Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
Severozápadní konference
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne10.9.2023Ložisková mafie Pšov9:1040+ Trutnov (V. Třebešov)U Hanky pohostinství, Krásný Les 
13:45Schieferdecker Václav20:24Sucharda Petr
1.Ne10.9.2023Ložisková mafie Pšov8:10DEXTEROUS Krásný LesU Hanky pohostinství, Krásný Les 
16:00Schieferdecker Václav21:21Malý Petr
2.Ne24.9.2023Ložisková mafie Pšov14:4ŠK Vyškov (Ivanovice)DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
10:30Schieferdecker Václav30:14Březovský Bořivoj
2.Ne24.9.2023Fanatics Sedlec4:14Ložisková mafie PšovDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
12:30Tauš Václav13:30Schieferdecker Václav
2.Ne24.9.2023Ložisková mafie Pšov14:4Kaspec Libina (Olomouc)DK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
14:15Schieferdecker Václav30:14Skopalík Zbyněk
2.Ne24.9.2023Sgt. Pepik's Band Praha8:10Ložisková mafie PšovDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
16:00Moravec Jiří22:26Schieferdecker Václav
3.Ne8.10.2023Ložisková mafie Pšov15:3DEXTEROUS Krásný LesDream Bar, Jirkov 
13:45Schieferdecker Václav30:12Malý Petr
3.Ne8.10.2023Dream Team Tornádo Jirkov10:8Ložisková mafie PšovDream Sport, Jirkov 
16:00Jičínský Milan24:23Schieferdecker Václav
4.Ne12.11.202340+ Trutnov (V. Třebešov)6:12Ložisková mafie PšovPohostinství Pšov, Pšov 
11:00Vašulín Miloš15:27Schieferdecker Václav
4.Ne12.11.2023Ložisková mafie Pšov6:12Scorpions OKO PlzeňPohostinství Pšov, Pšov 
16:00Schieferdecker Václav15:28Přibyl Václav
5.Ne17.12.2023Ložisková mafie Pšov10:8Scorpions OKO PlzeňPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
11:00Schieferdecker Václav25:22Hránek Pavel
5.Ne17.12.2023Dream Team Tornádo Jirkov8:10Ložisková mafie PšovPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
13:45Jičínský Milan21:24Schieferdecker Václav
6.Ne14.1.2024Kanec Most9:10Ložisková mafie PšovU Hanky pohostinství, Krásný Les 
13:45Šmejc Miroslav22:23Schieferdecker Václav
6.Ne14.1.2024DEXTEROUS Krásný Les9:10Ložisková mafie PšovU Hanky pohostinství, Krásný Les 
16:00Malý Petr22:22Schieferdecker Václav
7.Ne4.2.2024DEXTEROUS Krásný Les6:12Ložisková mafie PšovPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
13:45Malý Petr17:27Schieferdecker Václav
7.Ne4.2.2024Scorpions OKO Plzeň10:9Ložisková mafie PšovPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
16:00Šimandl Kamil24:22Schieferdecker Václav
8.Ne18.2.2024Kanec Most6:12Ložisková mafie PšovPohostinství Pšov, Pšov 
11:00Šmejc Miroslav17:27Schieferdecker Václav
8.Ne18.2.2024Ložisková mafie Pšov12:6Dream Team Tornádo JirkovPohostinství Pšov, Pšov 
16:00Schieferdecker Václav28:19Jičínský Milan
9.Ne10.3.2024Scorpions OKO Plzeň7:11Ložisková mafie PšovPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
11:00Šimandl Kamil18:26Schieferdecker Václav
9.Ne10.3.2024Ložisková mafie Pšov14:4Kanec MostPlzeň, Klub OKO, Plzeň 
13:45Schieferdecker Václav28:11Šmejc Miroslav
10.Ne14.4.2024Ložisková mafie Pšov14:4Kanec MostVelký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov 
13:45Schieferdecker Václav30:11Šmejc Miroslav
10.Ne14.4.202440+ Trutnov (V. Třebešov)9:10Ložisková mafie PšovVelký Třebešov U Vagonu restaurace, Velký Třebešov 
16:00Kuric Robert22:22Schieferdecker Václav
11.Ne28.4.2024Ložisková mafie Pšov10:8Olympia TáborKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
12:30Schieferdecker Václav25:23Kraus Jan
11.Ne28.4.2024Mustang Brno9:10Ložisková mafie PšovKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
15:00Bašný David23:24Schieferdecker Václav
12.Ne12.5.2024Ložisková mafie Pšov12:640+ Trutnov (V. Třebešov)Pohostinství Pšov, Pšov 
11:00Schieferdecker Václav25:18Davídek Antonín
12.Ne12.5.2024Ložisková mafie Pšov14:4Dream Team Tornádo JirkovPohostinství Pšov, Pšov 
16:00Schieferdecker Václav31:14Jičínský Milan
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 17.7.2024 18:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 17.7.2024 18:58:19
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement