Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
Středovýchodní konference
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne10.9.2023Olympia Tábor11:7ŠK Vyškov (Ivanovice)Tipsport bar Dukla, Vyškov 
11:00Křepelka Čestmír26:17Dofek Leoš
1.Ne10.9.2023ŠK Vyškov (Ivanovice)8:10Kaspec Libina (Olomouc)Tipsport bar Dukla, Vyškov 
16:00Dofek Leoš22:22Skopalík Zbyněk
2.Ne24.9.2023Ložisková mafie Pšov14:4ŠK Vyškov (Ivanovice)DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
10:30Schieferdecker Václav30:14Březovský Bořivoj
2.Ne24.9.2023ŠK Vyškov (Ivanovice)8:10Kanec MostDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
12:30Březovský Bořivoj21:20Šmejc Miroslav
2.Ne24.9.2023Dream Team Tornádo Jirkov10:8ŠK Vyškov (Ivanovice)DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
14:15Jičínský Milan25:19Březovský Bořivoj
2.Ne24.9.2023ŠK Vyškov (Ivanovice)5:13DEXTEROUS Krásný LesDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
16:00Březovský Bořivoj12:29Malý Petr
3.Ne8.10.2023ŠK Vyškov (Ivanovice)7:11Mustang BrnoPivnice Knihovna, Olomouc 
13:45Březovský Bořivoj19:24Bašný David
3.Ne8.10.2023Kaspec Libina (Olomouc)6:12ŠK Vyškov (Ivanovice)Pivnice Knihovna, Olomouc 
16:00Skopalík Zbyněk16:26Březovský Bořivoj
4.Ne12.11.2023ŠK Vyškov (Ivanovice)6:12Sgt. Pepik's Band PrahaBulls Restaurant, Praha 5 
11:00Březovský Bořivoj17:29Moravec Jiří
4.Ne12.11.2023Olympia Tábor10:8ŠK Vyškov (Ivanovice)Bulls Restaurant, Praha 5 
13:45Křepelka Čestmír22:24Šarkőzi Jakub
5.Ne17.12.2023ŠK Vyškov (Ivanovice)9:10Sgt. Pepik's Band PrahaHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
13:45Březovský Bořivoj20:27Moravec Jiří
5.Ne17.12.2023Mustang Brno12:6ŠK Vyškov (Ivanovice)Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
16:00Bašný David28:20Březovský Bořivoj
6.Ne14.1.2024ŠK Vyškov (Ivanovice)5:13Olympia TáborKlub Centrum Bar, Ivanovice na Hané 
11:00Březovský Bořivoj13:27Křepelka Čestmír
6.Ne14.1.2024ŠK Vyškov (Ivanovice)8:10Mustang BrnoKlub Centrum Bar, Ivanovice na Hané 
16:00Březovský Bořivoj20:23Bašný David
7.Ne4.2.2024ŠK Vyškov (Ivanovice)13:5Fanatics SedlecSanta bar Sedlec, Sedlec u Žebráku 
11:00Březovský Bořivoj28:15Tauš Václav
7.Ne4.2.2024ŠK Vyškov (Ivanovice)8:10Olympia TáborSanta bar Sedlec, Sedlec u Žebráku 
13:45Březovský Bořivoj22:22Křepelka Čestmír
8.Ne18.2.2024ŠK Vyškov (Ivanovice)11:7Fanatics SedlecPivnice Knihovna, Olomouc 
13:45Březovský Bořivoj28:20Tauš Václav
8.Ne18.2.2024Kaspec Libina (Olomouc)8:10ŠK Vyškov (Ivanovice)Pivnice Knihovna, Olomouc 
16:00Skopalík Zbyněk20:22Březovský Bořivoj
9.Ne10.3.2024Sgt. Pepik's Band Praha13:5ŠK Vyškov (Ivanovice)Tipsport bar Dukla, Vyškov 
11:00Hoffmann Martin28:17Březovský Bořivoj
9.Ne10.3.2024ŠK Vyškov (Ivanovice)9:10Kaspec Libina (Olomouc)Tipsport bar Dukla, Vyškov 
16:00Březovský Bořivoj22:21Dušek Marian
10.Ne14.4.2024Sgt. Pepik's Band Praha13:5ŠK Vyškov (Ivanovice)Bulls Restaurant, Praha 5 
11:00Moravec Jiří30:17Březovský Bořivoj
10.Ne14.4.2024Fanatics Sedlec9:10ŠK Vyškov (Ivanovice)Bulls Restaurant, Praha 5 
13:45Tauš Václav23:23Březovský Bořivoj
11.Ne28.4.2024Scorpions OKO Plzeň10:9ŠK Vyškov (Ivanovice)Klub AJETO P.M.P., Praha 7 
12:30Šimandl Kamil22:22Březovský Bořivoj
11.Ne28.4.2024ŠK Vyškov (Ivanovice)7:1140+ Trutnov (V. Třebešov)Klub AJETO P.M.P., Praha 7 
15:00Březovský Bořivoj19:25Davídek Antonín
12.Ne12.5.2024Fanatics Sedlec6:12ŠK Vyškov (Ivanovice)Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
13:45Tauš Václav17:25Březovský Bořivoj
12.Ne12.5.2024Mustang Brno8:10ŠK Vyškov (Ivanovice)Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
16:00Bašný David22:23Březovský Bořivoj
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 15.7.2024 13:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 15.7.2024 13:30:59
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement