Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/2527)
 NáhledTiskNahoru
Windson Cup 2024 - ČP dvojic mužů

Republikové žebříčky | Dvojice muži | Dvojic: 2527 | Turnajů: 353

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Fridrich Vladan CZE015650AOlympia Tábor21332 630
Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor
2.Pešek Tomáš CZE049920AAvengers Dašice21362 530
Čavajda Dominik CZE043803AAvengers Dašice
3.Zadina Jakub CZE067078ATequila Hrádek nad Nisou21352 470
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
4.Vybíral Ondřej CZE069100CThe Snakes Šumperk2222 400
Černošek Ondřej CZE042550ASport Bar Atláč Přerov
4.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno2222 400
Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
6.Dvořák Jan 1981CZE000462APlzeň 2222 200
Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň
7.Sviták Pavel CZE000026AStřelci Český Krumlov21362 190
Moser Michal CZE000118AStřelci Český Krumlov
8.Imrich Martin CZE066541AFedor Sokolov21332 150
Klemera Petr CZE031296ADC Žíla Chodov
9.Tichý Petr CZE034669ATequila Hrádek nad Nisou21342 110
Gáži Martin CZE049428ATequila Hrádek nad Nisou
10.Vaněk Martin ml. CZE073319CSport Bar Olomouc2222 100
Vaněk Martin st. CZE073321CSport Bar Olomouc
10.Grillo Milan CZE019534AOlympia Tábor2222 100
Koky Filip CZE020493ADC Žíla Chodov
10.Ligus Martin CZE061507AXPneu Orlová2222 100
Ligus Jan CZE065830BXPneu Orlová
10.Gregor Richard CZE035518BTornádo Destroyers Brno2222 100
Přibyl Pavel 1993CZE045427BTornádo Destroyers Brno
14.Bujok Dan CZE046440AWindson Ostrava21332 090
Mandys Jakub CZE036133AManíci Frýdek-Místek
15.Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha21332 070
Šafránek Martin CZE045511AFRIENDS Praha
16.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha21342 010
Lexa Petr CZE023169ASgt. Pepik's Band Praha
17.Handl Radovan CZE053799ADream Bar Jirkov2222 000
Puharič Petr CZE043225ASgt. Pepik's Band Praha
17.Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most2222 000
Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most
19.Urbánek Petr CZE035690AWindson Ostrava21331 950
Surma Stanislav CZE001546AWindson Ostrava
19.Jandík Vladimír CZE057511AŠK OKO Plzeň21351 950
Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň
21.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov21331 930
Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
22.Pilař Lukáš CZE071750AAvengers Dašice21341 910
Kišš Marek CZE070892AAvengers Dašice
23.Krotil Karel CZE053080ADream Bar Jirkov2221 900
Zajíc Martin CZE031655BArsenal Most
23.Krejčí Pavel CZE001218ABlack Panthers Luna M. Lázně2221 900
Ulrych Jindřich CZE000540ATachov Tankovna Rubín
23.Žatkuliak Tomáš CZE065287DŠK Slováci Plzeň2221 900
Štorek František CZE058923AŠK Sušice
26.Chvojka Martin CZE070831ADarts Brothers Červený Kostelec2221 800
Štefl Dominik CZE030844AČerný Sup Starý Rokytník
26.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno2221 800
Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
26.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov2221 800
Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
29.Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.21341 790
Šlambor Zdeněk CZE052010AEX Liberec
30.Král Vratislav CZE038786ADC Gepardi Karlovy Vary21351 770
Buberle Jan CZE047152ADC Gepardi Karlovy Vary
30.Pokorný David 1986CZE044298ADC Bunda Starý Klíčov21331 770
Kantner Josef CZE003449ADC Bunda Starý Klíčov
32.Regner David CZE056777BDT Puškvorec Velké Svatoňovice21331 750
Tišler Matěj CZE054746BDT Puškvorec Velké Svatoňovice
32.Kraus Martin CZE012892ADEXTEROUS Krásný Les21331 750
Svoboda Miroslav 1999CZE072329DBowling club & bar Frýdlant
34.Bičan Robert CZE065745ATěsně vedle Brno2221 700
Poráň David CZE051226APBL 45 Brno
34.Jenšík Ondřej CZE057906ADarts Club Přibyslav2221 700
Strašil Pavel CZE015487ADarts Club Přibyslav
36.Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor2221 600
Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor
36.Ptáček Radim CZE071042ADarts Club Přibyslav2221 600
Janošťák Václav CZE033658ADarts Club Přibyslav
36.Štěpánek Ondřej CZE033095ALudgeřovice D.C.2221 600
Harviš Kamil CZE024365AWindson Ostrava
36.Šmerda Daniel CZE010276ADC Bunda Starý Klíčov2231 600
Mičulka Daniel CZE021816ADC Bunda Starý Klíčov
40.Frei Kamil CZE076487CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov21391 590
Fiala Miroslav CZE062353AFedor Sokolov
41.Sienko Milan 1961CZE001656ADC Žíla Chodov21351 570
Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
42.Člupný Petr CZE066956BThe Snakes Šumperk21351 550
Vybíral Matěj CZE066944AMachine Šumperk
42.Semerák Jan CZE052126ADarts Brothers Červený Kostelec21331 550
Téra Marek CZE049748BČerný Sup Hajnice
44.Minařík Jiří 1964CZE017519APijonýři Litvínov2221 500
David Karel CZE004342CKorbel II Litvínov
44.Pokorný Filip 1993CZE050230BStavba Brno2221 500
Hladík Jiří CZE050991CLetka Brno
44.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov2221 500
Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
47.Rychta Martin CZE071366AŘízci z Výškovic21331 450
Černocký Jiří CZE062188BŘízci z Výškovic
48.Macháček Petr CZE017551ABest of Litoměřice2221 400
Hájek Zdeněk 1958CZE000284AKališníci Litoměřice
48.Kalaš Vladimír CZE005391BRychtář Hlinsko2221 400
Čáslavka Petr CZE051852DDarda Radim
50.Bartošek Lukáš CZE066007CChmelaři z Knihovny Olomouc21331 390
Magyar Štěpán CZE027540CChmelaři z Knihovny Olomouc
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 27.2.2024 23:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 28.2.2024 00:45:52
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement