Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/9165)
 NáhledTiskNahoru
Windson Cup 2024 - ČP mužů

Republikové žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 9165 | Turnajů: 7780

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Hoffmann Martin 1971CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha1314187710 850
2.Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor1313173710 640
3.Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most1314184310 170
4.Fidler David CZE061743AU Havlů pension Třebenice1212153710 140
5.Čavajda Dominik CZE043803AAvengers Dašice1314185510 110
6.Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha131418389 710
7.Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov131115529 680
8.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov1314181339 510
9.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň131317239 340
10.Handl Radovan CZE053799ADream Bar Jirkov131216219 330
11.Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor131216319 310
12.Popelka Martin 1980CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les131115299 300
13.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň121215179 120
14.Tunkiv Štěpán CZE050379ADC Žíla Chodov131418339 030
15.Drtil Pavel 1973CZE000003A(Čerti na Ještědu)131558 560
16.Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.131317738 420
17.Rathuský Jiří CZE013614ABrilliant Darts Praha131216538 270
18.Macháček Petr CZE017551ABest of Litoměřice131418558 050
19.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor131418567 830
20.Lexa Petr CZE023169ASgt. Pepik's Band Praha13913197 800
21.Vybíral Ondřej CZE069100CThe Snakes Šumperk131317687 700
22.David Karel CZE004342CKorbel II Litvínov131418317 610
23.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov131418707 370
24.Duda Martin 1977CZE023896AVlčáci Č.Budějovice131418407 330
25.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha131216357 290
26.Ligus Martin CZE061507AXPneu Orlová131418417 250
26.Bujok Dan CZE046440AWindson Ostrava131418537 250
28.Jičínský Milan CZE026549ADream Bar Jirkov131317387 200
29.Ulrych Jindřich CZE000540ATachov Tankovna Rubín1359127 180
30.Čermák Daniel CZE062212AAvengers Dašice131216267 150
31.Jandík Vladimír CZE057511AŠK OKO Plzeň131418607 130
32.Fiala Bedřich CZE061216ABo.Co Fifejdy131418897 110
33.Vybíral Matěj CZE066944AMachine Šumperk131418747 030
34.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno131418516 870
35.Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most131317426 820
36.Kišš Marek CZE070892AAvengers Dašice131418596 770
37.Přibyl Pavel 1971CZE000066AŠilingrák Team Brno131418406 690
38.Mandys Jakub CZE036133AManíci Frýdek-Místek131317356 640
39.Harviš Kamil CZE024365AWindson Ostrava131418566 630
40.Gehry Jan CZE068755BWindson Ostrava131418676 570
41.Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň131418706 530
42.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno131115166 480
43.Skřipský Stanislav CZE022079ALožisková mafie Pšov131418656 470
44.Kváčala Tomáš CZE046207AŠK Vyškov131317296 440
45.Hájek Zdeněk 1958CZE000284AKališníci Litoměřice131418516 430
46.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov131014166 410
47.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno134886 370
48.Ligus Jan CZE065830BXPneu Orlová131216266 350
49.Strašil Pavel CZE015487ADarts Club Přibyslav131216676 330
50.Ulík Tomáš CZE070753BElefant Karviná131317666 320
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 13.6.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 13.6.2024 13:10:17
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement