Aktuality
UŠO > Aktuality
Nominace do I. TOP 2024

8.1.2024 09:00 (aktualizováno 19.2.2024 19:13) | Uhříček Břetislav | Přečteno: 2440×

Nominace do 1. turnaje TOP příslušné sezóny je modelem 8 + 8 + 4 + 4 u mužů a 4 + 4 + 2 + 2 u žen. Z posledních turnajů TOP má jistotu 8 nejlepších mužů a 4 nejlepší ženy. Totéž pak platí pro nominaci z posledních turnajů RGP jednotlivců.  Dále se nominují 4 muži a 2 ženy z MČR jednotlivců a 4 muži a 2 ženy doplní kompletní sestavu 24 mužů a 12 žen z konečného pořadí Českého poháru jednotlivců z ročníku, ze kterého jsou i nominace za umístění v turnajích. 

TOP RGP 24

8x - Nominace na základě umístění v předešlé TOP 24 (v závorce umístění v turnaji)

Poklop
Karel
(1.)

Brejcha 
Jiří
(2.)

Drtil
Pavel
(3.)

Kraus
Jan
(3.)

Písek
David
(5.)
 

Hoffmann
Martin
(5.)

Křepelka
Čestmír
(5.)

Handl
Radovan
(5.)

8x - Nominace na základě umístění v poslední RGP (v závorce umístění v turnaji)

Pitra
Jan
(1.)

Vinárek
René
(2.)

Rathuský
Jiří
(3.)

Babuka
Lukáš
(4.)

Lexa
Petr
(5.)

Moravec
Jiří
(5.)

Mašek
Alexander
(7.)

Přibyl
Pavel
(7.)

        

4x - Nominace na základě umístění v MČR 2023 (v závorce umístění v turnaji)

Fidler
David
(1.)
Hoffmann
Martin

(2.)
Hamrozi
Tomáš
(3.)
Tunkiv
Štěpán

(3.)

JIŽ

 NOMINOVÁN 

 


Nominace na základě konečného pořadí ČP 2023 (v závorce pořadí v ČP) - do celkového počtu 24

Poživil
František
(6.)
Kalášek
Jiří
(7.)
Popelka
Martin
(9.)
Poráň
David
(10.)
Šarközi
Jakub
(11.)
    
    

4x Náhradnící z konečného pořadí ČP 2023 (v závorce pořadí v ČP)  

Zadina
Jakub
(12.)
Davídek
Antonín
(15.)
Fiala
Miroslav
(16.)
Stříbný
Tomáš
(17.)
 

TOP RGP 12

4x - Nominace na základě umístění v předešlé TOP 12 (v závorce umístění v turnaji)

Císařová
Jitka
(1,)

Chalupová
Petra
(2.)

Kocánová
Lucie
(3.)

Nová
Tereza
(3.)

4x - Nominace na základě umístění v poslední RGP (v závorce umístění v turnaji)

Bělobrádková
Hana
(1.)

Medová
Marcela

(2.)

Kuběnová
Marcela

(3.)

Mairichová
Barbora
(4.)

2x - Nominace na základě umístění v MČR 2023 (v závorce umístění v turnaji)

Votavová
Anna
(1.)

Tvrdíková
Miroslava
(2.)

Nominace na základě konečného pořadí ČP 2023 (v závorce pořadí v ČP) - do celkového počtu 12

Rödlová
Žaneta
(1.)

Kozubjaková
Kristýna
(2.)

 

 

2x Náhradnice z konečného pořadí ČP 2023 (v závorce pořadí v ČP)

Košařová
Markéta
(4.)

Horská
Lenka
(6.)

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 14.4.2024 03:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 14.4.2024 03:40:43
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement