Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/2542)
 NáhledTiskNahoru
Windson Cup 2024 - ČP dvojic mužů

Republikové žebříčky | Dvojice muži | Dvojic: 2542 | Turnajů: 361

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Pešek Tomáš CZE049920AAvengers Dašice22462 760
Čavajda Dominik CZE043803AAvengers Dašice
2.Fridrich Vladan CZE015650AOlympia Tábor21332 630
Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor
3.Zadina Jakub CZE067078ATequila Hrádek nad Nisou22452 600
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
4.Vybíral Ondřej CZE069100CThe Snakes Šumperk2222 400
Černošek Ondřej CZE042550ASport Bar Atláč Přerov
4.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno2222 400
Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
6.Sviták Pavel CZE000026AStřelci Český Krumlov22462 380
Moser Michal CZE000118AStřelci Český Krumlov
7.Tichý Petr CZE034669ATequila Hrádek nad Nisou22442 220
Gáži Martin CZE049428ATequila Hrádek nad Nisou
8.Dvořák Jan 1981CZE000462ADC McPuppin's2222 200
Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň
9.Imrich Martin CZE066541AFedor Sokolov21332 150
Klemera Petr CZE031296ADC Žíla Chodov
10.Vaněk Martin ml. CZE073319CSport Bar Olomouc2222 100
Vaněk Martin st. CZE073321CSport Bar Olomouc
10.Grillo Milan CZE019534AOlympia Tábor2222 100
Koky Filip CZE020493ADC Žíla Chodov
10.Ligus Martin CZE061507AXPneu Orlová2222 100
Ligus Jan CZE065830BXPneu Orlová
10.Gregor Richard CZE035518BTornádo Destroyers Brno2222 100
Přibyl Pavel 1993CZE045427BTornádo Destroyers Brno
14.Bujok Dan CZE046440AWindson Ostrava21332 090
Mandys Jakub CZE036133AManíci Frýdek-Místek
15.Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha21332 070
Šafránek Martin CZE045511AFRIENDS Praha
16.Pilař Lukáš CZE071750AAvengers Dašice22442 040
Kišš Marek CZE070892AAvengers Dašice
17.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha21342 010
Lexa Petr CZE023169ASgt. Pepik's Band Praha
18.Handl Radovan CZE053799ADream Bar Jirkov2222 000
Puharič Petr CZE043225ASgt. Pepik's Band Praha
18.Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most2222 000
Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most
20.Urbánek Petr CZE035690AWindson Ostrava21331 950
Surma Stanislav CZE001546AWindson Ostrava
20.Jandík Vladimír CZE057511AŠK OKO Plzeň21351 950
Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň
22.Král Vratislav CZE038786ADC Gepardi Karlovy Vary22451 940
Buberle Jan CZE047152ADC Gepardi Karlovy Vary
23.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov21331 930
Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
24.Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.22441 920
Šlambor Zdeněk CZE052010AEX Liberec
25.Krotil Karel CZE053080ADream Bar Jirkov2221 900
Zajíc Martin CZE031655BArsenal Most
25.Krejčí Pavel CZE001218ABlack Panthers Luna M. Lázně2221 900
Ulrych Jindřich CZE000540ATachov Tankovna Rubín
25.Žatkuliak Tomáš CZE065287DŠK Slováci Plzeň2221 900
Štorek František CZE058923AŠK Sušice
28.Chvojka Martin CZE070831ADarts Brothers Červený Kostelec2221 800
Štefl Dominik CZE030844AČerný Sup Starý Rokytník
28.Bouchal Lubomír CZE051726AŠilingrák Team Brno2221 800
Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
28.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov2221 800
Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
31.Pokorný David 1986CZE044298ADC Bunda Starý Klíčov21331 770
Kantner Josef CZE003449ADC Bunda Starý Klíčov
32.Frei Kamil CZE076487CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov224101 760
Fiala Miroslav CZE062353AFedor Sokolov
33.Regner David CZE056777BDT Puškvorec Velké Svatoňovice21331 750
Tišler Matěj CZE054746BDT Puškvorec Velké Svatoňovice
33.Kraus Martin CZE012892ADEXTEROUS Krásný Les21331 750
Svoboda Miroslav 1999CZE072329DBowling club & bar Frýdlant
35.Sienko Milan 1961CZE001656ADC Žíla Chodov22451 720
Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
36.Bičan Robert CZE065745ATěsně vedle Brno2221 700
Poráň David CZE051226APBL 45 Brno
36.Jenšík Ondřej CZE057906ADarts Club Přibyslav2221 700
Strašil Pavel CZE015487ADarts Club Přibyslav
38.Člupný Petr CZE066956BThe Snakes Šumperk22451 680
Vybíral Matěj CZE066944AMachine Šumperk
39.Šmerda Daniel CZE010276ADC Bunda Starý Klíčov2231 600
Mičulka Daniel CZE021816ADC Bunda Starý Klíčov
39.Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor2221 600
Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor
39.Ptáček Radim CZE071042ADarts Club Přibyslav2221 600
Janošťák Václav CZE033658ADarts Club Přibyslav
39.Štěpánek Ondřej CZE033095ALudgeřovice D.C.2221 600
Harviš Kamil CZE024365AWindson Ostrava
43.Semerák Jan CZE052126ADarts Brothers Červený Kostelec21331 550
Téra Marek CZE049748BČerný Sup Hajnice
44.Minařík Jiří 1964CZE017519APijonýři Litvínov2221 500
David Karel CZE004342CKorbel II Litvínov
44.Pokorný Filip 1993CZE050230BStavba Brno2221 500
Hladík Jiří CZE050991CLetka Brno
44.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov2221 500
Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
47.Rychta Martin CZE071366AŘízci z Výškovic21331 450
Černocký Jiří CZE062188BŘízci z Výškovic
48.Macháček Petr CZE017551ABest of Litoměřice2221 400
Hájek Zdeněk 1958CZE000284AKališníci Litoměřice
48.Ševčík Leoš CZE007889ADalovice22441 400
Pospíchal Tomáš CZE000538Karlovy Vary
48.Kalaš Vladimír CZE005391BRychtář Hlinsko2221 400
Čáslavka Petr CZE051852DDarda Radim
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 1.3.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 1.3.2024 06:14:12
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement