Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Zlínský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/60)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2020 - ŽENY abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 60 | Turnajů: 33

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Valchářová Kateřina CZE021563 C Tsunami Vsetín 2 20 22 30 15 800
2. Vráblová Gabriela CZE025797 A A jaj Huslenky 2 20 22 27 12 900
3. Trnová Adéla CZE059639 C Tsunami Vsetín 2 20 22 25 11 700
4. Chudárková Zdeňka CZE003195 B Tsunami Vsetín 2 17 19 19 11 550
5. Jašková Dana CZE028898 A Buď a nebo Huslenky 2 16 18 18 8 600
6. Elšíková Petra CZE066060 Tsunami Vsetín 2 19 21 21 6 750
7. Sobotková Eva CZE035591 B Pohodáři z Knihovny Olomouc 2 6 8 8 5 900
8. Kulíšková Jana CZE028512 A Rangers Vsetín 1 12 13 13 5 700
9. Šimková Andrea CZE044779 A Herna Bar Trávníky 1 9 10 10 5 050
10. Šmudlová Romana CZE014036 A Hamerské kladivo 1 2 3 3 3 300
11. Štýbnarová Monika CZE062085 B Rebel Olomouc 2 2 4 4 2 600
12. Janošová Kateřina CZE067280 Vsetín 6 6 6 2 200
13. Pinkavová Marcela CZE002939 A Club Monako v Besedě 1 1 2 2 1 650
14. Veruňáková Veronika CZE047143 B No Men Prostějov 1 2 3 3 1 300
15. Benešová Marika CZE006162 A Sport Bar Atláč Přerov 1 1 1 1 250
16. Hajdová Iveta CZE043580 B Los Lachtanos Vsetín 3 3 3 1 150
17. Beutelová Lenka CZE019261 B Uničov 1 1 1 1 050
18. Jelínková Božena CZE039667 C Vsetínské štičky 4 4 4 1 000
19. Rýzová Alena CZE045028 Vsetín 3 3 3 950
20. Vaculová Lenka CZE000193 C Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč 1 1 1 850
21. Vrajová Milena CZE002964 C Rangers Vsetín 2 2 2 800
22. Liptáková Lenka CZE000887 A Hamerské kladivo 1 1 1 750
23. Kalužíková Jitka CZE057714 B No Fear Šternberk 1 1 1 650
23. Rosíková Alena CZE031703 C Horny Darts Lipník 1 1 1 650
23. Kopčilová Monika CZE049221 Hulín 1 1 1 650
23. Otevřelová Andrea CZE057727 C Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč 1 1 1 650
27. Dudíková Nikol CZE050318 Uničov 1 1 1 550
27. Hrubá Kateřina CZE000063 B No Men Prostějov 1 1 1 550
27. Vyhlídalová Müllerová Dana CZE035023 B Pardáli Olomouc 1 1 1 550
27. Mimrová Kateřina CZE062091 B Dragons Hranice 1 1 1 550
31. Malošíková Pavlína CZE057035 Úsov 1 1 1 450
31. Sedlaříková Jana CZE045417 Hulín 1 1 1 450
31. Vranková Julie CZE062101 C Horny Darts Lipník 1 1 1 450
31. Mičková Monika CZE022874 B No Men Prostějov 1 1 1 450
31. Řeháková Renata CZE053323 C Pomatenci Hranice 1 1 1 450
31. Rážová Zuzana CZE050312 A Rebel Olomouc 1 1 1 450
31. Kyselá Zdena ml. CZE039512 D Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč 1 1 1 450
31. Tůmová Petra CZE034926 B Pomatenci Hranice 1 1 1 450
31. Čechová Ariana CZE028848 Morkovice 1 1 1 450
40. Prčíková Alena CZE004856 B Modrý Jelen Vidnava 1 1 1 350
40. Malaníková Slavomíra CZE020013 B Dravci Supíkovice 1 1 1 350
40. Keclíková Marie CZE041009 Hranice 1 1 1 350
40. Zámorská Kateřina CZE059533 C Horny Darts Lipník 1 1 1 350
40. Všianská Pavlína CZE045768 D Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč 1 1 1 350
40. Kudláčová Šárka CZE056832 D Aston Punat Olomouc 1 1 1 350
40. Bílková Pavla CZE057738 C Pomatenci Hranice 1 1 1 350
40. Svobodova Monika CZE067475 Vsetín 1 1 1 350
40. Sklářová Aneta CZE066658 Velké Karlovice 1 1 1 350
40. Zapalačová Andrea CZE063032 D Herna Bar Trávníky 1 1 1 350
50. Rýzová Melánie CZE066793 Vsetín 1 1 1 250
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 11.7.2020 10:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 11.7.2020 10:45:36