Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Zlínský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/744)
  Náhled Tisk Nahoru
ČDS Cup 2019 - celkový žebříček

ČDS Cup | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 744 | Turnajů: 576

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Anton Jakub CZE057034 C Klikaři Litovel 72 72 72 49 600
2. Bačík Radek CZE062042 A Pomatenci Hranice 56 56 56 36 400
3. Řehák Jiří CZE045277 A Arnošt Hranice 52 52 52 34 300
4. Markovský Daniel CZE050165 A Machine Šumperk 44 44 44 33 500
5. Veselý Roman CZE018416 A Kupec Tážaly 41 41 41 32 150
6. Fiala Matěj CZE060241 B Kupec Tážaly 49 49 49 31 750
7. Hlaváč Luděk CZE043311 C Pomatenci Hranice 87 87 87 30 350
8. Pluhařík Marcel CZE026113 B TJ Zlaté Hory MJTJ 48 48 48 28 400
9. Kneblík Ladislav CZE002531 Šumperk 54 54 54 28 200
10. Dostál Jaromír CZE021065 A Kupec Tážaly 32 32 32 27 800
11. Jakel Tomáš CZE026681 A Panteři Hranice 36 36 36 27 600
12. Vašina Martin CZE048700 A ŠK Vyškov B 51 51 51 27 050
13. Tomík Marek CZE060482 B Helios Olomouc 37 37 37 25 750
14. Brunclík Jakub CZE060972 D ŠK Vyškov B 40 40 40 25 000
15. Smejkal Rostislav CZE042954 B Dragons Hranice 43 43 43 24 550
16. Nakládal Milan 1983 CZE005971 Tvorovice 38 38 38 24 300
17. Smékal Roman CZE004471 A Rebel Olomouc 69 69 69 22 950
18. Doušek Jakub CZE002291 B TJ Zlaté Hory MJTJ 27 27 27 22 650
19. Ulík Josef CZE060337 B U mě dobrý Česká Ves 41 41 41 22 550
20. Vémola Dominik CZE048666 A Zetko Prostějov 34 34 34 22 400
21. Naniáš Patrik CZE062299 B Jedlička Prostějov 39 39 39 22 250
22. Kašpar Jakub CZE008157 A Kaspec Libina 25 25 25 21 550
23. Kučera Lukáš CZE020258 A Arnošt Hranice 25 25 25 20 450
24. Beutelová Lenka CZE019261 B Uničov 45 45 45 20 250
25. Dofek Leoš CZE001717 A ŠK Vyškov 23 23 23 20 150
26. Kristen Zdeněk 1959 CZE019214 B Raci od Zlatého potoka Řídeč 32 32 32 20 000
26. Šoltys Zdenek CZE062628 B U mě dobrý Česká Ves 36 36 36 20 000
28. Lužík Pavel CZE008002 B Kohouti Ludslavice 25 25 25 19 950
28. Fitz Daniel CZE001873 Přerov 23 23 23 19 950
30. Šroubek Pavel CZE000047 A Buldok Unčovice 24 24 24 19 900
31. Markovský Jaroslav CZE042518 A Machine Šumperk 27 27 27 19 850
32. Procházka Michal CZE027320 D Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč 46 46 46 19 800
33. Králík Martin CZE053579 B Rebel Olomouc 48 48 48 19 500
33. Sadílek Jakub CZE038416 A Darts La Putica Prostějov 28 28 28 19 500
35. Ševčík Martin CZE063276 B Imotep Ivanovice na Hané 39 39 39 19 450
36. Chromec Jakub CZE031305 A Panteři Hranice 26 26 26 19 400
37. Heger Jakub CZE058884 A Panteři Hranice 45 45 45 19 350
37. Horváth David CZE022558 B Maroko Olomouc 35 35 35 19 350
39. Mimra David CZE062092 B Dragons Hranice 37 37 37 19 150
40. Zatloukal Ondřej CZE035134 B U Anděla Prostějov 36 36 36 19 100
41. Zahradník Vladimír CZE058210 C Smolaři Komárov 53 53 53 18 850
42. Hladký František ml. CZE058120 B Dravci Supíkovice 25 25 25 18 650
43. Novák František CZE000466 B Punat Olomouc 20 20 20 18 600
44. Moudrý Aleš CZE035828 Dobromilice 41 41 41 18 550
44. Lasovský Pavel CZE050332 A ŠK Vyškov B 33 33 33 18 550
46. Koláček Vladimír CZE000161 A Arnošt Hranice 26 26 26 18 500
47. Malaník Marek CZE020012 B Dravci Supíkovice 24 24 24 18 300
48. Přidálek Lukáš CZE024535 A Kulturák Čehovice 25 25 25 18 150
49. Kuchejda Lukáš CZE017113 A Kobra Hrabůvka 23 23 23 18 050
50. Otevřelová Andrea CZE057727 C Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč 46 46 46 18 000
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.9.2020 08:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 20.9.2020 08:40:58