TOP 24&12
UŠO > TOP 24&12
Nominace do II. TOP 2023

18.9.2023 13:05 | Uhříček Břetislav | Přečteno: 4232×

Nominace  je modelem 8 + 8 + 8 u mužů a 4 + 4 + 4 u žen. Z posledních turnajů TOP má jistotu 8 nejlepších mužů a 4 nejlepší ženy. Totéž pak platí pro nominaci z posledních turnajů Nominační RGP jednotlivců.  Kompletní sestava 24 mužů a 12 žen se doplní z aktuálního pořadí Windson Cupu - Českého poháru jednotlivců poslední pondělí před turnajem TOP. 

TOP RGP 24

8x - Nominace na základě umístění v předešlé TOP 24 (v závorce umístění v turnaji)

Brejcha
Jiří
(1.)

Písek
David
(2.)

Popelka
Martin
(3.)

Poklop
Karel
(3.)
 

Dubělčík
Lukáš
(5.)

Hoffmann
Martin
(5.)

Drtil
Pavel
(5.)

Křepelka
Čestmír
(5.)

        

8x - Nominace na základě umístění v poslední Nominační RGP (v závorce umístění v turnaji)

Poráň
David
(1.)

Davídek
Antonín
(2.)

Povolný
Karel
(3.)

Bocko
Petr
(4.)

Poživil
František
(5.)

Vašulín
Miloš
(5.)

Bártl
David
(7.)

Komora
Martin
(7.)

OMLUVEN
        


Nominace z aktuálního pořadí Windson Cupu - ČP 2023 (v závorce pořadí v ČP) - do celkového počtu 24

Kraus
Jan
(3.)
Šarközi
Jakub
(5.)
Kalášek
Jiří
(7.)
Stříbný
Tomáš
(9.)
Hamrozi
Tomáš
(11.)
Zadina
Jakub
(13.)
Pitra
Jan
(14.)
Fiala
Miroslav
(16.)
Handl
Radovan
(17.)

4x Náhradnící z aktuálního pořadí Windson Cupu - ČP 2023 (v závorce pořadí v ČP)

Jandík
Vladimír
(19.)
Moravec
Jiří
(20.)
Kašpar
Jakub
(21.)
Čavajda
Dominik
(22.)

TOP RGP 12

4x - Nominace na základě umístění v předešlé TOP 12 (v závorce umístění v turnaji)

Rödlová
Žaneta
(1.)

Bláhová
Monika
(2.)

Horská
Lenka
(3.)

Kozubjaková
Krystýna
(3.)

 

4x - Nominace na základě umístění v poslední Nominační RGP (v závorce umístění v turnaji)

Císařová
Jitka
(1.)

Košařová
Markéta

(2.)

Chalupová
Petra
(3.)

Andrášková
Klára
(3.)

 

Nominace na základě aktuálního pořadí Windson Cupu - ČP 2023 (v závorce pořadí v ČP) - do celkového počtu 12 

Vokřálová
Petra
(4.)

Kocánová
Lucie
(5.)

Pliskvová
Havlíková
Andrea
(7.)

Nová
Tereza
(9.)


2x Náhradnice z aktuálního pořadí Windson Cupu - ČP 2023 (v závorce pořadí v ČP)

Formanová
Monika
(10.)

Šildbergerová
Kateřina
(11.)

.................................................................................................................................................................

Závazné složení základních skupin bude známo až po ukončení prezence a rozlosování aktuální TOP.

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 15.7.2024 13:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 15.7.2024 13:34:42
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement