Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Zlínský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/324)
  Náhled Tisk Nahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Zlínský kraj

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 324 | Turnajů: 10

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Vráblová Gabriela CZE025797 A Vsetínské štičky 2 2 4 4 4
1. Šimková Andrea CZE044779 B Herna Bar Trávníky 2 2 4 4 4
1. Stix Martin CZE000539 A Club Monako v Besedě 1 3 4 4 4
1. Chudárková Zdeňka CZE003195 C Tsunami Vsetín 2 2 4 4 4
1. Trnová Adéla CZE059639 C Tsunami Vsetín 2 2 4 4 4
1. Kulíšková Jana CZE028512 A Rangers Vsetín 2 2 4 4 4
7. Rážová Zuzana CZE050312 A Sport Bar Slovan Šternberk 2 1 3 3 3
7. Koňaříková Jana CZE003198 A Outsiders Vsetín 2 1 3 3 3
7. Macháček Martin CZE054326 C Těsně vedle Vsetín 2 1 3 3 3
7. Buček Tomáš CZE043277 A Outsiders Vsetín 2 1 3 3 3
7. Zapalačová Martina CZE049996 C Herna Bar Trávníky 2 1 3 3 3
7. Žák Michal CZE032551 A Outsiders Vsetín 2 1 3 3 3
7. Dostál Jaromír CZE021065 A Žabaři Olomouc 2 1 3 3 3
7. Koňařík Josef CZE003313 A Outsiders Vsetín 2 1 3 3 3
7. Tymrák Michal CZE047876 B Outsiders Vsetín 2 1 3 3 3
7. Králík Martin CZE053579 B Pohodáři z Knihovny Olomouc 2 1 3 3 3
17. Smékal Roman CZE004471 A Pizzerie Olis Olomouc 1 1 2 2 2
17. Kubiš Michal CZE041872 A Salamanders Vsetín 2 2 2 2
17. Vrajová Milena CZE002964 C Rangers Vsetín 2 2 2 2
17. Machálek Petr CZE000068 Hošťálková 2 2 2 2
17. Jašek Vlastimil CZE010749 A Buď a nebo Huslenky 2 2 2 2
17. Pinkava Roman CZE001527 A Club Monako v Besedě 1 1 2 2 2
17. Janiš Ondřej CZE027018 A Manský dvůr Valašské Meziříčí 2 2 2 2
17. Jelínková Božena CZE039667 A Vsetínské štičky 1 1 2 2 2
17. Skořepa Jiří CZE053409 A Manský dvůr Valašské Meziříčí 2 2 2 2
17. Montella Raffaele CZE058537 A Manský dvůr Valašské Meziříčí 2 2 2 2
17. Gerža David CZE035700 A Bulls Hošťálková 2 2 2 2
17. Valchářová Kateřina CZE021563 Tsunami Vsetín 1 1 2 2 2
17. Buček Pavel CZE049193 A Outsiders Vsetín 1 1 2 2 2
17. Šimek Radim CZE044783 C Herna Bar Trávníky 1 1 2 2 2
17. Mikulová Iveta CZE034568 C Rangers Vsetín 1 1 2 2 2
17. Knapková Markéta CZE062019 Valaské Meziříčí 2 2 2 2
17. Vraj Daniel CZE001680 A Rangers Vsetín 2 2 2 2
17. Koňaříková Daniela CZE034909 A Outsiders Vsetín 2 2 2 2
17. Chvístková Kateřina CZE017680 A Music Club Lapač 2 2 2 2
17. Táborský Ivo CZE061832 D Klikaři Litovel 2 2 2 2
17. Gášek Radim CZE050720 C Velké Karlovice 2 2 2 2
17. Šimčík David CZE058582 D Herna Bar Trávníky 1 1 2 2 2
17. Pinkavová Marcela CZE002939 A Club Monako v Besedě 1 1 2 2 2
17. Chrobák Jan CZE021564 A Outsiders Vsetín 2 2 2 2
17. Štýbnarová Monika CZE062085 D Buldok Unčovice 2 2 2 2
17. Král Marek CZE053282 A DC Mustang Brno B Němčice 2 2 2 2
17. Kváčala Tomáš CZE046207 A DC Easy Game 2 2 2 2
17. Šulák Bronislav CZE041054 B A jaj Huslenky 2 2 2 2
45. Žáček Jaroslav CZE022276 A Renegades Olomouc 1 1 1 1
45. Brousil Petr CZE049077 C Šenkéři Bolelouc 1 1 1 1
45. Přidálek Lukáš CZE024535 A U Jiřiny Prostějov 1 1 1 1
45. Malaník Marek CZE020012 B Dravci Supíkovice 1 1 1 1
45. Bílková Pavla CZE057738 C Horny Darts Lipník 1 1 1 1
45. Knápková Ludmila CZE046922 B Autokemp Dolina Ludvíkov 1 1 1 1
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.1.2019 10:28

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 23.1.2019 10:28:31