Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
Středovýchodní konference
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne3.9.2023Mustang Brno11:7Fanatics SedlecSanta bar Sedlec, Sedlec u Žebráku 
11:00Bašný David27:20Tauš Václav
1.Ne3.9.2023Mustang Brno10:8Sgt. Pepik's Band PrahaSanta bar Sedlec, Sedlec u Žebráku 
13:45Bašný David23:23Moravec Jiří
2.Ne24.9.2023Kanec Most5:13Mustang BrnoDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
10:30Šmejc Miroslav15:29Bašný David
2.Ne24.9.2023Mustang Brno6:12Dream Team Tornádo JirkovDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
12:30Bašný David18:26Jičínský Milan
2.Ne24.9.2023DEXTEROUS Krásný Les8:10Mustang BrnoDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
14:15Malý Petr20:24Bašný David
2.Ne24.9.2023Mustang Brno6:12Scorpions OKO PlzeňDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
16:00Bašný David18:28Brejcha Jiří
3.Ne8.10.2023Mustang Brno10:8Kaspec Libina (Olomouc)Pivnice Knihovna, Olomouc 
11:00Bašný David24:21Skopalík Zbyněk
3.Ne8.10.2023ŠK Vyškov (Ivanovice)7:11Mustang BrnoPivnice Knihovna, Olomouc 
13:45Březovský Bořivoj19:24Bašný David
4.Ne12.11.2023Mustang Brno13:5Fanatics SedlecPivnice Knihovna, Olomouc 
13:45Bašný David26:14Tauš Václav
4.Ne12.11.2023Kaspec Libina (Olomouc)7:11Mustang BrnoPivnice Knihovna, Olomouc 
16:00Skopalík Zbyněk20:23Bašný David
5.Ne17.12.2023Mustang Brno10:8Sgt. Pepik's Band PrahaHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
11:00Bašný David23:20Moravec Jiří
5.Ne17.12.2023Mustang Brno12:6ŠK Vyškov (Ivanovice)Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
16:00Bašný David28:20Březovský Bořivoj
6.Ne14.1.2024Mustang Brno10:9Olympia TáborKlub Centrum Bar, Ivanovice na Hané 
13:45Bašný David22:21Křepelka Čestmír
6.Ne14.1.2024ŠK Vyškov (Ivanovice)8:10Mustang BrnoKlub Centrum Bar, Ivanovice na Hané 
16:00Březovský Bořivoj20:23Bašný David
7.Ne4.2.2024Sgt. Pepik's Band Praha8:10Mustang BrnoHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
11:00Lexa Petr22:22Bašný David
7.Ne4.2.2024Mustang Brno11:7Kaspec Libina (Olomouc)Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
16:00Bašný David24:20Skopalík Zbyněk
8.Ne18.2.2024Mustang Brno10:8Olympia TáborBar Bronx, Tábor 
11:00Bašný David25:20Chomout Jaroslav
8.Ne18.2.2024Sgt. Pepik's Band Praha6:12Mustang BrnoBar Bronx, Tábor 
13:45Hoffmann Martin18:26Bašný David
9.Ne10.3.2024Fanatics Sedlec11:7Mustang BrnoSanta bar Sedlec, Sedlec u Žebráku 
11:00Tauš Václav24:20Bašný David
9.Ne10.3.2024Olympia Tábor14:4Mustang BrnoSanta bar Sedlec, Sedlec u Žebráku 
13:45Křepelka Čestmír30:11Bašný David
10.Ne14.4.2024Olympia Tábor9:10Mustang BrnoPivnice Knihovna, Olomouc 
13:45Křepelka Čestmír20:24Bašný David
10.Ne14.4.2024Kaspec Libina (Olomouc)5:13Mustang BrnoPivnice Knihovna, Olomouc 
16:00Skopalík Zbyněk19:29Bašný David
11.Ne28.4.202440+ Trutnov (V. Třebešov)9:10Mustang BrnoKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
12:30Davídek Antonín23:23Bašný David
11.Ne28.4.2024Mustang Brno9:10Ložisková mafie PšovKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
15:00Bašný David23:24Schieferdecker Václav
12.Ne12.5.2024Fanatics Sedlec5:13Mustang BrnoHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
11:00Tauš Václav12:28Bašný David
12.Ne12.5.2024Mustang Brno8:10ŠK Vyškov (Ivanovice)Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
16:00Bašný David22:23Březovský Bořivoj
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 20.7.2024 02:12
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 20.7.2024 02:15:10
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement