Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/7265)
 NáhledTiskNahoru
Windson Cup 2024 - ČP mužů

Republikové žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 7265 | Turnajů: 3542

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Hoffmann Martin 1971CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha268433 880
2.Puharič Petr CZE043225ASgt. Pepik's Band Praha268153 740
3.Tunkiv Štěpán CZE050379ADC Žíla Chodov268163 680
4.Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha268203 660
4.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor268253 660
6.Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor268153 640
7.Čavajda Dominik CZE043803AAvengers Dašice268223 620
8.Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň268373 600
9.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň25773 590
10.Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov257193 570
11.Jandík Vladimír CZE057511AŠK OKO Plzeň268323 520
11.Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most268153 520
13.Riedel Nils CZE004461ATequila Hrádek nad Nisou268203 500
14.Ligus Martin CZE061507AXPneu Orlová268173 480
15.Harviš Kamil CZE024365AWindson Ostrava268243 440
16.Cibula Vojtěch CZE068745ASněženka a Machři Hořice268203 380
16.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha268123 380
18.Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor268163 360
18.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov268313 360
18.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les268173 360
21.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov268573 340
21.Zajíc Martin CZE031655BArsenal Most268163 340
21.Krotil Karel CZE053080ADream Bar Jirkov26893 340
21.Dvořák Jan 1981CZE000462APlzeň 268343 340
21.Střeštík Lukáš CZE013878CSB Hostivař Praha268253 340
26.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň268123 320
27.Macháček Petr CZE017551ABest of Litoměřice268273 300
28.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov25783 250
29.Sedláček Miroslav CZE008453AHradec Králové 6 268143 180
29.Hájek Zdeněk 1958CZE000284AKališníci Litoměřice268203 180
29.Čech Miroslav 1963CZE007773BMajáček Karviná268243 180
29.Šulista Martin CZE071170ACrazy České Budějovice268213 180
29.Mandys Jakub CZE036133AManíci Frýdek-Místek268153 180
29.Čermák David 1974CZE000265ADC Red Barons Plzeň26883 180
35.Jičínský Milan CZE026549ADream Bar Jirkov268203 160
36.Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.268373 140
37.Kváčala Tomáš CZE046207AŠK Vyškov268163 120
37.Šlambor Zdeněk CZE052010AEX Liberec268213 120
37.Grillo Milan CZE019534AOlympia Tábor268103 120
37.Šmerda Daniel CZE010276ADC Bunda Starý Klíčov268163 120
41.Němec Zdeněk CZE032038ALožisková mafie Pšov268263 100
41.Duda Martin CZE023896AVlčáci Č.Budějovice268153 100
43.Kubánek Josef CZE000822AJestřábi Ostrava268163 080
44.Zadina Jakub CZE067078ATequila Hrádek nad Nisou268123 060
44.Ptáček Radim CZE071042ADarts Club Přibyslav268363 060
46.Kraus Martin CZE012892ADEXTEROUS Krásný Les25783 030
47.Surma Stanislav CZE001546AWindson Ostrava268253 020
47.Kučírek Ladislav CZE060535BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané268303 020
47.Handl Radovan CZE053799ADream Bar Jirkov268113 020
50.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno25783 010
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 27.2.2024 23:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 27.2.2024 23:48:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement