Výsledková listina turnaje
UŠO > Vysočina > Výsledková listina turnaje (1-50/86)
 NáhledTiskNahoru
MO & Region Vysočiny - muži

24.10.2015| Dušejov Sokolovna| Jednotlivci muži| Hráčů: 86| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Kišner Antonín CZE028616ADC Hurricane Adamov
2.Bali Michal CZE007049AOlympia Tábor
3.Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
4.Réda Martin CZE000437ADC HORNETS Adamov
5.Frankel Benjamin CZE036525ALožisková mafie Pšov
5.Švára Martin CZE001264AFormanský Dravci Jihlava
7.Mrva Aleš CZE000162ADC HORNETS Adamov
7.Šírek Michal CZE033265BU Ajšíra Studnice
9.Čábelka Jan CZE005285AŠK Těmice
9.Málek Josef CZE027513Ledeč nad Sázavou
9.Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
9.Zadražil Vladimír CZE000852AFormanský Dravci Jihlava
13.Barták Zdeněk CZE045445Jaroměř
13.Benda Lukáš CZE026430AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
13.Skála Jan CZE042317AZezulkárna Jihlava
13.Štěpánek David CZE024356AZezulkárna Jihlava
17.Bátovský Dominik CZE004327ATrefa "21" Chrudim
17.Dostál Radek CZE000514AZezulkárna Jihlava
17.Götthans Kamil CZE038381ATJ Dušejov 2000
17.Hála Stanislav CZE050043Ledeč nad Sázavou
17.Pop Jaroslav CZE004611AFormanský Dravci Jihlava
17.Prokeš Petr CZE029988BTajfun Darts Havlíčkův Brod
17.Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
17.Záruba David CZE038712A(Ložisková mafie Pšov)
25.Böhm Jan CZE027576AZezulkárna Jihlava
25.Krejčí Bohumil CZE038383ATJ Dušejov 2000
25.Novotný Jaroslav CZE042199Bystřice n P.
25.Pavlík Vojtěch CZE032487CDC Sport Barbarians Třebíč
25.Procházka Miloslav CZE001532BDC Skeleton Pelhřimov
25.Stárek Václav CZE044209Bystřice nad Pernštejnem
25.Suchý Martin CZE009117AMotyčky Třebosice
25.Šimůnek Martin CZE049508ATajfun Darts Havlíčkův Brod
33.Bacher Jan CZE051754Rohozná 35
33.Doležálek Jiří CZE024957BTJ Dušejov 2000
33.Götthans Roman CZE038382ATJ Dušejov 2000
33.Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
33.Koníček Josef CZE017843CRatata Hospříz
33.Kremser Jiří CZE024559ATJ Dušejov 2000
33.Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
33.Partl Michal CZE026106Okříšky
33.Pech Jindřich CZE049509Dušejov 93
33.Pech Libor CZE047036BDevious Darts Dušejov
33.Šamko Josef CZE036553CDart Shooters Hospříz
33.Vašulín Miloš CZE045567AU Ajšíra Studnice
33.Večeřa Radek CZE045873BZálesáci
33.Velek Václav CZE040104BDevious Darts Dušejov
33.Vopálenský Martin CZE052227BDevious Darts Dušejov
33.Zuda Michal CZE004521A26ERS Jihlava
49.Bareš Ondřej CZE029631Světlá nad Sázavou
49.Bednář Martin CZE005253BŠŠ Panda Jihlava
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 5.3.2021 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 5.3.2021 05:55:10
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement