Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/9608)
 NáhledTiskNahoru
Windson Cup 2024 - ČP mužů

Republikové žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 9608 | Turnajů: 8957

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1.Hoffmann Martin 1971CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha1316208711 290
2.Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor1316204211 250
3.Fidler David CZE061743AU Havlů pension Třebenice1216194210 800
4.Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most1316204810 590
5.Čavajda Dominik CZE043803AHrochův Týnec1316206210 510
6.Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha1316204410 270
7.Šarkőzi Jakub CZE060355AŠK Vyškov1314185710 130
8.Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor1316203610 030
9.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov1316201449 950
10.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň121619219 920
10.Handl Radovan CZE053799ADream Bar Jirkov131519279 920
12.Popelka Martin 1980CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les131418339 850
13.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň131620289 810
14.Tunkiv Štěpán CZE050379ADC Žíla Chodov131620399 390
15.Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.131620778 870
15.Rathuský Jiří CZE013614ABrilliant Darts Praha131620578 870
17.Drtil Pavel 1973CZE000003A(Čerti na Ještědu)132668 770
18.Macháček Petr CZE017551ABest of Litoměřice131620628 410
19.Lexa Petr CZE023169ASgt. Pepik's Band Praha131216248 390
20.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor131620678 250
21.Vybíral Ondřej CZE069100CThe Snakes Šumperk131620738 230
22.David Karel CZE004342CKorbel II Litvínov131620358 070
23.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov131620787 770
24.Duda Martin 1977CZE023896AOlympia Tábor131620447 750
25.Ligus Martin CZE061507AXPneu Orlová131620477 710
26.Jičínský Milan CZE026549ADream Bar Jirkov131620427 650
26.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha131418377 650
28.Čermák Daniel CZE062212AAvengers Chrudim131418377 630
29.Fiala Bedřich CZE061216ABo.Co Fifejdy1316201067 550
30.Jandík Vladimír CZE057511AŠK OKO Plzeň131620697 530
31.Bujok Dan CZE046440AWindson Ostrava131519557 320
32.Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most131620477 290
33.Kišš Marek CZE070892AAvengers Chrudim131620747 270
34.Papoušek Petr CZE024837AŠilingrák Team Brno131620577 230
35.Mandys Jakub CZE036133AManíci Frýdek-Místek131620407 210
36.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno131519207 200
37.Vybíral Matěj CZE066944AMachine Šumperk131620797 190
38.Ulrych Jindřich CZE000540ABlack Panthers Luna M. Lázně1359127 180
39.Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň131620797 030
40.Přibyl Pavel 1971CZE000066AŠilingrák Team Brno131620457 010
40.Harviš Kamil CZE024365AWindson Ostrava131620667 010
42.Ulík Tomáš CZE070753BElefant Karviná131620776 870
43.Ligus Jan CZE065830BXPneu Orlová131519316 860
44.Hájek Zdeněk 1958CZE000284AKališníci Litoměřice131620746 830
44.Gehry Jan CZE068755BWindson Ostrava131620836 830
46.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov131216196 710
47.Skřipský Stanislav CZE022079ALožisková mafie Pšov131519716 700
48.Kváčala Tomáš CZE046207AŠK Vyškov131418326 650
49.Trnka Jiří CZE032649AFedor Sokolov131620436 610
50.Ludvík Václav CZE026857AAll Stars Zvíkov Písek131620756 570
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 17.7.2024 20:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 17.7.2024 20:30:46
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement