Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Zlínský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/53)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2020 - MUŽI kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 53 | Turnajů: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Kvasnička Jozef SVK000562 Beluša 1 1 2 2 2 050
2. Luhový Marcel SVK000174 Púchov 1 1 2 2 1 650
3. Lietavec Pavel CZE004984 D Devils Darts Řideč 1 1 1 1 250
4. Fitz Daniel CZE001873 Přerov 1 1 1 1 150
5. Kainer Radek CZE006734 Hulín 1 1 1 1 050
6. Fohler Jan CZE066061 Halenkov 1 1 2 2 950
6. Plšek Ondřej CZE000150 Hošťálková 1 1 1 950
8. Sedlo Milan CZE056816 Prostějov 1 1 1 650
8. Tomiga Stanislav CZE063861 Klenovice na Hané 1 1 1 650
8. Bönisch Jan CZE016437 Stříbrnice 1 1 1 650
8. Pitner Martin CZE022102 Ivanovice na Hané 1 1 1 650
8. Cholasta Radek CZE052297 Přílepy 1 1 1 650
8. Janíček Josef CZE047048 D Sport Bar Slovan Šternberk 1 1 1 650
8. Němec Radek CZE040010 Hulín 1 1 1 650
8. Kneblík Ladislav CZE002531 Šumperk 1 1 1 650
16. Homola Radek CZE051349 Šternberk 1 1 1 550
16. Štoppl Radoslav CZE041450 Uničov 1 1 1 550
16. Moudrý Aleš CZE035828 Dololazy 1 1 1 550
19. Nakládal Milan CZE005971 Tvorovice 1 1 1 450
19. Králík Jaroslav CZE063350 Tvorovice 1 1 1 450
19. Šťastný Jindřich CZE026248 Prostějov 1 1 1 450
19. Cimerman Aleš CZE040011 Hulín 1 1 1 450
19. Jeřábek Tomáš CZE056976 Prostějov 1 1 1 450
19. Fiala Roman CZE058746 D Sherwood Mariánské Údolí 1 1 1 450
19. Brunclík Jakub CZE060972 D ŠK Vyškov B 1 1 1 450
19. Gaja Miloslav CZE047581 Ludslavice 1 1 1 450
19. Kučírek Ladislav CZE060535 Dřínov 1 1 1 450
19. Kopčil Libor CZE040009 Hulín 1 1 1 450
19. Procházka Michal CZE027320 D Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč 1 1 1 450
19. Marinov Michal CZE000046 Zdounky 1 1 1 450
19. Janoš Petr CZE065828 Vsetín 1 1 1 450
32. Maceček Michal CZE048240 Supíkovice 1 1 1 350
32. Bureš Miroslav CZE050775 Brno 1 1 1 350
32. Foltýn Antonín CZE059136 Jarohněvice 1 1 1 350
32. Šembera David CZE054680 D Devils Darts Řideč 1 1 1 350
32. Sovadina František CZE065292 Přílepy 1 1 1 350
32. Tichánek Marcel CZE032605 1 1 1 350
32. Navrátil Lukáš CZE047885 Troubky 1 1 1 350
32. Novohradský Jaroslav CZE059869 Šumperk 1 1 1 350
40. Všianský Miroslav CZE039443 D Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč 1 1 1 250
40. Vrána Jan CZE063351 Tvorovice 1 1 1 250
40. Binder Karel CZE045112 Uničov 1 1 1 250
40. Pohořelský Bohuslav CZE053254 D Aston Punat Olomouc 1 1 1 250
40. Komínek Martin CZE063464 Šumperk 1 1 1 250
40. Mozga Petr CZE062484 Olomouc 1 1 1 250
40. Šembera Pavel CZE054681 D Devils Darts Řideč 1 1 1 250
40. Daněk Pavel CZE060334 Počenice 1 1 1 250
40. Stavěla Lubomír CZE044944 Vsetín 1 1 1 250
40. Ondráček Tomáš CZE063360 Ivanovice na Hané 1 1 1 250
40. Chmelař Jakub CZE063966 Přílepy 1 1 1 250
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.1.2020 18:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 21.1.2020 18:32:40