Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/4254)
 NáhledTiskNahoru
Windson Cup 2024 - ČP dvojic mužů

Republikové žebříčky | Dvojice muži | Dvojic: 4254 | Turnajů: 785

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno13446 750
Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
2.Pešek Tomáš CZE049920AAvengers Dašice133786 480
Čavajda Dominik CZE043803AAvengers Dašice
3.Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most131556 280
Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most
4.Fridrich Vladan CZE015650AOlympia Tábor132665 750
Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor
5.Macháček Petr CZE017551ABest of Litoměřice131565 640
Hájek Zdeněk 1958CZE000284AKališníci Litoměřice
6.Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha132665 270
Šafránek Martin CZE045511AFRIENDS Praha
7.Zadina Jakub CZE067078ATequila Hrádek nad Nisou132675 210
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
8.Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor13445 150
Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor
9.Imrich Martin CZE066541AFedor Sokolov133795 140
Klemera Petr CZE031296ADC Žíla Chodov
10.Urbánek Petr CZE035690AWindson Ostrava132664 950
Surma Stanislav CZE001546AWindson Ostrava
11.Vybíral Ondřej CZE069100CThe Snakes Šumperk13444 850
Černošek Ondřej CZE042550ASport Bar Atláč Přerov
12.Krejčí Pavel CZE001218ABlack Panthers Luna M. Lázně131554 660
Ulrych Jindřich CZE000540ATachov Tankovna Rubín
13.Ligus Martin CZE061507AXPneu Orlová131554 580
Ligus Jan CZE065830BXPneu Orlová
14.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha132674 530
Lexa Petr CZE023169ASgt. Pepik's Band Praha
15.Frei Kamil CZE076487CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov1337184 460
Fiala Miroslav CZE062353AFedor Sokolov
16.Bičan Robert CZE065745ATěsně vedle Brno13444 450
Poráň David CZE051226APBL 45 Brno
17.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov131554 420
Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
18.Jandík Vladimír CZE057511AŠK OKO Plzeň1337104 400
Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň
19.Šmerda Daniel CZE010276ADC Bunda Starý Klíčov13464 350
Mičulka Daniel CZE021816ADC Bunda Starý Klíčov
20.Bujok Dan CZE046440AWindson Ostrava132664 270
Mandys Jakub CZE036133AManíci Frýdek-Místek
21.Jenšík Ondřej CZE057906ADarts Club Přibyslav131554 180
Strašil Pavel CZE015487ADarts Club Přibyslav
22.Štěpánek Ondřej CZE033095ALudgeřovice D.C.13444 150
Harviš Kamil CZE024365AWindson Ostrava
23.Fiala Bedřich CZE061216ABo.Co Fifejdy121444 050
Slowiak Petr CZE054257ADarts Bohumín
24.Drtil Pavel 1973CZE000003A(Čerti na Ještědu)1113 700
Mašek Alexander CZE016972A40+ Trutnov
25.Fiala Petr 1969CZE030729ALožisková mafie Pšov122553 420
Trnka Jiří CZE032649AFedor Sokolov
26.Tichý Petr CZE034669ATequila Hrádek nad Nisou121443 410
Gáži Martin CZE049428ATequila Hrádek nad Nisou
27.Chvojka Martin CZE070831ADarts Brothers Červený Kostelec33663 400
Štefl Dominik CZE030844AČerný Sup Starý Rokytník
28.Pilař Lukáš CZE071750AAvengers Dašice122553 340
Kišš Marek CZE070892AAvengers Dašice
29.Poklop Karel CZE021006ASgt. Pepik's Band Praha11223 250
Hoffmann Martin 1971CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
30.Dvořák Jan 1981CZE000462ADC McPuppin's3333 150
Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň
31.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov12333 100
Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
32.Sienko Milan 1961CZE001656ADC Žíla Chodov123663 090
Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
33.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov31443 080
Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
34.Komora Martin CZE007077AZippo team Štít11223 050
Chrt Peter CZE055606AZippo team Štít
35.Cupian David CZE032173AWindson Ostrava11222 950
Tomáš Marcel CZE031350AWindson Ostrava
36.Jíra Ladislav CZE051264ADC Gepardi Karlovy Vary133772 920
Balouš Zdeněk CZE047147ADC Gepardi Karlovy Vary
36.Pomichálek Zdeněk CZE001530DDC Kačamba Praha1337152 920
Ventura René CZE003777DDC Kačamba Praha
38.Ptáček Radim CZE071042ADarts Club Přibyslav12332 900
Janošťák Václav CZE033658ADarts Club Přibyslav
39.Bartošek Lukáš CZE066007CChmelaři z Knihovny Olomouc122552 860
Magyar Štěpán CZE027540CChmelaři z Knihovny Olomouc
40.Vaněk Martin ml. CZE073319CSport Bar Olomouc3332 850
Vaněk Martin st. CZE073321CSport Bar Olomouc
41.Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.33672 840
Šlambor Zdeněk CZE052010AEX Liberec
42.Malinovský Zdeněk CZE000487CPohodáři Praha1236232 790
Moravec Martin CZE064460CŠK Radotín
43.Král Vratislav CZE038786ADC Gepardi Karlovy Vary336112 760
Buberle Jan CZE047152ADC Gepardi Karlovy Vary
44.Krotil Karel CZE053080ADream Bar Jirkov3332 750
Zajíc Martin CZE031655BArsenal Most
44.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov11222 750
Tunkiv Štěpán CZE050379ADC Žíla Chodov
46.Koudelka Miroslav CZE072533BŠkoláci Tipáč Písek131552 720
Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
47.Gehry Jan CZE068755BWindson Ostrava121442 670
Bača Jan CZE053656BDC PreDARTors Ostrava
48.Regner David CZE056777BDT Puškvorec Velké Svatoňovice33682 600
Tišler Matěj CZE054746BDT Puškvorec Velké Svatoňovice
49.Sviták Pavel CZE000026AStřelci Český Krumlov23572 570
Moser Michal CZE000118AStřelci Český Krumlov
50.Malý Petr CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les22442 540
Fidler David CZE061743AU Havlů pension Třebenice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 16.6.2024 11:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 16.6.2024 11:45:20
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement