Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Zlínský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/53)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2020 - ŽENY abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 53 | Turnajů: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Valchářová Kateřina CZE021563 C Tsunami Vsetín 1 3 4 4 3 750
2. Chudárková Zdeňka CZE003195 B Tsunami Vsetín 1 3 4 4 3 250
3. Vráblová Gabriela CZE025797 A A jaj Huslenky 1 3 4 4 3 050
4. Sobotková Eva CZE035591 B Pohodáři z Knihovny Olomouc 1 2 3 3 2 800
5. Pinkavová Marcela CZE002939 A Club Monako v Besedě 1 1 2 2 1 650
6. Elšíková Petra CZE066060 Tsunami Vsetín 1 3 4 4 1 450
7. Jašková Dana CZE028898 A Buď a nebo Huslenky 1 1 2 2 1 350
8. Trnová Adéla CZE059639 C Tsunami Vsetín 1 2 3 3 1 300
9. Šimková Andrea CZE044779 A Herna Bar Trávníky 3 3 3 1 250
9. Benešová Marika CZE006162 A Sport Bar Atláč Přerov 1 1 1 1 250
11. Štýbnarová Monika CZE062085 B Rebel Olomouc 1 1 2 2 1 150
11. Šmudlová Romana CZE014036 A Hamerské kladivo 1 1 1 1 150
13. Beutelová Lenka CZE019261 B Uničov 1 1 1 1 050
14. Vaculová Lenka CZE000193 C Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč 1 1 1 850
15. Liptáková Lenka CZE000887 A Hamerské kladivo 1 1 1 750
16. Kopčilová Monika CZE049221 Hulín 1 1 1 650
16. Rosíková Alena CZE031703 C Horny Darts Lipník 1 1 1 650
16. Kalužíková Jitka CZE057714 B No Fear Šternberk 1 1 1 650
16. Otevřelová Andrea CZE057727 C Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč 1 1 1 650
20. Sudoměřická Kateřina CZE062091 B Dragons Hranice 1 1 1 550
20. Dudíková Nikol CZE050318 Uničov 1 1 1 550
20. Vyhlídalová Müllerová Dana CZE035023 B Pardáli Olomouc 1 1 1 550
20. Hrubá Kateřina CZE000063 B No Men Prostějov 1 1 1 550
20. Kulíšková Jana CZE028512 A Rangers Vsetín 1 1 1 550
25. Sedlaříková Jana CZE045417 Hulín 1 1 1 450
25. Řeháková Renata CZE053323 C Pomatenci Hranice 1 1 1 450
25. Vranková Julie CZE062101 C Horny Darts Lipník 1 1 1 450
25. Čechová Ariana CZE028848 Morkovice 1 1 1 450
25. Kyselá Zdena ml. CZE039512 D Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč 1 1 1 450
25. Malošíková Pavlína CZE057035 Úsov 1 1 1 450
25. Tůmová Petra CZE034926 B Pomatenci Hranice 1 1 1 450
25. Mičková Monika CZE022874 B No Men Prostějov 1 1 1 450
25. Rážová Zuzana CZE050312 A Rebel Olomouc 1 1 1 450
34. Prčíková Alena CZE004856 B Modrý Jelen Vidnava 1 1 1 350
34. Bílková Pavla CZE057738 C Pomatenci Hranice 1 1 1 350
34. Zámorská Kateřina CZE059533 C Horny Darts Lipník 1 1 1 350
34. Kudláčová Šárka CZE056832 D Aston Punat Olomouc 1 1 1 350
34. Veruňáková Veronika CZE047143 B No Men Prostějov 1 1 1 350
34. Keclíková Marie CZE041009 Hranice 1 1 1 350
34. Hajdová Iveta CZE043580 B Los Lachtanos Vsetín 1 1 1 350
34. Všianská Pavlína CZE045768 D Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč 1 1 1 350
34. Malaníková Slavomíra CZE020013 B Dravci Supíkovice 1 1 1 350
43. Jelínková Božena CZE039667 C Vsetínské štičky 1 1 1 250
43. Malíšková Veronika CZE028897 B No Men Prostějov 1 1 1 250
43. Kocmanová Lucie CZE037710 B Sokol Plumlov 1 1 1 250
43. Domaniková Lenka CZE034107 B DC Miagi Mohelnice 1 1 1 250
43. Vrajová Milena CZE002964 C Rangers Vsetín 1 1 1 250
43. Cuřínová Kristýna CZE060291 B Rudyho Sportbar Mikulovice 1 1 1 250
43. Schwarzová Lucie CZE047809 C Horny Darts Lipník 1 1 1 250
43. Doudová Šárka CZE004251 B Bašta Team Přerov 1 1 1 250
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.1.2020 22:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 20.1.2020 22:06:05