Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/745)
 NáhledTiskNahoru
Windson Cup 2024 - ČP dvojic mixů

Republikové žebříčky | Dvojice mixy | Dvojic: 745 | Turnajů: 285

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov226380
Kozubjaková Kristýna CZE067380AJestřábi Ostrava
2.Šafránek Martin CZE045511AFRIENDS Praha2225360
Kroužecká Adéla CZE069042CŠK Radotín
2.Fukalová Marcela CZE000460BMýto Ostrava225360
Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
2.Polena Jaroslav CZE019355ADC Red Barons Plzeň224360
Troníčková Eva CZE050014ADC Red Barons Plzeň
5.Šnejdarová Jitka CZE060106ASgt. Pepik's Band Praha2214340
Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
5.Augustin Adam CZE075784DHospůdka U Kočky Svinov224340
Kadlecová Michaela CZE072356CSDH Florián Proskovice
5.Závorová Markéta CZE052749AKlub Ajeto z.s. Praha2211340
Jirkal Pavel CZE000154Praha 7
8.Balík Michal CZE052618BTitans Praha225320
Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha
8.Vaňková Martina CZE071858BI am 180 Praha229320
Rathuský Jiří CZE013614ABrilliant Darts Praha
8.Coufalová Kateřina CZE000136Klub Ajeto z.s. Praha224320
Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
8.Tomík Marek CZE060482APohodáři Olomouc222320
Sobotková Eva CZE035591APohodáři Olomouc
12.Eiglová Irena CZE062471CPivní Jistota Praha2227300
Eigl Marian 1977CZE021032CPivní Jistota Praha
12.Vokřálová Petra CZE048805AI am 180 Praha2223300
Cirkovský Jaroslav CZE021269BI am 180 Praha
12.Vaňková Martina CZE071858BI am 180 Praha225300
Puharič Petr CZE043225ASgt. Pepik's Band Praha
12.Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha223300
Rathuský Jiří CZE013614ABrilliant Darts Praha
12.Karban Petr CZE001248APraha 7227300
Gürtler Jana CZE000110Klub Ajeto z.s. Praha
12.Tomášková Ilona CZE000600DPlzeň 10 224300
Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň
18.Fleišmanová Markéta CZE001085DŠK Úlet Křimice223280
Fleišman Zdeněk ml. CZE002211BŠK Úlet Křimice
18.Handlová Klára CZE053800A222280
Handl Radovan CZE053799ADream Bar Jirkov
20.Karban Petr CZE001248APraha 7222260
Jirkalová Milena CZE000958Klub Ajeto z.s. Praha
20.Henner Martin CZE044560DClasico My Praha229260
Hamrová Lucie CZE047468
20.Páv Josef CZE055105AŠK Šipkaři Sedlec224260
Pávová Denisa CZE060655DHuťaři Nižbor
20.Sýkorová Petra CZE002708Praha 5 224260
Malý Vilibald CZE004189Praha 6
20.Vach Josef CZE001834BSedmá rota Praha228260
Puková Jaroslava CZE046245BSedmá rota Praha
20.Fiala Petr 1969CZE030729ALožisková mafie Pšov224260
Domáčková Karolína CZE054453Unkulunkulukazi Originál Karlovy Vary
20.Jandík Vladimír CZE057511AŠK OKO Plzeň224260
Reinišová Lucie CZE050867DŠK Lotři ze Sladovnický
20.Šmerda Daniel CZE010276ADC Bunda Starý Klíčov223260
Volfíková Kateřina CZE042607ADC Comedy Club Klenčí pod Čerchovem
20.Vunderer Milan CZE063637DGripeni Liberec223260
Šikolová Šárka CZE055144CGripeni Liberec
29.Fiala Bedřich CZE061216ABo.Co Fifejdy226240
Doležalová Andrea CZE031352CŘízci z Výškovic
30.Kyjevská Veronika CZE060914DDC The Worker Praha223220
Sadílek Lukáš CZE071500DDC The Worker Praha
30.Šulcová Martina CZE076631Praha226220
Javornický Josef CZE059626BLidový dům Kbely
30.Bajtek Jindřich CZE073925DSedmá rota Praha227220
Kroužková Alexandra CZE051659BDC Infarkt Praha
30.Strychová Veronika CZE038575ADC 180 Chemik Polabec226220
Kuneš Filip CZE069353ABohnice Legends Praha
30.Hotra Tamara WRD078127Ukrajina223220
Kočí Michal CZE076562DKlub Devítka Praha
30.Vaňková Martina CZE071858BI am 180 Praha222220
Vavro Tomáš CZE067730BTitans Praha
30.Homolová Andrea CZE065873DŠK Slováci Plzeň222220
Žatkuliak Tomáš CZE065287DŠK Slováci Plzeň
30.Nykodemová Petra CZE029355BPraha 4222220
Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
38.Vybíral Ondřej CZE069100CThe Snakes Šumperk111210
Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
38.Heinrichová Dlouhá Andrea CZE080030Liberec111210
Grubhoffer Ladislav CZE074907CDragonflies Liberec
40.Svoboda Jan 1979CZE064927AŠK Kyklop Praha222200
Jirkalová Milena CZE000958Klub Ajeto z.s. Praha
40.Sháněl Dominik CZE072852Cobra České Budějovice222200
Mariničová Eva CZE054039CNehážu nic U Kalicha Č. Budějovice
40.Pres Jakub CZE078734Liberec222200
Presová Zdeňka CZE067036DHadi Smržovka
40.Leváková Andrea CZE070342CSponzoři Ostrava222200
Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov
40.Bečková Kateřina CZE054341CHorní Rozptyly Praha223200
Konár Filip CZE072263CHorní Rozptyly Praha
40.Mokráš Richard CZE064764Praha2210200
Divišová Barbora CZE064763Praha
40.Šímová Veronika CZE073755AŠK Sušice224200
Kohout Petr CZE046712DŠK Lotři ze Sladovnický
40.Kozel Pavel CZE002335Praha 5 224200
Kozlová Michaela CZE000070Klub Ajeto z.s. Praha
48.Cibula Vojtěch CZE068745ASněženka a Machři Hořice111190
Granovová Eliška CZE054735CNehážu nic U Kalicha Č. Budějovice
48.Jičínský Milan CZE026549ADream Bar Jirkov111190
Kocánová Lucie CZE060456ADream Bar Jirkov
48.Zemanová Simona CZE078357Liberec111190
Zeman Pavel CZE071607CLucky Panthers Liberec
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 1.3.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 1.3.2024 06:43:24
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement