Výsledková listina turnaje
UŠO > Vysočina > Výsledková listina turnaje (1-30/30)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master Vysočina dvojice muži

25.10.2014| Dušejov Sokolovna| Dvojice muži| Dvojic: 30| Žebříčků: 3

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
Bareš Ondřej CZE029631Světlá nad Sázavou
2.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Bar
Ondráček Jiří CZE042593Budišov
3.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
Horák Jan CZE023812ARůžek team J. Hradec
4.Navrátil Vladimír CZE018611BBraStr Kohoutovice
Antl Tomáš CZE002264ADC HORNETS Adamov
5.Benda Lukáš CZE026430AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
Prokeš Petr CZE029988BTajfun Darts Havlíčkův Brod
5.Majer Vít CZE001201AZezulkárna Jihlava
Navrátil Karel CZE009044AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
7.Honsnejman Roman CZE001882ATJ Dušejov 2000
Novotný Jan CZE000964AWüdle Brtnice
7.Novák Michal CZE018655ABlack Horses Pardubice
Kasl Václav CZE000642ATrefa "21" Chrudim
9.Pavlík Vojtěch CZE032487CDC Sport Barbarians Třebíč
Dostál Radek CZE000514AZezulkárna Jihlava
9.Peřina Milan CZE039789BAsfaltéři Jihlava
Vala Jindřich CZE035114AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
9.Plítek Ondřej CZE004207AKlášterní Mniši Slatiňany
Bátovský Dominik CZE004327ATrefa "21" Chrudim
9.Skála Jan CZE042317AZezulkárna Jihlava
Janošťák Václav CZE033658ADarts Club Přibyslav
13.Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
13.Novotný Jaroslav 1996CZE042199Bystřice n P.
Novotný Jaroslav 1975CZE000586Bystřice nad Pernštejnem
13.Šírek Michal CZE033265BU Ajšíra Studnice
Vašulín Miloš CZE045567AU Ajšíra Studnice
13.Švaříček Jiří CZE049507AWüdle Brtnice
Došek Martin CZE045588AFormanský Dravci Jihlava
17.Andras Lukáš CZE042979BŠK Plzeňka Praha
Lipár Dominik CZE044811
17.Bártl David CZE001696ATajfun Darts Havlíčkův Brod
Spudil Jaromír CZE050011Jihlava
17.Götthans Roman CZE038382ATJ Dušejov 2000
Jůzl Pavel CZE038384BTJ Dušejov 2000
17.Kordina Michal CZE041181CA zase my! Slavošovice
Gryč Miloslav CZE002746BPDC Hluboká u Borovan
17.Křípal Milan CZE033123ATajfun Darts Havlíčkův Brod
Kratochvíl Jiří CZE010002Jindřichův Hradec
17.Prášil Vojtěch CZE043857BTJ Dušejov 2000
Zadražil Vladimír CZE000852AFormanský Dravci Jihlava
17.Velek Václav CZE040104BDevious Darts Dušejov
Janda Jan CZE038380BTJ Dušejov 2000
17.Ždimera Roman CZE038378BTJ Dušejov 2000
Krejčí Bohumil CZE038383ATJ Dušejov 2000
25.Duba Miroslav CZE049505Třešť
Rychecký Jiří CZE049506BTJ Dušejov 2000
25.Hoštický Petr CZE050002BTajfun Darts Havlíčkův Brod
Šimůnek Martin CZE049508ATajfun Darts Havlíčkův Brod
25.Koníř Miloslav CZE038379ATJ Dušejov 2000
Götthans Kamil CZE038381ATJ Dušejov 2000
25.Kremser Jiří CZE024559ATJ Dušejov 2000
Doležálek Jiří CZE024957BTJ Dušejov 2000
25.Pech Libor CZE047036BDevious Darts Dušejov
Pech Jindřich CZE049509Dušejov 93
25.Stárek Václav CZE044209Bystřice nad Pernštejnem
Vodák Milan CZE009663Bystřice nad Pernšte
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 7.3.2021 18:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 7.3.2021 22:05:01
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement