Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/736)
 NáhledTiskNahoru
Windson Cup 2024 - ČP dvojic mixů

Republikové žebříčky | Dvojice mixy | Dvojic: 736 | Turnajů: 248

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Vybíral Ondřej CZE069100CThe Snakes Šumperk111210
Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
1.Heinrichová Dlouhá Andrea CZE080030Liberec111210
Grubhoffer Ladislav CZE074907CDragonflies Liberec
1.Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov116210
Kozubjaková Kristýna CZE067380AJestřábi Ostrava
4.Šafránek Martin CZE045511AFRIENDS Praha1125190
Kroužecká Adéla CZE069042CŠK Radotín
4.Balík Michal CZE052618BTitans Praha115190
Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha
4.Fukalová Marcela CZE000460BMýto Ostrava115190
Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
4.Fiala Petr 1969CZE030729ALožisková mafie Pšov114190
Domáčková Karolína CZE054453Unkulunkulukazi Originál Karlovy Vary
4.Polena Jaroslav CZE019355ADC Red Barons Plzeň114190
Troníčková Eva CZE050014ADC Red Barons Plzeň
4.Karban Petr CZE001248APraha 7112190
Jirkalová Milena CZE000958Klub Ajeto z.s. Praha
4.Cibula Vojtěch CZE068745ASněženka a Machři Hořice111190
Granovová Eliška CZE054735CNehážu nic U Kalicha Č. Budějovice
4.Jičínský Milan CZE026549ADream Bar Jirkov111190
Kocánová Lucie CZE060456ADream Bar Jirkov
4.Zemanová Simona CZE078357Liberec111190
Zeman Pavel CZE071607CLucky Panthers Liberec
4.Krzák Daniel CZE063251Hradec Králové111190
Jebousková Barbora CZE052147BŠipkaři Damníkov, z.s.
14.Smetanová Nikola CZE064735Litoměřice111170
Hájek Tomáš CZE036305AKališníci Litoměřice
14.Havlová Marie CZE060434ARychlý hroty Praha111170
Rathuský Jiří CZE013614ABrilliant Darts Praha
14.Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary111170
Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
14.Havlová Marie CZE060434ARychlý hroty Praha111170
Filip Michal CZE056760BJižani z 213 Praha
14.Marková Tereza CZE000613ASuper Ženy České Budějovice111170
Vavrek Jiří CZE009166AStřelci Český Krumlov
14.Vrzalová Eliška CZE059389BTrabanti České Budějovice111170
Koptiš Marek CZE040097BTrabanti České Budějovice
14.Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most111170
Šmejcová Žaneta CZE064953Havraň
14.Ullrichová Jana CZE070270CXPneu Orlová111170
Stadtherr Martin CZE061047BMajáček Karviná
14.Klika Josef CZE012691ATruhles Hradec Králové111170
Kropáčková Natálie CZE060448CŠK Medvědi Velký Třebešov
14.Henner Martin CZE044560DClasico My Praha118170
Hamrová Lucie CZE047468
14.Šnejdarová Jitka CZE060106ASgt. Pepik's Band Praha1114170
Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
14.Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha113170
Rathuský Jiří CZE013614ABrilliant Darts Praha
14.Augustin Adam CZE075784DHospůdka U Kočky Svinov114170
Kadlecová Michaela CZE072356CSDH Florián Proskovice
14.Závorová Markéta CZE052749AKlub Ajeto z.s. Praha1111170
Jirkal Pavel CZE000154Praha 7
14.Vaňková Martina CZE071858BI am 180 Praha119170
Rathuský Jiří CZE013614ABrilliant Darts Praha
14.Coufalová Kateřina CZE000136Klub Ajeto z.s. Praha114170
Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
14.Vaňková Martina CZE071858BI am 180 Praha112170
Vavro Tomáš CZE067730BTitans Praha
14.Tomík Marek CZE060482APohodáři Olomouc112170
Sobotková Eva CZE035591APohodáři Olomouc
14.Fleišmanová Markéta CZE001085DŠK Úlet Křimice113170
Fleišman Zdeněk ml. CZE002211BŠK Úlet Křimice
33.Eiglová Irena CZE062471CPivní Jistota Praha1127150
Eigl Marian 1977CZE021032CPivní Jistota Praha
33.Handlová Klára CZE053800A112150
Handl Radovan CZE053799ADream Bar Jirkov
33.Vokřálová Petra CZE048805AI am 180 Praha1123150
Cirkovský Jaroslav CZE021269BI am 180 Praha
33.Vaňková Martina CZE071858BI am 180 Praha115150
Puharič Petr CZE043225ASgt. Pepik's Band Praha
33.Nykodemová Petra CZE029355BPraha 4112150
Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
33.Karban Petr CZE001248APraha 7117150
Gürtler Jana CZE000110Klub Ajeto z.s. Praha
33.Sýkorová Petra CZE002708Praha 5 114150
Malý Vilibald CZE004189Praha 6
33.Vach Josef CZE001834BSedmá rota Praha118150
Puková Jaroslava CZE046245BSedmá rota Praha
33.Křístková Svatava CZE057622CŘízci z Výškovic112150
Tomáš Marcel CZE031350AWindson Ostrava
33.Tomášková Ilona CZE000600DPlzeň 10 114150
Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň
33.Šmerda Daniel CZE010276ADC Bunda Starý Klíčov113150
Volfíková Kateřina CZE042607ADC Comedy Club Klenčí pod Čerchovem
33.Svoboda Jan 1979CZE064927AŠK Kyklop Praha112150
Jirkalová Milena CZE000958Klub Ajeto z.s. Praha
33.Kozel Pavel CZE002335Praha 5 114150
Kozlová Michaela CZE000070Klub Ajeto z.s. Praha
33.Vunderer Milan CZE063637DGripeni Liberec113150
Šikolová Šárka CZE055144CGripeni Liberec
33.Frimlová Pavla CZE063215DPartyzánky z Chmelnice Úpice111150
Tišler Matěj CZE054746BDT Puškvorec Velké Svatoňovice
33.Linhart Zdeněk CZE043683BHoši z Piváku - T.U.P Č.Budějovice111150
Linhartová Hana CZE045575ASuper Ženy České Budějovice
33.Braný Jiří CZE079976Štěchovice111150
Závorová Markéta CZE052749AKlub Ajeto z.s. Praha
33.Bruhová Kateřina CZE040292BFenix Most111150
Bruha Petr CZE040291BMostecký Most
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 27.2.2024 23:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 28.2.2024 00:37:31
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement