Rozpis ligových utkání
UŠO > Zlínský kraj > Rozpis ligových utkání
  Náhled Tisk Nahoru
D liga Vsetínsko II
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. So 25.1.2020 Škorpioni Vsetín 3 : 15 Kokrhell Velké Karlovice Hospoda U Marků, Vsetín
15:00 Chovanec Martin 9 : 32 Matyščáková Martina
2. So 1.2.2020 Škorpioni Vsetín 10 : 8 Štamgasti z Pekárny Vsetín B Hospoda U Marků, Vsetín
15:00 Chovanec Martin 23 : 23 Šimek Radim
2. So 1.2.2020 Kokrhell Velké Karlovice 11 : 7 Sedm z bidýlka Vsetín Restaurace Kokrhel, Velké Karlovice
15:00 Matyščáková Martina 24 : 21 Smitalová Alexandra
3. So 8.2.2020 Štamgasti z Pekárny Vsetín B 5 : 13 Kokrhell Velké Karlovice Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00 Šimek Radim 15 : 29 Matyščáková Martina
4. So 22.2.2020 Kokrhell Velké Karlovice Škorpioni Vsetín Restaurace Kokrhel, Velké Karlovice
15:00
4. So 22.2.2020 Sedm z bidýlka Vsetín 10 : 8 Štamgasti z Pekárny Vsetín B Herna Bar Hrbová, Vsetín
15:00 Smitalová Alexandra 23 : 18 Šimek Radim
5. So 29.2.2020 Štamgasti z Pekárny Vsetín B Škorpioni Vsetín Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00
5. So 29.2.2020 Sedm z bidýlka Vsetín Kokrhell Velké Karlovice Herna Bar Hrbová, Vsetín
15:00
6. So 7.3.2020 Kokrhell Velké Karlovice Štamgasti z Pekárny Vsetín B Restaurace Kokrhel, Velké Karlovice
15:00
6. So 7.3.2020 Škorpioni Vsetín Sedm z bidýlka Vsetín Hospoda U Marků, Vsetín
15:00
1. So 14.3.2020 Štamgasti z Pekárny Vsetín B Sedm z bidýlka Vsetín Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00
7. So 21.3.2020 Škorpioni Vsetín Kokrhell Velké Karlovice Hospoda U Marků, Vsetín
15:00
7. So 21.3.2020 Štamgasti z Pekárny Vsetín B Sedm z bidýlka Vsetín Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00
8. So 28.3.2020 Škorpioni Vsetín Štamgasti z Pekárny Vsetín B Hospoda U Marků, Vsetín
15:00
8. So 28.3.2020 Kokrhell Velké Karlovice Sedm z bidýlka Vsetín Restaurace Kokrhel, Velké Karlovice
15:00
9. So 4.4.2020 Štamgasti z Pekárny Vsetín B Kokrhell Velké Karlovice Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00
9. So 4.4.2020 Sedm z bidýlka Vsetín Škorpioni Vsetín Herna Bar Hrbová, Vsetín
15:00
3. So 11.4.2020 Sedm z bidýlka Vsetín Škorpioni Vsetín Herna Bar Hrbová, Vsetín
15:00

A Extraliga UŠO - Zlínský kraj
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. So 14.9.2019 Black Darts Karolinka 14 : 4 Šípy Velké Karlovice Penzion a restaurace Sklář, Karolinka
15:00 Ščotka Tomáš 30 : 11 Matyščák Marek
1. So 14.9.2019 Kohůti Vsetín. 18 : 0 Borroro Halenkov Pivnice Beseda, Vsetín
15:00 36 : 0
1. So 14.9.2019 Šafrán Šenk Maja Lačnov 2 : 16 Outsiders Vsetín Šenk MAJA, Lačnov
15:00 Hrabina Oldřich 13 : 33 Běťák Ondřej
1. So 14.9.2019 Dartagnans Vsetín 5 : 13 Manský dvůr I Valašské Meziříčí Pivnice Beseda, Vsetín
15:00 Adamuška Martin 15 : 28 Podešva Tomáš
1. So 14.9.2019 Salamanders Vsetín 2 : 16 Buď a nebo Huslenky Bar Paragraf, Vsetín
15:00 Škrabánek Karel 8 : 33 Chuděj Roman
2. So 21.9.2019 Black Darts Karolinka 17 : 1 Kohůti Vsetín. Penzion a restaurace Sklář, Karolinka
15:00 Ščotka Tomáš 35 : 8 Javůrek Oldřich
2. So 21.9.2019 Manský dvůr I Valašské Meziříčí 10 : 8 Salamanders Vsetín Restaurace Manský dvůr, Valašské Meziříčí
15:00 Podešva Tomáš 23 : 19 Mikula Ladislav
2. So 21.9.2019 Outsiders Vsetín 10 : 8 Dartagnans Vsetín Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00 Žárská Daniela 22 : 16 Adamuška Martin
2. So 21.9.2019 Šípy Velké Karlovice 4 : 14 Buď a nebo Huslenky Restaurace Kokrhel, Velké Karlovice
15:00 Matyščák Marek 13 : 31 Chuděj Roman
3. So 5.10.2019 Kohůti Vsetín. 10 : 8 Šípy Velké Karlovice Pivnice Beseda, Vsetín
15:00 Javůrek Oldřich 25 : 23 Matyščák Marek
3. So 5.10.2019 Šafrán Šenk Maja Lačnov 8 : 10 Black Darts Karolinka Šenk MAJA, Lačnov
15:00 Hrabina Oldřich 22 : 25 Ščotka Tomáš
3. So 5.10.2019 Dartagnans Vsetín 11 : 7 Borroro Halenkov Pivnice Beseda, Vsetín
15:00 Adamuška Martin 25 : 19 Koláček Petr
3. So 5.10.2019 Salamanders Vsetín 8 : 10 Outsiders Vsetín Bar Paragraf, Vsetín
15:00 Škrabánek Karel 22 : 25 Běťák Ondřej
3. So 5.10.2019 Buď a nebo Huslenky 14 : 4 Manský dvůr I Valašské Meziříčí Restaurace U Pokorných, Huslenky
15:00 Chuděj Roman 32 : 13 Podešva Tomáš
4. So 12.10.2019 Black Darts Karolinka 12 : 6 Dartagnans Vsetín Penzion a restaurace Sklář, Karolinka
15:00 Ščotka Tomáš 27 : 16 Adamuška Martin
4. So 12.10.2019 Kohůti Vsetín. 10 : 9 Šafrán Šenk Maja Lačnov Pivnice Beseda, Vsetín
15:00 Javůrek Oldřich 24 : 23 Hrabina Oldřich
4. So 12.10.2019 Outsiders Vsetín 12 : 6 Buď a nebo Huslenky Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00 Koňařík Josef 28 : 16 Chuděj Roman
4. So 12.10.2019 Borroro Halenkov 6 : 12 Salamanders Vsetín Moštárna Club, Halenkov
15:00 Mazáč Stanislav 19 : 27 Škrabánek Karel
4. So 12.10.2019 Šípy Velké Karlovice 10 : 8 Manský dvůr I Valašské Meziříčí Restaurace Kokrhel, Velké Karlovice
15:00 Matyščák Marek 24 : 22 Janiš Ondřej
5. So 26.10.2019 Šafrán Šenk Maja Lačnov 8 : 10 Šípy Velké Karlovice Šenk MAJA, Lačnov
15:00 Hrabina Oldřich 22 : 24 Matyščák Marek
5. So 26.10.2019 Dartagnans Vsetín 8 : 10 Kohůti Vsetín. Pivnice Beseda, Vsetín
15:00 Adamuška Martin 20 : 24 Javůrek Oldřich
5. So 26.10.2019 Salamanders Vsetín 8 : 10 Black Darts Karolinka Bar Paragraf, Vsetín
15:00 Škrabánek Karel 19 : 24 Ščotka Tomáš
5. So 26.10.2019 Buď a nebo Huslenky 15 : 3 Borroro Halenkov Restaurace U Pokorných, Huslenky
15:00 Matyáš Radim 31 : 10 Koláček Petr
5. So 26.10.2019 Manský dvůr I Valašské Meziříčí 9 : 10 Outsiders Vsetín Restaurace Manský dvůr, Valašské Meziříčí
15:00 Podešva Tomáš 22 : 26 Chrobák Jan
6. So 2.11.2019 Black Darts Karolinka 5 : 13 Buď a nebo Huslenky Penzion a restaurace Sklář, Karolinka
15:00 Ščotka Tomáš 15 : 28 Matyáš Radim
6. So 2.11.2019 Šafrán Šenk Maja Lačnov 8 : 10 Dartagnans Vsetín Šenk MAJA, Lačnov
15:00 Hrabina Oldřich 20 : 23 Adamuška Martin
6. So 2.11.2019 Borroro Halenkov 7 : 11 Manský dvůr I Valašské Meziříčí Moštárna Club, Halenkov
15:00 Mazáč Stanislav 18 : 27 Podešva Tomáš
6. So 2.11.2019 Šípy Velké Karlovice 4 : 14 Outsiders Vsetín Restaurace Kokrhel, Velké Karlovice
15:00 Matyščák Marek 17 : 31 Žárská Daniela
7. So 9.11.2019 Dartagnans Vsetín 10 : 9 Šípy Velké Karlovice Pivnice Beseda, Vsetín
15:00 Adamuška Martin 20 : 23 Matyščák Marek
7. So 9.11.2019 Salamanders Vsetín 9 : 10 Šafrán Šenk Maja Lačnov Bar Paragraf, Vsetín
15:00 Škrabánek Karel 23 : 26 Hrabina Oldřich
7. So 9.11.2019 Buď a nebo Huslenky 16 : 2 Kohůti Vsetín. Restaurace U Pokorných, Huslenky
15:00 Matyáš Radim 33 : 8 Pinkavová Marcela
7. So 9.11.2019 Manský dvůr I Valašské Meziříčí 5 : 13 Black Darts Karolinka Restaurace Manský dvůr, Valašské Meziříčí
15:00 Podešva Tomáš 17 : 29 Ščotka Tomáš
7. So 9.11.2019 Outsiders Vsetín 14 : 4 Borroro Halenkov Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00 Běťák Ondřej 32 : 15 Orság Stanislav
8. So 16.11.2019 Black Darts Karolinka 8 : 10 Outsiders Vsetín Penzion a restaurace Sklář, Karolinka
15:00 Ščotka Tomáš 18 : 23 Žárská Daniela
8. So 16.11.2019 Kohůti Vsetín. 11 : 7 Manský dvůr I Valašské Meziříčí Pivnice Beseda, Vsetín
15:00 Javůrek Oldřich 26 : 19 Podešva Tomáš
8. So 16.11.2019 Šafrán Šenk Maja Lačnov 3 : 15 Buď a nebo Huslenky Šenk MAJA, Lačnov
15:00 Hrabina Oldřich 12 : 31 Matyáš Radim
8. So 16.11.2019 Dartagnans Vsetín 9 : 10 Salamanders Vsetín Pivnice Beseda, Vsetín
15:00 Adamuška Martin 24 : 24 Škrabánek Karel
8. So 16.11.2019 Šípy Velké Karlovice 10 : 8 Borroro Halenkov Restaurace Kokrhel, Velké Karlovice
15:00 Matyščák Marek 24 : 20 Orság Stanislav
2. So 23.11.2019 Borroro Halenkov 8 : 10 Šafrán Šenk Maja Lačnov Moštárna Club, Halenkov
15:00 Orság Stanislav 23 : 24 Hrabina Oldřich
9. So 30.11.2019 Salamanders Vsetín 11 : 7 Šípy Velké Karlovice Bar Paragraf, Vsetín
15:00 Škrabánek Karel 23 : 17 Matyščák Marek
9. So 30.11.2019 Buď a nebo Huslenky 13 : 5 Dartagnans Vsetín Restaurace U Pokorných, Huslenky
15:00 Matyáš Radim 29 : 16 Adamuška Martin
9. So 30.11.2019 Outsiders Vsetín 11 : 7 Kohůti Vsetín. Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00 Žárská Daniela 25 : 19 Javůrek Oldřich
9. So 30.11.2019 Borroro Halenkov 5 : 13 Black Darts Karolinka Moštárna Club, Halenkov
15:00 Koláček Petr 17 : 29 Ščotka Tomáš
9. So 11.1.2020 Manský dvůr I Valašské Meziříčí 11 : 7 Šafrán Šenk Maja Lačnov Restaurace Manský dvůr, Valašské Meziříčí
15:00 Podešva Tomáš 24 : 19 Hrabina Oldřich
6. So 18.1.2020 Kohůti Vsetín. 11 : 7 Salamanders Vsetín Pivnice Beseda, Vsetín
15:00 Javůrek Oldřich 24 : 18 Škrabánek Karel
10. So 25.1.2020 Šípy Velké Karlovice 10 : 8 Black Darts Karolinka Restaurace Kokrhel, Velké Karlovice
15:00 Matyščák Marek 23 : 23 Ščotka Tomáš
10. So 25.1.2020 Borroro Halenkov 10 : 9 Kohůti Vsetín. Moštárna Club, Halenkov
15:00 Mazáč Stanislav 23 : 21 Javůrek Oldřich
10. So 25.1.2020 Outsiders Vsetín 14 : 4 Šafrán Šenk Maja Lačnov Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00 Běťák Ondřej 29 : 13 Sucháček Pavel
10. So 25.1.2020 Manský dvůr I Valašské Meziříčí 11 : 7 Dartagnans Vsetín Restaurace Manský dvůr, Valašské Meziříčí
15:00 Podešva Tomáš 27 : 19 Adamuška Martin
10. So 25.1.2020 Buď a nebo Huslenky 16 : 2 Salamanders Vsetín Restaurace U Pokorných, Huslenky
15:00 Matyáš Radim 34 : 11 Škrabánek Karel
11. So 1.2.2020 Kohůti Vsetín. 10 : 8 Black Darts Karolinka Pivnice Beseda, Vsetín
15:00 Javůrek Oldřich 24 : 22 Ščotka Tomáš
11. So 1.2.2020 Salamanders Vsetín 8 : 10 Manský dvůr I Valašské Meziříčí Bar Paragraf, Vsetín
15:00 Škrabánek Karel 18 : 23 Podešva Tomáš
11. So 1.2.2020 Dartagnans Vsetín 4 : 14 Outsiders Vsetín Pivnice Beseda, Vsetín
15:00 Adamuška Martin 14 : 29 Žárská Daniela
11. So 1.2.2020 Šafrán Šenk Maja Lačnov 7 : 11 Borroro Halenkov Šenk MAJA, Lačnov
15:00 Sucháček Pavel 18 : 28 Orság Stanislav
11. So 1.2.2020 Buď a nebo Huslenky 16 : 2 Šípy Velké Karlovice Restaurace U Pokorných, Huslenky
15:00 Matyáš Radim 33 : 9 Matyščák Marek
12. So 8.2.2020 Šípy Velké Karlovice 10 : 9 Kohůti Vsetín. Restaurace Kokrhel, Velké Karlovice
15:00 Matyščák Marek 23 : 23 Javůrek Oldřich
12. So 8.2.2020 Black Darts Karolinka 10 : 8 Šafrán Šenk Maja Lačnov Penzion a restaurace Sklář, Karolinka
15:00 Ščotka Tomáš 23 : 22 Sucháček Pavel
12. So 8.2.2020 Borroro Halenkov 10 : 8 Dartagnans Vsetín Moštárna Club, Halenkov
15:00 Mazáč Stanislav 26 : 20 Adamuška Martin
12. So 8.2.2020 Outsiders Vsetín 13 : 5 Salamanders Vsetín Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00 Chrobák Jan 26 : 18 Škrabánek Karel
13. So 22.2.2020 Dartagnans Vsetín 8 : 10 Black Darts Karolinka Pivnice Beseda, Vsetín
15:00 Adamuška Martin 19 : 25 Ščotka Tomáš
13. So 22.2.2020 Šafrán Šenk Maja Lačnov 8 : 10 Kohůti Vsetín. Šenk MAJA, Lačnov
15:00 Sucháček Pavel 21 : 24 Javůrek Oldřich
13. So 22.2.2020 Buď a nebo Huslenky Outsiders Vsetín Restaurace U Pokorných, Huslenky
15:00
13. So 22.2.2020 Salamanders Vsetín 12 : 6 Borroro Halenkov Bar Paragraf, Vsetín
15:00 Škrabánek Karel 27 : 19 Orság Stanislav
13. So 22.2.2020 Manský dvůr I Valašské Meziříčí 8 : 10 Šípy Velké Karlovice Restaurace Manský dvůr, Valašské Meziříčí
15:00 Podešva Tomáš 23 : 23 Matyščák Marek
14. So 29.2.2020 Šípy Velké Karlovice Šafrán Šenk Maja Lačnov Restaurace Kokrhel, Velké Karlovice
15:00
14. So 29.2.2020 Kohůti Vsetín. Dartagnans Vsetín Pivnice Beseda, Vsetín
15:00
14. So 29.2.2020 Black Darts Karolinka Salamanders Vsetín Penzion a restaurace Sklář, Karolinka
15:00
14. So 29.2.2020 Borroro Halenkov Buď a nebo Huslenky Moštárna Club, Halenkov
15:00
14. So 29.2.2020 Outsiders Vsetín Manský dvůr I Valašské Meziříčí Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00
15. So 7.3.2020 Buď a nebo Huslenky Black Darts Karolinka Restaurace U Pokorných, Huslenky
15:00
15. So 7.3.2020 Salamanders Vsetín Kohůti Vsetín. Bar Paragraf, Vsetín
15:00
15. So 7.3.2020 Dartagnans Vsetín Šafrán Šenk Maja Lačnov Pivnice Beseda, Vsetín
15:00
15. So 7.3.2020 Manský dvůr I Valašské Meziříčí Borroro Halenkov Restaurace Manský dvůr, Valašské Meziříčí
15:00
15. So 7.3.2020 Outsiders Vsetín Šípy Velké Karlovice Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00
12. So 14.3.2020 Manský dvůr I Valašské Meziříčí Buď a nebo Huslenky Restaurace Manský dvůr, Valašské Meziříčí
15:00
16. So 21.3.2020 Šípy Velké Karlovice Dartagnans Vsetín Restaurace Kokrhel, Velké Karlovice
15:00
16. So 21.3.2020 Šafrán Šenk Maja Lačnov Salamanders Vsetín Šenk MAJA, Lačnov
15:00
16. So 21.3.2020 Kohůti Vsetín. Buď a nebo Huslenky Pivnice Beseda, Vsetín
15:00
16. So 21.3.2020 Black Darts Karolinka Manský dvůr I Valašské Meziříčí Penzion a restaurace Sklář, Karolinka
15:00
16. So 21.3.2020 Borroro Halenkov Outsiders Vsetín Moštárna Club, Halenkov
15:00
17. So 28.3.2020 Outsiders Vsetín Black Darts Karolinka Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00
17. So 28.3.2020 Manský dvůr I Valašské Meziříčí Kohůti Vsetín. Restaurace Manský dvůr, Valašské Meziříčí
15:00
17. So 28.3.2020 Buď a nebo Huslenky Šafrán Šenk Maja Lačnov Restaurace U Pokorných, Huslenky
15:00
17. So 28.3.2020 Salamanders Vsetín Dartagnans Vsetín Bar Paragraf, Vsetín
15:00
17. So 28.3.2020 Borroro Halenkov Šípy Velké Karlovice Moštárna Club, Halenkov
15:00
18. So 4.4.2020 Šípy Velké Karlovice Salamanders Vsetín Restaurace Kokrhel, Velké Karlovice
15:00
18. So 4.4.2020 Dartagnans Vsetín Buď a nebo Huslenky Pivnice Beseda, Vsetín
15:00
18. So 4.4.2020 Šafrán Šenk Maja Lačnov Manský dvůr I Valašské Meziříčí Šenk MAJA, Lačnov
15:00
18. So 4.4.2020 Kohůti Vsetín. Outsiders Vsetín Pivnice Beseda, Vsetín
15:00
18. So 4.4.2020 Black Darts Karolinka Borroro Halenkov Penzion a restaurace Sklář, Karolinka
15:00

B liga Vsetínsko
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. So 14.9.2019 Šneci z Jasenky 10 : 8 Sedm zbytečných ze Vsetína Šnek Jasenka, Vsetín
15:00 Šatková Veronika 25 : 20 Chalupa Martin
1. So 14.9.2019 Music Club Lapač 10 : 8 Adriana Fili Bar Vsetín A Music Club Lapač, Vsetín
15:00 Vilímek Roman 25 : 18 Sklář Robert
1. So 14.9.2019 Outsiders Vsetín B 7 : 11 Pivnice Beseda Vsetín Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00 Jeřábek Michal 20 : 24 Ondruch Ladislav
1. So 14.9.2019 Pixely Vsetín 7 : 11 Valašský výběžek Němetice Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00 Křupalová Andrea 21 : 25 Kunovský Lubomír
1. So 14.9.2019 Žraloci Vsetín 12 : 6 Těsně vedle Vsetín Bar MAX, Vsetín
15:00 Němec Petr 25 : 16 Macháček Martin
2. So 21.9.2019 Těsně vedle Vsetín 14 : 4 Sedm zbytečných ze Vsetína Bar U Břízů, Vsetín
15:00 Macháček Martin 30 : 13 Chalupa Martin
2. So 21.9.2019 Valašský výběžek Němetice 8 : 10 Outsiders Vsetín B Hospoda Na vršku, Němetice
15:00 Kunovský Lubomír 21 : 23 Koněrza Martin
2. So 21.9.2019 Pivnice Beseda Vsetín 6 : 12 Music Club Lapač Pivnice Beseda, Vsetín
15:00 Ondruch Ladislav 19 : 24 Vilímek Roman
2. So 21.9.2019 Adriana Fili Bar Vsetín A 10 : 8 Ogaři od Králíka Vsetín Fili Bar, Vsetín
15:00 Polášek Pavel 25 : 19 Petráš Karel
2. So 21.9.2019 Los Lachtanos Vsetín 4 : 14 Šneci z Jasenky Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00 Pečiva Jan 11 : 30 Běhal Tomáš
2. So 21.9.2019 Žraloci Vsetín 9 : 10 Pixely Vsetín Bar MAX, Vsetín
15:00 Němec Petr 21 : 21 Křupalová Andrea
1. So 28.9.2019 Ogaři od Králíka Vsetín 11 : 7 Los Lachtanos Vsetín Bar Rosé, Vsetín
15:00 Talaš Pavel 27 : 19 Hajdová Iveta
3. So 5.10.2019 Sedm zbytečných ze Vsetína 13 : 5 Los Lachtanos Vsetín Herna Bar Hrbová, Vsetín
15:00 Chalupa Martin 31 : 15 Martinka Ondřej
3. So 5.10.2019 Šneci z Jasenky 12 : 6 Adriana Fili Bar Vsetín A Šnek Jasenka, Vsetín
15:00 Šatková Veronika 27 : 14 Janoš Theodor
3. So 5.10.2019 Ogaři od Králíka Vsetín 7 : 11 Pivnice Beseda Vsetín Bar Rosé, Vsetín
15:00 Talaš Pavel 19 : 27 Ondruch Ladislav
3. So 5.10.2019 Music Club Lapač 11 : 7 Valašský výběžek Němetice Music Club Lapač, Vsetín
15:00 Vilímek Roman 27 : 19 Kunovský Lubomír
3. So 5.10.2019 Outsiders Vsetín B 9 : 10 Žraloci Vsetín Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00 Jeřábek Michal 22 : 24 Hromada Martin
3. So 5.10.2019 Pixely Vsetín 8 : 10 Těsně vedle Vsetín Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00 Křupalová Andrea 22 : 22 Macháček Martin
4. So 12.10.2019 Pivnice Beseda Vsetín 13 : 5 Šneci z Jasenky Pivnice Beseda, Vsetín
15:00 Ondruch Ladislav 29 : 13 Koutný Pavel
4. So 12.10.2019 Adriana Fili Bar Vsetín A 8 : 10 Sedm zbytečných ze Vsetína Fili Bar, Vsetín
15:00 Polášek Pavel 19 : 25 Chalupa Martin
4. So 12.10.2019 Pixely Vsetín 6 : 12 Outsiders Vsetín B Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00 Esteřák Radek 19 : 25 Jeřábek Michal
4. So 19.10.2019 Těsně vedle Vsetín 12 : 6 Los Lachtanos Vsetín Bar U Břízů, Vsetín
15:00 Macháček Martin 28 : 14 Martinka Ondřej
5. So 26.10.2019 Los Lachtanos Vsetín 4 : 14 Adriana Fili Bar Vsetín A Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00 Hajdová Iveta 13 : 31 Janoš Theodor
5. So 26.10.2019 Sedm zbytečných ze Vsetína 8 : 10 Pivnice Beseda Vsetín Herna Bar Hrbová, Vsetín
15:00 Chalupa Martin 19 : 25 Ondruch Ladislav
5. So 26.10.2019 Šneci z Jasenky 6 : 12 Valašský výběžek Němetice Šnek Jasenka, Vsetín
15:00 Šatková Veronika 16 : 24 Škařupa Jiří
5. So 26.10.2019 Outsiders Vsetín B 8 : 10 Těsně vedle Vsetín Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00 Jeřábek Michal 19 : 25 Macháček Martin
6. So 2.11.2019 Těsně vedle Vsetín 11 : 7 Adriana Fili Bar Vsetín A Bar U Břízů, Vsetín
15:00 Macháček Martin 26 : 20 Polášek Pavel
6. So 2.11.2019 Valašský výběžek Němetice 12 : 6 Sedm zbytečných ze Vsetína Hospoda Na vršku, Němetice
15:00 Kunovský Lubomír 27 : 17 Štefka Vojtěch
6. So 2.11.2019 Pivnice Beseda Vsetín 12 : 6 Los Lachtanos Vsetín Pivnice Beseda, Vsetín
15:00 Ondruch Ladislav 25 : 18 Hajdová Iveta
6. So 2.11.2019 Outsiders Vsetín B 13 : 5 Music Club Lapač Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00 Jeřábek Michal 27 : 12 Vilímek Roman
6. So 2.11.2019 Pixely Vsetín 12 : 6 Ogaři od Králíka Vsetín Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00 Křupalová Andrea 27 : 15 Svozil Petr
6. So 2.11.2019 Žraloci Vsetín 14 : 4 Šneci z Jasenky Bar MAX, Vsetín
15:00 Němec Petr 29 : 11 Koutný Pavel
7. So 9.11.2019 Adriana Fili Bar Vsetín A 6 : 12 Pivnice Beseda Vsetín Fili Bar, Vsetín
15:00 Polášek Pavel 15 : 28 Ondruch Ladislav
7. So 9.11.2019 Sedm zbytečných ze Vsetína 7 : 11 Žraloci Vsetín Herna Bar Hrbová, Vsetín
15:00 Chalupa Martin 20 : 24 Němec Petr
7. So 9.11.2019 Ogaři od Králíka Vsetín 6 : 12 Outsiders Vsetín B Bar Rosé, Vsetín
15:00 Petráš Karel 19 : 28 Tymrák Michal
7. So 9.11.2019 Music Club Lapač 7 : 11 Těsně vedle Vsetín Music Club Lapač, Vsetín
15:00 Vilímek Roman 18 : 27 Macháček Martin
8. So 16.11.2019 Těsně vedle Vsetín 7 : 11 Pivnice Beseda Vsetín Bar U Břízů, Vsetín
15:00 Macháček Martin 21 : 25 Urban Petr
8. So 16.11.2019 Valašský výběžek Němetice 10 : 8 Adriana Fili Bar Vsetín A Hospoda Na vršku, Němetice
15:00 Škařupa Jiří 27 : 21 Sklář Robert
8. So 16.11.2019 Music Club Lapač 7 : 11 Ogaři od Králíka Vsetín Music Club Lapač, Vsetín
15:00 Vilímek Roman 17 : 24 Talaš Pavel
8. So 16.11.2019 Outsiders Vsetín B 13 : 5 Šneci z Jasenky Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00 Jeřábek Michal 26 : 15 Šatková Veronika
8. So 16.11.2019 Pixely Vsetín 10 : 8 Sedm zbytečných ze Vsetína Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00 Křupalová Andrea 26 : 18 Chalupa Martin
8. So 16.11.2019 Žraloci Vsetín 13 : 5 Los Lachtanos Vsetín Bar MAX, Vsetín
15:00 Mikulenka Filip 27 : 13 Martinka Ondřej
4. So 23.11.2019 Žraloci Vsetín 7 : 11 Music Club Lapač Bar MAX, Vsetín
15:00 Němec Petr 18 : 25 Vilímek Roman
9. So 30.11.2019 Pivnice Beseda Vsetín 6 : 12 Valašský výběžek Němetice Pivnice Beseda, Vsetín
15:00 Urban Petr 15 : 27 Škařupa Jiří
9. So 30.11.2019 Los Lachtanos Vsetín 7 : 11 Pixely Vsetín Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00 Martinka Ondřej 19 : 25 Křupalová Andrea
9. So 30.11.2019 Sedm zbytečných ze Vsetína 9 : 10 Outsiders Vsetín B Herna Bar Hrbová, Vsetín
15:00 Chalupa Martin 22 : 23 Buček Tomáš
9. So 30.11.2019 Šneci z Jasenky 4 : 14 Music Club Lapač Šnek Jasenka, Vsetín
15:00 Šatka Pavol 14 : 31 Vilímek Roman
9. So 30.11.2019 Ogaři od Králíka Vsetín 5 : 13 Těsně vedle Vsetín Bar Rosé, Vsetín
15:00 Petráš Karel 18 : 29 Macháček Martin
5. So 7.12.2019 Ogaři od Králíka Vsetín 4 : 14 Žraloci Vsetín Bar Rosé, Vsetín
15:00 Petráš Karel 12 : 31 Mikulenka Filip
5. So 7.12.2019 Music Club Lapač 12 : 6 Pixely Vsetín Music Club Lapač, Vsetín
15:00 Vilímek Roman 26 : 15 Křupalová Andrea
10. So 14.12.2019 Těsně vedle Vsetín 7 : 11 Valašský výběžek Němetice Bar U Břízů, Vsetín
15:00 Žůrek Jiří 15 : 23 Škařupa Jiří
10. So 14.12.2019 Outsiders Vsetín B 11 : 7 Los Lachtanos Vsetín Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00 Žák Michal 24 : 17 Martinka Ondřej
10. So 14.12.2019 Pixely Vsetín 4 : 14 Adriana Fili Bar Vsetín A Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00 Esteřák Radek 13 : 31 Polášek Pavel
10. So 14.12.2019 Žraloci Vsetín 10 : 9 Pivnice Beseda Vsetín Bar MAX, Vsetín
15:00 Vlha Martin 24 : 21 Ondruch Ladislav
4. So 4.1.2020 Valašský výběžek Němetice 10 : 8 Ogaři od Králíka Vsetín Hospoda Na vršku, Němetice
15:00 Škařupa Jiří 24 : 21 Špalek Jiří
9. So 4.1.2020 Adriana Fili Bar Vsetín A 6 : 12 Žraloci Vsetín Fili Bar, Vsetín
15:00 Polášek Pavel 15 : 26 Hřib Petr
11. So 11.1.2020 Valašský výběžek Němetice 10 : 9 Žraloci Vsetín Hospoda Na vršku, Němetice
15:00 Kunovský Lubomír 26 : 27 Hřib Petr
11. So 11.1.2020 Pivnice Beseda Vsetín 11 : 7 Pixely Vsetín Pivnice Beseda, Vsetín
15:00 Ondruch Ladislav 26 : 20 Křupalová Andrea
11. So 11.1.2020 Adriana Fili Bar Vsetín A 4 : 14 Outsiders Vsetín B Fili Bar, Vsetín
15:00 Janoš Theodor 11 : 29 Tymrák Michal
11. So 11.1.2020 Los Lachtanos Vsetín 13 : 5 Music Club Lapač Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00 Martinka Ondřej 27 : 13 Kůdela Jiří
11. So 11.1.2020 Šneci z Jasenky 10 : 8 Těsně vedle Vsetín Šnek Jasenka, Vsetín
15:00 Šatková Veronika 23 : 22 Macháček Martin
7. So 18.1.2020 Šneci z Jasenky 10 : 9 Pixely Vsetín Šnek Jasenka, Vsetín
15:00 Šatková Veronika 21 : 24 Michálek Radek
12. So 25.1.2020 Sedm zbytečných ze Vsetína 11 : 7 Šneci z Jasenky Herna Bar Hrbová, Vsetín
15:00 Chalupa Martin 27 : 18 Šatková Veronika
12. So 25.1.2020 Los Lachtanos Vsetín 10 : 9 Ogaři od Králíka Vsetín Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00 Martinka Ondřej 23 : 21 Petráš Karel
12. So 25.1.2020 Adriana Fili Bar Vsetín A 8 : 10 Music Club Lapač Fili Bar, Vsetín
15:00 Polášek Pavel 21 : 24 Kůdela Jiří
12. So 25.1.2020 Pivnice Beseda Vsetín 8 : 10 Outsiders Vsetín B Pivnice Beseda, Vsetín
15:00 Ondruch Ladislav 19 : 22 Žák Michal
12. So 25.1.2020 Valašský výběžek Němetice 11 : 7 Pixely Vsetín Hospoda Na vršku, Němetice
15:00 Škařupa Jiří 24 : 18 Michálek Radek
12. So 25.1.2020 Těsně vedle Vsetín 9 : 10 Žraloci Vsetín Bar U Břízů, Vsetín
15:00 Macháček Martin 23 : 24 Hřib Petr
13. So 1.2.2020 Sedm zbytečných ze Vsetína 9 : 10 Těsně vedle Vsetín Herna Bar Hrbová, Vsetín
15:00 Chalupa Martin 24 : 23 Macháček Martin
13. So 1.2.2020 Outsiders Vsetín B 13 : 5 Valašský výběžek Němetice Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00 Žák Michal 29 : 11 Kunovský Lubomír
13. So 1.2.2020 Music Club Lapač 10 : 8 Pivnice Beseda Vsetín Music Club Lapač, Vsetín
15:00 Vilímek Roman 24 : 22 Ondruch Ladislav
13. So 1.2.2020 Ogaři od Králíka Vsetín 10 : 9 Adriana Fili Bar Vsetín A Bar Rosé, Vsetín
15:00 Talaš Pavel 22 : 20 Sklář Robert
13. So 1.2.2020 Šneci z Jasenky 9 : 10 Los Lachtanos Vsetín Šnek Jasenka, Vsetín
15:00 Šatková Veronika 21 : 24 Martinka Ondřej
13. So 1.2.2020 Pixely Vsetín 5 : 13 Žraloci Vsetín Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00 Křupalová Andrea 17 : 29 Němec Petr
14. So 8.2.2020 Los Lachtanos Vsetín 7 : 11 Sedm zbytečných ze Vsetína Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00 Martinka Ondřej 18 : 25 Chalupa Martin
14. So 8.2.2020 Adriana Fili Bar Vsetín A 11 : 7 Šneci z Jasenky Fili Bar, Vsetín
15:00 Polášek Pavel 24 : 20 Šatková Veronika
14. So 8.2.2020 Pivnice Beseda Vsetín 11 : 7 Ogaři od Králíka Vsetín Pivnice Beseda, Vsetín
15:00 Ondruch Ladislav 23 : 20 Petráš Karel
14. So 8.2.2020 Valašský výběžek Němetice 13 : 5 Music Club Lapač Hospoda Na vršku, Němetice
15:00 Škařupa Jiří 31 : 13 Vilímek Roman
14. So 8.2.2020 Žraloci Vsetín 14 : 4 Outsiders Vsetín B Bar MAX, Vsetín
15:00 Vlha Martin 31 : 13 Jeřábek Michal
14. So 8.2.2020 Těsně vedle Vsetín 11 : 7 Pixely Vsetín Bar U Břízů, Vsetín
15:00 Macháček Martin 23 : 19 Michálek Radek
7. So 15.2.2020 Los Lachtanos Vsetín 7 : 11 Valašský výběžek Němetice Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00 Martinka Ondřej 19 : 25 Kunovský Lubomír
10. So 15.2.2020 Music Club Lapač 10 : 8 Sedm zbytečných ze Vsetína Music Club Lapač, Vsetín
15:00 Kůdela Jiří 24 : 18 Chalupa Martin
10. Ne 16.2.2020 Ogaři od Králíka Vsetín 12 : 6 Šneci z Jasenky Bar Rosé, Vsetín
15:00 Petráš Karel 27 : 14 Mlynarčík Vladimír
15. So 22.2.2020 Los Lachtanos Vsetín 2 : 16 Těsně vedle Vsetín Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00 Martinka Ondřej 10 : 34 Macháček Martin
15. So 22.2.2020 Ogaři od Králíka Vsetín Valašský výběžek Němetice Bar Rosé, Vsetín
15:00
15. So 22.2.2020 Šneci z Jasenky Pivnice Beseda Vsetín Šnek Jasenka, Vsetín
15:00
15. So 22.2.2020 Sedm zbytečných ze Vsetína 10 : 8 Adriana Fili Bar Vsetín A Herna Bar Hrbová, Vsetín
15:00 Chalupa Martin 23 : 20 Sklář Robert
15. So 22.2.2020 Outsiders Vsetín B 13 : 5 Pixely Vsetín Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00 Žák Michal 29 : 14 Křupalová Andrea
15. So 22.2.2020 Music Club Lapač 7 : 11 Žraloci Vsetín Music Club Lapač, Vsetín
15:00 Vilímek Roman 16 : 23 Němec Petr
16. So 29.2.2020 Adriana Fili Bar Vsetín A Los Lachtanos Vsetín Fili Bar, Vsetín
15:00
16. So 29.2.2020 Pivnice Beseda Vsetín Sedm zbytečných ze Vsetína Pivnice Beseda, Vsetín
15:00
16. So 29.2.2020 Valašský výběžek Němetice Šneci z Jasenky Hospoda Na vršku, Němetice
15:00
16. So 29.2.2020 Žraloci Vsetín Ogaři od Králíka Vsetín Bar MAX, Vsetín
15:00
16. So 29.2.2020 Pixely Vsetín Music Club Lapač Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00
16. So 29.2.2020 Těsně vedle Vsetín Outsiders Vsetín B Bar U Břízů, Vsetín
15:00
17. So 7.3.2020 Adriana Fili Bar Vsetín A Těsně vedle Vsetín Fili Bar, Vsetín
15:00
17. So 7.3.2020 Sedm zbytečných ze Vsetína Valašský výběžek Němetice Herna Bar Hrbová, Vsetín
15:00
17. So 7.3.2020 Los Lachtanos Vsetín Pivnice Beseda Vsetín Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00
17. So 7.3.2020 Music Club Lapač Outsiders Vsetín B Music Club Lapač, Vsetín
15:00
17. So 7.3.2020 Ogaři od Králíka Vsetín Pixely Vsetín Bar Rosé, Vsetín
15:00
17. So 7.3.2020 Šneci z Jasenky Žraloci Vsetín Šnek Jasenka, Vsetín
15:00
11. So 14.3.2020 Sedm zbytečných ze Vsetína Ogaři od Králíka Vsetín Herna Bar Hrbová, Vsetín
15:00
18. So 21.3.2020 Pivnice Beseda Vsetín Adriana Fili Bar Vsetín A Pivnice Beseda, Vsetín
15:00
18. So 21.3.2020 Valašský výběžek Němetice Los Lachtanos Vsetín Hospoda Na vršku, Němetice
15:00
18. So 21.3.2020 Žraloci Vsetín Sedm zbytečných ze Vsetína Bar MAX, Vsetín
15:00
18. So 21.3.2020 Pixely Vsetín Šneci z Jasenky Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00
18. So 21.3.2020 Outsiders Vsetín B Ogaři od Králíka Vsetín Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00
18. So 21.3.2020 Těsně vedle Vsetín Music Club Lapač Bar U Břízů, Vsetín
15:00
19. So 28.3.2020 Pivnice Beseda Vsetín Těsně vedle Vsetín Pivnice Beseda, Vsetín
15:00
19. So 28.3.2020 Adriana Fili Bar Vsetín A Valašský výběžek Němetice Fili Bar, Vsetín
15:00
19. So 28.3.2020 Ogaři od Králíka Vsetín Music Club Lapač Bar Rosé, Vsetín
15:00
19. So 28.3.2020 Šneci z Jasenky Outsiders Vsetín B Šnek Jasenka, Vsetín
15:00
19. So 28.3.2020 Sedm zbytečných ze Vsetína Pixely Vsetín Herna Bar Hrbová, Vsetín
15:00
19. So 28.3.2020 Los Lachtanos Vsetín Žraloci Vsetín Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00
20. So 4.4.2020 Valašský výběžek Němetice Pivnice Beseda Vsetín Hospoda Na vršku, Němetice
15:00
20. So 4.4.2020 Žraloci Vsetín Adriana Fili Bar Vsetín A Bar MAX, Vsetín
15:00
20. So 4.4.2020 Pixely Vsetín Los Lachtanos Vsetín Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00
20. So 4.4.2020 Outsiders Vsetín B Sedm zbytečných ze Vsetína Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00
20. So 4.4.2020 Music Club Lapač Šneci z Jasenky Music Club Lapač, Vsetín
15:00
20. So 4.4.2020 Těsně vedle Vsetín Ogaři od Králíka Vsetín Bar U Břízů, Vsetín
15:00
21. So 25.4.2020 Valašský výběžek Němetice Těsně vedle Vsetín Hospoda Na vršku, Němetice
15:00
21. So 25.4.2020 Šneci z Jasenky Ogaři od Králíka Vsetín Šnek Jasenka, Vsetín
15:00
21. So 25.4.2020 Sedm zbytečných ze Vsetína Music Club Lapač Herna Bar Hrbová, Vsetín
15:00
21. So 25.4.2020 Los Lachtanos Vsetín Outsiders Vsetín B Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00
21. So 25.4.2020 Adriana Fili Bar Vsetín A Pixely Vsetín Fili Bar, Vsetín
15:00
21. So 25.4.2020 Pivnice Beseda Vsetín Žraloci Vsetín Pivnice Beseda, Vsetín
15:00
22. So 2.5.2020 Žraloci Vsetín Valašský výběžek Němetice Bar MAX, Vsetín
15:00
22. So 2.5.2020 Pixely Vsetín Pivnice Beseda Vsetín Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00
22. So 2.5.2020 Outsiders Vsetín B Adriana Fili Bar Vsetín A Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00
22. So 2.5.2020 Music Club Lapač Los Lachtanos Vsetín Music Club Lapač, Vsetín
15:00
22. So 2.5.2020 Ogaři od Králíka Vsetín Sedm zbytečných ze Vsetína Bar Rosé, Vsetín
15:00
22. So 2.5.2020 Těsně vedle Vsetín Šneci z Jasenky Bar U Břízů, Vsetín
15:00

C liga Vsetínsko
Kolo Den Datum Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Hrací místo Akce
1. So 14.9.2019 Manský Dvůr Kocouři Valašské Meziříčí 8 : 10 Štamgasti z Pekárny Vsetín Restaurace Manský dvůr, Valašské Meziříčí
15:00 Borák Radek 21 : 24 Janiš Ivan
1. So 14.9.2019 Veselé uzené Halenkov 14 : 4 Chmelaři Rosava Rožnov pod Radhoštěm Moštárna Club, Halenkov
15:00 Moravčík Miroslav 31 : 14 Cáb Vladimír
1. So 14.9.2019 Pavouci z Pekárny Vsetín 3 : 15 Maxíci Vsetín Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00 Král Petr 10 : 32 Blažek Radim
1. 20.9.2019 Rangers Vsetín 7 : 11 Zubři Zubří Herna Bar Trávníky, Vsetín
18:00 Vrajová Milena 20 : 24 Mužík Lukáš
2. So 21.9.2019 Voda z Kohútku Vsetín 11 : 7 Manský Dvůr Kocouři Valašské Meziříčí Bar Kohútek, Vsetín
15:00 Filgas Petr 26 : 19 Hnátek Radek
2. So 21.9.2019 Zubři Zubří 8 : 10 Pavouci z Pekárny Vsetín Pizza bar Javis, Zubří
15:00 Mužík Lukáš 23 : 25 Beňadik Michal
2. So 21.9.2019 Chmelaři Rosava Rožnov pod Radhoštěm 8 : 10 Rangers Vsetín Pivnice Rosava No. 6, Rožnov pod Radhoštěm
15:00 Šimandl Michal 22 : 23 Kulíšková Jana
2. So 21.9.2019 A jaj Huslenky 9 : 10 Veselé uzené Halenkov Areál Rybníček, Huslenky
15:00 Šulák Bronislav 25 : 23 Moravčík Miroslav
2. So 21.9.2019 Štamgasti z Pekárny Vsetín 6 : 12 Adriana Fili Bar Vsetín B Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00 Janiš Ivan 15 : 25 Filgas Roman
2. So 21.9.2019 Experti z Paragrafu Vsetín 7 : 11 Maxíci Vsetín Bar Paragraf, Vsetín
15:00 Labajová Michaela 18 : 27 Blažek Radim
1. So 28.9.2019 Voda z Kohútku Vsetín 14 : 4 Experti z Paragrafu Vsetín Bar Kohútek, Vsetín
15:00 Filgas Petr 29 : 11 Labajová Michaela
1. So 28.9.2019 Adriana Fili Bar Vsetín B 10 : 8 A jaj Huslenky Fili Bar, Vsetín
15:00 Ondřejík Vladan 23 : 22 Šulák Bronislav
3. So 5.10.2019 Manský Dvůr Kocouři Valašské Meziříčí 10 : 8 Experti z Paragrafu Vsetín Restaurace Manský dvůr, Valašské Meziříčí
15:00 Žabčík Roman 24 : 20 Labajová Michaela
3. So 5.10.2019 Adriana Fili Bar Vsetín B 6 : 12 Voda z Kohútku Vsetín Fili Bar, Vsetín
15:00 Ondřejík Vladan 16 : 27 Filgas Petr
3. So 5.10.2019 Rangers Vsetín 10 : 9 A jaj Huslenky Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00 Vrajová Milena 23 : 21 Šulák Bronislav
3. So 5.10.2019 Pavouci z Pekárny Vsetín 4 : 14 Chmelaři Rosava Rožnov pod Radhoštěm Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00 Beňadik Michal 14 : 28 Šimandl Michal
3. So 5.10.2019 Maxíci Vsetín 16 : 2 Zubři Zubří Bar MAX, Vsetín
15:00 Blažek Radim 34 : 11 Mužík Lukáš
4. So 12.10.2019 Manský Dvůr Kocouři Valašské Meziříčí 10 : 9 Adriana Fili Bar Vsetín B Restaurace Manský dvůr, Valašské Meziříčí
15:00 Hnátek Radek 24 : 24 Filgas Roman
4. So 12.10.2019 Chmelaři Rosava Rožnov pod Radhoštěm 4 : 14 Maxíci Vsetín Pivnice Rosava No. 6, Rožnov pod Radhoštěm
15:00 Kretek Lukáš 13 : 31 Blažek Radim
4. So 12.10.2019 A jaj Huslenky 10 : 8 Pavouci z Pekárny Vsetín Areál Rybníček, Huslenky
15:00 Šulák Bronislav 24 : 22 Tymráková Petra
4. So 12.10.2019 Štamgasti z Pekárny Vsetín 7 : 11 Rangers Vsetín Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00 Janiš Ivan 19 : 26 Mikulová Iveta
4. So 12.10.2019 Experti z Paragrafu Vsetín 12 : 6 Zubři Zubří Bar Paragraf, Vsetín
15:00 Labajová Michaela 25 : 14 Rubner Pavel
3. 18.10.2019 Veselé uzené Halenkov 13 : 5 Štamgasti z Pekárny Vsetín Moštárna Club, Halenkov
18:00 Vavruš Michal 28 : 12 Janiš Ivan
5. So 26.10.2019 Adriana Fili Bar Vsetín B 10 : 8 Experti z Paragrafu Vsetín Fili Bar, Vsetín
15:00 Ondřejík Vladan 24 : 21 Labajová Michaela
5. So 26.10.2019 Rangers Vsetín 5 : 13 Voda z Kohútku Vsetín Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00 Vrajová Milena 16 : 29 Filgas Daniel
5. So 26.10.2019 Pavouci z Pekárny Vsetín 7 : 11 Štamgasti z Pekárny Vsetín Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00 Tymráková Petra 18 : 25 Janiš Ivan
5. So 26.10.2019 Maxíci Vsetín 14 : 4 A jaj Huslenky Bar MAX, Vsetín
15:00 Blažek Radim 30 : 14 Šulák Bronislav
5. So 26.10.2019 Zubři Zubří 13 : 5 Chmelaři Rosava Rožnov pod Radhoštěm Pizza bar Javis, Zubří
15:00 Mužík Lukáš 27 : 18 Stuchlík Radim
4. 1.11.2019 Voda z Kohútku Vsetín 12 : 6 Veselé uzené Halenkov Bar Kohútek, Vsetín
17:00 Filgas Petr 26 : 17 Moravčík Miroslav
6. So 2.11.2019 Voda z Kohútku Vsetín 16 : 2 Pavouci z Pekárny Vsetín Bar Kohútek, Vsetín
15:00 Šiška Jiří 33 : 8 Tymráková Petra
6. So 2.11.2019 Manský Dvůr Kocouři Valašské Meziříčí 6 : 12 Rangers Vsetín Restaurace Manský dvůr, Valašské Meziříčí
15:00 Stratil Václav 20 : 29 Mikulová Iveta
6. So 2.11.2019 Adriana Fili Bar Vsetín B 10 : 9 Veselé uzené Halenkov Fili Bar, Vsetín
15:00 Filgas Roman 25 : 22 Moravčík Miroslav
6. So 2.11.2019 A jaj Huslenky 10 : 8 Zubři Zubří Areál Rybníček, Huslenky
15:00 Šulák Bronislav 24 : 19 Mužík Lukáš
6. So 2.11.2019 Štamgasti z Pekárny Vsetín 6 : 12 Maxíci Vsetín Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00 Janiš Ivan 14 : 27 Blažek Radim
6. So 2.11.2019 Experti z Paragrafu Vsetín 7 : 11 Chmelaři Rosava Rožnov pod Radhoštěm Bar Paragraf, Vsetín
15:00 Labajová Michaela 16 : 22 Šimandl Michal
7. So 9.11.2019 Veselé uzené Halenkov 11 : 7 Experti z Paragrafu Vsetín Moštárna Club, Halenkov
15:00 Vavruš Michal 24 : 19 Labajová Michaela
7. So 9.11.2019 Pavouci z Pekárny Vsetín 7 : 11 Manský Dvůr Kocouři Valašské Meziříčí Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00 Tymráková Petra 20 : 26 Stratil Václav
7. So 9.11.2019 Zubři Zubří 11 : 7 Štamgasti z Pekárny Vsetín Pizza bar Javis, Zubří
15:00 Mužík Lukáš 26 : 17 Kobza Martin
7. So 9.11.2019 Chmelaři Rosava Rožnov pod Radhoštěm 7 : 11 A jaj Huslenky Pivnice Rosava No. 6, Rožnov pod Radhoštěm
15:00 Kretek Lukáš 19 : 26 Šulák Martin
8. So 16.11.2019 Voda z Kohútku Vsetín 12 : 6 Zubři Zubří Bar Kohútek, Vsetín
15:00 Filgas Petr 29 : 17 Mužík Lukáš
8. So 16.11.2019 Manský Dvůr Kocouři Valašské Meziříčí 7 : 11 Maxíci Vsetín Restaurace Manský dvůr, Valašské Meziříčí
15:00 Stratil Václav 20 : 25 Blažek Radim
8. So 16.11.2019 Adriana Fili Bar Vsetín B 7 : 11 Pavouci z Pekárny Vsetín Fili Bar, Vsetín
15:00 Ondřejík Vladan 15 : 26 Král Petr
8. So 16.11.2019 Veselé uzené Halenkov 8 : 10 Rangers Vsetín Moštárna Club, Halenkov
15:00 Vavruš Michal 24 : 24 Mikulová Iveta
8. So 16.11.2019 Štamgasti z Pekárny Vsetín 7 : 11 Chmelaři Rosava Rožnov pod Radhoštěm Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00 Janiš Ivan 18 : 25 Šimandl Michal
8. So 16.11.2019 Experti z Paragrafu Vsetín 10 : 8 A jaj Huslenky Bar Paragraf, Vsetín
15:00 Labajová Michaela 24 : 22 Šulák Bronislav
9. So 30.11.2019 Rangers Vsetín 11 : 7 Experti z Paragrafu Vsetín Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00 Mikulová Iveta 24 : 21 Labajová Michaela
9. So 30.11.2019 Pavouci z Pekárny Vsetín 6 : 12 Veselé uzené Halenkov Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00 Tymráková Petra 17 : 28 Vavruš Michal
9. So 30.11.2019 Maxíci Vsetín 11 : 7 Adriana Fili Bar Vsetín B Bar MAX, Vsetín
15:00 Blažek Radim 25 : 18 Filgas Roman
9. So 30.11.2019 Zubři Zubří 8 : 10 Manský Dvůr Kocouři Valašské Meziříčí Pizza bar Javis, Zubří
15:00 Mužík Lukáš 21 : 23 Hnátek Radek
9. So 30.11.2019 Chmelaři Rosava Rožnov pod Radhoštěm 8 : 10 Voda z Kohútku Vsetín Pivnice Rosava No. 6, Rožnov pod Radhoštěm
15:00 Šimandl Michal 23 : 21 Filgas Petr
9. So 30.11.2019 A jaj Huslenky 9 : 10 Štamgasti z Pekárny Vsetín Areál Rybníček, Huslenky
15:00 Šulák Bronislav 21 : 24 Janiš Ivan
10. So 14.12.2019 Voda z Kohútku Vsetín 8 : 10 A jaj Huslenky Bar Kohútek, Vsetín
15:00 Filgas Petr 20 : 23 Šulák Bronislav
10. So 14.12.2019 Manský Dvůr Kocouři Valašské Meziříčí 8 : 10 Chmelaři Rosava Rožnov pod Radhoštěm Restaurace Manský dvůr, Valašské Meziříčí
15:00 Hnátek Radek 21 : 24 Šimandl Michal
10. So 14.12.2019 Adriana Fili Bar Vsetín B 7 : 11 Zubři Zubří Fili Bar, Vsetín
15:00 Filgas Roman 19 : 25 Mužík Lukáš
5. So 4.1.2020 Veselé uzené Halenkov 12 : 6 Manský Dvůr Kocouři Valašské Meziříčí Moštárna Club, Halenkov
15:00 Moravčík Miroslav 28 : 19 Stratil Václav
7. So 4.1.2020 Rangers Vsetín 12 : 6 Adriana Fili Bar Vsetín B Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00 Vrajová Milena 26 : 17 Filgas Roman
11. So 11.1.2020 Pavouci z Pekárny Vsetín 6 : 12 Experti z Paragrafu Vsetín Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00 Beňadik Michal 19 : 26 Labajová Michaela
11. So 11.1.2020 Maxíci Vsetín 13 : 5 Rangers Vsetín Bar MAX, Vsetín
15:00 Blažek Radim 28 : 17 Kulíšková Jana
11. So 11.1.2020 Zubři Zubří 10 : 8 Veselé uzené Halenkov Pizza bar Javis, Zubří
15:00 Mužík Lukáš 26 : 22 Moravčík Miroslav
11. So 11.1.2020 Chmelaři Rosava Rožnov pod Radhoštěm 10 : 8 Adriana Fili Bar Vsetín B Pivnice Rosava No. 6, Rožnov pod Radhoštěm
15:00 Šimandl Michal 26 : 18 Filgas Roman
11. So 11.1.2020 A jaj Huslenky 11 : 7 Manský Dvůr Kocouři Valašské Meziříčí Areál Rybníček, Huslenky
15:00 Šulák Bronislav 27 : 19 Stratil Václav
11. So 11.1.2020 Štamgasti z Pekárny Vsetín 4 : 14 Voda z Kohútku Vsetín Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00 Janiš Ivan 16 : 30 Filgas Petr
7. So 18.1.2020 Maxíci Vsetín 12 : 6 Voda z Kohútku Vsetín Bar MAX, Vsetín
15:00 Blažek Radim 26 : 14 Filgas Petr
10. So 18.1.2020 Rangers Vsetín 10 : 9 Pavouci z Pekárny Vsetín Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00 Vrajová Milena 21 : 22 Beňadik Michal
10. So 18.1.2020 Experti z Paragrafu Vsetín 11 : 7 Štamgasti z Pekárny Vsetín Bar Paragraf, Vsetín
15:00 Labajová Michaela 25 : 22 Janiš Ivan
12. So 25.1.2020 Experti z Paragrafu Vsetín 6 : 12 Voda z Kohútku Vsetín Bar Paragraf, Vsetín
15:00 Labajová Michaela 15 : 28 Filgas Petr
12. So 25.1.2020 Štamgasti z Pekárny Vsetín 10 : 8 Manský Dvůr Kocouři Valašské Meziříčí Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00 Janiš Ivan 23 : 19 Stratil Václav
12. So 25.1.2020 A jaj Huslenky 11 : 7 Adriana Fili Bar Vsetín B Areál Rybníček, Huslenky
15:00 Šulák Bronislav 26 : 18 Filgas Roman
12. So 25.1.2020 Chmelaři Rosava Rožnov pod Radhoštěm 12 : 6 Veselé uzené Halenkov Pivnice Rosava No. 6, Rožnov pod Radhoštěm
15:00 Šimandl Michal 28 : 14 Moravčík Miroslav
12. So 25.1.2020 Zubři Zubří 7 : 11 Rangers Vsetín Pizza bar Javis, Zubří
15:00 Mužík Lukáš 21 : 23 Vrajová Milena
12. So 25.1.2020 Maxíci Vsetín 14 : 4 Pavouci z Pekárny Vsetín Bar MAX, Vsetín
15:00 Blažek Radim 30 : 12 Král Petr
13. So 1.2.2020 Pavouci z Pekárny Vsetín 6 : 12 Zubři Zubří Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00 Beňadik Michal 17 : 27 Mužík Lukáš
13. So 1.2.2020 Rangers Vsetín 11 : 7 Chmelaři Rosava Rožnov pod Radhoštěm Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00 Vrajová Milena 26 : 21 Stuchlík Radim
13. So 1.2.2020 Veselé uzené Halenkov 5 : 13 A jaj Huslenky Moštárna Club, Halenkov
15:00 Vavruš Michal 15 : 28 Šulák Bronislav
13. So 1.2.2020 Adriana Fili Bar Vsetín B 13 : 5 Štamgasti z Pekárny Vsetín Fili Bar, Vsetín
15:00 Ondřejík Vladan 27 : 14 Janiš Ivan
13. So 1.2.2020 Maxíci Vsetín 14 : 4 Experti z Paragrafu Vsetín Bar MAX, Vsetín
15:00 Blažek Radim 29 : 14 Barošová Kateřina
14. So 8.2.2020 Experti z Paragrafu Vsetín 10 : 8 Manský Dvůr Kocouři Valašské Meziříčí Bar Paragraf, Vsetín
15:00 Labajová Michaela 25 : 20 Stratil Václav
14. So 8.2.2020 Voda z Kohútku Vsetín 8 : 10 Adriana Fili Bar Vsetín B Bar Kohútek, Vsetín
15:00 Filgas Petr 21 : 23 Filgas Roman
14. So 8.2.2020 Štamgasti z Pekárny Vsetín 7 : 11 Veselé uzené Halenkov Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00 Janiš Ivan 20 : 23 Moravčík Miroslav
14. So 8.2.2020 A jaj Huslenky 11 : 7 Rangers Vsetín Areál Rybníček, Huslenky
15:00 Šulák Bronislav 25 : 19 Vrajová Milena
14. So 8.2.2020 Chmelaři Rosava Rožnov pod Radhoštěm 10 : 8 Pavouci z Pekárny Vsetín Pivnice Rosava No. 6, Rožnov pod Radhoštěm
15:00 Šimandl Michal 25 : 19 Beňadik Michal
14. So 8.2.2020 Zubři Zubří 4 : 14 Maxíci Vsetín Pizza bar Javis, Zubří
15:00 Mužík Lukáš 16 : 31 Blažek Radim
10. So 15.2.2020 Veselé uzené Halenkov 6 : 12 Maxíci Vsetín Moštárna Club, Halenkov
15:00 Vavruš Michal 18 : 28 Blažek Radim
13. So 15.2.2020 Manský Dvůr Kocouři Valašské Meziříčí 10 : 8 Voda z Kohútku Vsetín Restaurace Manský dvůr, Valašské Meziříčí
15:00 Stratil Václav 25 : 20 Filgas Petr
15. So 15.2.2020 Zubři Zubří 15 : 3 Experti z Paragrafu Vsetín Pizza bar Javis, Zubří
15:00 Mužík Lukáš 32 : 16 Labajová Michaela
15. So 22.2.2020 Veselé uzené Halenkov 6 : 12 Voda z Kohútku Vsetín Moštárna Club, Halenkov
15:00 Vavruš Michal 13 : 28 Filgas Petr
15. So 22.2.2020 Adriana Fili Bar Vsetín B 14 : 4 Manský Dvůr Kocouři Valašské Meziříčí Fili Bar, Vsetín
15:00 Ondřejík Vladan 32 : 15 Stratil Václav
15. So 22.2.2020 Maxíci Vsetín 8 : 10 Chmelaři Rosava Rožnov pod Radhoštěm Bar MAX, Vsetín
15:00 Blažek Radim 19 : 23 Šimandl Michal
15. So 22.2.2020 Pavouci z Pekárny Vsetín 8 : 10 A jaj Huslenky Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00 Král Petr 18 : 26 Šulák Bronislav
15. So 22.2.2020 Rangers Vsetín 6 : 12 Štamgasti z Pekárny Vsetín Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00 Kulíšková Jana 21 : 29 Janiš Ivan
16. So 29.2.2020 Experti z Paragrafu Vsetín Adriana Fili Bar Vsetín B Bar Paragraf, Vsetín
15:00
16. So 29.2.2020 Manský Dvůr Kocouři Valašské Meziříčí Veselé uzené Halenkov Restaurace Manský dvůr, Valašské Meziříčí
15:00
16. So 29.2.2020 Voda z Kohútku Vsetín Rangers Vsetín Bar Kohútek, Vsetín
15:00
16. So 29.2.2020 Štamgasti z Pekárny Vsetín Pavouci z Pekárny Vsetín Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00
16. So 29.2.2020 A jaj Huslenky Maxíci Vsetín Areál Rybníček, Huslenky
15:00
16. So 29.2.2020 Chmelaři Rosava Rožnov pod Radhoštěm Zubři Zubří Pivnice Rosava No. 6, Rožnov pod Radhoštěm
15:00
17. So 7.3.2020 Pavouci z Pekárny Vsetín Voda z Kohútku Vsetín Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00
17. So 7.3.2020 Rangers Vsetín Manský Dvůr Kocouři Valašské Meziříčí Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00
17. So 7.3.2020 Veselé uzené Halenkov Adriana Fili Bar Vsetín B Moštárna Club, Halenkov
15:00
17. So 7.3.2020 Zubři Zubří A jaj Huslenky Pizza bar Javis, Zubří
15:00
17. So 7.3.2020 Maxíci Vsetín Štamgasti z Pekárny Vsetín Bar MAX, Vsetín
15:00
17. So 7.3.2020 Chmelaři Rosava Rožnov pod Radhoštěm Experti z Paragrafu Vsetín Pivnice Rosava No. 6, Rožnov pod Radhoštěm
15:00
18. So 21.3.2020 Experti z Paragrafu Vsetín Veselé uzené Halenkov Bar Paragraf, Vsetín
15:00
18. So 21.3.2020 Adriana Fili Bar Vsetín B Rangers Vsetín Fili Bar, Vsetín
15:00
18. So 21.3.2020 Manský Dvůr Kocouři Valašské Meziříčí Pavouci z Pekárny Vsetín Restaurace Manský dvůr, Valašské Meziříčí
15:00
18. So 21.3.2020 Voda z Kohútku Vsetín Maxíci Vsetín Bar Kohútek, Vsetín
15:00
18. So 21.3.2020 Štamgasti z Pekárny Vsetín Zubři Zubří Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00
18. So 21.3.2020 A jaj Huslenky Chmelaři Rosava Rožnov pod Radhoštěm Areál Rybníček, Huslenky
15:00
19. So 28.3.2020 Zubři Zubří Voda z Kohútku Vsetín Pizza bar Javis, Zubří
15:00
19. So 28.3.2020 Maxíci Vsetín Manský Dvůr Kocouři Valašské Meziříčí Bar MAX, Vsetín
15:00
19. So 28.3.2020 Pavouci z Pekárny Vsetín Adriana Fili Bar Vsetín B Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00
19. So 28.3.2020 Rangers Vsetín Veselé uzené Halenkov Herna Bar Trávníky, Vsetín
15:00
19. So 28.3.2020 Chmelaři Rosava Rožnov pod Radhoštěm Štamgasti z Pekárny Vsetín Pivnice Rosava No. 6, Rožnov pod Radhoštěm
15:00
19. So 28.3.2020 A jaj Huslenky Experti z Paragrafu Vsetín Areál Rybníček, Huslenky
15:00
20. So 4.4.2020 Experti z Paragrafu Vsetín Rangers Vsetín Bar Paragraf, Vsetín
15:00
20. So 4.4.2020 Veselé uzené Halenkov Pavouci z Pekárny Vsetín Moštárna Club, Halenkov
15:00
20. So 4.4.2020 Adriana Fili Bar Vsetín B Maxíci Vsetín Fili Bar, Vsetín
15:00
20. So 4.4.2020 Manský Dvůr Kocouři Valašské Meziříčí Zubři Zubří Restaurace Manský dvůr, Valašské Meziříčí
15:00
20. So 4.4.2020 Voda z Kohútku Vsetín Chmelaři Rosava Rožnov pod Radhoštěm Bar Kohútek, Vsetín