TOP 24&12
UŠO > TOP 24&12
Nominace do I. TOP 2023

14.2.2023 13:12 (aktualizováno 14.3.2023 19:06) | Uhříček Břetislav | Přečteno: 2716×

Nominace do 1. turnaje TOP příslušné sezóny je modelem 8 + 8 + 4 + 4 u mužů a 4 + 4 + 2 + 2 u žen. Z posledních turnajů TOP má jistotu 8 nejlepších mužů a 4 nejlepší ženy. Totéž pak platí pro nominaci z posledních turnajů RGP jednotlivců.  Dále se nominují 4 muži a 2 ženy z MČR jednotlivců a 4 muži a 2 ženy doplní kompletní sestavu 24 mužů a 12 žen z konečného pořadí Českého poháru jednotlivců z ročníku, ze kterého jsou i nominace za umístění v turnajích. 

TOP RGP 24

8x - Nominace na základě umístění v předešlé TOP 24 (v závorce umístění v turnaji)

Mašek
Alexander
(1.)

Poklop
Karel
(2.)

Grillo
Milan
(3.)

Hoffmann
Martin
(3.)

Davídek
Antonín
(5.)
 

Drtil
Pavel
(5.)

Kraus
Jan
(5.)

Sedlák
Vítězslav
(5.)

 OMLUVEN  OMLUVEN 

8x - Nominace na základě umístění v poslední RGP (v závorce umístění v turnaji)

Šarközi
Jakub
(1.)

Lexa
Petr
(2.)

Brejcha
Jiří
(3.)

Procházka
Filip
(3.)

Hruša
Jaromír
(5.)

Vybíral
Matěj
(5.)

Čermák
Daniel
(5.)

Veselý
Oldřich
(5.)

        

4x - Nominace na základě umístění v MČR 2022 (v závorce umístění v turnaji)

Kraus
Jan
(1.)
Pejcha
Martin

(2.)
Drtil
Pavel
(3.)
Poklop
Karel

(3.)

 JIŽ

 NOMINOVÁN 

 

 JIŽ

 NOMINOVÁN

JIŽ

 NOMINOVÁN


Nominace na základě konečného pořadí ČP 2021/2022 (v závorce pořadí v ČP) - do celkového počtu 24

Šildberger
Michal
(6.)
Písek
David
(7.)
Popelka
Martin
(8.)
Křepelka
Čestmír
(9.)
Dofek
Leoš
(10.)
Dubělčík
Lukáš
(11.)
Cibula
Vojtěch
(12.)
Kalášek
Jiří
(11.)
Pitra
Jan
(14.)

4x Náhradnící z konečného pořadí ČP 2021/2022 (v závorce pořadí v ČP)  

Kos
Matouš
(16.)
Moravec
Jiří
(17.)
Hamrozi
Tomáš
(19.)
Lutišan
Štefan
(21.)
 

TOP RGP 12

4x - Nominace na základě umístění v předešlé TOP 12 (v závorce umístění v turnaji)

Rajmanová
Marcela
(1,)

Rödlová
Žaneta
(2.)

Křístková
Denisa
(3.)

Šnejdarová
Jitka
(3.)

OMLUVENA

4x - Nominace na základě umístění v poslední RGP (v závorce umístění v turnaji)

Bláhová
Monika
(1.)

Kozubjaková
Kristýna

(2.)

Kocánová
Lucie

(3.)

Pliskvová
Havlíková
Andrea
(4.)

2x - Nominace na základě umístění v MČR 2022 (v závorce umístění v turnaji)

Votavová
Anna
(1.)

Pelíšková
Tereza
(2.)

Nominace na základě konečného pořadí ČP 2021/2022 (v závorce pořadí v ČP) - do celkového počtu 12

Mairichová
Barbora
(4.)

Horská
Lenka
(5.)

Vokřálová
Petra
(7.)


2x Náhradnice z konečného pořadí ČP 2021/2022 (v závorce pořadí v ČP)

Šildbergerová
Kateřina
(9.)

Tvrdíková
Miroslava
(10.)

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 20.7.2024 07:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 20.7.2024 09:34:07
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement