Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1520)
 NáhledTiskNahoru
Windson Cup 2024 - ČP dvojic mixů

Republikové žebříčky | Dvojice mixy | Dvojic: 1520 | Turnajů: 690

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor1113 300
Chalupová Petra CZE033692ADC Texas Cheb
2.Fidler David CZE061743AU Havlů pension Třebenice1112 900
Doležalová Sandra CZE052719APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
3.Šafránek Martin CZE045511AFRIENDS Praha134572 630
Kroužecká Adéla CZE069042CŠK Radotín
4.Fukalová Marcela CZE000460BMýto Ostrava134102 610
Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
5.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most1112 500
Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
5.Sienko Milan CZE001656ADC Žíla Chodov1112 500
Bauerová Jiřina CZE025806Racek B52 Karlovy Vary
7.Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov134132 250
Kozubjaková Kristýna CZE067380AJestřábi Ostrava
8.Jiříková Anna CZE078475AZippo team Štít11222 230
Komora Martin CZE007077AZippo team Štít
9.Coufalová Kateřina CZE000136Klub Ajeto z.s. Praha13492 170
Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
10.Poráň David CZE051226AŠK Vyškov1112 100
Košařová Markéta CZE023339ADC Štiky Rosice
11.Jičínský Milan CZE026549ADream Bar Jirkov12332 020
Kocánová Lucie CZE060456ADream Bar Jirkov
12.Kopecká Markéta CZE069797CLožisková mafie Pšov12331 920
Skřipský Stanislav CZE022079ALožisková mafie Pšov
13.Augustin Adam CZE075784DHospůdka U Kočky Svinov13491 790
Kadlecová Michaela CZE072356CSDH Florián Proskovice
13.Šmerda Daniel CZE010276ADC Bunda Starý Klíčov13491 790
Volfíková Kateřina CZE042607ADC Comedy Club Klenčí pod Čerchovem
15.Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto1111 700
Ondo Michal CZE001787ASoliter Chrudim
15.Křístková Denisa CZE052833AŘízci z Výškovic1111 700
Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
15.Medová Marcela CZE039792AJežkovy Voči Větrný Jeníkov1111 700
Strašil Pavel CZE015487ADarts Club Přibyslav
15.Poklop Karel CZE021006ASgt. Pepik's Band Praha1111 700
Šebková Petra CZE000073BDC Máchalové Kladno
19.Nykodemová Petra CZE029355BPraha 413441 610
Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
20.Malinovská Markéta CZE032293Klub Ajeto z.s. Praha13461 590
Malinovský Zdeněk CZE000487CPohodáři Praha
21.Vybíral Ondřej CZE069100CThe Snakes Šumperk11221 510
Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
22.Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary11221 470
Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
23.Křepelková Simona CZE048773BDříteň11221 370
Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
24.Jenšík Ondřej CZE057906ADarts Club Přibyslav1111 300
Čechová Kateřina CZE064386AFormanský Dravci Jihlava
24.Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor1111 300
Tvrdíková Miroslava CZE000727AKlub Ajeto z.s. Praha
24.Michálková Michaela CZE052185Game of Thrones Praha1111 300
Hájek Zdeněk CZE000284AKališníci Evaň
24.Novotný Jaroslav CZE042199Bystřice n P.1111 300
Císařová Jitka CZE002445ABystřice nad Pernštejnem
24.Kašparová Veronika CZE054811ABest of Litoměřice1111 300
Trnka Jiří CZE032649AFedor Sokolov
24.Zadina Jakub CZE067078ATequila Hrádek nad Nisou1111 300
Doležalová Monika CZE002255APitbull Bažiny Hrádek nad Nisou
24.Mairichová Barbora CZE041094ATorzo Bílina1111 300
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
24.Dvořáková Hana CZE066966Přerov1111 300
Dvořák Tomáš CZE066837BThe Rats Šumperk
24.Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most1111 300
Bláhová Monika CZE054559ADream Bar Jirkov
33.Gehry Jan CZE068755BWindson Ostrava13441 190
Plevová Jana CZE050557BŘízci z Výškovic
33.Loudová Kristýna CZE073048CŠK Posterguys OKO Plzeň13441 190
Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň
35.Vaňková Martina 1993CZE071858BI am 180 Praha134121 170
Rathuský Jiří CZE013614ABrilliant Darts Praha
36.Šímová Veronika CZE073755AŠK Sušice13491 150
Kohout Petr CZE046712DŠK Lotři ze Sladovnický
37.Vunderer Milan CZE063637DGripeni Liberec13461 090
Šikolová Šárka CZE055144CGripeni Liberec
38.Kaněra Zdeněk CZE010796DŠK Střelci Beroun12331 080
Prokýšková Eva CZE000023Klub Ajeto z.s. Praha
39.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II13451 050
Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
39.Vrzalová Eliška CZE059389BSatanova legie České Budějovice13451 050
Koptiš Marek CZE040097BSatanova legie České Budějovice
41.Dorazilová Jitka CZE053572BChmelaři z Knihovny Olomouc12331 020
Šrom Jiří CZE049068AHelios Olomouc
42.Vybíralová Irena CZE066777CThe Snakes Šumperk1122990
Markovský Jaroslav CZE042518AMachine Šumperk
43.Tomík Marek CZE060482APohodáři Olomouc1346950
Sobotková Eva CZE035591APohodáři Olomouc
44.Krieglstein Radim CZE045854BŠK BSOD 334 01 Přeštice1122930
Krieglsteinová Zbyňka CZE043602BŠK BSOD 334 01 Přeštice
44.Velebová Bára CZE067265CU Ajšíra Studnice1122930
Šírek Michal CZE033265AU Ajšíra Studnice
46.Košťálová Eva CZE000210Pilníkov 111900
Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
46.Votavová Anna CZE054375A(Jen Tak Libín)111900
Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno
46.Marksová Blanka CZE003507DSkokani Trutnov111900
Šilar David CZE001122AČerný Sup Starý Rokytník
46.Tůmová Petra 1973CZE034926BProdarts club Lipník nad Bečvou111900
Fiala Milan CZE051640BFloriánovy šípy Dub nad Moravou
46.Hrubá Kateřina CZE000063BNo Men Prostějov111900
Fiala Matěj CZE060241ABarracudy Olomouc
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 22.7.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 22.7.2024 09:45:15
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement