Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/7383)
 NáhledTiskNahoru
Windson Cup 2024 - ČP mužů

Republikové žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 7383 | Turnajů: 3792

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň2810403 980
2.Puharič Petr CZE043225ASgt. Pepik's Band Praha279163 930
3.Hoffmann Martin 1971CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha268443 880
4.Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most2810173 840
5.Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor279173 830
6.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň26883 800
7.Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov268223 760
8.Jandík Vladimír CZE057511AŠK OKO Plzeň279343 690
9.Tunkiv Štěpán CZE050379ADC Žíla Chodov268173 680
10.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor268253 660
10.Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha268203 660
12.Čavajda Dominik CZE043803AAvengers Dašice268233 620
13.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha279133 570
13.Harviš Kamil CZE024365AWindson Ostrava279253 570
15.Riedel Nils CZE004461ATequila Hrádek nad Nisou268203 500
16.Ligus Martin CZE061507AXPneu Orlová268173 480
17.Krotil Karel CZE053080ADream Bar Jirkov279103 450
18.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov279613 430
18.Macháček Petr CZE017551ABest of Litoměřice279293 430
20.Cibula Vojtěch CZE068745ASněženka a Machři Hořice268213 400
21.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les268183 380
22.Hájek Zdeněk 1958CZE000284AKališníci Litoměřice279213 370
23.Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor268163 360
23.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov268323 360
23.Dvořák Jan 1981CZE000462ADC McPuppin's268353 360
26.Zajíc Martin CZE031655BArsenal Most268173 340
26.Střeštík Lukáš CZE013878CSB Hostivař Praha268253 340
28.Šlambor Zdeněk CZE052010AEX Liberec279233 330
29.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň268123 320
29.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov26893 320
31.Kváčala Tomáš CZE046207AŠK Vyškov279173 310
32.Grillo Milan CZE019534AOlympia Tábor279113 290
32.Trnka Jiří CZE032649AFedor Sokolov279133 290
34.Surma Stanislav CZE001546AWindson Ostrava2810283 280
35.Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.279403 270
36.Kraus Martin CZE012892ADEXTEROUS Krásný Les279103 250
37.Handl Radovan CZE053799ADream Bar Jirkov279123 230
38.Němec Zdeněk CZE032038ALožisková mafie Pšov279283 210
39.Čech Miroslav 1963CZE007773BMajáček Karviná268253 180
39.Šulista Martin CZE071170ACrazy České Budějovice268233 180
39.Mandys Jakub CZE036133AManíci Frýdek-Místek268153 180
39.Sedláček Miroslav CZE008453AHradec Králové 6 268163 180
39.Čermák David 1974CZE000265ADC Red Barons Plzeň26883 180
44.Jičínský Milan CZE026549ADream Bar Jirkov268203 160
45.Kaňok Martin CZE069609BBernard Frýdek-Místek279603 150
45.Fedurco Tomáš CZE067126CThe Forge Varnsdorf257153 150
47.Duda Martin CZE023896AVlčáci Č.Budějovice268163 120
47.Šmerda Daniel CZE010276ADC Bunda Starý Klíčov268173 120
49.Kučírek Ladislav CZE060535BDouble-Trouble II. Ivanovice na Hané279323 110
50.Kubánek Josef CZE000822AJestřábi Ostrava268163 080
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 3.3.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 3.3.2024 03:58:11
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement