Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Zlínský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/92)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2018 - MUŽI kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 92 | Turnajů: 53

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Filip Radovan CZE000273 B Outsiders Vsetín 20 20 20 13 100
2. Podešva Tomáš CZE051502 B Manský dvůr Valašské Meziříčí 4 10 14 14 7 500
3. Randa Čestmír CZE000170 B DC Sniper Horní Bečva 8 8 8 6 600
4. Pončík Ladislav CZE013545 B Bulls Hošťálková 1 11 12 12 5 750
5. Škývara Vladimír CZE052510 B SKKS Cukrárna Náchod 8 8 8 4 100
6. Králík Martin CZE053579 B Pohodáři z Knihovny Olomouc 3 4 7 7 3 800
7. Němec Petr CZE031153 B Žraloci Vsetín 2 5 7 7 3 550
8. Vašut Jakub CZE040760 B DC Sniper Horní Bečva 7 7 7 3 350
9. Talaš Pavel CZE005584 B Ogaři od Králíka Vsetín 5 5 5 3 100
10. Mišurec Martin CZE052573 B Žraloci Vsetín 1 5 6 6 2 050
11. Švach Michal CZE046423 B Stíhačky Nový Hrozenkov 3 3 3 1 850
11. Esteřák Radek CZE003595 B Pixely Vsetín 5 5 5 1 850
13. Špunda Michal CZE046073 B Kupec Tážaly 1 1 2 2 1 750
14. Janiš Ondřej CZE027018 B Manský dvůr Valašské Meziříčí 1 2 3 3 1 700
15. Šulák Bronislav CZE041054 B A jaj Huslenky 2 2 4 4 1 600
16. Přidálek Lukáš CZE024535 B U Jiřiny Prostějov 1 1 1 1 250
16. Staněk Michal CZE019059 B Sokol Plumlov 1 1 1 1 250
18. Dvořáček Jakub CZE054405 B Pivnice Beseda Vsetín 1 1 2 2 1 150
18. Jakel Tomáš CZE026681 B Panteři Drahotuše 1 1 1 1 150
20. Kučera Lukáš CZE020258 B Arnošt Hranice 1 1 1 1 050
20. Tomeček Jakub CZE052964 B U Anděla Prostějov 1 1 1 1 050
20. Michl Petr CZE059045 B Bulls Hošťálková 1 1 2 2 1 050
20. Potočný Vladimír CZE007613 B Kohouti Ludslavice 1 1 1 1 050
20. Malina Lukáš CZE049244 B DC Danger Prostřední Bečva 3 3 3 1 050
25. Ošťádal Pavel CZE057726 B Kulturák Čehovice 1 1 1 950
26. Koláček Vladimír CZE000161 B Arnošt Hranice 1 1 1 850
26. Miler Michal CZE047173 B Rafani Čelčice 1 1 1 850
28. Černý Karel CZE001709 B Rafani Čelčice 1 1 1 750
28. Všetička Martin CZE002674 B Kobra Hrabůvka 1 1 1 750
28. Pekárek Marek CZE046697 B Hanácká trefa Prostějov 1 1 1 750
28. Špaček Dalibor CZE046039 B Bedihošt 1 1 1 750
28. Lukáč Kamil CZE005944 B TJ Zlaté Hory MJTJ 1 1 1 750
33. Kuchejda Lukáš CZE017113 B Panteři Drahotuše 1 1 1 650
33. Mikláš Jakub CZE056092 B Autokemp Dolina Ludvíkov 1 1 1 650
33. Pazdera Hynek CZE018981 B Sport Bar Atláč Přerov 1 1 1 650
33. Hacura Pavel CZE046393 B Hanácká trefa Prostějov 1 1 1 650
33. Kvapil Luboš CZE055017 B Kluziště Drahotuše 1 1 1 650
33. Turoň Jaroslav CZE019267 B Olomoučtí orli 1 1 1 650
33. Sedláček Jaromír CZE000129 B Kavalíři Štěpánov 1 1 1 650
33. Dobrovolný Vratislav CZE007193 B Kohouti Ludslavice 1 1 1 650
33. Richter Jan CZE055501 B Hanácká trefa Prostějov 1 1 1 650
42. Jaroš Tomáš CZE039438 B Sport Bar Atláč Přerov 1 1 1 550
42. Julinek Radek CZE016318 B Hanácká trefa Prostějov 1 1 1 550
42. Moudrý Aleš CZE035828 B Dololazy 1 1 1 550
42. Bayer Rudolf CZE031914 B Panteři Drahotuše 1 1 1 550
42. Ošťádal Michal CZE046696 B Kulturák Čehovice 1 1 1 550
42. Pochyla Jakub CZE044625 B Rafani Čelčice 1 1 1 550
42. Králík Jaroslav CZE050967 B Zběsile a rychle Vyškov 1 1 1 550
42. Přidal Petr CZE024692 B Pohodáři z Knihovny Olomouc 1 1 1 550
42. Bílek Daniel CZE055304 B Horní Bečva 1 1 1 550
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.12.2018 04:20

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 19.12.2018 04:20:55