Kvalifikační turnaj
UŠO > Kvalifikační turnaj
Nominace do kvalifikačního turnaje 2023

21.3.2023 12:12 | Uhříček Břetislav | Přečteno: 3524× | Příloh: 2

Kvalifikace dospělých - neděle 2. 4. 2023

Kvalifikační turnaj rozhodne až o 4 reprezentantech (2 muži + 2 ženy) pro týmové ME ve Španělsku, které se uskuteční v červnu 2023.

Systém kvalifikačního turnaje:

Muži i ženy jsou nasazeni do základních skupin podle plovoucího žebříčku pro nasazování do turnajů v den uzávěrky nominací, ve skupinách hraje každý s každým tři legy 501 DO (nebo-li tři zápasy na jeden vítězný leg), přičemž do tabulky se započítávají pouze legy. Počet skupin a počet postupujících ze skupin do skupiny finálové stanoví rozhodčí na místě před zahájením kvalifikace s ohledem na počet zaprezentovaných hráčů a hráček. Ve finálové skupině se vzájemné zápasy ze základních skupin započítávají. Opět se hraje každý s každým, mimo odehrané vzájemné zápasy ze základních skupin. Pokud někdo v průběhu kvalifikace odstoupí, jeho zápasy se obvykle anulují. O případné kontumaci místo anulace může rozhodnout hlavní rozhodčí, jestliže jde o odstoupení v posledních dvou kolech základních skupin nebo finálové skupiny. V případě nižší účasti může hlavní rozhodčí rozhodnout o přímém postupu všech hráčů přímo do finálové skupiny.

O pořadí v tabulce rozhoduje:

1) Celkový počet získaných bodů (legů) ze všech utkání.
2) Celkový počet bodů (legů) ze vzájemných utkání.
3) Větší počet vyhraných vzájemných zápasů.
4) Větší počet vyhraných zápasů ze všech zápasů.
5) Aktuální pořadí ČP jednotlivců ke dni uzávěrky kvalifikace
6) Opakovaný vzájemný zápas na tři vítězné legy.

V kvalifikaci se startovné za hráče neplatí, kredity se nevhazují.

MUŽI - Nominace do kvalifikačního turnaje 2023 - ŽENY
MČR 2022 Jméno JménoMČR 2022

1.

 Dv. mix Kálášek Jiří Bláhová Monika Dv. mix

1.

 Dv. muži Šmejc Miroslav Hospodářská Barbora Dv. ženy
 Dv. muži Kálášek Jiří Pelíšková Tereza Dv. ženy
 Cricket Urbánek Petr Rajmanová Marcela Cricket
 Muži 501 DO Kraus Jan Votavová Anna Ženy 501 DO 
III. RGP
2021/2022
JménoJméno III. RGP
2021/2022

 1.

 Dv. mix Písek David Pelíšková Tereza Dv. mix
 

1.

    
 Dv. muži Hoffmann Martin Bláhová Monika Dv. ženy
 Dv. muži Poklop Karel Kocánová Lucie Dv. ženy
 TOP 24 Mašek Alexander Rajmanová Marcela TOP 12
 RGP muži Šarközi Jakub Bláhová Monika RGP ženy
I. RGP
2023
Přímá nominace Přímá nominaceI. RGP
2023

1.

 Dv. mix Davídek Antonín Rödlová Žaneta Dv. mix    

1.

  
 Dv. muži Šarközi Jakub Šmudlová Romana Dv. ženy
 Dv. muži Dofek Leoš Benešová Marika Dv. ženy
 TOP 24 Brejcha Jiří Rödlová Žaneta TOP 12
 RGP muži Poráň David Císařová Jitka RGP ženy
Doplnění do počtu 24 nominovaných z plovoucí žebříčku
po I. RGP 2023 (19. 3. 2023 v 01:00 dle dat v centrálním PC)
 Drtil PavelDubělčík Lukáš  Horská LenkaŠildbergerová Kateřina 
 Křepelka ČestmírŠildberger Michal  Andrášková KláraŠnejdarová Jitka 
Popelka MartinMoravec Jiří  Vokřálová PetraTvrdíková Miroslava 
Pitra JanStříbný TomášRoubíková Anna Mairichová Barbora 
Procházka FilipHamrozi TomášKřístková Denisa Doležalová Monika 
Cibula VojtěchTunkiv ŠtěpánČechová Kateřina  Košařová Markéta
Lexa PetrJičínský Milan Pliskvová H. AndreaGrygarová Vendula 
x x xx x xKocianová PavlínaNová Tereza

 

 

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 19.7.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 19.7.2024 05:38:08
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement