Výsledková listina turnaje
UŠO > Vysočina > Výsledková listina turnaje (1-50/78)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master Vysočina muži

23.10.2021| Dušejov - Sokolovna| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Netolický Milan| Hráčů: 78| Žebříčků: 8

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Vašulín Miloš CZE045567A40+ Trutnov
2.Kúřil Stanislav CZE028875AHappy Darts Velké Meziříčí
3.Bártl David CZE001696ATajfun Darts Havlíčkův Brod
4.Záruba David CZE038712A(Ložisková mafie Pšov)
5.Jenšík Ondřej CZE057906ADarts Club Přibyslav
5.Ouhel Jakub CZE062807Kamenice nad Lipou
7.Jonák Jan CZE031127AŠK Těmice
7.ZÁKAZ ČINNOSTI - Pešek Tomáš CZE049920AAvengers Dašice
9.Dostál Radek CZE000514AFormanský Dravci Jihlava
9.Došek Martin CZE045588AFormanský Dravci Jihlava
9.Macek Rudolf CZE028938AZezulkárna Jihlava
9.Šimůnek Martin CZE049508ATajfun Darts Havlíčkův Brod
13.Böhm Jan CZE027576AZezulkárna Jihlava
13.Janošťák Václav CZE033658ADarts Club Přibyslav
13.Strašil Pavel CZE015487ADarts Club Přibyslav
13.Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
17.Číha Petr CZE001587AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
17.Götthans Roman CZE038382ACerberos Netín
17.Kameník Roman CZE059800ADragon Darts Jihlava
17.Kasl Václav CZE000642ATrefa "21" Chrudim
17.Koníř Miloslav CZE038379ATJ Dušejov 2000
17.Majer Vít CZE001201AFormanský Dravci Jihlava
17.Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
17.Zuda Michal CZE004521A26ERS Jihlava
25.Brůna Jiří CZE002020ATajfun Darts Havlíčkův Brod
25.Brychta Ondřej CZE063896AHappy Darts Velké Meziříčí
25.Kotek Tomáš CZE063834AŠK Těmice
25.Kunčar Leopold CZE002085ACerberos Netín
25.Minster Marek CZE026339ACerberos Netín
25.Pešek Oldřich CZE054736BCentrála Kameničky
25.Ungermann Petr CZE016194AŠK Těmice
25.Vondrák Miroslav CZE056477AKovárna Žďár nad Sázavou
33.Bádal Ludvík CZE055567DBuldoci Moravská Třebová
33.Benda Lukáš CZE026430AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
33.Bílek Radek CZE056362ADragon Darts Jihlava
33.Chleboun Petr CZE056956BHavana Lanškroun
33.Čábelka Jan CZE005285AŠK Těmice
33.Eisner Josef CZE047034ADarts Club Přibyslav
33.Götthans Kamil CZE038381ATJ Dušejov 2000
33.Jebousek Luděk CZE053990DŠipkaři Damníkov, z.s.
33.Kotrba Radek CZE055725AHappy Darts Velké Meziříčí
33.Krejčí Bohumil CZE038383ATJ Dušejov 2000
33.Navrátil Karel CZE009044AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
33.Spudil Jaromír CZE050011Jihlava
33.Šimek Ondřej CZE055786Humpolec
33.Válek Jakub CZE050583AŠK Těmice
33.Velek Václav CZE040104BDevious Darts Dušejov
33.Zezula Jiří CZE002443DMaxville Moravská Třebová
49.Brožek Martin CZE054698BCentrála Kameničky
49.Brussmann Jiří CZE056087AWüdle Brtnice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 14.8.2022 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 14.8.2022 12:21:08
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement