Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
Středovýchodní konference
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne10.9.2023Kaspec Libina (Olomouc)7:11Olympia TáborTipsport bar Dukla, Vyškov 
13:45Skopalík Zbyněk20:26Křepelka Čestmír
1.Ne10.9.2023ŠK Vyškov (Ivanovice)8:10Kaspec Libina (Olomouc)Tipsport bar Dukla, Vyškov 
16:00Dofek Leoš22:22Skopalík Zbyněk
2.Ne24.9.2023Scorpions OKO Plzeň14:4Kaspec Libina (Olomouc)DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
10:30Brejcha Jiří31:14Skopalík Zbyněk
2.Ne24.9.2023Kaspec Libina (Olomouc)7:1140+ Trutnov (V. Třebešov)DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
12:30Skopalík Zbyněk17:27Davídek Antonín
2.Ne24.9.2023Ložisková mafie Pšov14:4Kaspec Libina (Olomouc)DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
14:15Schieferdecker Václav30:14Skopalík Zbyněk
2.Ne24.9.2023Kaspec Libina (Olomouc)11:7Kanec MostDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
16:00Kašpar Jakub26:17Kalášek Jiří
3.Ne8.10.2023Mustang Brno10:8Kaspec Libina (Olomouc)Pivnice Knihovna, Olomouc 
11:00Bašný David24:21Skopalík Zbyněk
3.Ne8.10.2023Kaspec Libina (Olomouc)6:12ŠK Vyškov (Ivanovice)Pivnice Knihovna, Olomouc 
16:00Skopalík Zbyněk16:26Březovský Bořivoj
4.Ne12.11.2023Fanatics Sedlec10:9Kaspec Libina (Olomouc)Pivnice Knihovna, Olomouc 
11:00Tauš Václav21:21Skopalík Zbyněk
4.Ne12.11.2023Kaspec Libina (Olomouc)7:11Mustang BrnoPivnice Knihovna, Olomouc 
16:00Skopalík Zbyněk20:23Bašný David
6.Ne14.1.2024Sgt. Pepik's Band Praha16:2Kaspec Libina (Olomouc)Bulls Restaurant, Praha 5 
11:00Moravec Jiří33:10Kašpar Jakub
6.Ne14.1.2024Kaspec Libina (Olomouc)7:11Fanatics SedlecBulls Restaurant, Praha 5 
13:45Dušek Marian21:26Tauš Václav
5.Ne21.1.2024Kaspec Libina (Olomouc)6:12Olympia TáborBar Bronx, Tábor 
11:00Skopalík Zbyněk17:26Křepelka Čestmír
5.Ne21.1.2024Fanatics Sedlec10:9Kaspec Libina (Olomouc)Bar Bronx, Tábor 
13:45Tauš Václav22:23Skopalík Zbyněk
7.Ne4.2.2024Kaspec Libina (Olomouc)6:12Sgt. Pepik's Band PrahaHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
13:45Kašpar Jakub18:26Moravec Jiří
7.Ne4.2.2024Mustang Brno11:7Kaspec Libina (Olomouc)Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
16:00Bašný David24:20Skopalík Zbyněk
8.Ne18.2.2024Kaspec Libina (Olomouc)9:10Fanatics SedlecPivnice Knihovna, Olomouc 
11:00Skopalík Zbyněk20:22Tauš Václav
8.Ne18.2.2024Kaspec Libina (Olomouc)8:10ŠK Vyškov (Ivanovice)Pivnice Knihovna, Olomouc 
16:00Skopalík Zbyněk20:22Březovský Bořivoj
9.Ne10.3.2024Kaspec Libina (Olomouc)6:12Sgt. Pepik's Band PrahaTipsport bar Dukla, Vyškov 
13:45Dušek Marian16:28Hoffmann Martin
9.Ne10.3.2024ŠK Vyškov (Ivanovice)9:10Kaspec Libina (Olomouc)Tipsport bar Dukla, Vyškov 
16:00Březovský Bořivoj22:21Dušek Marian
10.Ne14.4.2024Olympia Tábor13:5Kaspec Libina (Olomouc)Pivnice Knihovna, Olomouc 
11:00Křepelka Čestmír26:17Paděra Pavel
10.Ne14.4.2024Kaspec Libina (Olomouc)5:13Mustang BrnoPivnice Knihovna, Olomouc 
16:00Skopalík Zbyněk19:29Bašný David
11.Ne28.4.2024Dream Team Tornádo Jirkov10:8Kaspec Libina (Olomouc)Klub AJETO P.M.P., Praha 7 
12:30Jičínský Milan23:20Skopalík Zbyněk
11.Ne28.4.2024Kaspec Libina (Olomouc)4:14DEXTEROUS Krásný LesKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
15:00Skopalík Zbyněk14:31Malý Petr
12.Ne12.5.2024Olympia Tábor18:0Kaspec Libina (Olomouc)Bar Bronx, Tábor 
11:00Chomout Jaroslav36:0Skopalík Zbyněk
12.Ne12.5.2024Sgt. Pepik's Band Praha18:0Kaspec Libina (Olomouc)Bar Bronx, Tábor 
13:45Moravec Jiří36:0Skopalík Zbyněk
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 27.5.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 27.5.2024 05:46:20
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement