Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Zlínský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/103)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2019 - MUŽI kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 103 | Turnajů: 49

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Tymrák Michal CZE047876 B Outsiders Vsetín 4 25 29 41 16 050
2. Martinka Ondřej CZE054791 B Los Lachtanos Vsetín 16 16 16 6 700
3. Kobza Martin CZE049529 B Herna Bar Trávníky 1 14 15 15 5 600
4. Králík Martin CZE053579 B Pohodáři z Knihovny Olomouc 4 5 9 9 4 550
5. Škývara Vladimír CZE052510 B SKKS Cukrárna Náchod 7 7 7 3 350
6. Šulák Bronislav CZE041054 B A jaj Huslenky 4 4 8 8 3 100
7. Mišurec Martin CZE052573 B Žraloci Vsetín 5 5 5 2 550
8. Němec Petr CZE031153 B Žraloci Vsetín 4 4 4 2 400
9. Šulák Martin CZE037964 B A jaj Huslenky 2 2 4 4 2 200
10. Cedidla Vojtěch CZE053133 B Los Lachtanos Vsetín 5 5 5 1 850
11. Koněrza Martin CZE022039 B Outsiders Vsetín 3 3 3 1 550
11. Ondruch Ladislav CZE051389 B Pivnice Beseda Vsetín 3 3 3 1 550
13. Huličný Milan CZE003984 B DC Miagi Mohelnice 1 1 1 1 350
14. Staněk Michal CZE019059 B Sokol Plumlov 1 1 1 1 250
15. Beníček Jakub CZE024566 B Olomoučtí orli 1 1 1 1 150
16. Mikulenka Filip CZE051200 B Žraloci Vsetín 2 2 2 1 100
17. Machýček Petr CZE046143 B A jaj Huslenky 1 1 2 2 1 050
17. Krejzlík Dalibor CZE022182 B Sharks Olomouc 1 1 1 1 050
19. Richter Jan CZE055501 B Hanácká trefa Prostějov 1 1 1 950
19. Tomeček Jakub CZE052964 B U Anděla Prostějov 1 1 1 950
21. Entr Miroslav CZE058639 B Černá křídla Kostelec 1 1 1 850
21. Novák Miroslav CZE017184 B Sniper Nová Červená Voda 1 1 1 850
21. Vémola Dominik CZE048666 B Hamerské kladivo 1 1 1 850
21. Potočný Vladimír CZE007613 B Kohouti Ludslavice 1 1 1 850
25. Rédr Martin CZE060392 B Hugo Přerov 1 1 1 750
25. Lukáč Kamil CZE005944 B Miserich Zlaté Hory 1 1 1 750
25. Přidal Petr CZE024692 B Pohodáři z Knihovny Olomouc 1 1 1 750
25. Dolinek Michal CZE004153 B Klenot Moravy Lipník nad Bečvou 1 1 1 750
25. Vysloužil Ladislav CZE054775 B Sokol Plumlov 1 1 1 750
30. Talaš Pavel CZE005584 B Ogaři od Králíka Vsetín 1 1 1 700
31. Sedláček Jaromír CZE000129 B Kavalíři Štěpánov 1 1 1 650
31. Baďura Radek CZE056018 B Olomoučtí orli 1 1 1 650
31. Dočkal Jiří CZE016314 B Biskupice 1 1 1 650
31. Křenek Lukáš CZE024328 B Music Club Lapač 1 1 1 650
31. Lenert Lukáš CZE022344 B Sportbar Sigma Olomouc 1 1 1 650
31. Kazlepka Radek CZE003027 B Hamerské kladivo 1 1 1 650
31. Smejkal Rostislav CZE042954 B Dragons Hranice 1 1 1 650
31. Dobrovolný Vratislav CZE007193 B Kohouti Ludslavice 1 1 1 650
31. Fitz Daniel CZE001873 B Přerov 1 1 1 650
31. Ševčík Jan CZE058640 B Černá křídla Kostelec 1 1 1 650
41. Hladký František CZE051252 B Dravci Supíkovice 1 1 1 550
41. Hromada Martin CZE050627 B Žraloci Vsetín 1 1 1 550
41. Ošťádal Michal CZE046696 B Kulturák Čehovice 1 1 1 550
41. Horváth David CZE022558 B Maroko Olomouc 1 1 1 550
41. Lužík Pavel CZE008002 B Kohouti Ludslavice 1 1 1 550
41. Šejnoha Robin CZE061551 B Hamerské kladivo 1 1 1 550
41. Ošťádal Pavel CZE057726 B Kulturák Čehovice 1 1 1 550
41. Tkadlčík Radim CZE060534 B Černá křídla Kostelec 1 1 1 550
41. Pluhařík Marcel CZE026113 B TJ Zlaté Hory MJTJ 1 1 1 550
50. Tůma Slavoj CZE034925 B Pomatenci Hranice 1 1 1 450
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.9.2019 22:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 15.9.2019 22:28:42