Rozpis ligových utkání
UŠO > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
Středovýchodní konference
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne3.9.2023Mustang Brno11:7Fanatics SedlecSanta bar Sedlec, Sedlec u Žebráku 
11:00Bašný David27:20Tauš Václav
1.Ne3.9.2023Fanatics Sedlec6:12Sgt. Pepik's Band PrahaSanta bar Sedlec, Sedlec u Žebráku 
16:00Tauš Václav20:28Moravec Jiří
2.Ne24.9.202340+ Trutnov (V. Třebešov)11:7Fanatics SedlecDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
10:30Davídek Antonín28:21Tauš Václav
2.Ne24.9.2023Fanatics Sedlec4:14Ložisková mafie PšovDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
12:30Tauš Václav13:30Schieferdecker Václav
2.Ne24.9.2023Fanatics Sedlec7:11Dream Team Tornádo JirkovDK Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou 
16:00Tauš Václav19:27Jičínský Milan
3.Ne8.10.2023Olympia Tábor13:5Fanatics SedlecSanta bar Sedlec, Sedlec u Žebráku 
11:00Křepelka Čestmír30:16Tauš Václav
3.Ne8.10.2023Fanatics Sedlec6:12Sgt. Pepik's Band PrahaSanta bar Sedlec, Sedlec u Žebráku 
16:00Tauš Václav18:29Moravec Jiří
4.Ne12.11.2023Mustang Brno13:5Fanatics SedlecPivnice Knihovna, Olomouc 
13:45Bašný David26:14Tauš Václav
6.Ne14.1.2024Sgt. Pepik's Band Praha13:5Fanatics SedlecBulls Restaurant, Praha 5 
16:00Moravec Jiří27:16Tauš Václav
7.Ne4.2.2024ŠK Vyškov (Ivanovice)13:5Fanatics SedlecSanta bar Sedlec, Sedlec u Žebráku 
11:00Březovský Bořivoj28:15Tauš Václav
7.Ne4.2.2024Fanatics Sedlec7:11Olympia TáborSanta bar Sedlec, Sedlec u Žebráku 
16:00Tauš Václav19:26Křepelka Čestmír
8.Ne18.2.2024ŠK Vyškov (Ivanovice)11:7Fanatics SedlecPivnice Knihovna, Olomouc 
13:45Březovský Bořivoj28:20Tauš Václav
9.Ne10.3.2024Fanatics Sedlec5:13Olympia TáborSanta bar Sedlec, Sedlec u Žebráku 
16:00Tauš Václav17:29Křepelka Čestmír
10.Ne14.4.2024Sgt. Pepik's Band Praha13:5Fanatics SedlecBulls Restaurant, Praha 5 
16:00Moravec Jiří28:13Tauš Václav
11.Ne28.4.2024DEXTEROUS Krásný Les14:4Fanatics SedlecKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
12:30Malý Petr30:16Tauš Václav
11.Ne28.4.2024Fanatics Sedlec4:14Scorpions OKO PlzeňKlub AJETO P.M.P., Praha 7 
15:00Tauš Václav11:30Šimandl Kamil
12.Ne12.5.2024Fanatics Sedlec5:13Mustang BrnoHospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
11:00Tauš Václav12:28Bašný David
12.Ne12.5.2024Fanatics Sedlec6:12ŠK Vyškov (Ivanovice)Hospůdka Na hřišti Brno- Jundrov, Brno 
13:45Tauš Václav17:25Březovský Bořivoj
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 20.7.2024 02:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 20.7.2024 02:10:50
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement