Statistika hráčů
UŠO > Vysočina > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6.
5.
4.
3.
1. Bártl David
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
98,4 96,59 88 88 85 87,76 196 172 223 1,14 71 0,36 15 0,08 12 2 0 0
2. Veverka František
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
92,0 93,24 88 74 69 82,94 170 141 222 1,31 56 0,33 6 0,04 2 2 0 0
3. Fišara Vladimír
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
77,3 80,85 88 47 38 75,47 106 80 108 1,02 19 0,18 1 0,01 1 0 0 0
4. Bílek Radek
DRAGON Darts Jihlava
76,8 85,54 88 83 71 75,63 197 149 191 0,97 30 0,15 1 0,01 4 0 0 0
5. Kunčar Leopold
Cerberos Velké Meziříčí B
65,0 75,95 88 79 60 68,59 191 131 130 0,68 14 0,07 0 0,00 2 0 0 0
6. Kutyna Marek
Wüdle Brtnice B
62,8 69,49 88 59 41 63,95 147 94 116 0,79 21 0,14 0 0,00 2 0 0 0
7. Kampas Jan
Cerberos Velké Meziříčí B
62,5 72,60 88 73 53 66,29 175 116 96 0,55 22 0,13 1 0,01 0 0 0 0
8. Götthans Roman
Zezulkárna Jihlava B
62,2 72,62 88 84 61 64,73 207 134 143 0,69 21 0,10 2 0,01 0 0 0 0
9. Krainer Tomáš
Zapomnění Jihlava
59,5 69,74 88 76 53 61,26 191 117 129 0,68 24 0,13 1 0,01 0 0 0 0
10. Peřina Milan 1977
Asfaltéři Jihlava
59,2 63,93 88 61 39 60,27 146 88 106 0,73 21 0,14 1 0,01 0 0 0 0
11. Jelínek Michal
DRAGON Darts Jihlava
58,2 68,09 88 47 32 62,71 118 74 60 0,51 15 0,13 1 0,01 0 0 0 0
12. Močuba Jiří
DC Přibyslav B
56,8 65,00 88 80 52 61,81 199 123 105 0,53 22 0,11 1 0,01 0 0 0 0
13. Novák Marek
DRAGON Darts Jihlava
56,0 61,19 88 67 41 58,33 168 98 130 0,77 12 0,07 3 0,02 0 0 0 0
14. Šimek Antonín
Zezulkárna Jihlava B
54,8 64,20 88 81 52 57,00 200 114 111 0,56 20 0,10 1 0,01 0 1 0 0
15. Boháč Martin
Cerberos Velké Meziříčí B
54,0 61,11 88 72 44 58,19 177 103 94 0,53 12 0,07 2 0,01 0 1 0 0
16. Böhm Jan
Zezulkárna Jihlava B
53,1 55,71 88 70 39 54,49 167 91 119 0,71 17 0,10 2 0,01 0 0 0 0
17. Navrkal Filip
Wüdle Brtnice B
52,2 62,32 88 69 43 56,63 166 94 79 0,48 8 0,05 0 0,00 0 0 0 0
18. Březina Lukáš
DC Přibyslav B
51,6 61,36 88 88 54 57,53 219 126 97 0,44 13 0,06 0 0,00 0 0 0 0
19. Vaněček Ondřej
Panda Jihlava
51,0 55,56 88 63 35 54,55 154 84 96 0,62 11 0,07 1 0,01 0 0 0 0
20. Doležal Michal
Wüdle Brtnice B
50,8 56,60 88 53 30 53,91 128 69 79 0,62 8 0,06 0 0,00 0 0 0 0
21. Tučková Dana
DRAGON Darts Jihlava
50,7 56,72 88 67 38 54,60 163 89 94 0,58 9 0,06 1 0,01 0 0 0 0
22. Bartoš Karel
Wüdle Brtnice B
50,5 57,97 88 69 40 53,85 169 91 91 0,54 14 0,08 0 0,00 0 0 0 0
23. Frühaufová Marcela
Fčely Střítež
50,4 53,33 88 75 40 52,20 182 95 120 0,66 21 0,12 0 0,00 0 0 0 0
24. Rychlý Stanislav
Cunami Panská Lhota
49,7 56,86 88 51 29 55,08 118 65 44 0,37 7 0,06 0 0,00 0 0 0 0
25. Peřina Milan 1956
Asfaltéři Jihlava
49,7 55,26 88 76 42 53,59 181 97 103 0,57 9 0,05 0 0,00 0 0 0 0
26. Brussmann Jiří
Wüdle Brtnice B
48,3 56,14 88 57 32 53,15 143 76 68 0,48 8 0,06 1 0,01 0 0 0 0
27. Poláček Luboš
Panda Jihlava
47,9 53,41 88 88 47 52,36 212 111 101 0,48 9 0,04 4 0,02 0 0 0 0
28. Mezera Tomáš
Fčely Střítež
47,6 58,11 88 74 43 53,51 185 99 73 0,39 6 0,03 0 0,00 0 0 0 0
29. Motáček Richard
Cunami Panská Lhota
46,1 51,02 88 49 25 50,00 120 60 54 0,45 12 0,10 0 0,00 0 0 0 0
30. Chmela Jan
Dark Darts Ždírec
45,8 51,61 88 62 32 50,34 149 75 65 0,44 8 0,05 1 0,01 0 0 0 0
31. Zána Oldřich
Panda Jihlava
44,9 48,15 88 54 26 49,25 134 66 72 0,54 9 0,07 0 0,00 0 0 0 0
32. Kourek Jiří
Dark Darts Ždírec
44,2 50,00 88 58 29 49,25 134 66 45 0,34 7 0,05 0 0,00 0 0 0 0
33. Pokorný Jakub
DC Přibyslav B
42,8 50,00 88 78 39 47,57 185 88 58 0,31 10 0,05 0 0,00 0 0 0 0
34. Buchtová Klára
Cerberos Velké Meziříčí B
42,8 44,16 88 77 34 47,31 186 88 96 0,52 11 0,06 0 0,00 0 0 0 0
35. Hrubý Patrik
Asfaltéři Jihlava
42,8 42,19 88 64 27 44,14 145 64 85 0,59 10 0,07 1 0,01 1 0 0 0
36. Žiačiková Petra
Zapomnění Jihlava
42,5 47,30 88 74 35 47,54 183 87 74 0,40 10 0,05 0 0,00 1 0 0 0
37. Velíšek David
Dark Darts Ždírec
42,1 45,65 88 46 21 45,54 112 51 58 0,52 6 0,05 0 0,00 0 0 0 0
38. Němec Jaromír
Panda Jihlava
41,6 42,47 88 73 31 44,32 176 78 89 0,51 18 0,10 0 0,00 0 0 0 0
39. Kopic Daniel
Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
41,0 44,78 88 67 30 45,78 166 76 66 0,40 12 0,07 0 0,00 0 0 0 0
40. Velek Václav
Devious Darts Dušejov
38,2 48,28 88 87 42 49,08 218 107 3 0,01 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
41. Med Lukáš
Fčely Střítež
37,9 38,33 88 60 23 43,71 151 66 63 0,42 9 0,06 0 0,00 0 0 0 0
42. Čermák Michal
DC Přibyslav B
37,9 35,62 88 73 26 41,34 179 74 100 0,56 10 0,06 2 0,01 0 0 0 0
43. Froněk Petr
Zezulkárna Jihlava B
37,4 40,82 88 49 20 41,53 118 49 42 0,36 7 0,06 0 0,00 0 0 0 0
44. Nepraš Lubomír
Dark Darts Ždírec
36,8 40,91 88 44 18 41,18 102 42 32 0,31 2 0,02 1 0,01 0 0 0 0
45. Škarvada Jan
Wüdle Brtnice B
36,8 34,09 88 44 15 40,95 105 43 54 0,51 6 0,06 0 0,00 0 0 0 0
46. Žuravlov Boris
Zapomnění Jihlava
35,3 37,33 88 75 28 40,11 182 73 72 0,40 3 0,02 1 0,01 0 0 0 0
47. Horáčková Tereza
Dark Darts Ždírec
34,8 37,78 88 45 17 41,07 112 46 37 0,33 2 0,02 0 0,00 0 0 0 0
48. Ježek Bronislav
Dark Darts Ždírec
34,7 36,36 88 44 16 39,00 100 39 30 0,30 5 0,05 0 0,00 0 0 0 0
49. Vítková Karla
Asfaltéři Jihlava
34,7 35,85 88 53 19 42,65 136 58 40 0,29 3 0,02 1 0,01 0 0 0 0
50. Brambůrek Petr
Devious Darts Dušejov
34,6 41,33 88 75 31 44,75 181 81 4 0,02 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
51. Paulíček Jan
Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
33,4 31,08 88 74 23 38,46 182 70 76 0,42 9 0,05 1 0,01 0 0 0 0
52. Bartušek Jiří
Zapomnění Jihlava
31,3 32,20 88 59 19 37,93 145 55 38 0,26 4 0,03 0 0,00 0 0 0 0
53. Bártl Karel
Fčely Střítež
28,7 27,59 88 58 16 34,27 143 49 38 0,27 6 0,04 1 0,01 0 0 0 0
54. Veleková Dagmar
Devious Darts Dušejov
28,4 32,00 88 50 16 36,44 118 43 4 0,03 2 0,02 0 0,00 0 0 0 0
55. Milfaitová Lucie
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
25,7 22,64 88 53 12 31,01 129 40 42 0,33 3 0,02 0 0,00 0 0 0 0
56. Svoboda Patrik
Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
25,6 22,06 88 68 15 30,91 165 51 45 0,27 9 0,05 0 0,00 0 0 0 0
57. Vácha Miroslav
Devious Darts Dušejov
24,7 26,23 88 61 16 33,10 145 48 4 0,03 1 0,01 0 0,00 0 0 0 0
58. Koukal Jiří
Cunami Panská Lhota
18,6 16,33 88 49 8 26,27 118 31 8 0,07 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
59. Vaněček Jiří
DRAGON Darts Jihlava
  100,00 88 4 4 80,00 10 8 4 0,40 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
60. Šupita Ivan
Dark Darts Ždírec
  68,42 88 19 13 60,42 48 29 20 0,42 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
61. Kochol Karel
Asfaltéři Jihlava
  64,29 88 28 18 60,87 69 42 34 0,49 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
62. Svoboda Jan
Panda Jihlava
  60,71 88 28 17 59,38 64 38 19 0,30 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
63. Hranický Rostislav
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
  59,52 88 42 25 57,14 105 60 65 0,62 5 0,05 2 0,02 0 0 0 0
64. Boubal Petr
Cerberos Velké Meziříčí B
  54,55 88 11 6 50,00 30 15 9 0,30 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
65. Šinkovský Filip
Cunami Panská Lhota
  53,49 88 43 23 50,00 104 52 46 0,44 8 0,08 0 0,00 1 0 0 0
66. Vopálenský Martin
Devious Darts Dušejov
  52,63 88 38 20 50,00 94 47 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
67. Máca Martin
Zezulkárna Jihlava B
  51,35 88 37 19 47,25 91 43 40 0,44 9 0,10 0 0,00 0 0 0 0
68. Haško Zdeněk
Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
  50,00 88 40 20 53,68 95 51 54 0,57 8 0,08 2 0,02 0 0 0 0
69. Petrlík Radek
Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
  50,00 88 40 20 51,00 100 51 52 0,52 10 0,10 1 0,01 0 0 0 0
70. Sedláček Pavel
Cerberos Velké Meziříčí B
  50,00 88 26 13 53,13 64 34 39 0,61 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
71. Klement Jaroslav
Cunami Panská Lhota
  50,00 88 10 5 52,00 25 13 9 0,36 3 0,12 0 0,00 0 0 0 0
72. Málek Milan
Cunami Panská Lhota
  50,00 88 6 3 53,33 15 8 1 0,07 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
73. Bahenský Jakub
Cerberos Velké Meziříčí B
  50,00 88 4 2 45,45 11 5 4 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
74. Satrapa Karel
Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
  50,00 88 2 1 50,00 6 3 1 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
75. Zadražil Milan
Cunami Panská Lhota
  48,28 88 29 14 52,05 73 38 32 0,44 0 0,00 1 0,01 1 0 0 0
76. Vierer Jaromír
DRAGON Darts Jihlava
  47,50 88 40 19 49,47 95 47 34 0,36 6 0,06 1 0,01 0 0 0 0
77. Zadražil František
Cunami Panská Lhota
  47,06 88 34 16 48,24 85 41 34 0,40 4 0,05 0 0,00 0 0 0 0
78. Šrom Pavel
Asfaltéři Jihlava
  46,67 88 15 7 45,71 35 16 10 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
79. Polák Aleš
Asfaltéři Jihlava
  46,34 88 41 19 47,57 103 49 48 0,47 8 0,08 1 0,01 0 0 0 0
80. Kopecká Aneta
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
  44,44 88 36 16 43,82 89 39 37 0,42 6 0,07 0 0,00 0 0 0 0
81. Böhm Jiří
Zezulkárna Jihlava B
  43,48 88 23 10 46,30 54 25 24 0,44 5 0,09 0 0,00 0 0 0 0
82. Kalina Ladislav
Cunami Panská Lhota
  42,86 88 14 6 48,48 33 16 14 0,42 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
83. Petr Václav
Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
  41,67 88 24 10 47,37 57 27 23 0,40 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
84. Pečenka Ondřej
Dark Darts Ždírec
  40,00 88 10 4 43,48 23 10 7 0,30 0 0,00 1 0,04 0 0 0 0
85. Sýkora Miloslav
Cerberos Velké Meziříčí B
  40,00 88 10 4 42,31 26 11 6 0,23 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
86. Panáček Luboš
Zapomnění Jihlava
  40,00 88 10 4 40,00 25 10 5 0,20 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
87. Tuček Roman
DRAGON Darts Jihlava
  38,89 88 36 14 43,16 95 41 47 0,49 11 0,12 2 0,02 0 0 0 0
88. Kalenda Luboš
Cunami Panská Lhota
  38,46 88 26 10 40,00 65 26 18 0,28 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
89. Hyka Michal
Zapomnění Jihlava
  37,50 88 8 3 42,11 19 8 2 0,11 5 0,26 0 0,00 0 0 0 0
90. Sobotka Luboš
Fčely Střítež
  35,00 88 40 14 40,43 94 38 41 0,44 4 0,04 0 0,00 0 0 0 0
91. Kuncová Lenka
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
  33,33 88 6 2 40,00 15 6 9 0,60 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
92. Zeman Patrik
DRAGON Darts Jihlava
  33,33 88 6 2 40,00 15 6 8 0,53 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
93. Hospodková Tereza
DC Přibyslav B
  32,00 88 25 8 37,10 62 23 16 0,26 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
94. Procházka David
Panda Jihlava
  31,58 88 19 6 36,17 47 17 18 0,38 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
95. Liferenko Daniel
Zapomnění Jihlava
  28,57 88 14 4 31,25 32 10 8 0,25 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
96. Hermannová Marie
Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
  27,27 88 33 9 29,73 74 22 19 0,26 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
97. Prycl Jan
Cunami Panská Lhota
  26,32 88 19 5 35,42 48 17 5 0,10 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
98. Ježek Martin
Zapomnění Jihlava
  25,00 88 32 8 36,71 79 29 27 0,34 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
99. Mikešová Lenka
Zezulkárna Jihlava B
  25,00 88 4 1 40,00 10 4 1 0,10 1 0,10 1 0,10 0 0 0 0
100. Med Jiří
Fčely Střítež
  22,22 88 9 2 31,82 22 7 6 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
101. Blažek Petr
Panda Jihlava
  18,52 88 27 5 30,30 66 20 17 0,26 5 0,08 0 0,00 0 0 0 0
102. Maštera David
Cunami Panská Lhota
  18,18 88 22 4 30,77 52 16 10 0,19 2 0,04 1 0,02 0 0 0 0
103. Novák Aleš
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
  16,67 88 6 1 28,57 14 4 5 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
104. Růžičková Šárka
Devious Darts Dušejov
  15,38 88 13 2 25,81 31 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
105. Tykal Ondřej
Fčely Střítež
  14,29 88 7 1 33,33 18 6 3 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
106. Cakl Jindřich
Asfaltéři Jihlava
  11,11 88 9 1 27,27 22 6 7 0,32 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
107. Pech Libor
Devious Darts Dušejov
  10,71 88 28 3 24,64 69 17 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
108. Duchanová Zlata
Fčely Střítež
  10,34 88 29 3 15,63 64 10 8 0,13 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
109. Fišar Tomáš
Dark Darts Ždírec
  8,33 88 24 2 17,86 56 10 18 0,32 6 0,11 0 0,00 0 0 0 0
110. Gnol Drahoslav
Asfaltéři Jihlava
  0,00 88 4 0 11,11 9 1 1 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
111. Vencová Andrea
DC Přibyslav B
  0,00 88 4 0 11,11 9 1 4 0,44 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
112. Václavek Martin
Zapomnění Jihlava
  0,00 88 4 0 0,00 8 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
113. Jaroš Jakub
DC Přibyslav B
  0,00 88 2 0 20,00 5 1 5 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
114. Němeček Tomáš
DC Přibyslav B
  0,00 88 2 0 20,00 5 1 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
115. Hos Roman
Wüdle Brtnice B
  0,00 88 1 0 0,00 2 0 2 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
116. Schmied Zdeněk
Asfaltéři Jihlava
  0,00 88 1 0 0,00 2 0 0 0,00 1 0,50 0 0,00 0 0 0 0
117. Šaroun Ondřej
DRAGON Darts Jihlava
  0,00 88 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
118. Tučková Markéta
DRAGON Darts Jihlava
  0,00 88 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 24.4.2019 16:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 24.4.2019 16:51:04