Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Zlínský kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/110)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominace Bull´s Turnaj mistrů 2020 - MUŽI kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 110 | Turnajů: 34

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Tomík Marek CZE060482 B Helios Olomouc 3 7 10 10 8 350
2. Esteřák Radek CZE003595 B Pixely Vsetín 1 10 11 11 6 500
3. Martinka Ondřej CZE054791 B Los Lachtanos Vsetín 1 14 15 15 6 400
4. Králík Martin CZE053579 B Rebel Olomouc 3 6 9 9 5 100
5. Kobza Martin CZE049529 B Pekárna Bar Trávníky 14 14 14 5 000
6. Macháček Martin CZE054326 B Outsiders Vsetín 1 5 6 6 3 050
7. Němec Petr CZE031153 B Žraloci Vsetín 4 4 4 2 200
8. Bečvář Jakub CZE042381 B Bulls Hošťálková 2 2 4 4 2 100
9. Žák Michal CZE032551 B Outsiders Vsetín 1 1 2 2 1 950
10. Šmudla Roman CZE001041 B Hamerské kladivo 1 1 2 2 1 750
11. Hromada Martin CZE050627 B Žraloci Vsetín 3 3 3 1 450
12. Fojtášek Jan CZE046111 B Manský dvůr Valašské Meziříčí 1 2 3 3 1 400
13. Staněk Michal CZE019059 B Sokol Plumlov 1 1 1 1 350
14. Kunetek Jakub CZE056942 B Outsiders Vsetín 4 4 4 1 300
15. Toufar Petr CZE000197 B Sokol Plumlov 1 1 1 1 250
15. Novák František CZE000466 B Punat Olomouc 1 1 1 1 250
17. Šejnoha Robin CZE061551 B Hamerské kladivo 1 2 3 3 1 200
18. Klásek David CZE058619 B Hamerské kladivo 1 1 1 1 150
19. Cedidla Vojtěch CZE053133 B Los Lachtanos Vsetín 2 2 2 1 100
20. Horváth David CZE022558 B Maroko Olomouc 1 1 1 1 050
21. Ošťádal Pavel CZE057726 B Kulturák Čehovice 1 1 1 950
21. Vymlátil Robert CZE037711 B U Anděla Prostějov 1 1 1 950
21. Mišurec Martin CZE052573 B Žraloci Vsetín 3 3 3 950
21. Malaník Marek CZE020012 B Dravci Supíkovice 1 1 1 950
25. Šurkal Martin CZE060062 B Helios Olomouc 1 1 1 900
26. Patka Jiří CZE035695 B Raci od Zlatého potoka Řídeč 1 1 1 850
26. Doušek Jakub CZE002291 B TJ Zlaté Hory MJTJ 1 1 1 850
26. Hajda Pavel CZE052888 B Los Lachtanos Vsetín 3 3 3 850
26. Tymrák Zdeněk CZE051330 B Hošťálková 3 3 3 850
26. Lukáč Kamil CZE005944 B Miserich Zlaté Hory 1 1 1 850
31. Beníček Jakub CZE024566 B Olomoučtí orli 1 1 1 750
31. Rédr Martin CZE060392 B Punat Olomouc 1 1 1 750
31. Huličný Milan CZE003984 B DC Miagi Mohelnice 1 1 1 750
31. Benda Lukáš CZE043587 B Dobří Bobři B Olomouc 1 1 1 750
31. Zatloukal Ondřej CZE035134 B U Anděla Prostějov 1 1 1 750
31. Paprota David CZE003701 B Capa team Čechovice 1 1 1 750
37. Miler Michal CZE047173 B O tečku Prostějov 1 1 1 650
37. Pekárek Marek CZE046697 B Hanácká trefa Prostějov 1 1 1 650
37. Vyhlídal Zbyněk CZE038994 B Pardáli Olomouc 1 1 1 650
37. Šafránek Rostislav CZE053258 B Kobra Hrabůvka 1 1 1 650
37. Gregovský David CZE002298 B Čučkaři Přerov 1 1 1 650
37. Fiala Matěj CZE060241 B Kupec Tážaly 1 1 1 650
37. Vysloužil Ondřej CZE056107 B Sokol Plumlov 1 1 1 650
37. Ošťádal Michal CZE046696 B Kulturák Čehovice 1 1 1 650
45. Gerlík Zdeněk CZE051199 B Žraloci Vsetín 2 2 2 600
46. Šoltys Zdenek CZE062628 B U mě dobrý Česká Ves 1 1 1 550
46. Vysloužil Ladislav CZE054775 B Sokol Plumlov 1 1 1 550
46. Příhoda Ladislav CZE061559 B Sniper Nová Červená Voda 1 1 1 550
46. Hlubinka Milan CZE019266 B Punat Olomouc 1 1 1 550
46. Naniáš Patrik CZE062299 B Jedlička Prostějov 1 1 1 550
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.9.2020 09:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 20.9.2020 09:57:33