Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/9670)
 NáhledTiskNahoru
Windson Cup 2024 - ČP mužů

Republikové žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 9670 | Turnajů: 9117

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Hoffmann Martin 1971CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha1316208711 290
2.Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor1316204311 270
3.Fidler David CZE061743AU Havlů pension Třebenice1216194210 800
4.Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most1316204810 590
5.Čavajda Dominik CZE043803AHrochův Týnec1316206410 510
6.Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha1316204510 290
7.Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov1314185910 150
8.Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor1316203610 030
9.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov1316201459 950
10.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň121619219 920
10.Handl Radovan CZE053799ADream Bar Jirkov131519279 920
12.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň131620319 910
13.Popelka Martin 1980CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les131418339 850
14.Tunkiv Štěpán CZE050379ADC Žíla Chodov131620399 390
15.Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.131620808 970
15.Rathuský Jiří CZE013614ABrilliant Darts Praha131620598 970
17.Drtil Pavel 1973CZE000003A(Čerti na Ještědu)132668 770
18.Lexa Petr CZE023169ASgt. Pepik's Band Praha131216258 450
19.Macháček Petr CZE017551ABest of Litoměřice131620638 410
20.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor131620688 270
21.Vybíral Ondřej CZE069100CThe Snakes Šumperk131620748 230
22.David Karel CZE004342CKorbel II Litvínov131620378 070
23.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov131620797 770
24.Duda Martin 1977CZE023896AOlympia Tábor131620447 750
25.Ligus Martin CZE061507AXPneu Orlová131620487 710
26.Čermák Daniel CZE062212AAvengers Chrudim131418397 670
27.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha131418377 650
27.Jičínský Milan CZE026549ADream Bar Jirkov131620437 650
29.Jandík Vladimír CZE057511AŠK OKO Plzeň131620717 590
30.Fiala Bedřich CZE061216ABo.Co Fifejdy1316201077 550
31.Vybíral Matěj CZE066944AMachine Šumperk131620817 370
32.Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most131620487 330
33.Bujok Dan CZE046440AWindson Ostrava131519557 320
34.Kišš Marek CZE070892AAvengers Chrudim131620767 270
35.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno131620587 250
36.Mandys Jakub CZE036133AManíci Frýdek-Místek131620417 230
37.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno131519207 200
38.Ulrych Jindřich CZE000540ABlack Panthers Luna M. Lázně1359127 180
39.Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň131620797 030
40.Přibyl Pavel 1971CZE000066AŠilingrák Team Brno131620457 010
40.Harviš Kamil CZE024365AWindson Ostrava131620667 010
42.Ulík Tomáš CZE070753BElefant Karviná131620796 870
43.Ligus Jan CZE065830BXPneu Orlová131519326 860
44.Hájek Zdeněk 1958CZE000284AKališníci Evaň131620756 830
44.Gehry Jan CZE068755BWindson Ostrava131620836 830
46.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov131216196 710
47.Skřipský Stanislav CZE022079ALožisková mafie Pšov131519716 700
48.Kváčala Tomáš CZE046207AŠK Vyškov131418326 650
49.Trnka Jiří CZE032649AFedor Sokolov131620446 610
50.Ludvík Václav CZE026857AAll Stars Zvíkov Písek131620766 570
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 22.7.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 22.7.2024 10:52:17
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement