Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/8846)
 NáhledTiskNahoru
Windson Cup 2024 - ČP mužů

Republikové žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 8846 | Turnajů: 7038

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Hoffmann Martin 1971CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha1312167310 450
2.Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor1312163410 390
3.Fidler David CZE061743AU Havlů pension Třebenice121114369 990
4.Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most131216389 810
5.Čavajda Dominik CZE043803AAvengers Dašice131216499 690
6.Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov131115499 580
7.Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha131216369 490
8.Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor131216309 310
9.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les131115299 300
10.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov1312161249 150
11.Handl Radovan CZE053799ADream Bar Jirkov131014199 050
12.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň131115219 000
13.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň121114168 910
14.Tunkiv Štěpán CZE050379ADC Žíla Chodov131216308 590
15.Drtil Pavel 1973CZE000003A(Čerti na Ještědu)131558 560
16.Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.131216708 270
16.Rathuský Jiří CZE013614ABrilliant Darts Praha131216518 270
18.Lexa Petr CZE023169ASgt. Pepik's Band Praha13812177 630
18.Macháček Petr CZE017551ABest of Litoměřice131216517 630
20.Vybíral Ondřej CZE069100CThe Snakes Šumperk131216637 470
21.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor131216527 430
22.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha131216347 290
23.David Karel CZE004342CKorbel II Litvínov131216277 270
24.Ulrych Jindřich CZE000540ATachov Tankovna Rubín1359127 180
25.Bujok Dan CZE046440AWindson Ostrava131216507 010
26.Jičínský Milan CZE026549ADream Bar Jirkov131216376 970
27.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov131216656 950
27.Duda Martin CZE023896AVlčáci Č.Budějovice131216346 950
29.Ligus Martin CZE061507AXPneu Orlová131216376 910
30.Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most131216396 790
31.Jandík Vladimír CZE057511AŠK OKO Plzeň131216566 770
32.Fiala Bedřich CZE061216ABo.Co Fifejdy131216816 750
33.Vybíral Matěj CZE066944AMachine Šumperk131216676 670
34.Čermák Daniel CZE062212AAvengers Dašice131014216 630
35.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno131216406 530
36.Mandys Jakub CZE036133AManíci Frýdek-Místek131216316 430
37.Přibyl Pavel 1971CZE000066AŠilingrák Team Brno131216366 390
37.Kišš Marek CZE070892AAvengers Dašice131216526 390
39.Strašil Pavel CZE015487ADarts Club Přibyslav131216676 330
40.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov13913156 320
41.Kváčala Tomáš CZE046207AŠK Vyškov131216276 310
42.Harviš Kamil CZE024365AWindson Ostrava131216516 290
43.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno133776 240
44.Gehry Jan CZE068755BWindson Ostrava131216626 230
45.Ulík Tomáš CZE070753BElefant Karviná131216586 190
45.Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň131216626 190
47.Ligus Jan CZE065830BXPneu Orlová131115236 160
48.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno13913146 140
49.Skřipský Stanislav CZE022079ALožisková mafie Pšov131216586 130
50.Trnka Jiří CZE032649AFedor Sokolov131216346 030
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 20.5.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 20.5.2024 05:26:35
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement