Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-31/31)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice muži

20.1.2024| Chotýčany - Chotýčany| Dvojice muži| Rozhodčí: Hudák Radek| Dvojic: 31| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Moser Michal CZE000118AStřelci Český Krumlov
Sviták Pavel CZE000026AStřelci Český Krumlov
2.Vavrek Jiří CZE009166AStřelci Český Krumlov
Staněk Miroslav CZE046650AVlčáci Č.Budějovice
3.Mráz Adam CZE056866AComeback Prachatice
Mráz Zdeněk CZE029516AKozlíci Prachatice
4.Skála David CZE053778AŠvejci České Budějovice
Koptiš Marek CZE040097BSatanova legie České Budějovice
5.Dvořák Václav CZE017676BFarao team T.Sviny
Mynář Michal CZE052672BJiskra Jindřichův Hradec
5.Granov Radek CZE001597AŠvejci České Budějovice
Gruber Michal CZE010617Karlovy Vary 17 (Poč
7.Cibula Vojtěch CZE068745ASněženka a Machři Hořice
Nejedlý Jaroslav CZE000388ASněženka a Machři Hořice
7.Šulista Martin CZE071170AStřelci Český Krumlov
Lepša Jan CZE049632BBenešov nad Černou
9.Kouba Pavel CZE006434CSatanova legie České Budějovice
Betuštiak Dušan CZE020785BKalich Tábor
9.Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor
Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor
9.Necuda Richard CZE000992CAll Stars Zvíkov Písek
Drab Robert CZE008873BŠkoláci Tipáč Písek
9.Sušek Petr CZE000106AOlympia Tábor
Bartáček Marek CZE002004ADC Cannabis Tábor
13.Dvořák Miroslav CZE036394CŠuměnky Horní Planá
Hrstka Jiří CZE044230CŠuměnky Horní Planá
13.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
Koudelka Miroslav CZE072533BŠkoláci Tipáč Písek
13.Rychetský Matěj CZE077612Dříteň
Fiža Zdeněk CZE001160CDC Atom Týn nad Vltavou
13.Sadloň Petr CZE047336AStřelci Český Krumlov
Dembkovský Michal CZE032838AKousci Český Krumlov
17.Ficl Jan CZE038892BRychlá rota Pištín
Lenc Aleš CZE056694BŠvejci České Budějovice B
17.Kalík Petr CZE052859CSatanova legie České Budějovice
Zvoníček Josef CZE050340CSatanova legie České Budějovice
17.Kulanda Martin CZE071508CAsfalti Písek
Hřebejk Miroslav CZE064244ATVT Písek
17.Moravec Kamil CZE064007CŠuměnky Horní Planá
Hockicko František CZE070482CŠuměnky Horní Planá
17.Profant Vladimír CZE075803Písek
Profant Martin CZE031074Temelín
17.Ryba Luboš CZE011293BAll Zeroes Bechyně
Zavadil Tomáš CZE014437BAll Zeroes Bechyně
17.Tomášek Jiří CZE036392BKousci Český Krumlov
Kroupa Michal CZE023706BKousci Český Krumlov
17.Veber Jan CZE048881BVohníváci České Budějovice
Gerl Jakub CZE046270BVohníváci České Budějovice
25.Hes Pavel CZE010656CJiskra Jindřichův Hradec
Kalina Tomáš CZE052865CJiskra Jindřichův Hradec
25.Jaroš Daniel CZE079641Týn nad Vltavou
Fiala Jaromír CZE077106CDC Atom Týn nad Vltavou
25.Marek Vladimír CZE030454BSněženka a Machři Hořice
Slanina Radek CZE047922BMilli a její tygři ČB
25.Melichar Vojtěch CZE043684BT.U.P.É - Vlčáci "B" České Budějovice
Polívka Jiří CZE077735BHoši z Piváku - T.U.P Č.Budějovice
25.Prošek Vladimír CZE075585České Budějovice
Slípek Petr CZE074418České Budějovice
25.Svoboda Jakub CZE076365CDC Atom Týn nad Vltavou
Škornička Jakub CZE076364CDC Atom Týn nad Vltavou
25.Sýkora Jaroslav CZE076367CDC Atom Týn nad Vltavou
Kaucký Josef CZE072922BDC Atom Týn nad Vltavou
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 25.7.2024 17:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 25.7.2024 17:20:31
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement