetínPub World, Hošťálková 
15:00Bečvář Jakub23:18Kulíšková Jana
17.So6.4.2024Black Darts Karolinka10:8Kohůti Vsetín.Penzion a restaurace Sklář, Karolinka 
15:00Ščotka Tomáš22:21Javůrek Oldřich
17.So6.4.2024Salamanders Vsetín8:10Šípy Velké KarlovicePekárna Bar Trávníky, Vsetín 
15:00Škrabánek Karel19:23Matyščák Marek
18.So13.4.2024Šípy Velké Karlovice10:8Kohůti Vsetín.Hotel Potocký, Velké Karlovice 
15:00Matyščák Marek22:22Javůrek Oldřich
18.So13.4.2024Black Darts Karolinka6:12Bulls HošťálkováPenzion a restaurace Sklář, Karolinka 
15:00Ščotka Tomáš16:27Bečvář Jakub
18.So13.4.2024Outsiders Vsetín10:9Sniper Horní Bečva APekárna Bar Trávníky, Vsetín 
15:00Kulíšková Jana22:22Kurečka Stanislav
18.So13.4.2024Music Club Lapač4:14Buď a nebo VsetínMusic Club Lapač, Vsetín 
15:00Mádr Jiří13:30Marák Milan
18.So13.4.2024Salamanders Vsetín18:0Žraloci VsetínPekárna Bar Trávníky, Vsetín 
15:00Mikula Ladislav36:0Mikulenka Filip

B liga Vsetínsko
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.So30.9.2023Adriana Fili Bar Vsetín A8:10Sniper B Horní BečvaFili Bar, Vsetín 
15:00Janoš Theodor20:25Bílek Daniel
1.So30.9.2023Raptors Velké Karlovice14:4Pivnice Beseda B VsetínHotel Potocký, Velké Karlovice 
15:00Solař Adam30:10Hanák Jakub
1.So30.9.2023Karlovjani Velké Karlovice14:4Pixely VsetínRestaurace Kokrhel, Velké Karlovice 
15:00Matyščáková Martina31:12Zapalačová Andrea
2.So7.10.2023Adriana Fili Bar Vsetín A7:11Raptors Velké KarloviceFili Bar, Vsetín 
15:00Janoš Theodor18:26Solař Adam
2.So7.10.2023Karlovjani Velké Karlovice15:3Adriana Fili Bar Vsetín BRestaurace Kokrhel, Velké Karlovice 
15:00Matyščáková Martina33:7Polášek Pavel
2.So7.10.2023Pixely Vsetín10:8Sniper B Horní BečvaPekárna Bar Trávníky, Vsetín 
15:00Křupalová Andrea23:21Vaníček Tomáš
3.So14.10.2023Chmelaři Rosava Rožnov pod Radhoštěm13:5Pivnice Beseda B VsetínPivnice Rosava No. 6, Rožnov pod Radhoštěm 
15:00Šimandl Michal27:11Filgas Petr
3.So21.10.2023Raptors Velké Karlovice13:5Sniper B Horní BečvaHotel Potocký, Velké Karlovice 
15:00Solař Adam30:15Vaníček Tomáš
3.So21.10.2023Karlovjani Velké Karlovice15:3Pivnice Beseda VsetínRestaurace Kokrhel, Velké Karlovice 
15:00Matyščáková Martina32:11Urban Petr
3.So21.10.2023Pixely Vsetín16:2Adriana Fili Bar Vsetín BPekárna Bar Trávníky, Vsetín 
15:00Zapalačová Andrea34:9Pečiva Jan
4.So28.10.2023Adriana Fili Bar Vsetín A4:14Chmelaři Rosava Rožnov pod RadhoštěmFili Bar, Vsetín 
15:00Vrajová Milena13:30Šimandl Michal
4.So28.10.2023Pivnice Beseda Vsetín12:6Pixely VsetínPivnice Beseda, Vsetín 
15:00Ondruch Ladislav28:20Zapalačová Andrea
4.So28.10.2023Pivnice Beseda B Vsetín4:14Karlovjani Velké KarlovicePivnice Beseda, Vsetín 
15:00Hajda Pavel13:28Matyščáková Martina
5.So11.11.2023Chmelaři Rosava Rožnov pod Radhoštěm7:11Raptors Velké KarlovicePivnice Rosava No. 6, Rožnov pod Radhoštěm 
15:00Šimandl Michal22:25Solař Adam
5.So11.11.2023Karlovjani Velké Karlovice15:3Adriana Fili Bar Vsetín ARestaurace Kokrhel, Velké Karlovice 
15:00Matyščáková Martina32:14Vrajová Milena
5.So11.11.2023Pixely Vsetín15:3Pivnice Beseda B VsetínPekárna Bar Trávníky, Vsetín 
15:00Zapalačová Andrea31:7Blažková Jana
5.So11.11.2023Adriana Fili Bar Vsetín B7:11Pivnice Beseda VsetínFili Bar, Vsetín 
15:00Polášek Pavel18:24Ondruch Ladislav
6.So18.11.2023Adriana Fili Bar Vsetín A11:7Pixely VsetínFili Bar, Vsetín 
15:00Janoš Theodor26:18Křupalová Andrea
6.So18.11.2023Raptors Velké Karlovice5:13Karlovjani Velké KarloviceHotel Potocký, Velké Karlovice 
15:00Solař Adam17:28Matyščáková Martina
6.So18.11.2023Pivnice Beseda B Vsetín6:12Adriana Fili Bar Vsetín BPivnice Beseda, Vsetín 
15:00Hajdová Iveta16:28Filgas Roman
6.So18.11.2023Sniper B Horní Bečva10:8Pivnice Beseda VsetínHospůdka u Šneka, Horní Beva 
15:00Vaníček Tomáš20:18Ondruch Ladislav
1.So25.11.2023Chmelaři Rosava Rožnov pod Radhoštěm12:6Adriana Fili Bar Vsetín BPivnice Rosava No. 6, Rožnov pod Radhoštěm 
15:00Šimandl Michal28:16Filgas Roman
7.So2.12.2023Chmelaři Rosava Rožnov pod Radhoštěm12:6Sniper B Horní BečvaPivnice Rosava No. 6, Rožnov pod Radhoštěm 
15:00Šimandl Michal27:16Vaníček Tomáš
7.So2.12.2023Pixely Vsetín4:14Raptors Velké KarlovicePekárna Bar Trávníky, Vsetín 
15:00Křupalová Andrea12:29Solař Adam
7.So2.12.2023Adriana Fili Bar Vsetín B6:12Adriana Fili Bar Vsetín AFili Bar, Vsetín 
15:00Pečiva Jan19:26Janoš Theodor
7.So2.12.2023Pivnice Beseda Vsetín12:6Pivnice Beseda B VsetínPivnice Beseda, Vsetín 
15:00Ondruch Ladislav27:15Blažková Jana
8.So9.12.2023Raptors Velké Karlovice12:6Adriana Fili Bar Vsetín BHotel Potocký, Velké Karlovice 
15:00Solař Adam27:12Filgas Roman
8.So9.12.2023Karlovjani Velké Karlovice11:7Chmelaři Rosava Rožnov pod RadhoštěmRestaurace Kokrhel, Velké Karlovice 
15:00Matyščáková Martina23:19Cáb Vladimír
8.So9.12.2023Sniper B Horní Bečva17:1Pivnice Beseda B VsetínHospůdka u Šneka, Horní Beva 
15:00Vaníček Tomáš35:8Blažková Jana
2.So6.1.2024Pivnice Beseda Vsetín10:8Chmelaři Rosava Rožnov pod RadhoštěmPivnice Beseda, Vsetín 
15:00Ondruch Ladislav24:22Šimandl Michal
4.So6.1.2024Sniper B Horní Bečva16:2Adriana Fili Bar Vsetín BHospůdka u Šneka, Horní Beva 
15:00Vaníček Tomáš32:4Růžička Petr
9.So13.1.2024Karlovjani Velké Karlovice10:8Sniper B Horní BečvaRestaurace Kokrhel, Velké Karlovice 
15:00Matyščáková Martina24:20Vaníček Tomáš
9.So13.1.2024Pixely Vsetín7:11Chmelaři Rosava Rožnov pod RadhoštěmPekárna Bar Trávníky, Vsetín 
15:00Esteřák Radek16:25Šimandl Michal
9.So13.1.2024Raptors Velké Karlovice10:9Pivnice Beseda VsetínHotel Potocký, Velké Karlovice 
15:00Solař Adam26:26Ondruch Ladislav
9.So13.1.2024Pivnice Beseda B Vsetín10:9Adriana Fili Bar Vsetín APivnice Beseda, Vsetín 
15:00Rasochová Kristýna22:24Janoš Theodor
8.So20.1.2024Adriana Fili Bar Vsetín A6:12Pivnice Beseda VsetínFili Bar, Vsetín 
15:0019:28
10.So27.1.2024Sniper B Horní Bečva13:5Adriana Fili Bar Vsetín AHospůdka u Šneka, Horní Beva 
15:00Maceček Vít28:12Janoš Theodor
10.So27.1.2024Pivnice Beseda B Vsetín2:16Raptors Velké KarlovicePivnice Beseda, Vsetín 
15:00Filgas Petr9:33Solař Adam
10.So27.1.2024Adriana Fili Bar Vsetín B5:13Chmelaři Rosava Rožnov pod RadhoštěmFili Bar, Vsetín 
15:00Polášek Pavel17:28Šimandl Michal
10.So27.1.2024Pixely Vsetín7:11Karlovjani Velké KarlovicePekárna Bar Trávníky, Vsetín 
15:00Esteřák Radek18:22Holec Jan
11.So3.2.2024Raptors Velké Karlovice12:6Adriana Fili Bar Vsetín AHotel Potocký, Velké Karlovice 
15:00Solař Adam29:14Máca Jiří
11.So3.2.2024Adriana Fili Bar Vsetín B9:10Karlovjani Velké KarloviceFili Bar, Vsetín 
15:00Polášek Pavel22:23Matyščáková Martina
11.So3.2.2024Chmelaři Rosava Rožnov pod Radhoštěm13:5Pivnice Beseda VsetínPivnice Rosava No. 6, Rožnov pod Radhoštěm 
15:00Šimandl Michal28:14Ondruch Ladislav
11.So3.2.2024Sniper B Horní Bečva10:8Pixely VsetínHospůdka u Šneka, Horní Beva 
15:00Maceček Vít24:18Křupalová Andrea
12.So10.2.2024Sniper B Horní Bečva7:11Raptors Velké KarloviceHospůdka u Šneka, Horní Beva 
15:00Maceček Vít16:23Solař Adam
12.So10.2.2024Pivnice Beseda B Vsetín4:14Chmelaři Rosava Rožnov pod RadhoštěmPivnice Beseda, Vsetín 
15:00Rasochová Kristýna15:30Šimandl Michal
12.So10.2.2024Pivnice Beseda Vsetín0:18Karlovjani Velké KarlovicePivnice Beseda, Vsetín 
15:000:36
12.So10.2.2024Adriana Fili Bar Vsetín B10:8Pixely VsetínFili Bar, Vsetín 
15:00Polášek Pavel22:18Janošová Kateřina
13.So24.2.2024Chmelaři Rosava Rožnov pod Radhoštěm7:11Adriana Fili Bar Vsetín APivnice Rosava No. 6, Rožnov pod Radhoštěm 
15:00Cáb Vladimír17:25Janoš Theodor
13.So24.2.2024Pixely Vsetín7:11Pivnice Beseda VsetínPekárna Bar Trávníky, Vsetín 
15:00Esteřák Radek19:27Ondruch Ladislav
13.So24.2.2024Adriana Fili Bar Vsetín B9:10Sniper B Horní BečvaFili Bar, Vsetín 
15:00Polášek Pavel23:24Bílek Daniel
14.So2.3.2024Raptors Velké Karlovice11:7Chmelaři Rosava Rožnov pod RadhoštěmHotel Potocký, Velké Karlovice 
15:00Solař Adam27:19Šimandl Michal
14.So2.3.2024Adriana Fili Bar Vsetín A5:13Karlovjani Velké KarloviceFili Bar, Vsetín 
15:00Janoš Theodor15:29Matyščáková Martina
14.So2.3.2024Pivnice Beseda B Vsetín6:12Pixely VsetínPivnice Beseda, Vsetín 
15:00Rasochová Kristýna14:26Křupalová Andrea
14.So2.3.2024Pivnice Beseda Vsetín15:3Adriana Fili Bar Vsetín BPivnice Beseda, Vsetín 
15:00Ondruch Ladislav32:13Polášek Pavel
15.So9.3.2024Pixely Vsetín0:18Adriana Fili Bar Vsetín APekárna Bar Trávníky, Vsetín 
15:000:36
15.So9.3.2024Karlovjani Velké Karlovice12:6Raptors Velké KarloviceRestaurace Kokrhel, Velké Karlovice 
15:00Matyščáková Martina25:17Solař Adam
15.So9.3.2024Adriana Fili Bar Vsetín B14:4Pivnice Beseda B VsetínFili Bar, Vsetín 
15:00Filgas Roman29:16Rasochová Kristýna
15.So9.3.2024Pivnice Beseda Vsetín10:8Sniper B Horní BečvaPivnice Beseda, Vsetín 
15:00Ondruch Ladislav24:20Bílek Daniel
16.So16.3.2024Sniper B Horní Bečva5:13Chmelaři Rosava Rožnov pod RadhoštěmHospůdka u Šneka, Horní Beva 
15:00Maleňák Radek17:29Šimandl Michal
16.So16.3.2024Raptors Velké Karlovice12:6Pixely VsetínHotel Potocký, Velké Karlovice 
15:00Solař Adam26:16Křupalová Andrea
16.So16.3.2024Adriana Fili Bar Vsetín A10:9Adriana Fili Bar Vsetín BFili Bar, Vsetín 
15:00Janoš Theodor25:21Filgas Roman
16.So16.3.2024Pivnice Beseda B Vsetín10:9Pivnice Beseda VsetínPivnice Beseda, Vsetín 
15:00Rasochová Kristýna23:21Ondruch Ladislav
13.So23.3.2024Karlovjani Velké Karlovice13:5Pivnice Beseda B VsetínRestaurace Kokrhel, Velké Karlovice 
15:00Matyščáková Martina30:15Blažková Jana
17.So6.4.2024Pivnice Beseda Vsetín10:8Adriana Fili Bar Vsetín APivnice Beseda, Vsetín 
15:00Ondruch Ladislav24:21Vrajová Milena
17.So6.4.2024Adriana Fili Bar Vsetín B6:12Raptors Velké KarloviceFili Bar, Vsetín 
15:00Filgas Roman15:26Solař Adam
17.So6.4.2024Chmelaři Rosava Rožnov pod Radhoštěm13:5Karlovjani Velké KarlovicePivnice Rosava No. 6, Rožnov pod Radhoštěm 
15:00Šimandl Michal26:15Matyščáková Martina
17.So6.4.2024Pivnice Beseda B Vsetín4:14Sniper B Horní BečvaPivnice Beseda, Vsetín 
15:00Rasochová Kristýna16:28Vaníček Tomáš
18.So13.4.2024Pivnice Beseda Vsetín7:11Raptors Velké KarlovicePivnice Beseda, Vsetín 
15:00Ondruch Ladislav16:26Solař Adam
18.So13.4.2024Chmelaři Rosava Rožnov pod Radhoštěm13:5Pixely VsetínPivnice Rosava No. 6, Rožnov pod Radhoštěm 
15:00Šimandl Michal28:13Křupalová Andrea
18.So13.4.2024Adriana Fili Bar Vsetín A15:3Pivnice Beseda B VsetínFili Bar, Vsetín 
15:00Janoš Theodor32:13Rasochová Kristýna
18.So13.4.2024Sniper B Horní Bečva4:14Karlovjani Velké KarloviceHospůdka u Šneka, Horní Beva 
15:00Bílek Daniel13:31Matyščáková Martina

C liga Vsetínsko
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.So30.9.2023Zubři Zubří10:9Maxíci VsetínTip Cafe Zubří, Zubří 
15:00Mužík Lukáš24:19Malý Petr
1.So30.9.2023Klub Karolinka10:8Rosaváci Rožnov pod RadhoštěmPenzion a restaurace Sklář, Karolinka 
15:00Vráblová Gabriela24:23Tyler Jaroslav
1.So30.9.2023Štamgasti z Pekárny Vsetín B11:7Čtverec Krásno nad BečvouPekárna Bar Trávníky, Vsetín 
15:00Urbanovský Vladimír26:17Včelný Radek
2.So7.10.2023Maxíci Vsetín11:7Rosaváci Rožnov pod RadhoštěmBar MAX, Vsetín 
15:00Malý Petr27:21Tyler Jaroslav
2.So7.10.2023Klub Karolinka17:1Štamgasti z Pekárny Vsetín BPenzion a restaurace Sklář, Karolinka 
15:00Vráblová Gabriela34:9Urbanovský Vladimír
2.So7.10.2023Zubři Zubří9:10A jaj HuslenkyTip Cafe Zubří, Zubří 
15:00Mužík Lukáš21:22Šulák Bronislav
1.So14.10.2023Manský Dvůr Kocouři Valašské Meziříčí12:6A jaj HuslenkyRestaurace Manský dvůr, Valašské Meziříčí 
15:00Fojtášek Jan25:15Šulák Bronislav
3.So21.10.2023Zubři Zubří13:5Rosaváci Rožnov pod RadhoštěmTip Cafe Zubří, Zubří 
15:00Mužík Lukáš28:16Tyler Jaroslav
3.So21.10.2023Štamgasti z Pekárny Vsetín B7:11Maxíci VsetínPekárna Bar Trávníky, Vsetín 
15:00Král Petr17:26Adamec Jan
3.So21.10.2023Manský Dvůr Kocouři Valašské Meziříčí11:7Klub KarolinkaRestaurace Manský dvůr, Valašské Meziříčí 
15:00Fojtášek Jan26:18Maceček Tomáš
3.So21.10.2023A jaj Huslenky15:3Čtverec Krásno nad BečvouAreál Rybníček, Huslenky 
15:00Šulák Bronislav30:14Hrtus Tomáš
4.So28.10.2023Maxíci Vsetín8:10Manský Dvůr Kocouři Valašské MeziříčíBar MAX, Vsetín 
15:00Malý Petr19:23Fojtášek Jan
4.So28.10.2023Rosaváci Rožnov pod Radhoštěm10:8Štamgasti z Pekárny Vsetín BPivnice Rosava No. 6, Rožnov pod Radhoštěm 
15:00Tyler Jaroslav22:20Beňadik Michal
4.So28.10.2023Klub Karolinka8:10A jaj HuslenkyPenzion a restaurace Sklář, Karolinka 
15:00Maceček Tomáš23:20Šulák Bronislav
2.So4.11.2023Čtverec Krásno nad Bečvou3:15Manský Dvůr Kocouři Valašské MeziříčíRestaurace Holendr, Krásno nad Bečvou 
15:00Včelný Radek8:31Fojtášek Jan
5.So11.11.2023Štamgasti z Pekárny Vsetín B6:12Zubři ZubříPekárna Bar Trávníky, Vsetín 
15:00Urbanovský Vladimír16:26Mužík Lukáš
5.So11.11.2023Manský Dvůr Kocouři Valašské Meziříčí15:3Rosaváci Rožnov pod RadhoštěmRestaurace Manský dvůr, Valašské Meziříčí 
15:00Fojtášek Jan30:13Tyler Jaroslav
5.So11.11.2023Maxíci Vsetín10:9A jaj HuslenkyBar MAX, Vsetín 
15:00Malý Petr23:22Šulák Bronislav
5.So11.11.2023Čtverec Krásno nad Bečvou8:10Klub KarolinkaRestaurace Holendr, Krásno nad Bečvou 
15:00Včelný Radek20:23Maceček Tomáš
6.So18.11.2023Maxíci Vsetín12:6Čtverec Krásno nad BečvouBar MAX, Vsetín 
15:00Malý Petr27:15Včelný Radek
6.So18.11.2023Rosaváci Rožnov pod Radhoštěm11:7A jaj HuslenkyPivnice Rosava No. 6, Rožnov pod Radhoštěm 
15:00Tyler Jaroslav25:19Šulák Bronislav
6.So18.11.2023Štamgasti z Pekárny Vsetín B4:14Manský Dvůr Kocouři Valašské MeziříčíPekárna Bar Trávníky, Vsetín 
15:00Urbanovský Vladimír10:28Fojtášek Jan
6.So18.11.2023Zubři Zubří11:7Klub KarolinkaTip Cafe Zubří, Zubří 
15:00Mužík Lukáš24:17Maceček Tomáš
4.So25.11.2023Zubři Zubří10:8Čtverec Krásno nad BečvouTip Cafe Zubří, Zubří 
15:00Mužík Lukáš23:18Včelný Radek
7.So2.12.2023Manský Dvůr Kocouři Valašské Meziříčí11:7Zubři ZubříRestaurace Manský dvůr, Valašské Meziříčí 
15:00Fojtášek Jan24:19Mužík Lukáš
8.So9.12.2023Maxíci Vsetín11:7Zubři ZubříBar MAX, Vsetín 
15:00Malý Petr25:19Mužík Lukáš
8.So9.12.2023Rosaváci Rožnov pod Radhoštěm5:13Klub KarolinkaPivnice Rosava No. 6, Rožnov pod Radhoštěm 
15:00Kovář Ladislav12:30Maceček Tomáš
8.So9.12.2023Čtverec Krásno nad Bečvou9:10Štamgasti z Pekárny Vsetín BRestaurace Holendr, Krásno nad Bečvou 
15:00Včelný Radek22:24Urbanovský Vladimír
7.So16.12.2023A jaj Huslenky0:18Štamgasti z Pekárny Vsetín BAreál Rybníček, Huslenky 
15:000:36
7.So6.1.2024Klub Karolinka10:9Maxíci VsetínPenzion a restaurace Sklář, Karolinka 
15:00Maceček Tomáš25:26Malý Petr
8.So6.1.2024A jaj Huslenky8:10Manský Dvůr Kocouři Valašské MeziříčíAreál Rybníček, Huslenky 
15:00Šulák Bronislav22:24Fojtášek Jan
9.So13.1.2024Rosaváci Rožnov pod Radhoštěm3:15Maxíci VsetínPivnice Rosava No. 6, Rožnov pod Radhoštěm 
15:00Tyler Jaroslav10:31Malý Petr
9.So13.1.2024Manský Dvůr Kocouři Valašské Meziříčí13:5Čtverec Krásno nad BečvouRestaurace Manský dvůr, Valašské Meziříčí 
15:00Cverna Petr29:15Včelný Radek
9.So13.1.2024Štamgasti z Pekárny Vsetín B7:11Klub KarolinkaPekárna Bar Trávníky, Vsetín 
15:00Urbanovský Vladimír17:26Maceček Tomáš
9.So13.1.2024A jaj Huslenky13:5Zubři ZubříAreál Rybníček, Huslenky 
15:00Šulák Bronislav30:15Mužík Lukáš
7.So20.1.2024Čtverec Krásno nad Bečvou10:8Rosaváci Rožnov pod RadhoštěmRestaurace Holendr, Krásno nad Bečvou 
15:00Včelný Radek25:19Tyler Jaroslav
10.So27.1.2024Rosaváci Rožnov pod Radhoštěm5:13Zubři ZubříPivnice Rosava No. 6, Rožnov pod Radhoštěm 
15:00Tyler Jaroslav14:27Mužík Lukáš
10.So27.1.2024Maxíci Vsetín0:18Štamgasti z Pekárny Vsetín BBar MAX, Vsetín 
15:000:36
10.So27.1.2024Čtverec Krásno nad Bečvou8:10A jaj HuslenkyRestaurace Holendr, Krásno nad Bečvou 
15:00Včelný Radek19:25Šulák Bronislav
11.So3.2.2024Manský Dvůr Kocouři Valašské Meziříčí11:7Maxíci VsetínRestaurace Manský dvůr, Valašské Meziříčí 
15:00Fojtášek Jan26:19Malý Petr
11.So3.2.2024Štamgasti z Pekárny Vsetín B11:7Rosaváci Rožnov pod RadhoštěmPekárna Bar Trávníky, Vsetín 
15:00Urbanovský Vladimír23:20Tyler Jaroslav
11.So3.2.2024A jaj Huslenky4:14Klub KarolinkaAreál Rybníček, Huslenky 
15:00Šulák Bronislav10:28Maceček Tomáš
11.So3.2.2024Čtverec Krásno nad Bečvou4:14Zubři ZubříRestaurace Holendr, Krásno nad Bečvou 
15:00Včelný Radek16:28Mužík Lukáš
12.So10.2.2024Zubři Zubří13:5Štamgasti z Pekárny Vsetín BTip Cafe Zubří, Zubří 
15:00Mužík Lukáš29:16Kobza Martin
12.So10.2.2024Rosaváci Rožnov pod Radhoštěm5:13Manský Dvůr Kocouři Valašské MeziříčíPivnice Rosava No. 6, Rožnov pod Radhoštěm 
15:00Tyler Jaroslav13:28Cverna Petr
12.So10.2.2024A jaj Huslenky7:11Maxíci VsetínAreál Rybníček, Huslenky 
15:00Šulák Bronislav17:25Malý Petr
12.So10.2.2024Klub Karolinka15:3Čtverec Krásno nad BečvouPenzion a restaurace Sklář, Karolinka 
15:00Maceček Tomáš31:12Vičan Lukáš
10.So17.2.2024Klub Karolinka10:9Manský Dvůr Kocouři Valašské MeziříčíPenzion a restaurace Sklář, Karolinka 
15:00Maceček Tomáš21:19Fojtášek Jan
13.So24.2.2024Čtverec Krásno nad Bečvou3:15Maxíci VsetínRestaurace Holendr, Krásno nad Bečvou 
15:00Včelný Radek11:32Adamec Jan
13.So24.2.2024A jaj Huslenky10:9Rosaváci Rožnov pod RadhoštěmAreál Rybníček, Huslenky 
15:00Šulák Bronislav26:21Tyler Jaroslav
13.So24.2.2024Manský Dvůr Kocouři Valašské Meziříčí16:2Štamgasti z Pekárny Vsetín BRestaurace Manský dvůr, Valašské Meziříčí 
15:00Fojtášek Jan34:12Urbanovský Vladimír
13.So24.2.2024Klub Karolinka11:7Zubři ZubříPenzion a restaurace Sklář, Karolinka 
15:00Maceček Tomáš26:18Mužík Lukáš
14.So2.3.2024Zubři Zubří8:10Manský Dvůr Kocouři Valašské MeziříčíTip Cafe Zubří, Zubří 
15:00Mužík Lukáš22:23Fojtášek Jan
14.So2.3.2024Štamgasti z Pekárny Vsetín B12:6A jaj HuslenkyPekárna Bar Trávníky, Vsetín 
15:00Urbanovský Vladimír24:18Šulák Bronislav
14.So2.3.2024Rosaváci Rožnov pod Radhoštěm7:11Čtverec Krásno nad BečvouPivnice Rosava No. 6, Rožnov pod Radhoštěm 
15:00Tyler Jaroslav18:25Včelný Radek
14.So2.3.2024Maxíci Vsetín6:12Klub KarolinkaBar MAX, Vsetín 
15:00Malý Petr18:28Maceček Tomáš
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.5.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.5.2024 10:24:29
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement