Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/9303)
 NáhledTiskNahoru
Windson Cup 2024 - ČP mužů

Republikové žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 9303 | Turnajů: 8147

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor1314183810 850
1.Hoffmann Martin 1971CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha1314188010 850
3.Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most1314184410 210
4.Fidler David CZE061743AU Havlů pension Třebenice1212153710 140
5.Čavajda Dominik CZE043803AAvengers Dašice1314185910 110
6.Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha131418399 850
7.Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor131418339 690
8.Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov131115529 680
9.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň131418249 530
9.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov1314181379 530
11.Handl Radovan CZE053799ADream Bar Jirkov131317229 520
12.Popelka Martin 1980CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les131115299 300
13.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň121215179 120
14.Tunkiv Štěpán CZE050379ADC Žíla Chodov131418349 050
15.Drtil Pavel 1973CZE000003A(Čerti na Ještědu)131558 560
16.Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.131317738 420
17.Rathuský Jiří CZE013614ABrilliant Darts Praha131216538 270
18.Macháček Petr CZE017551ABest of Litoměřice131418578 050
19.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor131418607 870
20.Lexa Petr CZE023169ASgt. Pepik's Band Praha13913197 800
21.Vybíral Ondřej CZE069100CThe Snakes Šumperk131317687 700
22.David Karel CZE004342CKorbel II Litvínov131418317 610
23.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha131317367 420
24.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov131418737 370
25.Duda Martin 1977CZE023896AVlčáci Č.Budějovice131418427 350
26.Ligus Martin CZE061507AXPneu Orlová131418437 310
27.Bujok Dan CZE046440AWindson Ostrava131418547 250
28.Jičínský Milan CZE026549ADream Bar Jirkov131317387 200
29.Jandík Vladimír CZE057511AŠK OKO Plzeň131418647 190
29.Čermák Daniel CZE062212AAvengers Dašice131216307 190
31.Ulrych Jindřich CZE000540ATachov Tankovna Rubín1359127 180
32.Fiala Bedřich CZE061216ABo.Co Fifejdy131418937 110
33.Vybíral Matěj CZE066944AMachine Šumperk131418747 030
34.Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most131418436 970
35.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno131418536 890
36.Mandys Jakub CZE036133AManíci Frýdek-Místek131418366 810
37.Kišš Marek CZE070892AAvengers Dašice131418646 790
38.Přibyl Pavel 1971CZE000066AŠilingrák Team Brno131418426 710
39.Harviš Kamil CZE024365AWindson Ostrava131418576 670
40.Kváčala Tomáš CZE046207AŠK Vyškov131418326 650
41.Skřipský Stanislav CZE022079ALožisková mafie Pšov131418686 590
41.Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň131418746 590
43.Gehry Jan CZE068755BWindson Ostrava131418736 570
44.Ulík Tomáš CZE070753BElefant Karviná131418716 530
45.Ligus Jan CZE065830BXPneu Orlová131317286 520
46.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno131115166 480
47.Hájek Zdeněk 1958CZE000284AKališníci Litoměřice131418576 450
48.Strašil Pavel CZE015487ADarts Club Přibyslav131317686 420
49.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov131014166 410
50.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno134886 370
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 23.6.2024 21:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 23.6.2024 22:02:26
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement