Statistika hráčů
UŠO > Vysočina > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6.
5.
4.
3.
1. Bártl David
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
95,8 92,50 40 40 37 84,44 90 76 107 1,19 32 0,36 8 0,09 7 0 0 0
2. Veverka František
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
94,0 94,87 40 39 37 83,52 91 76 118 1,30 35 0,38 4 0,04 2 1 0 0
3. Fišara Vladimír
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
84,9 87,50 40 24 21 84,31 51 43 49 0,96 11 0,22 0 0,00 0 0 0 0
4. Bílek Radek
DRAGON Darts Jihlava
81,6 90,00 40 40 36 79,57 93 74 107 1,15 13 0,14 0 0,00 1 0 0 0
5. Götthans Roman
Zezulkárna Jihlava B
67,9 82,50 40 40 33 70,83 96 68 59 0,61 11 0,11 0 0,00 0 0 0 0
6. Kampas Jan
Cerberos Velké Meziříčí B
63,6 76,32 40 38 29 67,02 94 63 53 0,56 12 0,13 1 0,01 0 0 0 0
7. Kunčar Leopold
Cerberos Velké Meziříčí B
61,6 72,22 40 36 26 66,67 87 58 44 0,51 10 0,11 0 0,00 0 0 0 0
8. Peřina Milan 1977
Asfaltéři Jihlava
61,5 69,23 40 26 18 63,08 65 41 45 0,69 12 0,18 0 0,00 0 0 0 0
9. Krainer Tomáš
Zapomnění Jihlava
61,4 77,78 40 36 28 63,16 95 60 65 0,68 11 0,12 0 0,00 0 0 0 0
10. Boháč Martin
Cerberos Velké Meziříčí B
60,8 73,68 40 38 28 65,26 95 62 47 0,49 7 0,07 1 0,01 0 1 0 0
11. Kutyna Marek
Wüdle Brtnice B
57,0 60,71 40 28 17 56,34 71 40 52 0,73 13 0,18 0 0,00 2 0 0 0
12. Březina Lukáš
DC Přibyslav B
55,5 67,50 40 40 27 63,27 98 62 35 0,36 5 0,05 0 0,00 0 0 0 0
13. Bartoš Karel
Wüdle Brtnice B
53,5 63,64 40 33 21 59,04 83 49 40 0,48 6 0,07 0 0,00 0 0 0 0
14. Böhm Jan
Zezulkárna Jihlava B
52,3 58,06 40 31 18 53,33 75 40 45 0,60 9 0,12 1 0,01 0 0 0 0
15. Doležal Michal
Wüdle Brtnice B
52,0 60,87 40 23 14 57,63 59 34 33 0,56 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
16. Frühaufová Marcela
Fčely Střítež
52,0 55,56 40 36 20 53,41 88 47 59 0,67 12 0,14 0 0,00 0 0 0 0
17. Pokorný Jakub
DC Přibyslav B
51,8 61,54 40 39 24 57,14 91 52 29 0,32 7 0,08 0 0,00 0 0 0 0
18. Mezera Tomáš
Fčely Střítež
50,7 63,16 40 38 24 56,84 95 54 36 0,38 4 0,04 0 0,00 0 0 0 0
19. Navrkal Filip
Wüdle Brtnice B
50,6 60,00 40 30 18 55,71 70 39 29 0,41 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
20. Vaněček Ondřej
Panda Jihlava
50,2 56,52 40 23 13 54,39 57 31 29 0,51 4 0,07 1 0,02 0 0 0 0
21. Kourek Jiří
Dark Darts Ždírec
48,8 58,62 40 29 17 56,52 69 39 19 0,28 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
22. Petrlík Radek
Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
47,3 50,00 40 22 11 50,00 52 26 27 0,52 6 0,12 0 0,00 0 0 0 0
23. Vierer Jaromír
DRAGON Darts Jihlava
46,9 51,72 40 29 15 54,41 68 37 21 0,31 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
24. Peřina Milan 1956
Asfaltéři Jihlava
46,8 52,50 40 40 21 51,55 97 50 51 0,53 3 0,03 0 0,00 0 0 0 0
25. Močuba Jiří
DC Přibyslav B
46,2 50,00 40 38 19 52,63 95 50 40 0,42 8 0,08 0 0,00 0 0 0 0
26. Velíšek David
Dark Darts Ždírec
45,8 50,00 40 22 11 49,06 53 26 30 0,57 3 0,06 0 0,00 0 0 0 0
27. Chmela Jan
Dark Darts Ždírec
45,4 51,72 40 29 15 51,43 70 36 25 0,36 4 0,06 0 0,00 0 0 0 0
28. Šimek Antonín
Zezulkárna Jihlava B
45,2 51,52 40 33 17 49,38 81 40 37 0,46 5 0,06 0 0,00 0 0 0 0
29. Svoboda Jan
Panda Jihlava
45,1 50,00 40 20 10 51,11 45 23 14 0,31 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
30. Motáček Richard
Cunami Panská Lhota
44,8 48,15 40 27 13 46,97 66 31 30 0,45 10 0,15 0 0,00 0 0 0 0
31. Zána Oldřich
Panda Jihlava
44,5 46,43 40 28 13 50,70 71 36 35 0,49 5 0,07 0 0,00 0 0 0 0
32. Tučková Dana
DRAGON Darts Jihlava
44,4 50,00 40 24 12 50,85 59 30 23 0,39 1 0,02 1 0,02 0 0 0 0
33. Brussmann Jiří
Wüdle Brtnice B
44,0 52,00 40 25 13 49,23 65 32 31 0,48 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
34. Froněk Petr
Zezulkárna Jihlava B
42,6 50,00 40 20 10 44,68 47 21 21 0,45 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
35. Poláček Luboš
Panda Jihlava
42,3 47,50 40 40 19 48,51 101 49 38 0,38 4 0,04 1 0,01 0 0 0 0
36. Novák Marek
DRAGON Darts Jihlava
42,2 43,48 40 23 10 44,83 58 26 39 0,67 0 0,00 2 0,03 0 0 0 0
37. Sobotka Luboš
Fčely Střítež
41,6 43,48 40 23 10 48,21 56 27 22 0,39 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
38. Žiačiková Petra
Zapomnění Jihlava
41,5 47,06 40 34 16 48,86 88 43 32 0,36 3 0,03 0 0,00 0 0 0 0
39. Tuček Roman
DRAGON Darts Jihlava
40,3 40,74 40 27 11 43,84 73 32 39 0,53 9 0,12 0 0,00 0 0 0 0
40. Žuravlov Boris
Zapomnění Jihlava
39,9 43,59 40 39 17 44,79 96 43 44 0,46 1 0,01 1 0,01 0 0 0 0
41. Velek Václav
Devious Darts Dušejov
37,9 48,72 40 39 19 48,45 97 47 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
42. Němec Jaromír
Panda Jihlava
37,9 39,39 40 33 13 44,87 78 35 26 0,33 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
43. Brambůrek Petr
Devious Darts Dušejov
35,7 42,50 40 40 17 46,32 95 44 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
44. Čermák Michal
DC Přibyslav B
33,8 31,03 40 29 9 37,88 66 25 25 0,38 5 0,08 0 0,00 0 0 0 0
45. Kopic Daniel
Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
33,6 35,29 40 34 12 38,75 80 31 26 0,33 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
46. Buchtová Klára
Cerberos Velké Meziříčí B
33,6 31,25 40 32 10 37,66 77 29 38 0,49 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
47. Vítková Karla
Asfaltéři Jihlava
33,1 33,33 40 30 10 41,56 77 32 21 0,27 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
48. Bártl Karel
Fčely Střítež
32,5 36,36 40 22 8 38,60 57 22 15 0,26 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
49. Paulíček Jan
Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
30,1 28,57 40 35 10 37,93 87 33 23 0,26 2 0,02 0 0,00 0 0 0 0
50. Ježek Martin
Zapomnění Jihlava
29,9 25,00 40 28 7 37,68 69 26 23 0,33 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
51. Svoboda Patrik
Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
26,0 25,71 40 35 9 31,33 83 26 17 0,20 3 0,04 0 0,00 0 0 0 0
52. Milfaitová Lucie
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
25,8 22,58 40 31 7 30,26 76 23 28 0,37 2 0,03 0 0,00 0 0 0 0
53. Škarvada Jan
Wüdle Brtnice B
24,3 20,00 40 20 4 27,66 47 13 17 0,36 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
54. Vácha Miroslav
Devious Darts Dušejov
23,9 23,33 40 30 7 34,67 75 26 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
55. Hrubý Patrik
Asfaltéři Jihlava
22,4 18,18 40 22 4 24,00 50 12 22 0,44 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
56. Koukal Jiří
Cunami Panská Lhota
19,3 17,24 40 29 5 28,17 71 20 2 0,03 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
57. Vaněček Jiří
DRAGON Darts Jihlava
  100,00 40 3 3 85,71 7 6 4 0,57 1 0,14 0 0,00 0 0 0 0
58. Jelínek Michal
DRAGON Darts Jihlava
  87,50 40 8 7 75,00 20 15 8 0,40 3 0,15 0 0,00 0 0 0 0
59. Šupita Ivan
Dark Darts Ždírec
  81,82 40 11 9 68,97 29 20 12 0,41 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
60. Máca Martin
Zezulkárna Jihlava B
  76,92 40 13 10 61,76 34 21 15 0,44 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
61. Šinkovský Filip
Cunami Panská Lhota
  69,23 40 13 9 63,33 30 19 15 0,50 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
62. Kochol Karel
Asfaltéři Jihlava
  64,71 40 17 11 61,36 44 27 28 0,64 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
63. Zadražil Milan
Cunami Panská Lhota
  63,64 40 11 7 62,96 27 17 13 0,48 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
64. Šrom Pavel
Asfaltéři Jihlava
  60,00 40 5 3 58,33 12 7 3 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
65. Kopecká Aneta
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
  56,25 40 16 9 52,38 42 22 25 0,60 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
66. Zadražil František
Cunami Panská Lhota
  53,33 40 15 8 52,78 36 19 15 0,42 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
67. Rychlý Stanislav
Cunami Panská Lhota
  52,63 40 19 10 50,00 44 22 17 0,39 3 0,07 0 0,00 0 0 0 0
68. Kalenda Luboš
Cunami Panská Lhota
  50,00 40 14 7 48,57 35 17 10 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
69. Málek Milan
Cunami Panská Lhota
  50,00 40 6 3 53,33 15 8 1 0,07 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
70. Boubal Petr
Cerberos Velké Meziříčí B
  50,00 40 6 3 47,06 17 8 3 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
71. Bahenský Jakub
Cerberos Velké Meziříčí B
  50,00 40 4 2 45,45 11 5 4 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
72. Satrapa Karel
Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
  50,00 40 2 1 50,00 6 3 1 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
73. Vopálenský Martin
Devious Darts Dušejov
  44,44 40 18 8 44,44 45 20 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
74. Hermannová Marie
Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
  41,18 40 17 7 41,03 39 16 10 0,26 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
75. Böhm Jiří
Zezulkárna Jihlava B
  40,00 40 15 6 44,12 34 15 15 0,44 4 0,12 0 0,00 0 0 0 0
76. Pečenka Ondřej
Dark Darts Ždírec
  40,00 40 5 2 41,67 12 5 2 0,17 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
77. Zeman Patrik
DRAGON Darts Jihlava
  40,00 40 5 2 41,67 12 5 6 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
78. Polák Aleš
Asfaltéři Jihlava
  38,89 40 18 7 42,55 47 20 24 0,51 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
79. Ježek Bronislav
Dark Darts Ždírec
  38,89 40 18 7 40,00 40 16 14 0,35 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
80. Kalina Ladislav
Cunami Panská Lhota
  37,50 40 8 3 45,00 20 9 9 0,45 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
81. Petr Václav
Tajfun Darts Havlíčkův Brod C
  36,36 40 11 4 40,74 27 11 9 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
82. Nepraš Lubomír
Dark Darts Ždírec
  33,33 40 18 6 38,10 42 16 11 0,26 1 0,02 1 0,02 0 0 0 0
83. Procházka David
Panda Jihlava
  33,33 40 15 5 36,84 38 14 15 0,39 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
84. Klement Jaroslav
Cunami Panská Lhota
  33,33 40 6 2 40,00 15 6 4 0,27 2 0,13 0 0,00 0 0 0 0
85. Liferenko Daniel
Zapomnění Jihlava
  33,33 40 6 2 35,71 14 5 6 0,43 2 0,14 0 0,00 0 0 0 0
86. Sýkora Miloslav
Cerberos Velké Meziříčí B
  33,33 40 6 2 35,71 14 5 3 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
87. Panáček Luboš
Zapomnění Jihlava
  33,33 40 6 2 33,33 15 5 4 0,27 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
88. Hospodková Tereza
DC Přibyslav B
  30,00 40 10 3 36,00 25 9 7 0,28 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
89. Veleková Dagmar
Devious Darts Dušejov
  30,00 40 10 3 34,78 23 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
90. Bartušek Jiří
Zapomnění Jihlava
  27,27 40 11 3 33,33 27 9 4 0,15 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
91. Horáčková Tereza
Dark Darts Ždírec
  26,67 40 15 4 37,50 40 15 10 0,25 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
92. Mikešová Lenka
Zezulkárna Jihlava B
  25,00 40 4 1 40,00 10 4 1 0,10 1 0,10 1 0,10 0 0 0 0
93. Tykal Ondřej
Fčely Střítež
  25,00 40 4 1 40,00 10 4 1 0,10 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
94. Kuncová Lenka
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
  25,00 40 4 1 30,00 10 3 4 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
95. Med Lukáš
Fčely Střítež
  22,22 40 18 4 34,04 47 16 17 0,36 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
96. Med Jiří
Fčely Střítež
  22,22 40 9 2 31,82 22 7 6 0,27 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
97. Prycl Jan
Cunami Panská Lhota
  20,00 40 5 1 18,18 11 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
98. Novák Aleš
Tajfun Darts Havlíčkův Brod
  16,67 40 6 1 28,57 14 4 5 0,36 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
99. Maštera David
Cunami Panská Lhota
  14,29 40 7 1 33,33 18 6 1 0,06 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
100. Růžičková Šárka
Devious Darts Dušejov
  14,29 40 7 1 23,53 17 4 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
101. Pech Libor
Devious Darts Dušejov
  12,50 40 16 2 21,62 37 8 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
102. Fišar Tomáš
Dark Darts Ždírec
  7,69 40 13 1 16,67 30 5 8 0,27 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
103. Duchanová Zlata
Fčely Střítež
  0,00 40 10 0 9,09 22 2 3 0,14 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
104. Vencová Andrea
DC Přibyslav B
  0,00 40 4 0 11,11 9 1 4 0,44 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
105. Gnol Drahoslav
Asfaltéři Jihlava
  0,00 40 2 0 20,00 5 1 1 0,20 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
106. Blažek Petr
Panda Jihlava
  0,00 40 1 0 33,33 3 1 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
107. Hos Roman
Wüdle Brtnice B
  0,00 40 1 0 0,00 2 0 2 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
108. Šaroun Ondřej
DRAGON Darts Jihlava
  0,00 40 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.12.2018 21:02

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 18.12.2018 21:03:00