Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
Středovýchodní konference
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne3.9.2023Mustang Brno11:7Fanatics SedlecSanta bar Sedlec, Sedlec u Žebráku 
11:00Bašný David27:20Tauš Václav
1.Ne3.9.2023Mustang Brno10:8Sgt. Pepik's Band PrahaSanta bar Sedlec, Sedlec u Žebráku 
13:45Bašný David23:23Moravec Jiří
1.Ne3.9.2023Fanatics Sedlec6:12Sgt. Pepik's Band PrahaSanta bar Sedlec, Sedlec u Žebráku 
16:00Tauš Václav20:28Moravec Jiří
1.Ne10.9.2023Olympia Tábor11:7ŠK Vyškov (Ivanovice)Tipsport bar Dukla, Vyškov 
11:00Křepelka Čestmír26:17Dofek Leoš
1.Ne10.9.2023Kaspec Libina (Olomouc)7:11Olympia TáborTipsport bar Dukla, Vyškov 
13:45Skopalík Zbyněk20:26Křepelka Čestmír
1.Ne10.9.2023ŠK Vyškov (Ivanovice)8:10Kaspec Libina (Olomouc)Tipsport bar Dukla, Vyškov 
16:00Dofek Leoš22:22Skopalík Zbyněk
2.Ne24.9.2023Ložisková mafie Pšov14:4ŠK Vyškov (Ivanovice)DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
10:30Schieferdecker Václav30:14Březovský Bořivoj
2.Ne24.9.202340+ Trutnov (V. Třebešov)11:7Fanatics SedlecDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
10:30Davídek Antonín28:21Tauš Václav
2.Ne24.9.2023Scorpions OKO Plzeň14:4Kaspec Libina (Olomouc)DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
10:30Brejcha Jiří31:14Skopalík Zbyněk
2.Ne24.9.2023DEXTEROUS Krásný Les8:10Sgt. Pepik's Band PrahaDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
10:30Malý Petr16:23Moravec Jiří
2.Ne24.9.2023Dream Team Tornádo Jirkov11:7Olympia TáborDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
10:30Jičínský Milan24:17Křepelka Čestmír
2.Ne24.9.2023Kanec Most5:13Mustang BrnoDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
10:30Šmejc Miroslav15:29Bašný David
2.Ne24.9.2023Fanatics Sedlec4:14Ložisková mafie PšovDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
12:30Tauš Václav13:30Schieferdecker Václav
2.Ne24.9.2023Kaspec Libina (Olomouc)7:1140+ Trutnov (V. Třebešov)DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
12:30Skopalík Zbyněk17:27Davídek Antonín
2.Ne24.9.2023Sgt. Pepik's Band Praha5:13Scorpions OKO PlzeňDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
12:30Moravec Jiří18:29Brejcha Jiří
2.Ne24.9.2023Olympia Tábor13:5DEXTEROUS Krásný LesDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
12:30Křepelka Čestmír27:18Malý Petr
2.Ne24.9.2023Mustang Brno6:12Dream Team Tornádo JirkovDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
12:30Bašný David18:26Jičínský Milan
2.Ne24.9.2023ŠK Vyškov (Ivanovice)8:10Kanec MostDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
12:30Březovský Bořivoj21:20Šmejc Miroslav
2.Ne24.9.2023Ložisková mafie Pšov14:4Kaspec Libina (Olomouc)DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
14:15Schieferdecker Václav30:14Skopalík Zbyněk
2.Ne24.9.202340+ Trutnov (V. Třebešov)8:10Sgt. Pepik's Band PrahaDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
14:15Davídek Antonín21:24Moravec Jiří
2.Ne24.9.2023Scorpions OKO Plzeň6:12Olympia TáborDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
14:15Brejcha Jiří18:27Křepelka Čestmír
2.Ne24.9.2023DEXTEROUS Krásný Les8:10Mustang BrnoDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
14:15Malý Petr20:24Bašný David
2.Ne24.9.2023Dream Team Tornádo Jirkov10:8ŠK Vyškov (Ivanovice)DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
14:15Jičínský Milan25:19Březovský Bořivoj
2.Ne24.9.2023Kanec Most5:13Fanatics SedlecDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
14:15Šmejc Miroslav17:29Tauš Václav
2.Ne24.9.2023Sgt. Pepik's Band Praha8:10Ložisková mafie PšovDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
16:00Moravec Jiří22:26Schieferdecker Václav
2.Ne24.9.2023Olympia Tábor12:640+ Trutnov (V. Třebešov)DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
16:00Křepelka Čestmír28:17Davídek Antonín
2.Ne24.9.2023Mustang Brno6:12Scorpions OKO PlzeňDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
16:00Bašný David18:28Brejcha Jiří
2.Ne24.9.2023ŠK Vyškov (Ivanovice)5:13DEXTEROUS Krásný LesDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
16:00Březovský Bořivoj12:29Malý Petr
2.Ne24.9.2023Fanatics Sedlec7:11Dream Team Tornádo JirkovDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
16:00Tauš Václav19:27Jičínský Milan
2.Ne24.9.2023Kaspec Libina (Olomouc)11:7Kanec MostDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
16:00Kašpar Jakub26:17Kalášek Jiří
3.Ne8.10.2023Mustang Brno10:8Kaspec Libina (Olomouc)Pivnice Knihovna, Olomouc 
11:00Bašný David24:21Skopalík Zbyněk
3.Ne8.10.2023Olympia Tábor13:5Fanatics SedlecSanta bar Sedlec, Sedlec u Žebráku 
11:00Křepelka Čestmír30:16Tauš Václav
3.Ne8.10.2023ŠK Vyškov (Ivanovice)7:11Mustang BrnoPivnice Knihovna, Olomouc 
13:45Březovský Bořivoj19:24Bašný David
3.Ne8.10.2023Sgt. Pepik's Band Praha12:6Olympia TáborSanta bar Sedlec, Sedlec u Žebráku 
13:45Moravec Jiří27:16Křepelka Čestmír
3.Ne8.10.2023Kaspec Libina (Olomouc)6:12ŠK Vyškov (Ivanovice)Pivnice Knihovna, Olomouc 
16:00Skopalík Zbyněk16:26Březovský Bořivoj
3.Ne8.10.2023Fanatics Sedlec6:12Sgt. Pepik's Band PrahaSanta bar Sedlec, Sedlec u Žebráku 
16:00Tauš Václav18:29Moravec Jiří
4.Ne12.11.2023ŠK Vyškov (Ivanovice)6:12Sgt. Pepik's Band PrahaBulls Restaurant, Praha 5 
11:00Březovský Bořivoj17:29Moravec Jiří
4.Ne12.11.2023Fanatics Sedlec10:9Kaspec Libina (Olomouc)Pivnice Knihovna, Olomouc 
11:00Tauš Václav21:21Skopalík Zbyněk
4.Ne12.11.2023Mustang Brno13:5Fanatics SedlecPivnice Knihovna, Olomouc 
13:45Bašný David26:14Tauš Václav
4.Ne12.11.2023Olympia Tábor10:8ŠK Vyškov (Ivanovice)Bulls Restaurant, Praha 5 
13:45Křepelka Čestmír22:24Šarkőzi Jakub
4.Ne12.11.2023Kaspec Libina (Olomouc)7:11Mustang BrnoPivnice Knihovna, Olomouc 
16:00Skopalík Zbyněk20:23Bašný David
4.Ne12.11.2023Sgt. Pepik's Band Praha7:11Olympia TáborBulls Restaurant, Praha 5 
16:00Moravec Jiří19:25Křepelka Čestmír
5.Ne17.12.2023Mustang Brno10:8Sgt. Pepik's Band PrahaHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
11:00Bašný David23:20Moravec Jiří
5.Ne17.12.2023ŠK Vyškov (Ivanovice)9:10Sgt. Pepik's Band PrahaHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
13:45Březovský Bořivoj20:27Moravec Jiří
5.Ne17.12.2023Mustang Brno12:6ŠK Vyškov (Ivanovice)Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
16:00Bašný David28:20Březovský Bořivoj
6.Ne14.1.2024ŠK Vyškov (Ivanovice)5:13Olympia TáborKlub Centrum Bar, Ivanovice na Hané 
11:00Březovský Bořivoj13:27Křepelka Čestmír
6.Ne14.1.2024Sgt. Pepik's Band Praha16:2Kaspec Libina (Olomouc)Bulls Restaurant, Praha 5 
11:00Moravec Jiří33:10Kašpar Jakub
6.Ne14.1.2024Kaspec Libina (Olomouc)7:11Fanatics SedlecBulls Restaurant, Praha 5 
13:45Dušek Marian21:26Tauš Václav
6.Ne14.1.2024Mustang Brno10:9Olympia TáborKlub Centrum Bar, Ivanovice na Hané 
13:45Bašný David22:21Křepelka Čestmír
6.Ne14.1.2024Sgt. Pepik's Band Praha13:5Fanatics SedlecBulls Restaurant, Praha 5 
16:00Moravec Jiří27:16Tauš Václav
6.Ne14.1.2024ŠK Vyškov (Ivanovice)8:10Mustang BrnoKlub Centrum Bar, Ivanovice na Hané 
16:00Březovský Bořivoj20:23Bašný David
5.Ne21.1.2024Kaspec Libina (Olomouc)6:12Olympia TáborBar Bronx, Tábor 
11:00Skopalík Zbyněk17:26Křepelka Čestmír
5.Ne21.1.2024Fanatics Sedlec10:9Kaspec Libina (Olomouc)Bar Bronx, Tábor 
13:45Tauš Václav22:23Skopalík Zbyněk
5.Ne21.1.2024Olympia Tábor8:10Fanatics SedlecRespekt Klub, Tábor 
16:00Křepelka Čestmír24:23Tauš Václav
7.Ne4.2.2024Sgt. Pepik's Band Praha8:10Mustang BrnoHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
11:00Lexa Petr22:22Bašný David
7.Ne4.2.2024ŠK Vyškov (Ivanovice)13:5Fanatics SedlecSanta bar Sedlec, Sedlec u Žebráku 
11:00Březovský Bořivoj28:15Tauš Václav
7.Ne4.2.2024ŠK Vyškov (Ivanovice)8:10Olympia TáborSanta bar Sedlec, Sedlec u Žebráku 
13:45Březovský Bořivoj22:22Křepelka Čestmír
7.Ne4.2.2024Kaspec Libina (Olomouc)6:12Sgt. Pepik's Band PrahaHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
13:45Kašpar Jakub18:26Moravec Jiří
7.Ne4.2.2024Fanatics Sedlec7:11Olympia TáborSanta bar Sedlec, Sedlec u Žebráku 
16:00Tauš Václav19:26Křepelka Čestmír
7.Ne4.2.2024Mustang Brno11:7Kaspec Libina (Olomouc)Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
16:00Bašný David24:20Skopalík Zbyněk
8.Ne18.2.2024Kaspec Libina (Olomouc)9:10Fanatics SedlecPivnice Knihovna, Olomouc 
11:00Skopalík Zbyněk20:22Tauš Václav
8.Ne18.2.2024Mustang Brno10:8Olympia TáborBar Bronx, Tábor 
11:00Bašný David25:20Chomout Jaroslav
8.Ne18.2.2024Sgt. Pepik's Band Praha6:12Mustang BrnoBar Bronx, Tábor 
13:45Hoffmann Martin18:26Bašný David
8.Ne18.2.2024ŠK Vyškov (Ivanovice)11:7Fanatics SedlecPivnice Knihovna, Olomouc 
13:45Březovský Bořivoj28:20Tauš Václav
8.Ne18.2.2024Olympia Tábor5:13Sgt. Pepik's Band PrahaRespekt Klub, Tábor 
16:00Křepelka Čestmír16:29Moravec Jiří
8.Ne18.2.2024Kaspec Libina (Olomouc)8:10ŠK Vyškov (Ivanovice)Pivnice Knihovna, Olomouc 
16:00Skopalík Zbyněk20:22Březovský Bořivoj
9.Ne10.3.2024Fanatics Sedlec11:7Mustang BrnoSanta bar Sedlec, Sedlec u Žebráku 
11:00Tauš Václav24:20Bašný David
9.Ne10.3.2024Sgt. Pepik's Band Praha13:5ŠK Vyškov (Ivanovice)Tipsport bar Dukla, Vyškov 
11:00Hoffmann Martin28:17Březovský Bořivoj
9.Ne10.3.2024Olympia Tábor14:4Mustang BrnoSanta bar Sedlec, Sedlec u Žebráku 
13:45Křepelka Čestmír30:11Bašný David
9.Ne10.3.2024Kaspec Libina (Olomouc)6:12Sgt. Pepik's Band PrahaTipsport bar Dukla, Vyškov 
13:45Dušek Marian16:28Hoffmann Martin
9.Ne10.3.2024Fanatics Sedlec5:13Olympia TáborSanta bar Sedlec, Sedlec u Žebráku 
16:00Tauš Václav17:29Křepelka Čestmír
9.Ne10.3.2024ŠK Vyškov (Ivanovice)9:10Kaspec Libina (Olomouc)Tipsport bar Dukla, Vyškov 
16:00Březovský Bořivoj22:21Dušek Marian
10.Ne14.4.2024Sgt. Pepik's Band Praha13:5ŠK Vyškov (Ivanovice)Bulls Restaurant, Praha 5 
11:00Moravec Jiří30:17Březovský Bořivoj
10.Ne14.4.2024Olympia Tábor13:5Kaspec Libina (Olomouc)Pivnice Knihovna, Olomouc 
11:00Křepelka Čestmír26:17Paděra Pavel
10.Ne14.4.2024Fanatics Sedlec9:10ŠK Vyškov (Ivanovice)Bulls Restaurant, Praha 5 
13:45Tauš Václav23:23Březovský Bořivoj
10.Ne14.4.2024Olympia Tábor9:10Mustang BrnoPivnice Knihovna, Olomouc 
13:45Křepelka Čestmír20:24Bašný David
10.Ne14.4.2024Kaspec Libina (Olomouc)5:13Mustang BrnoPivnice Knihovna, Olomouc 
16:00Skopalík Zbyněk19:29Bašný David
10.Ne14.4.2024Sgt. Pepik's Band Praha13:5Fanatics SedlecBulls Restaurant, Praha 5 
16:00Moravec Jiří28:13Tauš Václav
11.Ne28.4.2024Ložisková mafie Pšov10:8Olympia TáborKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
12:30Schieferdecker Václav25:23Chomout Jaroslav
11.Ne28.4.202440+ Trutnov (V. Třebešov)9:10Mustang BrnoKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
12:30Davídek Antonín23:23Bašný David
11.Ne28.4.2024Scorpions OKO Plzeň10:9ŠK Vyškov (Ivanovice)Klub AJETO P.M.P., Praha 7 
12:30Šimandl Kamil22:22Březovský Bořivoj
11.Ne28.4.2024DEXTEROUS Krásný Les14:4Fanatics SedlecKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
12:30Malý Petr30:16Tauš Václav
11.Ne28.4.2024Dream Team Tornádo Jirkov10:8Kaspec Libina (Olomouc)Klub AJETO P.M.P., Praha 7 
12:30Jičínský Milan23:20Skopalík Zbyněk
11.Ne28.4.2024Kanec Most4:14Sgt. Pepik's Band PrahaKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
12:30Šmejc Miroslav16:31Hlavatý Tomáš
11.Ne28.4.2024Mustang Brno9:10Ložisková mafie PšovKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
15:00Bašný David23:24Schieferdecker Václav
11.Ne28.4.2024ŠK Vyškov (Ivanovice)7:1140+ Trutnov (V. Třebešov)Klub AJETO P.M.P., Praha 7 
15:00Březovský Bořivoj19:25Davídek Antonín
11.Ne28.4.2024Fanatics Sedlec4:14Scorpions OKO PlzeňKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
15:00Tauš Václav11:30Šimandl Kamil
11.Ne28.4.2024Kaspec Libina (Olomouc)4:14DEXTEROUS Krásný LesKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
15:00Skopalík Zbyněk14:31Malý Petr
11.Ne28.4.2024Sgt. Pepik's Band Praha12:6Dream Team Tornádo JirkovKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
15:00Hlavatý Tomáš28:17Jičínský Milan
11.Ne28.4.2024Olympia Tábor15:3Kanec MostKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
15:00Chomout Jaroslav31:13Šmejc Miroslav
12.Ne28.4.2024Olympia Tábor10:9Sgt. Pepik's Band PrahaKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
18:00Chomout Jaroslav22:21Hlavatý Tomáš
12.Ne12.5.2024Olympia Tábor18:0Kaspec Libina (Olomouc)Respekt Klub, Tábor 
11:00Chomout Jaroslav36:0Skopalík Zbyněk
12.Ne12.5.2024Fanatics Sedlec5:13Mustang BrnoHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
11:00Tauš Václav12:28Bašný David
12.Ne12.5.2024Fanatics Sedlec6:12ŠK Vyškov (Ivanovice)Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
13:45Tauš Václav17:25Březovský Bořivoj
12.Ne12.5.2024Sgt. Pepik's Band Praha18:0Kaspec Libina (Olomouc)Bar Bronx, Tábor 
13:45Moravec Jiří36:0Skopalík Zbyněk
12.Ne12.5.2024Mustang Brno8:10ŠK Vyškov (Ivanovice)Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
16:00Bašný David22:23Březovský Bořivoj
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 19.7.2024 16:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 19.7.2024 16:36:29
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement