Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Zlínský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/273)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2020 - MUŽI abs. pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 273 | Turnajů: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Běťák Ondřej CZE021597 A Outsiders Vsetín 1 4 5 5 5 600
2. Jašek Vlastimil CZE010749 A Buď a nebo Huslenky 1 3 4 4 4 250
3. Machálek Petr CZE000068 A Buď a nebo Huslenky 1 2 3 3 3 600
4. Tomík Marek CZE060482 B Helios Olomouc 1 2 3 3 3 000
5. Tymrák Michal CZE047876 A Outsiders Vsetín 1 3 4 4 2 850
6. Dostál Jaromír CZE021065 A Kupec Tážaly 1 2 3 3 2 400
7. Pončík Ladislav CZE013545 A Bulls Hošťálková 1 2 3 3 2 300
8. Chuděj Roman CZE029105 A Buď a nebo Huslenky 1 1 2 2 2 250
9. Jeřábek Michal CZE002520 A Outsiders Vsetín 1 3 4 4 2 150
10. Kvasnička Jozef SVK000562 Beluša 1 1 2 2 2 050
11. Žák Michal CZE032551 B Outsiders Vsetín 1 1 2 2 1 950
12. Macháček Martin CZE054326 B Těsně vedle Vsetín 1 2 3 3 1 900
13. Mikač Pavel CZE001302 A Pivnice Beseda Vsetín 3 3 3 1 850
14. Králík Martin CZE053579 B Pohodáři z Knihovny Olomouc 1 2 3 3 1 700
14. Michl Petr CZE059045 A Voda z Kohútku Vsetín 1 2 3 3 1 700
16. Chrobák Jan CZE021564 A Outsiders Vsetín 3 3 3 1 650
16. Luhový Marcel SVK000174 Púchov 1 1 2 2 1 650
18. Janiš Ondřej CZE027018 A Manský dvůr Valašské Meziříčí 1 1 2 2 1 550
19. Holub Juraj CZE026733 A Dobří bobři Olomouc 1 1 1 1 350
19. Schejbal Martin CZE052815 A Pizzerie Olis Olomouc 1 1 1 1 350
19. Staněk Michal CZE019059 B Sokol Plumlov 1 1 1 1 350
19. Dofek Leoš CZE001717 A ŠK Vyškov 1 1 1 1 350
19. Markovský Jaroslav CZE042518 A Machine Šumperk 1 1 1 1 350
24. Toufar Petr CZE000197 B Sokol Plumlov 1 1 1 1 250
24. Novák František CZE000466 B Punat olomouc 1 1 1 1 250
24. Lietavec Pavel CZE004984 D Devils Darts Řideč 1 1 1 1 250
27. Olšák Petr CZE025399 A Dartagnans Vsetín 2 2 2 1 200
28. Fitz Daniel CZE001873 Přerov 1 1 1 1 150
28. Klásek David CZE058619 B Hamerské kladivo 1 1 1 1 150
28. Skopalík Zbyněk CZE004213 A Kaspec Libina 1 1 1 1 150
28. Kubiš Michal CZE041872 A Salamanders Vsetín 1 1 2 2 1 150
32. Horváth David CZE022558 B Maroko Olomouc 1 1 1 1 050
32. Bačík Radek CZE062042 A Pomatenci Hranice 1 1 1 1 050
32. Montella Raffaele CZE058537 A Manský dvůr Valašské Meziříčí 1 1 2 2 1 050
32. Telíšek Michal CZE000968 C Pohodáři z Knihovny Olomouc 1 1 2 2 1 050
32. Kainer Radek CZE006734 Hulín 1 1 1 1 050
32. Mítek Lukáš CZE050164 C Maxíci Vsetín 1 1 2 2 1 050
32. Vémola Jiří CZE000819 A Hamerské kladivo 1 1 1 1 050
32. Kuchejda Lukáš CZE017113 A Kobra Hrabůvka 1 1 1 1 050
32. Symerský David CZE032941 A Pomatenci Hranice 1 1 1 1 050
41. Löhndorf Petr CZE059827 C Polena z Krbu Olomouc 1 1 1 950
41. Lasovský Pavel CZE050332 A ŠK Vyškov B 1 1 1 950
41. Fohler Jan CZE066061 Halenkov 1 1 2 2 950
41. Malaník Marek CZE020012 B Dravci Supíkovice 1 1 1 950
41. Sedlák Vítězslav CZE037330 A DC Mustang Bar 1 1 1 950
41. Vymlátil Robert CZE037711 B U Anděla Prostějov 1 1 1 950
41. Mužík Lukáš CZE055671 C Zubři Zubří 1 1 2 2 950
41. Plšek Ondřej CZE000150 Hošťálková 1 1 1 950
41. Ošťádal Pavel CZE057726 B Kulturák Čehovice 1 1 1 950
50. Šulák Martin CZE037964 C A jaj Huslenky 1 1 1 900
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.1.2020 16:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 20.1.2020 16:54:25