Výsledková listina turnaje
UŠO > Vysočina > Výsledková listina turnaje (1-50/57)
 NáhledTiskNahoru
Reg.Master Vysočina muži

22.4.2023| Brtnice - KD| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Netolický Milan| Hráčů: 57| Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Strašil Pavel CZE015487ADarts Club Přibyslav
2.Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
3.Jenšík Ondřej CZE057906ADarts Club Přibyslav
4.Čermák Jiří CZE051443AWüdle Brtnice
5.Rybička David CZE074101Ústí nad Orlicí
5.Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
7.Caha Miroslav CZE055827BDarts Třebíč
7.Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
9.Bender Martin CZE045588ATJ Dušejov 2000
9.Veverka František CZE003157ATajfun Darts Havlíčkův Brod
9.Vondrák Milan CZE049910AWüdle Brtnice
9.Vopálenský Martin CZE052227ATJ Dušejov 2000
13.Bílek Radek 1973CZE008106BDragon Darts Jihlava
13.Prášil Vojtěch CZE043857BTJ Dušejov 2000
13.Smolík Tomáš CZE073613BWüdle Brtnice
13.Suchý Ondřej CZE073743Havlíčkův Brod
17.Bártl David CZE001696ATajfun Darts Havlíčkův Brod
17.Daňo Lukáš CZE061599ATajfun Darts Havlíčkův Brod
17.Doležal Michal CZE055580BWüdle Brtnice
17.Götthans Kamil CZE038381ATJ Dušejov 2000
17.Kameník Roman CZE059800ADragon Darts Jihlava
17.Majer Vít CZE001201ATJ Dušejov 2000
17.Švaříček Jiří CZE049507AWüdle Brtnice
17.Vierer Jaromír CZE059373BDragon Darts Jihlava
25.Bílek Radek 1995CZE056362ADragon Darts Jihlava
25.Fikar Karel CZE070390BDragon Darts Jihlava
25.Horký David CZE060004Jihlava
25.Jůzl Pavel CZE038384BTJ Dušejov 2000
25.Musil Daniel CZE060863AWüdle Brtnice
25.Musil Luboš CZE050653AWüdle Brtnice
25.Navrkal Filip CZE054629BWüdle Brtnice
25.Schmidt Pavel CZE053500ATJ Dušejov 2000
33.Benda Lukáš CZE026430AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
33.Dostál Radek CZE000514ADragon Darts Jihlava
33.Götthans Roman CZE038382BCerberos Netín
33.Kasl Václav CZE000642ATrefa "21" Chrudim
33.Koukal Jiří CZE061258BCunami Panská Lhota
33.Kremser Jiří CZE024559ATJ Dušejov 2000
33.Kurečka René CZE071363AVelké Meziříčí
33.Meister Lukáš CZE074613AŠŠ Panda Jihlava
33.Minster Marek CZE026339AKovárna Žďár nad Sázavou
33.Nevídal Miloš CZE052495ACerberos Netín
33.Novotný Jan CZE000964AWüdle Brtnice
33.Pivoňka Pavel CZE001936CBrtnice
33.Smejkal František CZE071305BTrkaví Berani Velký Beranov
33.Velek Václav CZE040104BDevious Darts Dušejov
33.Votava Michal CZE053229AWüdle Brtnice
33.Vrzáček Josef CZE070728BTrkaví Berani Velký Beranov
49.Babický Michal CZE063138AFormanský Dravci Jihlava
49.Čermák Miroslav CZE059854BDarts Třebíč
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.7.2024 03:00
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.7.2024 03:05:35
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement