Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Zlínský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/68)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2019 - MUŽI kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 68 | Turnajů: 43

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Machálek Petr CZE000068 Hošťálková 3 20 23 23 16 100
2. Plšek Ondřej CZE000150 Hošťálková 14 14 14 12 000
3. Jeřábek Michal CZE002520 Bulls Hošťálková 2 20 22 31 9 700
4. Šupka Tomáš CZE001554 Vsetín 13 13 13 5 850
5. Hajda Pavel CZE052888 Vsetín 5 5 5 1 450
6. Čech Marcel CZE021529 Vsetín 2 2 2 1 300
7. Šimčík David CZE058582 D Herna Bar Trávníky 1 2 3 3 1 100
8. Vaculík Patrik CZE059137 D Sport Bar Slovan Šternberk 1 1 1 1 050
9. Táborský Ivo CZE061832 D Klikaři Litovel 1 1 2 2 950
10. Stavěla Lubomír CZE044944 Vsetín 2 2 2 700
11. Duffek Lukáš CZE001335 Vsetín 1 1 1 650
11. Cimerman Aleš CZE040011 Hulín 1 1 1 650
11. Němec Radek CZE040010 Hulín 1 1 1 650
11. Urban Luděk CZE015789 Tětětice 1 1 1 650
11. Kneblík Ladislav CZE002531 Šumperk 1 1 1 650
11. Krňávek Ondřej CZE055640 Šternberk 1 1 1 650
17. Anton Jakub CZE057034 D Klikaři Litovel 1 1 1 550
17. Kainer Radek CZE006734 Hulín 1 1 1 550
17. Kostorek Jan CZE051677 D Polena z Krbu Olomouc 1 1 1 550
17. Steiner Petr CZE059870 Uničov 1 1 1 550
17. Kopčil Libor CZE040009 Hulín 1 1 1 550
22. Chmelař Jakub CZE063966 Přílepy 17 2 2 2 500
22. Řepka Josef CZE058581 D Herna Bar Trávníky 1 1 1 500
24. Haník Kamil CZE050500 Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč 1 1 1 450
24. Král Petr CZE022718 D Hospůdka U pařeza Vsetín 1 1 1 450
24. Fajnor Petr CZE051971 D Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč 1 1 1 450
24. Brunclík Jakub CZE060972 Brno 1 1 1 450
24. Kubečka Petr CZE059916 Vsetín 1 1 1 450
24. Bartoň Martin CZE042490 Broumov 1 1 1 450
24. Kalužík Tomáš CZE036589 Bílovec 1 1 1 450
24. Duda Michal CZE051885 Šternberk 1 1 1 450
24. Homola Radek CZE051349 Šternberk 1 1 1 450
24. Rýza Radim CZE047418 Vsetín 1 1 1 450
24. Navrátil Lukáš CZE047885 Troubky 1 1 1 450
35. Gröpl Jan CZE047633 Počenice 1 1 1 350
35. Hulenka Libor CZE050328 Napajedla 1 1 1 350
35. Pátík Petr CZE052184 D Devils Darts Řideč 1 1 1 350
35. Jiránek Lumír CZE063509 Vsetín 1 1 1 350
35. Šnobl Petr CZE039720 Pitbull Panav Senice na Hané 1 1 1 350
35. Cholasta Radek CZE052297 Přílepy 1 1 1 350
35. Beňadik Michal CZE057002 D Hospůdka U pařeza Vsetín 1 1 1 350
35. Tichánek Marcel CZE032605 1 1 1 350
35. Tymrák Václav CZE056577 D Hospůdka U pařeza Vsetín 1 1 1 350
35. Šembera Pavel CZE054681 D Devils Darts Řideč 1 1 1 350
35. Zahradník Vladimír CZE058210 D Devils Darts Řideč 1 1 1 350
35. Gaja Miloslav CZE047581 Ludslavice 1 1 1 350
35. Mikulec Radomír CZE021898 Liptál 1 1 1 350
35. Nátr Lubomír CZE041421 D Pitbull Panav Senice na Hané 1 1 1 350
35. Šlosar Martin CZE046070 D Aston Punat Olomouc 1 1 1 350
35. Wittich Tomáš CZE021609 Vsetín 1 1 1 350
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.7.2019 22:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 19.7.2019 22:29:07