Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/3403)
 NáhledTiskNahoru
Windson Cup 2024 - ČP dvojic mužů

Republikové žebříčky | Dvojice muži | Dvojic: 3403 | Turnajů: 550

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno12335 700
Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
2.Pešek Tomáš CZE049920AAvengers Dašice122575 260
Čavajda Dominik CZE043803AAvengers Dašice
3.Zadina Jakub CZE067078ATequila Hrádek nad Nisou132675 110
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
4.Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most121445 030
Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most
5.Fridrich Vladan CZE015650AOlympia Tábor121444 330
Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor
6.Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha122554 320
Šafránek Martin CZE045511AFRIENDS Praha
7.Macháček Petr CZE017551ABest of Litoměřice12334 300
Hájek Zdeněk 1958CZE000284AKališníci Litoměřice
8.Imrich Martin CZE066541AFedor Sokolov122564 140
Klemera Petr CZE031296ADC Žíla Chodov
9.Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor12334 100
Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor
10.Bujok Dan CZE046440AWindson Ostrava122553 820
Mandys Jakub CZE036133AManíci Frýdek-Místek
11.Ligus Martin CZE061507AXPneu Orlová12333 800
Ligus Jan CZE065830BXPneu Orlová
11.Bičan Robert CZE065745ATěsně vedle Brno12333 800
Poráň David CZE051226APBL 45 Brno
13.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov121443 770
Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
14.Vybíral Ondřej CZE069100CThe Snakes Šumperk12333 700
Černošek Ondřej CZE042550ASport Bar Atláč Přerov
14.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)1113 700
Mašek Alexander CZE016972A40+ Trutnov
16.Urbánek Petr CZE035690AWindson Ostrava121443 650
Surma Stanislav CZE001546AWindson Ostrava
17.Krejčí Pavel CZE001218ABlack Panthers Luna M. Lázně12333 600
Ulrych Jindřich CZE000540ATachov Tankovna Rubín
18.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha122563 480
Lexa Petr CZE023169ASgt. Pepik's Band Praha
19.Frei Kamil CZE076487CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov1225133 460
Fiala Miroslav CZE062353AFedor Sokolov
20.Tichý Petr CZE034669ATequila Hrádek nad Nisou121443 410
Gáži Martin CZE049428ATequila Hrádek nad Nisou
21.Pilař Lukáš CZE071750AAvengers Dašice122553 340
Kišš Marek CZE070892AAvengers Dašice
22.Štěpánek Ondřej CZE033095ALudgeřovice D.C.12333 300
Harviš Kamil CZE024365AWindson Ostrava
22.Šmerda Daniel CZE010276ADC Bunda Starý Klíčov12343 300
Mičulka Daniel CZE021816ADC Bunda Starý Klíčov
24.Jandík Vladimír CZE057511AŠK OKO Plzeň121463 250
Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň
24.Poklop Karel CZE021006ASgt. Pepik's Band Praha11223 250
Hoffmann Martin 1971CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
26.Jenšík Ondřej CZE057906ADarts Club Přibyslav121443 130
Strašil Pavel CZE015487ADarts Club Přibyslav
27.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov12333 100
Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
28.Fiala Bedřich CZE061216ABo.Co Fifejdy11223 050
Slowiak Petr CZE054257ADarts Bohumín
29.Sienko Milan 1961CZE001656ADC Žíla Chodov122563 020
Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
30.Ptáček Radim CZE071042ADarts Club Přibyslav12332 900
Janošťák Václav CZE033658ADarts Club Přibyslav
31.Bartošek Lukáš CZE066007CChmelaři z Knihovny Olomouc122552 860
Magyar Štěpán CZE027540CChmelaři z Knihovny Olomouc
32.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov11222 750
Tunkiv Štěpán CZE050379ADC Žíla Chodov
33.Gehry Jan CZE068755BWindson Ostrava121442 670
Bača Jan CZE053656BDC PreDARTors Ostrava
34.Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.32562 590
Šlambor Zdeněk CZE052010AEX Liberec
35.Malý Petr CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les22442 540
Fidler David CZE061743AU Havlů pension Třebenice
36.Fidler David CZE061743AU Havlů pension Třebenice1112 500
Benecký Roman CZE036936AKobry od Soudku Arnultovice
36.Vašulín Miloš CZE045567A40+ Trutnov1112 500
Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
36.Jíra Ladislav CZE051264ADC Gepardi Karlovy Vary122562 500
Balouš Zdeněk CZE047147ADC Gepardi Karlovy Vary
39.Pomichálek Zdeněk CZE001530DDC Kačamba Praha1225132 460
Ventura René CZE003777DDC Kačamba Praha
40.Sviták Pavel CZE000026AStřelci Český Krumlov22472 380
Moser Michal CZE000118AStřelci Český Krumlov
41.Fiala Petr 1969CZE030729ALožisková mafie Pšov112442 370
Trnka Jiří CZE032649AFedor Sokolov
42.Kraus Martin 1980CZE012892ADEXTEROUS Krásný Les31442 300
Svoboda Miroslav 1999CZE072329DBowling club & bar Frýdlant
43.Dvořák Jan 1981CZE000462ADC McPuppin's2222 200
Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň
44.Handl Radovan CZE053799ADream Bar Jirkov21332 170
Puharič Petr CZE043225ASgt. Pepik's Band Praha
45.Chvojka Martin CZE070831ADarts Brothers Červený Kostelec22442 120
Štefl Dominik CZE030844AČerný Sup Starý Rokytník
46.Vaněk Martin ml. CZE073319CSport Bar Olomouc2222 100
Vaněk Martin st. CZE073321CSport Bar Olomouc
46.Grillo Milan CZE019534AOlympia Tábor2222 100
Koky Filip CZE020493ADC Žíla Chodov
46.Gregor Richard CZE035518BTornádo Destroyers Brno2222 100
Přibyl Pavel 1993CZE045427BTornádo Destroyers Brno
46.Daňo Lukáš CZE061599ATajfun Darts Havlíčkův Brod1112 100
Vrzáček Matěj CZE064198Zruč nad Sázavou
46.Písek David CZE046265ADC Mustang Brno1112 100
Gawlas Adam CZE063388ADC Mustang Brno
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 15.4.2024 11:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 15.4.2024 12:08:24
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement