Ligová skupina
UŠO > Zlínský kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
A Extraliga UŠO - Zlínský kraj
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Outsiders Vsetín 15 13 1 0 0 1 0 181 : 90 402 : 254 41
2. Buď a nebo Huslenky 14 13 0 0 0 1 0 192 : 60 416 : 192 39
3. Black Darts Karolinka 15 10 0 0 0 5 0 154 : 116 367 : 296 30
4. Kohůti Vsetín. 15 7 2 0 2 4 0 136 : 138 325 : 332 27
5. Manský dvůr I Valašské Meziříčí 14 7 0 0 1 6 0 128 : 125 316 : 304 22
6. Šípy Velké Karlovice 15 6 1 0 1 7 0 115 : 157 292 : 368 21
7. Dartagnans Vsetín 15 3 2 0 1 9 0 119 : 154 293 : 362 14
8. Salamanders Vsetín 15 3 1 0 2 9 0 117 : 156 296 : 365 13
9. Šafrán Šenk Maja Lačnov 15 1 1 0 2 11 0 106 : 167 288 : 384 7
10. Borroro Halenkov 15 2 1 0 0 11 1 93 : 178 264 : 402 5
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Běťák Ondřej Outsiders Vsetín 94,1 92,31 60 52 48 78,86 123 97
2. Jašek Vlastimil Buď a nebo Huslenky 84,5 78,18 56 55 43 69,17 133 92
3. Marák Milan Buď a nebo Huslenky 82,3 80,39 56 51 41 73,33 120 88
4. Chuděj Roman Buď a nebo Huslenky 73,5 73,91 56 46 34 68,81 109 75
5. Janiš Ondřej Manský dvůr I Valašské Meziříčí 72,1 71,43 56 56 40 65,38 130 85
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
So 29.2.2020 15:00 14. Kohůti Vsetín. 8 : 10 Dartagnans Vsetín
Javůrek Oldřich 19 : 24 Adamuška Martin
So 29.2.2020 15:00 14. Outsiders Vsetín 12 : 6 Manský dvůr I Valašské Meziříčí
Žárská Daniela 26 : 16 Podešva Tomáš
So 29.2.2020 15:00 14. Šípy Velké Karlovice 13 : 5 Šafrán Šenk Maja Lačnov
Matyščák Marek 28 : 13 Sucháček Pavel
So 29.2.2020 15:00 14. Black Darts Karolinka 12 : 6 Salamanders Vsetín
Ščotka Tomáš 28 : 16 Škrabánek Karel
So 29.2.2020 15:00 14. Borroro Halenkov 5 : 13 Buď a nebo Huslenky
Mazáč Stanislav 17 : 29 Matyáš Radim
6.3.2020 17:30 15. Manský dvůr I Valašské Meziříčí 15 : 3 Borroro Halenkov
Janiš Ondřej 32 : 10 Orság Stanislav
So 7.3.2020 15:00 15. Outsiders Vsetín 14 : 4 Šípy Velké Karlovice
Žárská Daniela 29 : 10 Matyščák Marek
So 7.3.2020 15:00 15. Salamanders Vsetín 9 : 10 Kohůti Vsetín.
Škrabánek Karel 23 : 20 Stix Martin
So 7.3.2020 15:00 15. Buď a nebo Huslenky 14 : 4 Black Darts Karolinka
Marák Milan 31 : 14 Ščotka Tomáš
So 7.3.2020 15:00 15. Dartagnans Vsetín 10 : 9 Šafrán Šenk Maja Lačnov
Adamuška Martin 22 : 20 Sucháček Pavel
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 5.7.2020 23:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 6.7.2020 01:49:20