Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Zlínský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/65)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2020 - MUŽI kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 65 | Turnajů: 35

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Plšek Ondřej CZE000150 Bulls Hošťálková 14 14 14 11 800
1. Duffek Lukáš CZE001335 Vsetín 2 16 18 18 11 800
3. Janoš Petr CZE065828 Outsiders Vsetín 13 13 13 4 550
4. Fohler Jan CZE066061 Experti z Paragrafu Vsetín 1 8 9 9 4 300
5. Chmelař Jakub CZE063966 Přílepy 9 9 9 2 750
6. Kvasnička Jozef SVK100562 Beluša 1 1 2 2 2 050
7. Luhový Marcel SVK100174 Púchov 1 1 2 2 1 650
8. Lietavec Pavel CZE004984 D Devils Darts Řideč 1 1 1 1 250
9. Fitz Daniel CZE001873 Přerov 1 1 1 1 150
9. Rýza Radim CZE047418 Vsetín 3 3 3 1 150
11. Valchář Vladimír CZE059913 Bulls Hošťálková 4 4 4 1 100
12. Kainer Radek CZE006734 Hulín 1 1 1 1 050
12. Janošík Martin CZE066836 Pošta Horní Lideč okres Vsetín 1 1 2 2 1 050
14. Walter Michal CZE033098 Sport Bar Atláč Přerov 1 1 2 2 950
15. Janošík Miloslav CZE066835 Pošta Horní Lideč okres Vsetín 1 1 2 2 850
16. Kubečka Petr CZE059916 Vsetín 2 2 2 700
17. Pitner Martin CZE022102 Ivanovice na Hané 1 1 1 650
17. Janíček Josef CZE047048 D Šternberk 1 1 1 650
17. Kneblík Ladislav CZE002531 Šumperk 1 1 1 650
17. Bönisch Jan CZE016437 Stříbrnice 1 1 1 650
17. Cholasta Radek CZE052297 Přílepy 1 1 1 650
17. Němec Radek CZE040010 Hulín 1 1 1 650
17. Sedlo Milan CZE056816 Prostějov 1 1 1 650
17. Tomiga Stanislav CZE063861 Klenovice na Hané 1 1 1 650
25. Štoppl Radoslav CZE041450 Uničov 1 1 1 550
25. Moudrý Aleš CZE035828 Dobromilice 1 1 1 550
25. Homola Radek CZE051349 Šternberk 1 1 1 550
28. Fiala Roman CZE058746 D Sherwood Mariánské Údolí 1 1 1 450
28. Marinov Michal CZE000046 Zdounky 1 1 1 450
28. Karlík Ondřej CZE048670 Experti z Paragrafu Vsetín 1 1 1 450
28. Nakládal Milan CZE005971 Tvorovice 1 1 1 450
28. Kučírek Ladislav CZE060535 Dřínov 1 1 1 450
28. Brunclík Jakub CZE060972 D ŠK Vyškov B 1 1 1 450
28. Gaja Miloslav CZE047581 Ludslavice 1 1 1 450
28. Králík Jaroslav CZE063350 Tvorovice 1 1 1 450
28. Jeřábek Tomáš CZE056976 Prostějov 1 1 1 450
28. Šťastný Jindřich CZE026248 Prostějov 1 1 1 450
28. Procházka Michal CZE027320 D Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč 1 1 1 450
28. Cimerman Aleš CZE040011 Hulín 1 1 1 450
28. Kopčil Libor CZE040009 Hulín 1 1 1 450
41. Sovadina František CZE065292 Černá křídla Kostelec 1 1 1 350
41. Tichánek Marcel CZE032605 1 1 1 350
41. Bureš Miroslav CZE050775 Brno 1 1 1 350
41. Komjatý Michal CZE023683 Vsetín 1 1 1 350
41. Foltýn Antonín CZE059136 Jarohněvice 1 1 1 350
41. Navrátil Lukáš CZE047885 Troubky 1 1 1 350
41. Zábranský Marek CZE067343 Vsetín 1 1 1 350
41. Novohradský Jaroslav CZE059869 The Rats Šumperk 1 1 1 350
41. Šembera David CZE054680 D Devils Darts Řideč 1 1 1 350
41. Maceček Michal CZE048240 Supíkovice 1 1 1 350
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.9.2020 08:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 20.9.2020 08:33:54