Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/445)
 NáhledTiskNahoru
Windson Cup 2024 - ČP dvojic žen

Republikové žebříčky | Dvojice ženy | Dvojic: 445 | Turnajů: 199

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov13444 550
Šmudlová Romana CZE014036AHamerské kladivo
2.Doležalová Monika CZE002255APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou132664 410
Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
3.Pliskvová Havlíková Andrea CZE053465ASea Bowling Medáci Karlovy Vary131554 400
Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
4.Medová Marcela CZE039792AJežkovy Voči Větrný Jeníkov121444 370
Čechová Kateřina CZE064386AFormanský Dravci Jihlava
5.Mairichová Barbora CZE041094ATorzo Bílina12334 300
Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
6.Plevová Jana CZE050557BŘízci z Výškovic13454 250
Kozubjaková Kristýna CZE067380AJestřábi Ostrava
7.Bauerová Jiřina CZE025806Racek B52 Karlovy Vary13443 850
Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary
8.Šebková Petra CZE000073BDC Máchalové Kladno13443 750
Tvrdíková Miroslava CZE000727AKlub Ajeto z.s. Praha
9.Loudová Kristýna CZE073048CŠK Posterguys OKO Plzeň13463 650
Volfíková Kateřina CZE042607ADC Comedy Club Klenčí pod Čerchovem
10.Michálková Michaela CZE052185Game of Thrones Praha1326173 610
Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha
11.Kaiserová Tereza CZE072395CŠK Amorovo Šípy Haltrava12332 900
Paitlová Klára CZE042472CDC Skleník Domažlice
12.Dorazilová Jitka CZE053572BChmelaři z Knihovny Olomouc121442 610
Doubravová Tereza CZE060092BTrefa Olomouc
13.Makkaiová Šárka CZE061375DDarda Radim132682 570
Pešková Iveta CZE048526CMordorští Vrhači Pardubice
14.Rychetská Formanová Denisa CZE056395AŠK Medvědi Velký Třebešov31442 500
Formanová Monika CZE056394AŠK Medvědi Velký Třebešov
15.Homolová Leontýna Rozárie CZE069614CStavba Brno13442 350
Homolová Lenka CZE020567AStavba Brno
15.Pacholíková Michaela CZE069380CŠK Kolinec3332 350
Moravcová Jana CZE048433CŠK Kolinec
17.Šímová Veronika CZE073755AŠK Sušice131582 320
Reinišová Lucie CZE050867DŠK Lotři ze Sladovnický
18.Hlavatá Eliška CZE045772(Vichřice z Ještědu)32552 270
Strnádková Radka CZE044989(Vichřice z Ještědu)
19.Košťálová Eva CZE000210Pilníkov 32552 210
Kocianová Pavlína CZE059336AOrli Trutnov
20.Kašparová Veronika CZE054811ABest of Litoměřice121442 170
Domáčková Karolína CZE054453Unkulunkulukazi Originál Karlovy Vary
20.Wolfová Lenka CZE039951BDřevěnka Broumov32562 170
Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
22.Čáslavová Javornická Jaroslava CZE071203BŠK Konec Světa Hyršov3362 150
Němečková Hana CZE071021CŠK Konec Světa Hyršov
22.Krajčo Jana CZE055052BŠkoláci Tipáč Písek3332 150
Křepelková Simona CZE048773BŠkoláci Tipáč Písek
22.Míková Eva CZE034429BValkýry z Tábora3332 150
Jelínková Petra CZE064847BValkýry z Tábora
25.Kocánová Lucie CZE060456ADream Bar Jirkov1112 100
Bláhová Monika CZE054559ADream Bar Jirkov
26.Beranová Michaela CZE070717CŠK Dangerous Plzeň13442 050
Schořová Barbora CZE059755DHoražďovice
27.Šimková Dominika CZE059559BFerbek Hradec Králové3331 950
Jiříčková Valentová Anna CZE059760CPanteři Pohřebačka
28.Kadlecová Michaela CZE072356CSDH Florián Proskovice32551 890
Leváková Andrea CZE070342CSponzoři Ostrava
29.Rosíková Alena CZE031703BProdarts club Lipník nad Bečvou122551 800
Vranková Julie CZE062101ASport Bar Atláč Přerov
30.Vaňková Martina CZE071858BI am 180 Praha121441 790
Kroužecká Adéla CZE069042CŠK Radotín
31.Tůmová Petra 1985CZE047361APijonýři Litvínov3331 750
Kubíková Pavla CZE030187BMostecký Most
32.Térová Rozálie CZE068893CLumírkovci Úpice2221 700
Němcová Tereza CZE028638CSkarabeus Slatiňany
33.Košařová Markéta CZE023339ADC Štiky Rosice3331 650
Chválková Ilona CZE046204AŠK Modřice
33.Křístková Svatava CZE057622CŘízci z Výškovic3331 650
Křístková Denisa CZE052833AŘízci z Výškovic
33.Morales Rosario Elidia CZE069969AKlub 44 Liberec3331 650
Presová Zdeňka CZE067036DHadi Smržovka
36.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II132671 630
Moravcová Eliška CZE022455Cerhenice
37.Hermanová Kateřina CZE065746CTěsně vedle Brno12331 600
Suchá Michaela CZE031968CDC Angry Birds Osmička Brno
37.Kopecká Markéta CZE069797CLožisková mafie Pšov2221 600
Radová Karla CZE000873AMostecký Most
39.Cuřínová Kristýna CZE060291CMolly Darts Club3331 550
Pokorná Tereza CZE042274BGrácie Brno
39.Kovářová Jana CZE046805BWFS Evaň3331 550
Řepíková Marcela CZE009098DBulldogs Libochovice
39.Šikolová Šárka CZE055144CGripeni Liberec3331 550
Samlerová Michaela CZE048405Liberec
39.Troníčková Eva CZE050014ADC Red Barons Plzeň3331 550
Tomášková Ilona CZE000600DPlzeň 10
43.Vaculová Lenka CZE000193CGold Řídeč31441 520
Kyselá Zdena ml. CZE039512CGold Řídeč
44.Ledvinová Petra CZE031843Racek B52 Karlovy Vary32561 490
Ledvinová Pavla CZE030107Racek B52 Karlovy Vary
45.Belancová Martina CZE031951BŠK Konec Světa Hyršov3351 450
Součková Soňa CZE011348CŠK Konec Světa Hyršov
45.Pindiaková Zdeňka CZE063636CRytíři Jirkov21331 450
Kocánová Lucie CZE060456ADream Bar Jirkov
47.Kyjevská Veronika CZE060914DDC The Worker Praha32571 430
Kastnerová Eva CZE031728DTopinky Praha
48.Hrubá Kateřina CZE000063BNo Men Prostějov2221 400
Mičková Monika CZE022874BNo Men Prostějov
48.Mrňková Markéta CZE000111Olomouc 2221 400
Chudá Martina CZE000056BGrácie Brno
50.Semencová Jana CZE026980APijonýři Litvínov3331 350
Pokorná Markéta CZE054536BPanoramix Klášterec nad Ohří
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 27.5.2024 02:30
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 27.5.2024 02:34:01
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement