Statistika hráčů
UŠO > Vysočina > Statistika hráčů
  Náhled Tisk Nahoru
Pořadí Hráč / Družstvo LKH
Zápasy Legy Náhozy 95+ Náhozy 133+ Náhozy 170+ Zavření v kole
%
C
O
V
%
O
V
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
Poč
Pr/leg
6.
5.
4.
3.
1. Med Lukáš
Fčely Střítež
35,3 43,75 24 16 7 44,74 38 17 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
2. Růžičková Šárka
Devious Darts Dušejov
  50,00 24 2 1 40,00 5 2 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
3. Benešová Helena
Zapomnění Jihlava
  33,33 24 3 1 37,50 8 3 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
4. Sobotka Luboš
Fčely Střítež
  25,00 24 8 2 33,33 21 7 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
5. Pech Libor
Devious Darts Dušejov
  9,09 24 11 1 19,23 26 5 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
6. Med Jiří
Fčely Střítež
  0,00 24 3 0 0,00 6 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
7. Prokop Miroslav
Krajzont Polná
  0,00 20 2 0 0,00 4 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
8. Tykal Ondřej
Fčely Střítež
  0,00 24 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
9. Vítková Karla
Asfaltéři Jihlava
  0,00 20 1 0 0,00 2 0 0 0,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
10. Láník Alexandr
Fčely Střítež
  28,57 24 7 2 33,33 15 5 1 0,07 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
11. Dušovský Petr
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  25,00 24 4 1 25,00 8 2 1 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
12. Málek Milan
Cunami Panská Lhota
  0,00 24 4 0 0,00 8 0 1 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
13. Císařová Monika
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
  0,00 20 1 0 33,33 3 1 1 0,33 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
14. Horáčková Tereza
Dark Darts Ždírec
  40,00 20 5 2 38,46 13 5 2 0,15 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
15. Milotová Daniela
Cerberos Velké Meziříčí B
  25,00 24 8 2 27,78 18 5 2 0,11 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
16. Sova Roman
Zapomnění Jihlava
  16,67 24 6 1 15,38 13 2 2 0,15 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
17. Boubal Petr
Cerberos Velké Meziříčí B
  0,00 24 5 0 23,08 13 3 2 0,15 1 0,08 0 0,00 0 0 0 0
18. Vaněček Jiří
Dragon Darts Jihlava B
  0,00 24 1 0 0,00 2 0 2 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
19. Vácha Miroslav
Devious Darts Dušejov
31,2 37,50 24 24 9 39,66 58 23 3 0,05 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
20. Brambůrek Petr
Devious Darts Dušejov
23,5 26,09 24 23 6 28,85 52 15 3 0,06 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
21. Šinkovský Filip
Cunami Panská Lhota
  100,00 24 1 1 66,67 3 2 3 1,00 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
22. Vondráková Dagmar
Fčely Střítež
  16,67 24 6 1 21,43 14 3 3 0,21 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
23. Láník Petr
Fčely Střítež
43,4 50,00 24 12 6 55,17 29 16 4 0,14 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
24. Bártl Karel
Fčely Střítež
31,8 38,10 24 21 8 39,22 51 20 4 0,08 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
25. Šupita Ivan
Dark Darts Ždírec
  100,00 20 2 2 66,67 6 4 4 0,67 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
26. Čížek Roman
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  50,00 24 4 2 44,44 9 4 4 0,44 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
27. Hyský Jan
Dragon Darts Jihlava B
  50,00 24 2 1 40,00 5 2 4 0,80 1 0,20 0 0,00 0 0 0 0
28. Neubauer Luděk
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
  28,57 20 7 2 47,37 19 9 4 0,21 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
29. Fišar Tomáš
Dark Darts Ždírec
  28,57 20 7 2 35,29 17 6 4 0,24 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
30. Novotný Martin
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  25,00 24 4 1 25,00 8 2 4 0,50 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
31. Jaroš Jakub
DC Přibyslav B
  0,00 20 5 0 28,57 14 4 4 0,29 1 0,07 0 0,00 0 0 0 0
32. Velíšek David
Dark Darts Ždírec
  0,00 20 3 0 14,29 7 1 4 0,57 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
33. Velek Václav
Devious Darts Dušejov
41,9 52,17 24 23 12 52,63 57 30 5 0,09 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
34. Nepraš Lubomír
Dark Darts Ždírec
25,8 25,00 20 16 4 35,00 40 14 5 0,13 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
35. Brychta Ondřej
Cerberos Velké Meziříčí B
  50,00 24 4 2 50,00 10 5 5 0,50 1 0,10 0 0,00 0 0 0 0
36. Kalina Ladislav
Cunami Panská Lhota
  25,00 24 4 1 22,22 9 2 5 0,56 1 0,11 0 0,00 0 0 0 0
37. Kopic Daniel
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
  0,00 20 7 0 12,50 16 2 5 0,31 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
38. Pečenka Ondřej
Dark Darts Ždírec
  0,00 20 3 0 25,00 8 2 5 0,63 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
39. Mezera Tomáš
Fčely Střítež
49,1 59,09 24 22 13 55,32 47 26 6 0,13 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
40. Veleková Dagmar
Devious Darts Dušejov
34,8 38,46 24 13 5 41,94 31 13 6 0,19 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
41. Němec Jaromír
Panda Jihlava
  50,00 24 8 4 47,62 21 10 6 0,29 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
42. Svoboda Patrik
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
  37,50 20 8 3 40,00 20 8 6 0,30 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
43. Deraha Jan
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  20,00 24 10 2 26,09 23 6 6 0,26 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
44. Ježek Bronislav
Dark Darts Ždírec
  0,00 20 9 0 21,74 23 5 6 0,26 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
45. Pokorný Jakub
DC Přibyslav B
54,6 63,64 20 11 7 61,54 26 16 7 0,27 3 0,12 0 0,00 0 0 0 0
46. Koukal Jiří
Cunami Panská Lhota
17,0 7,69 24 13 1 24,24 33 8 7 0,21 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
47. Jonáš Jaroslav
Šipková Akademie Dušejov B
  42,86 24 7 3 50,00 18 9 7 0,39 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
48. Chmela Jan
Dark Darts Ždírec
50,5 58,82 20 17 10 61,90 42 26 8 0,19 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
49. Polák Aleš
Asfaltéři Jihlava
  57,14 20 7 4 55,00 20 11 8 0,40 1 0,05 1 0,05 0 0 0 0
50. Hentschel Jaroslav
Dragon Darts Jihlava B
  50,00 24 8 4 55,56 18 10 8 0,44 1 0,06 0 0,00 0 0 0 0
51. Motáček Richard
Cunami Panská Lhota
  50,00 24 4 2 54,55 11 6 8 0,73 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
52. Kašík David
Krajzont Polná
27,6 30,00 20 20 6 35,29 51 18 9 0,18 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
53. Kochol Karel
Asfaltéři Jihlava
  50,00 20 4 2 45,45 11 5 9 0,82 1 0,09 0 0,00 0 0 0 0
54. Čechová Kateřina
Zapomnění Jihlava
24,5 16,67 24 12 2 33,33 33 11 10 0,30 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
55. Milfaitová Lucie
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
23,3 16,67 20 12 2 25,93 27 7 10 0,37 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
56. Maštera David
Cunami Panská Lhota
  62,50 24 8 5 52,38 21 11 10 0,48 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
57. Kalenda Luboš
Cunami Panská Lhota
  37,50 24 8 3 38,89 18 7 10 0,56 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
58. Kružík Petr
Zapomnění Jihlava
35,1 35,71 24 14 5 42,86 35 15 11 0,31 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
59. Prchal Lukáš
Dragon Darts Jihlava B
34,4 33,33 24 18 6 41,67 48 20 12 0,25 4 0,08 1 0,02 0 0 0 0
60. Duchanová Zlata
Hospůdka Na Růžku Jihlava
20,9 18,75 24 16 3 22,86 35 8 12 0,34 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
61. Pleskač Bohumil
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
48,4 53,85 20 13 7 53,13 32 17 13 0,41 1 0,03 2 0,06 0 0 0 0
62. Zuda Michal
Hospůdka Na Růžku Jihlava
23,6 20,00 24 20 4 30,00 50 15 13 0,26 1 0,02 0 0,00 0 0 0 0
63. Vierer Jaromír
Dragon Darts Jihlava B
  40,00 24 10 4 39,13 23 9 13 0,57 1 0,04 0 0,00 0 0 0 0
64. Březina Lukáš
DC Přibyslav B
49,4 60,00 20 20 12 57,14 49 28 14 0,29 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
65. Šulgovskij Alex
Panda Jihlava
  77,78 24 9 7 78,95 19 15 14 0,74 1 0,05 0 0,00 0 0 0 0
66. Petr Václav
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
  62,50 20 8 5 54,55 22 12 14 0,64 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
67. Prášil Vojtěch
Šipková Akademie Dušejov B
64,2 76,92 24 13 10 69,70 33 23 15 0,45 6 0,18 0 0,00 0 0 0 0
68. Jenčík Pavel
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
55,0 66,67 20 12 8 60,00 30 18 15 0,50 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
69. Petrlík Radek
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
43,7 50,00 20 12 6 46,67 30 14 15 0,50 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
70. Buchtová Klára
Cerberos Velké Meziříčí B
30,4 25,00 24 12 3 32,14 28 9 15 0,54 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
71. Vaněček Ondřej
Panda Jihlava
  81,82 24 11 9 73,08 26 19 15 0,58 2 0,08 0 0,00 0 0 0 0
72. Zadražil Milan
Cunami Panská Lhota
44,8 52,63 24 19 10 52,17 46 24 16 0,35 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
73. Kourek Jiří
Dark Darts Ždírec
38,8 44,44 20 18 8 45,83 48 22 16 0,33 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
74. Kadlec Martin
Panda Jihlava
38,8 43,75 24 16 7 45,00 40 18 16 0,40 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
75. Sobotka Martin
Krajzont Polná
36,5 33,33 20 12 4 34,62 26 9 16 0,62 3 0,12 0 0,00 0 0 0 0
76. Böhm Zdeněk
Krajzont Polná
30,7 25,00 20 12 3 34,48 29 10 16 0,55 1 0,03 0 0,00 0 0 0 0
77. Král Josef
DC Přibyslav B
42,7 46,15 20 13 6 43,33 30 13 17 0,57 2 0,07 0 0,00 0 0 0 0
78. Boháč Martin
Cerberos Velké Meziříčí B
57,7 64,29 24 14 9 57,14 35 20 18 0,51 7 0,20 1 0,03 1 0 0 0
79. Hlávka Jan
Krajzont Polná
53,1 61,11 20 18 11 57,14 42 24 18 0,43 4 0,10 0 0,00 0 0 0 0
80. Peřina Milan 1956
Asfaltéři Jihlava
60,0 60,00 20 15 9 60,61 33 20 19 0,58 8 0,24 0 0,00 0 0 0 0
81. Tesař Ondřej
Hospůdka Na Růžku Jihlava
  100,00 24 8 8 88,89 18 16 21 1,17 2 0,11 0 0,00 0 0 0 0
82. Janda Jan
Šipková Akademie Dušejov B
55,2 58,82 24 17 10 59,52 42 25 22 0,52 6 0,14 1 0,02 0 0 0 0
83. Cakl Jindřich
Asfaltéři Jihlava
49,7 50,00 20 16 8 55,26 38 21 22 0,58 3 0,08 0 0,00 0 0 0 0
84. Hoštický Petr
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
49,0 52,94 20 17 9 52,38 42 22 22 0,52 4 0,10 1 0,02 0 0 0 0
85. Zána Oldřich
Panda Jihlava
46,2 50,00 24 12 6 48,28 29 14 22 0,76 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
86. Votava Jiří
Krajzont Polná
67,7 75,00 20 16 12 68,57 35 24 23 0,66 5 0,14 0 0,00 0 0 0 0
87. Schmidt Pavel
Šipková Akademie Dušejov B
56,8 58,82 24 17 10 60,00 40 24 23 0,58 5 0,13 0 0,00 1 0 0 0
88. Rychlý Stanislav
Cunami Panská Lhota
50,8 60,00 24 15 9 52,63 38 20 23 0,61 2 0,05 1 0,03 0 0 0 0
89. Čermák Michal
DC Přibyslav B
39,1 37,50 20 16 6 44,19 43 19 23 0,53 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
90. Špinar Petr
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
71,8 80,00 20 15 12 76,47 34 26 24 0,71 3 0,09 0 0,00 0 0 0 0
91. Kampas Jan
Cerberos Velké Meziříčí B
68,9 80,00 24 15 12 71,43 35 25 24 0,69 4 0,11 0 0,00 0 0 0 0
92. Hrubý Patrik
Asfaltéři Jihlava
58,8 61,11 20 18 11 64,29 42 27 24 0,57 4 0,10 1 0,02 0 0 0 0
93. Klement Jaroslav
Cunami Panská Lhota
52,2 60,00 24 20 12 55,10 49 27 24 0,49 5 0,10 1 0,02 0 0 0 0
94. Tesař Petr
Hospůdka Na Růžku Jihlava
47,6 50,00 24 14 7 50,00 34 17 24 0,71 2 0,06 0 0,00 0 0 0 0
95. Tuček Roman
Dragon Darts Jihlava B
39,5 38,10 24 21 8 44,64 56 25 24 0,43 8 0,14 0 0,00 0 0 0 0
96. Kunčar Leopold
Cerberos Velké Meziříčí B
59,3 72,22 24 18 13 61,36 44 27 25 0,57 5 0,11 0 0,00 0 0 0 0
97. Paulíček Jan
Tajfun Darts Havlíčkův Brod B
59,3 68,75 20 16 11 60,98 41 25 25 0,61 8 0,20 0 0,00 0 0 0 0
98. Žuravlov Boris
Zapomnění Jihlava
46,2 54,55 24 22 12 52,73 55 29 25 0,45 0 0,00 0 0,00 0 0 0 0
99. Lepič Karel
DC Přibyslav B
82,9 93,33 20 15 14 82,35 34 28 26 0,76 9 0,26 0 0,00 0 0 0 0
100. Karel Miloslav
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
73,1 83,33 20 12 10 75,86 29 22 26 0,90 3 0,10 0 0,00 0 0 0 0
101. Krainer Tomáš
Zapomnění Jihlava
58,4 66,67 24 15 10 59,46 37 22 26 0,70 5 0,14 0 0,00 0 0 0 0
102. Bednář Martin
Hospůdka Na Růžku Jihlava
59,7 62,50 24 16 10 60,53 38 23 29 0,76 3 0,08 1 0,03 1 0 0 0
103. Babický Michal
Panda Jihlava
56,6 68,75 24 16 11 61,36 44 27 29 0,66 4 0,09 0 0,00 0 0 0 0
104. Sedláček Pavel
Cerberos Velké Meziříčí B
50,4 60,00 24 20 12 54,90 51 28 29 0,57 2 0,04 0 0,00 0 0 0 0
105. Jůzl Pavel
Šipková Akademie Dušejov B
65,8 75,00 24 20 15 68,75 48 33 30 0,63 8 0,17 0 0,00 0 0 0 0
106. Kutyna Marek
Dragon Darts Jihlava B
55,3 62,50 24 16 10 57,50 40 23 32 0,80 2 0,05 0 0,00 0 0 0 0
107. Žiačiková Petra
Zapomnění Jihlava
53,1 62,50 24 24 15 56,90 58 33 32 0,55 3 0,05 0 0,00 0 0 0 0
108. Hranický Rostislav
Mašiny z Tajfunu Havlíčkův Brod
77,2 85,00 20 20 17 80,43 46 37 33 0,72 6 0,13 2 0,04 0 0 0 0
109. Ždimera Roman
Šipková Akademie Dušejov B
67,5 77,27 24 22 17 70,59 51 36 36 0,71 3 0,06 1 0,02 0 0 0 0
110. Peřina Milan 1977
Asfaltéři Jihlava
66,6 73,68 20 19 14 65,91 44 29 36 0,82 7 0,16 0 0,00 0 0 0 0
111. Poláček Luboš
Panda Jihlava
57,8 70,83 24 24 17 60,94 64 39 40 0,63 8 0,13 0 0,00 0 0 0 0
112. Tučková Dana
Dragon Darts Jihlava B
50,0 50,00 24 20 10 46,81 47 22 41 0,87 7 0,15 0 0,00 0 0 0 0
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.10.2019 23:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 22.10.2019 23:01:38