Započítané turnaje
UŠO > Započítané turnaje (1-50/5896)
 NáhledTiskNahoru
Windson Cup 2024 - ČP žen

Republikové žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 1902 | Turnajů: 5896

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
16.7.2024108Open Olomoucko smíšenýDoudová Šárka10Přerov - Sportbar Atláč513C
16.7.202428Myslivec TourČermák DavidPardubice - Myslivec Tour2115C
16.7.202418Letní házení na Netovce SemilyMašek MartinSemily - Netovka bar1315C
16.7.202417Místní Open Karlovarsko jednotlivciPetrželka MilošChodov - Club Bar U Žíly1814C
16.7.202413Místní Open Karlovarsko jednotlivciPetrželka MilošChodov - Club Bar U Žíly1015C
16.7.20247Summer DARTs 2024 - základní turnajBernard VladimírHradec Králové - Kuzelna3421C
16.7.20245JC Liberec Bakalářská HospůdkaNekvindová VeronikaLiberec - Bakalářská hospůdka923C
16.7.20245JC Semily Netovka BarMašek MartinSemily - Netovka bar1018C
16.7.20244MJČ Pivní bar Vltava ČBLinhartová HanaČeské Budějovice - Pivní Bar Vltava3015C
16.7.20244MJM Open - Pivní bar Lidická VIKačanolli FitimBrno - Pivní Bar Lidická1515C
16.7.20243JC Varnsdorf Pivnice KovárnaMíka LukášVarnsdorf - Kovárna1921C
16.7.20242JC Liberec U PotůčkůPresová ZdeňkaLiberec - Potůček1828C
16.7.20241JC Děčín DaliborkaKeplová MartaDěčín - Daliborka1326C
16.7.20241JC Jablonec nad Nisou U NádražíNový PetrJablonec nad Nisou - U Nádraží1027C
16.7.20240Jackpot Cup MSK - rozhodčíDujka TomášFrýdek-Místek - Nevada Bar2316C
16.7.20240Jackpot Cup MSK - rozhodčíStadtherr MartinKarviná - Majáček1715C
16.7.20240Jackpot Cup MSK - rozhodčíKielbas JosefKlimkovice - Hostinec na podloubí 71 KO2515C
16.7.20240JC Česká Lípa Astra BarTill RadekČeská Lípa - Astra Bar1826C
16.7.20240JC Dušníky restaurace u DinaKutzler MartinDušníky 90 - Cowhand klub2325C
16.7.20240JC Litvínov Fotbalová hospůdkaMinařík JiříLitvínov - Fotbalová hospůdka718C
16.7.20240JC Most Metro Music PubJeřábek JiříMost - Metro Music Club1225C
16.7.20240Klubový Open MSK - jednotlivciVontor MiroslavOstrava - Sport bar Miapr1916C
16.7.20240MJČ Velká Maxima ČKHudák RadekČeský Krumlov - Velká Maxima1214C
16.7.20240NáChodkaFormanová MonikaJaroměř - Grand1319C
16.7.20240NáChodka doplňkovýFormanová MonikaJaroměř - Grand1118C
16.7.20240Středočeský pohár základníPecha Martin04Praha - Restaurace Alfa1925C
16.7.20240Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař1122C
16.7.20240TruToulka kat. B+Görner VítTrutnov - Družba1818C
15.7.202427PP TourGoláň RadekPardubice - Bowling Dubina3415C
15.7.202410eMHáčko cupŠpunda MichalOlomouc - ŠK eMHáčko1616C
15.7.20248MJM Open - Pivnice Kalinka Brno IIIBičan RobertBrno - Pivnice Kalinka1516C
15.7.20245JC Liberec Sportbar KolečkoVundererová MartinaLiberec - Sport Bar Kolečko2027C
15.7.20245JC Mimoň Český LevPekař ZdeněkČeský Lev - Mimoň1930C
15.7.20243JC Rumburk Boston Bistro BarSkramužská JanaRumburk - Boston Bistro1318C
15.7.20242Trefa CupChytil JaroslavOlomouc - Zenit1816C
15.7.20240Jackpot Cup MSK - rozhodčíŠimčíková IvanaHavířov - Šatlava2415C
15.7.20240JC Krupka Na StřelniciChára RichardKrupka - Na Střelnici2225C
15.7.20240MJČ U Žáby DubičnéMasař PetrDubičné - U Žábý2316C
15.7.20240Středočeský pohár základníZajíčková Adéla02Praha - Pivnice Chabařovická723C
15.7.20240Středočeský pohár základníBečková Kateřina04Praha - Bar Chrpa1221C
15.7.20240Středočeský pohár základníŠulc Petr08Praha 7 - Klub Ajeto2524C
15.7.20240Středočeský pohár základníMenšík Radek10Praha 4 - U Pipkina1724C
14.7.20240Jackpot Cup MSK - rozhodčíFigura DavidHavířov - Luna2215C
14.7.20240Jackpot Cup MSK - rozhodčíPerutková RadkaOstrava - Sport bar Miapr1320C
14.7.20240Středočeský pohár základníVlasák Jan41Praha - Pivnice Stodůlky1424C
14.7.20240Šipkování v PapiňákuDoubrava MiloslavPlzeň - DcMcPuppin2218C
14.7.20240Šipkování v Papiňáku Lucky LooserDoubrava MiloslavPlzeň - DcMcPuppin1216C
13.7.202426Klubový Open MSK - jednotlivciFolvarčný PatrikOstrava - Restaurace Hero2616C
13.7.20248MJM Open - Bejvávalo U Kolečka VKačanolli FitimBrno - Bejvávalo U Kolečka1616C
13.7.20246Místní Open 501 DOKříž MartinBrno - Topas Club- Brno1110C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 17.7.2024 12:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 17.7.2024 12:52:34
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement