Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/3991)
 NáhledTiskNahoru
Windson Cup 2024 - ČP dvojic mužů

Republikové žebříčky | Dvojice muži | Dvojic: 3991 | Turnajů: 703

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno13446 750
Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
2.Pešek Tomáš CZE049920AAvengers Dašice132686 310
Čavajda Dominik CZE043803AAvengers Dašice
3.Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most131556 280
Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most
4.Fridrich Vladan CZE015650AOlympia Tábor132665 750
Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor
5.Macháček Petr CZE017551ABest of Litoměřice13455 450
Hájek Zdeněk 1958CZE000284AKališníci Litoměřice
6.Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha132665 270
Šafránek Martin CZE045511AFRIENDS Praha
7.Zadina Jakub CZE067078ATequila Hrádek nad Nisou132675 210
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
8.Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor13445 150
Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor
9.Imrich Martin CZE066541AFedor Sokolov132684 990
Klemera Petr CZE031296ADC Žíla Chodov
10.Urbánek Petr CZE035690AWindson Ostrava132664 950
Surma Stanislav CZE001546AWindson Ostrava
11.Vybíral Ondřej CZE069100CThe Snakes Šumperk13444 850
Černošek Ondřej CZE042550ASport Bar Atláč Přerov
12.Krejčí Pavel CZE001218ABlack Panthers Luna M. Lázně131554 660
Ulrych Jindřich CZE000540ATachov Tankovna Rubín
13.Ligus Martin CZE061507AXPneu Orlová131554 580
Ligus Jan CZE065830BXPneu Orlová
14.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha132674 530
Lexa Petr CZE023169ASgt. Pepik's Band Praha
15.Bičan Robert CZE065745ATěsně vedle Brno13444 450
Poráň David CZE051226APBL 45 Brno
16.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov131554 420
Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
17.Šmerda Daniel CZE010276ADC Bunda Starý Klíčov13464 350
Mičulka Daniel CZE021816ADC Bunda Starý Klíčov
18.Frei Kamil CZE076487CDC Zámečtí Rytíři Kaceřov1326174 310
Fiala Miroslav CZE062353AFedor Sokolov
19.Bujok Dan CZE046440AWindson Ostrava132664 270
Mandys Jakub CZE036133AManíci Frýdek-Místek
20.Jenšík Ondřej CZE057906ADarts Club Přibyslav131554 180
Strašil Pavel CZE015487ADarts Club Přibyslav
21.Štěpánek Ondřej CZE033095ALudgeřovice D.C.13444 150
Harviš Kamil CZE024365AWindson Ostrava
22.Jandík Vladimír CZE057511AŠK OKO Plzeň131584 100
Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň
23.Fiala Bedřich CZE061216ABo.Co Fifejdy121444 050
Slowiak Petr CZE054257ADarts Bohumín
24.Drtil Pavel 1973CZE000003A(Čerti na Ještědu)1113 700
Mašek Alexander CZE016972A40+ Trutnov
25.Fiala Petr 1969CZE030729ALožisková mafie Pšov122553 420
Trnka Jiří CZE032649AFedor Sokolov
26.Tichý Petr CZE034669ATequila Hrádek nad Nisou121443 410
Gáži Martin CZE049428ATequila Hrádek nad Nisou
27.Pilař Lukáš CZE071750AAvengers Dašice122553 340
Kišš Marek CZE070892AAvengers Dašice
28.Poklop Karel CZE021006ASgt. Pepik's Band Praha11223 250
Hoffmann Martin 1971CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
29.Chvojka Martin CZE070831ADarts Brothers Červený Kostelec32553 170
Štefl Dominik CZE030844AČerný Sup Starý Rokytník
30.Dvořák Jan 1981CZE000462ADC McPuppin's3333 150
Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň
31.Dofek Leoš CZE001717AŠK Vyškov12333 100
Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
32.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov31443 080
Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
33.Komora Martin CZE007077AZippo team Štít11223 050
Chrt Peter CZE055606AZippo team Štít
34.Sienko Milan 1961CZE001656ADC Žíla Chodov122563 020
Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
35.Cupian David CZE032173AWindson Ostrava11222 950
Tomáš Marcel CZE031350AWindson Ostrava
36.Ptáček Radim CZE071042ADarts Club Přibyslav12332 900
Janošťák Václav CZE033658ADarts Club Přibyslav
37.Bartošek Lukáš CZE066007CChmelaři z Knihovny Olomouc122552 860
Magyar Štěpán CZE027540CChmelaři z Knihovny Olomouc
38.Vaněk Martin ml. CZE073319CSport Bar Olomouc3332 850
Vaněk Martin st. CZE073321CSport Bar Olomouc
38.Jíra Ladislav CZE051264ADC Gepardi Karlovy Vary132672 850
Balouš Zdeněk CZE047147ADC Gepardi Karlovy Vary
40.Pomichálek Zdeněk CZE001530DDC Kačamba Praha1326152 810
Ventura René CZE003777DDC Kačamba Praha
41.Krotil Karel CZE053080ADream Bar Jirkov3332 750
Zajíc Martin CZE031655BArsenal Most
41.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov11222 750
Tunkiv Štěpán CZE050379ADC Žíla Chodov
43.Koudelka Miroslav CZE072533BŠkoláci Tipáč Písek131552 720
Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
44.Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.32572 690
Šlambor Zdeněk CZE052010AEX Liberec
45.Gehry Jan CZE068755BWindson Ostrava121442 670
Bača Jan CZE053656BDC PreDARTors Ostrava
46.Malinovský Zdeněk CZE000487CPohodáři Praha1225232 640
Moravec Martin CZE064460CŠK Radotín
47.Král Vratislav CZE038786ADC Gepardi Karlovy Vary325112 590
Buberle Jan CZE047152ADC Gepardi Karlovy Vary
48.Malý Petr CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les22442 540
Fidler David CZE061743AU Havlů pension Třebenice
49.Fidler David CZE061743AU Havlů pension Třebenice1112 500
Benecký Roman CZE036936AKobry od Soudku Arnultovice
49.Vašulín Miloš CZE045567A40+ Trutnov1112 500
Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 26.5.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 26.5.2024 05:59:04
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement