Aktuality
UŠO > Aktuality
Nominace do kvalifikačního turnaje 2024

24.3.2024 18:22 | Uhříček Břetislav | Přečteno: 4166×

Kvalifikační turnaj rozhodne až o 4 reprezentantech (2 muži + 2 ženy) pro týmové ME ve Španělsku, které se uskuteční v červnu 2024.

Systém kvalifikačního turnaje:

Muži i ženy jsou nasazeni do základních skupin podle plovoucího žebříčku pro nasazování do turnajů v den uzávěrky nominací, ve skupinách hraje každý s každým tři legy 501 DO (nebo-li tři zápasy na jeden vítězný leg), přičemž do tabulky se započítávají pouze legy. Počet skupin a počet postupujících ze skupin do skupiny finálové stanoví rozhodčí na místě před zahájením kvalifikace s ohledem na počet zaprezentovaných hráčů a hráček. Ve finálové skupině se vzájemné zápasy ze základních skupin započítávají. Opět se hraje každý s každým, mimo odehrané vzájemné zápasy ze základních skupin. Pokud někdo v průběhu kvalifikace odstoupí, jeho zápasy se obvykle anulují. O případné kontumaci místo anulace může rozhodnout hlavní rozhodčí, jestliže jde o odstoupení v posledních dvou kolech základních skupin nebo finálové skupiny. V případě nižší účasti může hlavní rozhodčí rozhodnout o přímém postupu všech hráčů přímo do finálové skupiny.

O pořadí v tabulce rozhoduje:

1) Celkový počet získaných bodů (legů) ze všech utkání.
2) Celkový počet bodů (legů) ze vzájemných utkání.
3) Větší počet vyhraných vzájemných zápasů.
4) Větší počet vyhraných zápasů ze všech zápasů.
5) Aktuální pořadí ČP jednotlivců ke dni uzávěrky kvalifikace
6) Opakovaný vzájemný zápas na tři vítězné legy.

V kvalifikaci se startovné za hráče neplatí, kredity se nevhazují.

MUŽI - Nominace do kvalifikačního turnaje 2024 - ŽENY
MČR 2023 Jméno JménoMČR 2023

1.

 Dv. mix Kalášek Jiří Bláhová Monika Dv. mix

1.

 Dv. muži Drtil Pavel Horská Lenka Dv. ženy
 Dv. muži Mašek Alexander Pliskvová H. Andrea Dv. ženy
 Cricket Fidler David Votavová Anna Cricket
 Muži 501 DO Fidler David Votavová Anna Ženy 501 DO 
II. RGP
2023
JménoJméno II. RGP
2023

 1.

 Dv. mix Zadina Jakub Doležalová Monika Dv. mix
 

1.

    
 Dv. muži Písek David Michálková Michaela Dv. ženy
 Dv. muži Gawlas Adam Nová Tereza Dv. ženy
 TOP 24 Poklop Karel Císařová Jitka TOP 12
 RGP muži Pitra Jan Bělobrádková Hana RGP ženy
I. RGP
2024
Přímá nominace Přímá nominaceI. RGP
2024

1.

 Dv. mix Křivka Petr Chalupová Petra Dv. mix    

1.

  
 Dv. muži Drtil Pavel Medová Marcela Dv. ženy
 Dv. muži Mašek Alexander Čechová Kateřina Dv. ženy
 TOP 24 Fidler David Nová Tereza TOP 12
 RGP muži Bocko Petr Doležalová Monika RGP ženy
Doplnění do počtu 20 nominovaných z plovoucí žebříčku
po I. RGP 2024 (24. 3. 2024 v 01:00 dle dat v centrálním PC)
Kraus Jan  Křepelka ČestmírTvrdíková Miroslava  Kocánová Lucie 
  Tunkiv Štěpán Hamrozi Tomáš Košařová Markéta Křístková Denisa
Šarközi Jakub Čavajda Dominik  Andrášková KláraMairichová Barbora 
Popelka Martin Handl RadovanŠnejdarová JitkaFormanová Monika
Poživil FrantišekMoravec JiříKuběnová Marcela 
    
    
    

 

 

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 22.6.2024 17:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 22.6.2024 18:00:45
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement